SI Świt, Krem antyperspirant (stara wersja)

SI Świt, Krem antyperspirant (stara wersja)

Przeznaczony dla osób ze skłonnościami do nadmiernego pocenia się stóp. Niezwykle skuteczny. Wyraźnie zmniejsza wilgotność między palcami, zapobiegając pęknięciom skóry. Likwiduje nieprzyjemny zapach nóg. Regularnie stosowany poprawia ogólny wygląd skóry stóp, działa dezodorująco, zmiękcza stwardniały i zrogowaciały naskórek, zmniejsza skłonność do pękania skóry na piętach. Bardzo dobrze wchłania się, dając uczucie ochłodzenia i odprężenia. Przynosi ulgę zmęczonym stopom. Krem zawiera: witaminy A i E, środek dezodorujący, triclosan, mentol oraz kamforę.

Cena: / 75 ml

taniocha

Mam tubkę juz w nowej, biało- niebieskiej szacie.
Kupiłam ten krem w zeszłym roku latem ale prawdę mówiąc nie mogłam przekonać sie do jego używania.
Nie mam aż takich kłopotów z potliwością stóp, zeby używać go regularnie. W tym roku kupiłam preparat w sprayu ale wrodzone skąpstwo nakazało mi zuzycie tego kremu do końca.
Regularnie stosowany zmiękczył mi skórę stóp, jest teraz o wiele bardziej delikatna. Wspominając jeszcze o jego działaniu antyperspiracyjnym - przydatne szczególnie latem:D
Ma typowy zapach kremów do stóp- taki mentolowy. Używam go na noc, bo wysmarowane nim z rana stopy nieznośnie ślizgały się w butach. Kosztował chyba 4 złote w rossmannie- taniocha:D
Pewnie kupię drugi a spray oddam TŻ-owi:D

Nie

To co mnie zniechęca do używania tego kremu, to jego ciężka, zbita konsystencja. Opornie się wchłania, powoduje, że skóra staje się lepka i tłusta. Ma mocny, typowy dla kremów do stóp zapach, dobrze pielęgnuje skórę, leciutko ją chłodzi. Nie mam problemu z potliwością stóp, także tej właściwości nie będę oceniać.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Bardzo dobry

Ma śliczne opakowanie z klapką - błękitno-białe, super!!!
Ładnie pachnie kamforą, zmniejsza potliwość, nawet dobrze się wchłania.
I kosztuje 4 złote.

Używam tego produktu od:paru dni
Ilość zużytych opakowań:początek 1

Studio fryzur kucyk Beyonce

skuteczny

Bardzo dobry i przydatny kosmetyk, tani i wydajny a przede wszystkim skuteczny, niweluje nieprzyjemny zapach i chroni przed poceniem, w lecie sprawił się świetnie,jest lekki, szybko się wchłania,
polecam

:-)

Dobry kremik za grosze. Mam wprawdzie w trochę zmienionym opakowaniu, ale jestem pewna, że chodzi o ten sam krem. Jest wydajny. Rzeczywiście działa jak należy, przy czym nie wysusza skóry między placami. Wchłania się błyskawicznie. Zapobiega przykremu zapaszkowi i działa naprawdę długo.

bardzo dobry

bardzo dobry kremik, faktycznie zapobiega przykremu zapachowi nóżek, a po posmarowaniu nim czuję taki przyjemny chłodek. Jest też bardzo wydajny.
teraz mam tą wersję antygrzybiczną i równie dobrze się sprawdza
ilość zużytych opakowań: 2

pomocny

Swego czasu zużyłam jedną tubkę tego kremu. Faktycznie działał dezodorująco i odświeżająco, pomagał w walce z poceniem stóp, które to u mnie występuje szczególnie w okresie jesienno-zimowym jako wynik noszenia zakrytego obuwia. Co do jego właściwości pielęgnacyjnych to muszę stwierdzić, że najlepsze nie były - na noc i tak używałam bardziej odżywczego kremu. Ogólnie krem całkiem poprawny, ale ja już do niego nie wróciłam i wracać nie zamierzam

ilość zużytych opakowań: jedno

daje mi pewność

Nigdy nie miałam problemu z potliwością i przykrym zapachem stóp, dopóki nie kupiłam pewnego razu ślicznych skórzanych sandałków przereklamowanej firmy ecco. Podściółka stóp jest wykonana z materiału, który w zetknięciu z nogą w letni dzień, pozwolił mi się przekonać na własnej skórze (nosie), jaki przykry może być odorek nóżkowy.
Pranie sandałów nic nie dało. Ale wystarczył ten krem, by do zapaszku nie dopuścić.
Opakowanie w tej chwili jest białe z niebieską stopą, bardziej estetyczne niż stare. Kremik jest bezwonny, błyskawicznie się wchłania, ale co najważniejsze: skutecznie chroni przed poceniem i przykrymi jego konsekwencjami.
Nie wyobrażam sobie lata bez tego kosmetyku. Stosuję go na dzień, na noc wcieram nawilżająco-odżywczy kremik.
Warto spróbować, kosztuje 4 złote i jest wydajny.