Garnier, Fructis, Goodbye Damage, Serum na rozdwojone końcówki

Garnier, Fructis, Goodbye Damage, Serum na rozdwojone końcówki

Serum o formule wzbogaconej w olejek z owoców amli działa na rozdwojone końcówki jak opatrunek: scalając je i zapobiegając dalszemu rozdwajaniu.

Ok

Serum ma przede wszystkim bardzo wygodne i poręczne opakowanie z pompką. Jest w miarę tanie i bardzo ładnie owocowo pachnie.
Konsystencja produktu jest gęsta i treściwa. Jedna pompka wystarczy aby rozprowadzić serum po końcówkach. Produkt wygładza włosy i nawilża, jednak nie działa cudów. Jest przyzwoity ale w podobnej cenie są dużo lepsze olejki.

Najlepszy!

Posiadam gęste włosy, z tendencją do puszenia się. To serum to zbawienie dla moich niesfornych kłaczków :) Używanie tego produktu to wielka przyjemność.

Przyzwoite, ale zbyt słabe do włosów rozjaśnianych lub wysoko/średnioporowatych

Jak w tytule.

Na początku spodobało mi się działanie i brak efektu przetłuszczenia, do tego miła konsystencja i zapach.

Niestety nie ujarzmia włosów na tyle ile bym chciała, robiło to po prostu tak poprawnie.

Jedna kropla nie wystarcza na moje półdługie włosy, muszę wetrzeć ich conajmniej dwie, co daje pod znakiem zapytania wydajność tego produktu.

Połysk był taki sobie, nie falowały (a to dla mnie wyznacznik jakości odżywek, serum, masek itp.), na pewno nie scalił rozdwojonych końcówek :), ale w to akurat nie wierzę, serum ma je tylko zdyscyplinować i ochronić.

Włosy mam rozjaśnione, średnioporowate, półdługie, bez serum się nie obędzie, a dbam o nie dość mocno, w moim przypadku dużo lepiej sprawdziło się serum z Biovax.

Jak dobrać pielęgnację do rodzaju włosów?

porażka

Jak nie trudno się domyślić, rozdwojonych końcówek nie scala, ale chyba mało kto na to liczy. Poza niską ceną i przyjemnym zapachem żadnych super cech nie potrafię wymienić.

Lepszy niż obietnice producenta !

Serum wg producenta ma scalać rozdwojone końcówki, Ja nie wiem, czy ktoś kupując to serum w to wierzy :D ja na pewno nie, co nie znaczy, że nie uwielbiam go. Zużyłam już kilka buteleczek i pewnie na tym nie koniec.

Obietnice producenta
....
Przemilczmy, rozdwojone końce można scalić tylko obcinając je :D

Jakie są moje włosy?
Raczej zniszczone, rozjaśniane, długie.

Czego oczekuję od takiego serum?
Wizualnej poprawy kondycji włosa, ZABEZPIECZENIA końcówek przed rozdwajaniem, nadanie włosom warstewki ochronnej, dodanie im blasku i ładnego zapachu, wygładzenia.

Jak się sprawdza serum? Praktycznie robi wszystko, czego wymagam,

Zalety:
+ujarzmia włosy
+nadaje im zdrowy blask nie sklejając przy tym !!!!
+ idealnie wygładza
+zabezpiecza końcówki
+włosy po jego zastosowaniu pięknie pachną
+genialne opakowanie - widać ile go mamy, super sprawna aplikacja - zachowana higiena i możliwość dozowania ilości
+zaskakująco dobra wydajność

Podsumowując
JEst to moje ulubione serum tego typu, które jest bardzo przydatnym i miłym dodatkiem w pielęgnacji włosów :)

Ujarzmia i dyscyplinuje

Serum na rozwojowe końcówki- niestety ale rozdwojone końcówki trzeba po prostu ściąć, ale to serum zapobiega rozdwajaniu i świetnie ujarzmia niesforne włosy. Bardzo ładnie pachnie , po użyciu włosy są sypkie i zsyscyplinowane, nie wykręcają się i nie puszą. Bardzo je lubię, serum jest też bardzo wydajne. Polecam.

Fajny ale.... nie działa jak obiecuje producent

Serum ma piękny zapach, dobrze dyscyplinuje włosy, jednak nie spełnia swojego podstawowego zadania a mianowicie " nie naprawi" nam rozdwojonych końcówek a doraźnie nam sklei. Końcówki możemy jedynie naprawić wizytą u fryzjera i ścięciem ich a nie zaklejaniem....

Bez szału

Szczerze mówiąc nie zauważyłam super efektów. Wygładza włosy, ale n pewno nie powoduje zmniejszenia ilości rozdwojonych końcówek. Wiadomo, że nie naprawi tego co już jest, ale nie widzę, żeby zapobiegał nowym. Ładnie pachnie. Niestety moje włosy nie są w lepszej kondycji od kiedy go stosuję.

Słabizna

Do zakupu serum skłoniła mnie namowa siostrzenicy. Początkowo byłam zachwycona ładnym energetyzującym i świeżym zapachem ( szybko mi się znudził) oraz ładną buteleczką z wygodnym dozownikiem. Serum nie pomogło w żadnym stopniu moim zniszczonym końcówkom- w ogóle uważam, że kosmetyki z tytułem regeneracji zniszczonych końcówek to kłamstwo, bo przecież kosmetyk nie poskleja nam rozdwojonych końcówek. Może gdyby najpierw obciąć zniszczone końcówki, a później zastosować to serum, zapobiegłoby ono ich powstawaniu. Koniec końców nazwa produktu w takim wypadku powinna brzmieć serum zapobiegające zniszczonym końcówkom. Serum z Garniera nie poprawiło też jakoś stanu moich włosów ani nie nadało im ładnego naturalnego blasku- przez stosowanie tego serum włosy szybciej się przetłuszczały.

Niczego nie zrobił.
Słaby produkt ze słabą ceną.
Garnier przynajmniej dla mnie jest słabą firmą i nieliczne kosmetyki jakkolwiek mogę przyjąć.
Jedynie butelka z pompką jest fajna ale nie warto dla niej kupić produktu.

nie dla mnie

Olejek wydaje mi się bardzo chemiczny. Ładnie pachnie i nadaje blasku ale nie dostrzegłam regeneracji. Mam mieszane odczucia, raczej kolejny raz nie kupię. Preferuję inne tego typu produkty

Dobre serum na końcówki

Serum Garnier Fructis jest dobre do codziennego stosowania. Wygładza włosy oraz nadaje im delikatny, naturalny połysk. Niestety nie zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Nie działa jak "opatrunek", jednak jest dobre i pomaga w codziennym życiu kiedy włosy zaczynają się puszyć i są matowe. Pięknie pachnie, jest wydajne, dobrze się aplikuje. Jak na to, że nie działa zgodnie z zaleceniami producenta to cena mogłaby być niższa.