Diadem, Puder w kamieniu

Diadem, Puder w kamieniu

Delikatny puder kompaktowy skomponowany z najwyższej jakości talków. Daje równomierny i lśniący efekt. Jego specyficzna faktura zapewnia możliwość nakładania zarówno na sucho dla uzyskania aksamitnego i naturalnego wyglądu jak i na mokro dla uzyskania efektu pokrycia i rozświetlenia.

Cera
sucha
prasowany
matujące, rozświetlające

Lubie go :)

Mam ten puder w formie wkładu (w czarnym pudełeczku, ma "ukryte dno" z gąbeczką). Właściwie nie używam go zbyt często, ponieważ dostałam go w prezencie i niestety jest za ciemny (kolor nr 9). Planuję kupić go w jaśniejszym kolorze bo jest bardzo fajny.
Można go używać na sucho i na mokro, ja próbowałam tylko na sucho. Daje niesamowity efekt aksamitnie gładkiej skóry. Coś jakby profesjonalista wygładził nam skórę w photoshopie :D Naprawdę, żadnym innym pudrem nie udało mi się osiągnąć tego efektu (puder bambusowy z BU też trochę zmiękcza rysy, ale efekt jest słabszy). Buzia robi się gładziutka i miękka w dotyku. Nie jest to puder który daje idealny, płaski mat, ale zdecydowanie matuje twarz jeżeli się trochę świeci. Wygląda bardzo naturalnie i zdrowo. Niestety nie jest zbyt trwały, ale na 1,5-2 godziny starcza. Jest lekki, nie podkreśla niedoskonałości. Jest średnio wydajny, ale za to bardzo ładnie pachnie.
Nie jest jakiś bardzo tani, i może być problem z dostępnością, ale od czego jest allegro :) Zdecydowanie warto wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Jestem za.

Puder ladnie dopasowuje sie do skory, matuje a skora wydaje sie po nim blyszczaca, Gabeczka rzeczywiscie super. Polecam jesli ktos nie ma duzo do tuszowania i nie ma tlustej cery ;)

Używam tego produktu od: Nie mam pojecia
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie )

dobry produkt :)

Dostałam ten puder od koleżanki - wersja w czarnym opakowaniu, czyli zapas. Same plusy, wad nie dostrzegam :):
- bardzo ładnie się rozprowadza
- nie tworzy efektu "maski" czy "tapety"
- idealnie stapia się z kolorytem skóry
- dobrze matuje
- skóra wygląda naturalne
- tuszuje niedoskonałości cery
- wydajny
- dołączona gąbeczka jest dobrej jakości.

Miałam odcień najjaśniejszy czyli 7. Dziwna jest ta numeracja, kolory nie są numerowane od najjaśniejszego do najciemniejszego. Tutaj podaję stronkę producenta z katalogiem: http://www.diadem.com.pl/zdjecia/download/diadem_pl.pdf - puder na str. 3.

Używałam czasem i jedynie w zimie na puder oil-free Mariza (odcień 20 porcelanowy) i oba produkty dobrze się zgrywają :).

Plecam, nie kupię go, bo jednak moim faworytem jest Manhattan :)

Używam tego produktu od: 2004

Bobbi Brown - nude make up - usta

Godny polecenia

Puder zamkniety jest w eleganckiej,złotej puderniczce z lusterkiem,ma wymienne wkłady(15zł).
Jest leciutki,dobrze matuje,czyni twarz aksamitną,średnio trwały-raczej wymaga małych popraweczek w ciągu dnia,używam go wyłącznie na sucho,trochę widać smugi jak go niedokładnie nałożę(ale to efekt źle dobranego,zbyt ciemnego odcienia-nr 10).
Raczej jestem zadowolona.