Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lovely, Baltic Sand, Lakier do paznokci o piaskowej fakturze

Lovely, Baltic Sand, Lakier do paznokci o piaskowej fakturze

Cena już od 6,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Lakiery, które po naniesieniu i wyschnięciu tworzą efekt struktury piasku. Wystarczy jedno pociągniecie pędzelkiem aby paznokcie wyglądy jak posypane ziarenkami kolorowego piasku. Dostępne w wielu kolorach.

Fajny efekt

Ależ ja je lubiłam póki jeszcze malowałam paznokcie.... :)

Obecnie chodzę na hybrydę co 3 tyg i paznokcie maluję sama tylko u stóp przez większość roku (latem również hybryda) więc porozdawałam znakomitą większość swoich lakierów co by nie wyschły doszczętnie. Piaskowych baltic Sand od Lovely miałam kilka kolorów i zawsze bardzo je lubiłam:

+piękne kolory
+ciekawy piaskowy efekt
+szybkie schnięcie
+długotrwałe
+po starciu końcówek można domalować kolejną warstwę i cieszyć się pięknymi paznokciami przez kolejne dni :)

Jedyny minus to taki, że ciężko było go zmyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407711].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciemna szarość.

Myślę, że warto kupić ten lakier i sprawdzić, czy nam się podoba taki efekt.
Często używam go do zdobień. Albo maluję tylko paznokcie serdeczne, albo końcówki. Kolor szary posiada drobinki. Wygląda trochę jak asfalt. Przez to, że to lakier piaskowy, jest trwały. Trudno też go usunąć z paznokcia. Trochę rysuje powierzchnię, dlatego trzeba pamiętać o dobrym podkładzie. Jest ok.
Nie podoba mi się zapach i opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344581].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Uwielbiam piaskowe lakiery. Co prawda ciężko się je zmywa, ale szybko schną, długo się trzymają na paznokciach i nie trzeba bardzo uważać by ich nie uszkodzić gdy nie są do końca wyschnięte. Mam lakier w kolorze ciemno niebieskim i jestem w sumie zadowolona bo bardzo ładnie wygląda. Jest tani i spełnia moje oczekiwania. Szkoda, że wycofali linię Snow Dust, bo były jeszcze fajniejsze a kolory były bombowe. Pędzelek typowy dla lakierów Lovely, czyli bardzo wygodny. Polecam, bo jakość w stosunku do ceny jest dobra.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1336686].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

lovely

Mam z tej palety nr 8 (pomarańcz) i nr 7 (błękit). Z błękitnego nie jestem za bardzo zadowolona, jakoś tak źle się go rozprowadza na paznokciu, a za to z pomarańczowy jest super. Dobrze się rozprowadza, dość szybko schnie. Po pomalowaniu, ma bardzo fajną chropowatą fakturę, która jednak dość szybko ściera się i faktura się wygładza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1313386].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Bardzo fajny w dotyku.

Lakier zaskakujący. Fajna piaskowa fuktura. Najlepiej malować na naturalnej płytce bez bazy. Na bazie lakier nie schnie więc nie polecam. Bardzo trwały, nie zdziera się.

+ cena
+kolor
+ w dotyku fajny
+trwałość

-na bazie nie schnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1290221].usefull || 0 }}% pomocna.

Ładny efekt i świetna trwałość

Posiadam kolor nr 3 - ciemnoszary z polyskujacymi drobinkami. Kolor na polce bardzo mi sie podobał, na paznokciach jest rowniez taki jak w opakowaniu. Lakier posiada charakterystyczne opakowanie, ktore cechuje lakiery Lovely. Szeroki pedzelek ulatwia precyzyjna i szybka aplikacje, Lakier wytrzymuje do kilku dni bez poprawek, wiec za te cene jest jak najbardziej ok. Lakier jest wydajny, a pojemnosc 8 ml jak za te cene rowniez ok. Polecam, prawie zużyłam 1 opakowanie po kilku miesiacach uzywania.

+ kolory
+ trwalosc
+ pedzelek
+ cena
+ wydajnosc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1287291].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny.

Lakier Baltic Sand to mój pierwszy lakier piaskowy i urzekł mnie od pierwszego użycia. W swojej lakierowej kolekcji posiadam 2 odcienie niebieskiego - morski i taki jeansowy :)
Zalety:
+ świetne, wyraziste kolory z drobinkami, które ładnie lśnią
+ struktura piaskowa
+ trwałość - lakier bez problemu wytrzymuje na paznokciach około 4-5 dni bez żadnych poprawek, nie ściera się i nie odpryskuje
+ jeśli już zachodzi konieczność wykonania poprawek to nie przynoszą one trudności, ponieważ nie są widoczne
+ wygodny pędzelek, dzięki któremu aplikacja jest łatwa i prosta
+ niska cena
+ wydajność
+ lakier schnie w ekspresowym tempie
+ wystarczą 2 warstwy lakiery, by lakier wyglądał na paznokciach rewelacyjnie.

Wady:
- trudno się go zmywa
- mało wersji kolorystycznych dostępnych w sprzedaży

Lakiery te są świetne na każdą porę roku, zwłaszcza dla osób, które tak jak ja nie lubią malować paznokci :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1286186].usefull || 0 }}% pomocna.

Must have!

Miałam w swojej kolekcji trzy lakiery z tej serii - jasny błękit, ciemny niebieskoszary i soczysty pomarańcz.

+ gama kolorystyczna - myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie
+ trwałość - mam "trudne" paznokcie, z których lakiery odpryskują już po 1 dniu, zaś te lakiery wytrzymują ok. 3 dni
+ dobre krycie - dwie warstwy pozwalają stworzyć efektowny manicure
+ ewentualne odpryski można łatwo i w niewidoczny sposób uzupełnić - czego nie można zrobić przy "normalnych" lakierach
+ wygodny szeroki pędzelek
+ dość szybko zasycha na paznokciu

- po dwóch dniach pomarańcz blaknie
- dość szybko gęstnieje i po kilku miesiącach od otwarcia buteleczki trudno się go rozprowadza na paznokciu

Oczywiście, lakiery ciężko się zmywa - w końcu to lakiery z milionem brokatowych drobinek :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281796].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny

Plusy:

+ szybko wysycha
+ trwały (aż ciężko się go zmywa :P )
+ duży wybór
+ ładnie wygląda - naprawdę :-)
+ dostępność i cena

Minusy:

- tak naprawdę nie zauważyłam. ;p
może to, że dość szybko się stał trochę ciągnący. :P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224133].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetne

Używam tych lakierów od dwóch lat w okresie letnim i uwielbiam je :)
Kolory są ładne (chociaż mogłaby być większa gama), lakier bardzo szybko schnie i długo się utrzymuje, piaskowa faktura nie haczy ubrań (co to w ogóle za bzdurny pomysł...) natomiast zwraca uwagę (już kilka razy zdarzyło się że jakaś koleżanka pytała, czy są gładkie, albo wręcz czy może dotknąć ;) ).
Minusem jest to że nie spotkałam się z nimi nigdzie poza Rossmannem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189768].usefull || 0 }}% pomocna.