Błyszczyk z refleksami

Błyszczyk z refleksami

Gęsty błyszczyk z lekkim brokacikiem.
Czuć go na ustach, ale długo się trzyma i ładnie wygląda. Bardzo tani.

Cena: ok. 5-6 zł

Sentymentalnie....

Jestem sentymentalna i nic na to nie poradzę. ;D
Ten błyszczyk to był mój pierwszy w życiu błyszczyk. Dostałam go na Mikołajki od mamy. Byłam wtedy w 4 klasie podstawówki. Pamiętam, że strasznie się nim "podjarałam". Miałam kilka różnych odcieni. Pierwszy, który dostałam był jasnoróżowy (ale tylko w tubce, na ustach był raczej transparenty z leciutkim tylko zabarwieniem) i miał absolutnie cudowny zapach i smak gumy balonowej. Od tego błyszczyka zaczęło się moje "fazowanie" na "smakowe" błyszczyki. Miałam tego tonę i po nałożeniu na usta każdy szybciutko zjadałam :D. Już samych błyszczyków Lovely miałam chyba z 10. Najbardziej uktnął mi w pamięci właśnie ten o smaku gumy balonowej (chyba z względu na to, że był to mój pierwszy błyszczyk) oraz o smaku pomarańczy. ;D Błyszczyk był gęsty i sklejał usta jeśli nałożyło się go zbyt dużo. Ładnie nabłyszczał, troszkę nawilżał i dawał lekki, transparentny kolor. Największym plusem jest tu zdecydowanie zapach i (nie ma co ukrywać) smak :D
Niby nic specjalnego, błyszczyk jakich wiele, ale ze względu na ten smak, na niesamowicie niską cenę oraz mój sentyment do niego oceniam na 4 gwiazdki. A niech ma! :D

Używam tego produktu od: używałam przez długi czas ok.9 lat temu
Ilość zużytych opakowań: będzie tak z 10, jak nie więcej :D

Rozpoczął moją przygodę z błyszczykami:)

Kupiłabym ponownie, ale nie jest produkowany.Zresztą może nie byłby już tak zachwycający jak 10 lat temu:)
Pamiętam te małe tubeczki, kosztowały grosze, były smaczne, ładnie pachniały,bardzo roziskrzone i kleiły się na ustach a wraz z ustami kleiły się włosy i piasek z ulicy też pięknie przylegał:)
Miałam pomarańczowy i różowy...

Ehh jestem zdziwiona, że jeszcze o nich pamiętam:)

Używam tego produktu od: 10 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Szkoda, że został wycofany

Bardzo miło wspominam ten błyszczyk. Niby mała tubeczka, a był niesamowicie wydajny. Miałam kolor jasny różowy, który naprzemiennie używałam z ciemnym różowym, czasem też czerwonym.
Pachniał i smakował jak guma do żucia, konkretnie balonowa, dlatego był moim kwc.
Dobrze sprawdzał się również zimą, kiedy były porządne mrozy, a ja nie miałam pomadki ochronnej, zaś błyszczyk sprawdził się znakomicie, nie miałam żadnego zimna na ustach, ani nic.
Bardzo tęsknię za nim, co prawda kleił się niemiłosiernie, ale był znakomity.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Wibo na wiosnę 2015

Szkoda, że już zapomniany.

Używałam go w liceum - był dobry przy naturalnym, nienachalnym makijażu i miał same zalety, nie licząc jednej wady:

- kleił się jeśli choć trochę przesadziło się z jego ilością.

Zalety:

- nawilżał
- rozświetlał
- ładnie pachniał (miałam g. balonową)
- był wydajny
- był tani

Używam tego produktu od: kilka miesięcy kiedyś
Ilość zużytych opakowań: cała tubka

My Lovely.....

Wspomnienia gimnazjalne...... Kiedy to było;p

Bardzo oryginalny błyszczyk.
Posiadałam smak gumy balonowej :* PIĘKNY!!!!!!

Z tego co pamiętam:

+pięknie pachniał:)
+był bardzo tani
+kleił usta,ale tak raczej przyjemnie;)
+fajne,malutkie i leciutkie opakowanie
+posiadał malutkie drobineczki brokatu,ale były bardzo minimalnie widoczne
+miał fajny,lekki różowy kolorek

Również chętnie kupiłabym go,gdyby był jeszcze kiedyś w sprzedaży:)

Używam tego produktu od: używałam parę lat temu

Wspomnienia....

Mam do niego sentyment. Bardzo długo używałam go w gimnazjum;)
Miała ten różowy odcień o smaku i zapachu gumy do żucia;) mmmmmm
Był suuuper! Pięknie nabłyszczał usteczka i z tego co pamiętam, to chyba także je nawilżał.
Strasznie się kleił ale nie przeszkadzało mi to. Drobinki też nie były wyczuwalne.
Polecam i gdybym miała możliwość kupiłabym na 100% ponownie;*

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo go lubię:)

Używam go na specjalne okazje . Najpierw maluję usta tradycyjną pomadką, a potem nakładam ten błyszczyk :).

Plusy:
-bardzo dobrze nawilża
- ładnie pachnie
- przyjemnie klei się na ustach
- w naturalnym świetle drobinki dają bardzo fajny efekt
- mam wrażenie, że przez swoją konsystencję jest dużo bardziej trwały niż zwykłe błyszczyki ze szczoteczką

Minusów BRAK :).

Używam tego produktu od: długiego czasu
Ilość zużytych opakowań: cały czas mam jeszcze pierwsze :)

rewelacja

Błyszczyk, rewelacyjny jego konsystencja była nieco klejąca i gęsta ale długo się utrzymywał. I co było jeszcze plusem świetnie nawilżał usta i był bardzo wydajny. Ja osobiście lepszego błyszczyka w tubce nie miałam! Niestety jak do tej pory nigdzie nie mogłam go spotkać :( a szkoda.

Używam tego produktu od:długi czas

Fajny

Fajny, tani błyszczyk, z mieniacymi refleksami,dobry do szybkiego uzycia np, w trakcie pracy. Dzieki niemu usta mienia sie w słoncu daje efekt "mokrych" ust

Używam tego produktu od:ponad miesiaca

ok

Kupiłam oczywiście 2 na raz dobre pare lat temu =]
Miałam czerwony i ten co na fotce wyzej =]
Czerwony barwił delikatnie usta na czerwien natomiast ten tranparentny zostawial mieniace sie drobinki =]
Z tego co pamietam to sie troszke kleil. Co do nawilzania to nie pamietam jak to było. Ogólnie nie zdarzyłam się nacieszyć błyszczykami z tego względu ze gdy dostały sie do rak kolezanek prawie nic z nich nie zostalo. Zawdzieczam to smakowi tych mazidel. Super słodziutki smak i zapach też. Błyszczyk bardziej do jedzenia niz malowania =P Obecnie nie spotkałam już go na sklepowych pułkach, a byłam w 3 rossmanach =]

Używam tego produktu od: kiedyś uzywalam

Dobry bo gęsty

Miałam kiedyś chyba kokos albo wanilie,niestety nie pamietam:P
Słodki smak i zapach,bardzo gęsty a to ważne,pojemnośc dobra bo 15 ml.Bardzo wydajny.Polecam niestety nie produkuja go już,wycofali.
PS.Zawierał drobinki brokatu,bardzo jasne

Używam tego produktu od: dawno dawno temu

Dobry i tani

Bardzo lubię ów błyszczyk, poza tym, że ma bardzo przystępną cenę, ma także sporo innych zalet. Lubie treściwe, gęste błyszczyki i ten taki właśnie jest, gesty ale nie kleisty, chociaż włosy czasem lubią się do niego przylepiać. Dzięki swojej konsystencji stanowi świetna ochronę dla ust np. zimą. Nie nadaje raczej koloru, drobinki są subtelne i na ustach nie rzucają sie w oczy. błyszczyk jest bardzo trwały, nie wysusza ust, nadaje naturalny, delikatny połysk. Dostępny w wielu smakowitych zapachach.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4