Tonik z wyciągiem z kozieradki

Tonik z wyciągiem z kozieradki

Przeznaczony do pielęgnacji skóry tłustej, łojotokowej, ze skłonnościami do nadmiernego wydzielania sebum i tendencjach trądzikowych. Zalecany do stosowania w gabinetach kosmetycznych. Jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę, również wrażliwą. Łagodzi podrażnienia po zabiegach kosmetycznych. Regularnie stosowany oczyszcza i ściąga rozszerzone pory, odświeża skórę. Przyspiesza ustępowanie istniejących zmian trądzikowych i zmniejsza skłonność do powstawania nowych. Powoduje, że skóra staje się gładka o zdrowym kolorycie. Kwaśny odczyn pH toniku korzystnie wpływa na skórę, utrzymując jej naturalną, lipidową warstwę ochronną. Tonik zawiera wyciąg z kozieradki, alantoinę oraz hydrolizat proteiny ryżowej.

świetny

Szkoda, że tak trudno dostać kosmetyki z tej serii. Tonik bardzo dobrze odświeża i łagodzi podrażnienia po zabiegach kosmetycznych, czy - jak to brzydziej nazwać - po wyciskaniu. Można się dogłębnie "oczyścić" wieczorem, przemyć twarz, a rano wszystko będzie dobrze :-) Jest tani, wydajny, do zapachu można przywyknąć. Czego chcieć więcej? Idealny do cery tłustej z problemami. Nie podrażnia i nie uczula. Nadaje skórze zdrowy kolor.

Używam tego produktu od: kilku lat

Najlepszy :)

+ Wydajny
+ Bardzo tani
+ Zapach, który na początku może wydawać się zbyt intensywny potem staje się bardzo przyjemny, ziołowy
+ Idealnie oczyszcza cerę
+ Nie wysusza
+ O wiele mniej wyprysków po używaniu tego kosmetyku, a istniejące szybciej znikają
+ Nie ściąga cery
+ Co najważniejsze: IDEALNY DLA WRAŻLIWEJ cery, nie uczula, cera nie piecze po nim - zawsze miałam z tym problem a dzięki Acne Line już go nie mam

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4
Miejsce zakupu: Real

bardzo bardzo dobry ;)

Na początku powiem, że kupiłam ten tonik w ciemno, nie znałam nawet wcześniej tej firmy. Do kupna zachęcił mnie napis na opakowaniu, że to tonik o działaniu przeciwtrądzikowym. Zdecydowałam się na niego, gdyż pilnie potrzebowałam jakiegoś toniku w przystępnej cenie, ale z alkocholem. Dotąd używałam toników bezalkocholowych (jeszcze wcześniej używałam właśnie z alkocholem, ale zbytnio wysuszyły mi skórę). Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, ponieważ ładnie matuje twarz (ale nie ma jakiegoś spektakularnego efektu, bo od matowania są kremy i żele, a nie toniki), NIE WYSUSZA!, może cos tam działa na pryszcze, ale uważam, że to zasługa kremu i żelu ;). Jedyną chyba wadą jest to, że nie widac, ile płynu jest jeszcze w opakowaniu (aha, tonik na zdjęciu w ogóle nie przypomina tego, który mam, ale firma i opis się zgadzają). Mogę ten tonik polecic z czystym sumieniem. Dlaczego więc nie daję 5 gwiazdek? Bo może kiedyś znajdę tonik jeszcze lepszy od tego (w co wątpię ;)).

Używam tego produktu od: 3-4 tyg.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Dobry

Mam bardzo dobre zdanie o całej serii - ceny są ogromnie korzystne, skład rewelacyjny, a jakość zadowalająca.
Tonik także nie odbiega od normy - nawilżał, nie wysuszał ogromnie i leczył (oczywiście wspomagany dopełniającymi produktami).
Mimo wszystko, ja, na szczęście, nie borykam się z trądzikiem, dlatego nie wiem jak produkt spisałby sie w takim przypadku. W nieszczególnych, a sporadycznym problemach z cerą, naprawdę polecam.

Używam tego produktu od:miałam go jakis czas temu

fajowy ;)

Tonik ten kupiłam w zestawie razem z żelem do mycia twarzy i kremem za 16 zł. Cała seria przy regularnym stosowaniu bardzo dobrze wpłynęła na moją skórę, wyraźnie poprawiła jej stan. Zniknęła większość pryszczy, a nowe pojawiały się w mniejszych ilościach i rzadziej:)

Sam tonik zresztą jak cała seria jest moim zdaniem bardzo dobry. Nie podrażnia, wygładza skórę, fajnie odświeża. Jego plusem jest także moim zdaniem intensywny, ziołowy zapach, który według mnie jest synonimem dobrze działającego kosmetyku przeciwtrądzikowego.
Minusem tego kosmetyku jest opakowanie utrudniające łatwą aplikację w szczególności początkującym. Za duży otwór, przez co niejednokrotnie w pierwszych dniach stosowania zalewałam cały wacik tonikiem:( Później się już wyspecjalizowałam, ale z pewnością nie jest to dobry "patent". Także z wydajnością również bym polemizowała...