Fresh&Beauty, Kwiatowy olejek do kąpieli `Róża i magnolia`

Fresh&Beauty, Kwiatowy olejek do kąpieli `Róża i magnolia`

Wyjątkowo wydajny olejek do kąpieli z puszystą pianą i zniewalająco słodkim zapachem ekskluzywnych kwiatów doskonale myje i pielęgnuje skórę oraz uwodzi, relaksuje i odpręża.
Specjalnie opracowana receptura olejku nie wysusza skóry, zapewniając maksymalny komfort. Dodatkowo delikatny zapach kwiatów róży i magnolii uwalnia od stresu, rozluźnia i relaksuje oraz zapewnia doskonały nastrój.
Po kąpieli skóra staje się jedwabiście gładka i miękka, otulona delikatnym zapachem kwiatów.

fajna rzecz

Od razu na wstępie zgodzę się z wcześniejszą opinią: temu czemuś różowemu w dużej butelce bliżej do żelu niż klasycznego olejku, którego szukałam, ale zakupu nie żałuję. Dobrze się pieni, objętościowo butla przyzwoita, pachnie adekwatnie do nazwy (chociaż trwały zapach to nie jest), kąpiel z nim naprawdę jest przyjemnością, no i nie jest drogi. Tylko polecić- ale raczej nie jako olejek.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

To nie jest olejek

Ten kosmetyk na pewno nie jest olejkiem, co mi bardzo odpowiada, ale jest płynem/żelem do kąpieli.

Poza tym:
- pięknie pachnie, tak jak w nazwie - różą i magnolią
- dobrze się pieni
- dobrze myje
- duża pojemność 500 ml
- ładna, estetyczna butelka
- nie podrażnia, nie uczula
- konsystencja żelu, ale niezbyt gęsta

Więcej wymagań od kosmetyku do mycia ciała nie mam. Jestem z niego bardzo zadowolona, kto jednak poszukuje typowego olejku do kąpieli, nie powinien tego płynu kupować.
Pół gwiazdki odejmuję za to, że po myciu wskazany jest balasam, bo skóra jest trochę sucha.