Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Cena już od 16,43 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Syoss Oleo Intense - pierwsza trwała i intensywna koloryzacja od Syoss z olejkami roślinnymi - bez amoniaku. Unikalna formuła Oil-in-Cream nasycona jest 100% czystymi olejkami, aby zmaksymalizować efekt koloryzacji. Opracowana i testowana przez fryzjerów i stylistów.
- wyjątkowa intensywność i doskonała trwałość koloru,
- włosy lśniące i zdrowiem przez 6 tygodni,
- do 90%* więcej blasku i do 40%** bardziej miękkie włosy,
- profesjonalne pokrycie siwych włosów - bez amoniaku.
* W porównaniu do włosów niefarbowanych.
** W porównaniu do linii podstawowej Syoss.

Skład: /Krem koloryzujący/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Ethanolamine, Coconut Alkohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Glycine, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Acrylamidopropyltrimonium Chloride?Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside, Ceteareth-12, Parfum, Glyceryl Oleate, Potassium Hydroxide, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Sodium Sulfite, Sodium Silicate, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, Etidronic Acid, Citric Acid, Ascorbic Acid, 4-Amino-3-Nitrophenol, 2,7-Naphthaleneidol, 2-Methylresorcinol, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Sodium Chloride, Cironellol, Benzyl Alkohol, Phenoxyethanol
/Emulsja rozwijająca/ Aqua, Paraffinum Liquidum, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alkohol, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Etidronic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Pyrophosphate, 2,6-Dicarboxypyridine, Sodium Benzoate
/Odżywka Color - Seal/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Quaternium-87, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Niacinamide, Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Citric Acid, Phenoxyetanol, Parfum, Glyceryl Stearate, Sodium Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene

beznadzieja

uzywalam odcienia 6.55 przydymiony blond
farba zmyla sie po 4 myciach na SREDNI RUDAWY BLOND na moim nayuralnym jasnym brazie
czysta strata pieniedzy, to ma byc trwala farba? po za tym okropnie smierdzi i szczypie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1420666].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZA

Farbuję włosy od kilkunastu lat i przebrnęłam już przez różne - tańsze, drogie, drogeryjne i apteczne. Tylko tą zaliczam do grona ulubionych kosmetyków.
+ piękne kolory, duży wybór
+ bezproblemowe nakładanie
+ znośny zapach
+ brak pieczenia skóry
+ trwały kolor
+ włosy są błyszczące
+ nie niszczy jakoś strasznie, nie wzmaga wypadania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1316666].usefull || 0 }}% pomocna.

Perłowy blond

Farba kupiona na promocji w Rossmannie.
Koloryzacja łatwa (robiłam ombre), kolor tez w porządku. Zaletą farby jest tez jej normalny zapach, a nie tak jak w przypadku innych chemiczny zapach.
Włosy nie niszczą się bardzo po tej farbie.
Niestety nie wiem jak długo się utrzymuje, gdyż przefarbowałam włosy(ombre) na inny kolor po ok 3tyg. Jak dla mnie farba raczej z górnej półki!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1304921].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Srebrzysty blond 12-00

Nigdy więcej!
Kupiłam dzisiaj zachęcona tym srebrzystym odcieniem i cena, bo akurat po promocji była. Jak zobaczyłam co wyszło mi na głowie, to myślałam, że się rozpłacze. Żółte gó*no, inaczej nazwac tego nie można. Nie pomogła nawet odżywka, która miała dodatkowo nadać ten srebrzysty odcień. Już nawet nie wspomnę o kondycji włosów po farbowaniu. Farbuje od lat, ale tak zniszczonych jak po tej farbie to jeszcze nigdy nie miałam. Wstyd z domu wyjść. Nie polecam, to kolejna farba syossa, która bardzo mnie zawiodła.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1287416].usefull || 0 }}% pomocna.

Orzechowy blond 6-80

Myślałam, że większego szajsu nie produkuje nic, prócz firmy Eveline. Szybko swoją słodką niewiedzę zabiłam, decydując się na zmianę koloru z Syoss'em.
Wybrałam kolor Orzechowy Blond. Pierwsze dni koloryzacji - kolor w porządku, nie złapał na końcach ale dla mnie nie problem bo naturalnie mam ciemne końcówki, a resztę włosów pokrywa niezliczona ilość różnych odcieni blondów.
Szkoda tylko, że mój kolor widać było w sztucznym świetle. Żeby tego mało było kolor zaczął żyć i w pewnych chwilach wydawało się, że jestem ciemnoruda xD
Kolor sprał się szybko - jest już drugi tydzień po koloryzacji i praktycznie zniknął.
NIE POLECAM, TYLKO NISZCZY WŁOSY.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254938].usefull || 0 }}% pomocna.

Szybko sie zmył!

Z jasno brązowych włosów postanowiłam pofarbowac je na brązowa czerń. Mimo prawidłowego rozprowadzenia farby kolor który potem uzyskałam nie był równomierny. Przy każdym myciu sporo farby po prostu spływało mi z włosów przez co kolor bardzo szybko zwyczajnie sie wyplukal. Miałam wrażenie jakbym pofarbowala włosy jakimś szamponem koloryzującym, dosłownie;) plus jest taki, ze włosy nie zniszczyły mi sie prawie w ogole plus ładnie błyszczały.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228701].usefull || 0 }}% pomocna.

Beżowy blond 8-05, Ciemny blond 6-10

Swoją przygodę z tą farbą rozpoczęłam parę miesięcy temu. Trochę się wahałam nad zakupem, ponieważ naczytałam się opinii, że bardzo niszczy i wysusza włosy. Mam gęste włosy do ramion i na całkowite pokrycie włosów musiałam zużyć całe 2 opakowania. Według mnie zapach jest przyjemny. Cena ujdzie. Jeśli chcecie wypróbować te farbę, to raczej polecam polować na nią podczas promocji.

Na początku miałam jaśniutki, złocisty blond i chciałam aby był on trochę mniej złocisty, dlatego wybrałam odcień beżowy blond. Po farbowaniu moje włosy nie ucierpiały, wręcz przeciwnie; były miękkie, lśniące. Tuż po farbowaniu odrost był całkowicie pokryty. Moje włosy naturalnie mają odcień bardzo ciemnego blondu. Farba zmyła się po tygodniu, a odrost stał się wręcz rudy. Nie wyglądało to za dobrze i byłam odrobinę zawiedziona.

Mimo wszystko za jakiś czas postanowiłam dać tej farbie kolejną szansę. Wybrałam tym razem odcień ciemny blond, który jest najbardziej zbliżony do mojego naturalnego odcienia włosów z całej gamy. Minęły dokładnie 2 tygodnie od farbowania. Od razu po farbowaniu odcień wyszedł znacznie ciemniejszy niż na opakowaniu. ale to nie był dla mnie problem, bo spodziewałam się, że farba szybko się wypłuka. Tak jak przy poprzednim farbowaniu, moje włosy stały się jeszcze miększe, lśniące i zauważyłam, że wypada mi znacznie mniej włosów! Odrostów do tej pory nie widać. Co mogę powiedzieć o odcieniu? No cóż, faktycznie farba trwałością nie powala. Nie wiem jak określić ten odcień, ale jest za jasny na ciemny blond i jednocześnie za ciemny na naturalny blond. Osobiście podobają mi się takie mniej intensywne odcienie, więc trwałość w przypadku tego koloru mi nie przeszkadza.

Czy do niej wrócę? Jeśli nie będę już chciała eksperymentować z kolorem, to na pewno sięgnę jeszcze raz po ciemny blond z tej serii. Przede wszystkim nie niszczy mi włosów, odcień też ładnie wygląda. Nie polecam zaś farby dziewczynom, które naturalnie mają ciemny odcień, a chcą swoje włosy pofarbować na blond.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1194803].usefull || 0 }}% pomocna.

Żenada

Kolor 4-86 czekoladowy brąz.Farba kompletnie nie pokryła siwych włosów!-nie zdarzyło mi sie to jeszcze nigdy stosując nawet tanśze farby,ponadto wysuszyła niemiłosiernie moje włosy,przed farbowaniem miałam zawsze zdrowe lśniace a teraz istne siano,nie wiem czy wogóle jestem w stanie odbudowac je w jakikolwiek sposób,podczas farbowania strasznie pląta włosy,na domiar złego farba spowodowała u mnie długotwały łupież,który miałam może dwa razy bedąc dzieckiem-jakaś masakra! specjalnie postanowiłam napisac ta recenzje zeby omijac ten badziew szerokim łukiem-juz teraz rozumiem czeste promocje na ta firme.Nigdy wiecej!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178368].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie bardzo dobra

Kolor taki, jak w próbniku (mokka), choć może mniej intensywny, ale mnie to odpowiada ponieważ nie lubię hełmu na głowie. Farba wypłukuje się stopniowo, nie dając rażących odrostów i - co ważne - nie płowieje jak np Garnier Olia (po wypłukaniu jasnego brązu miałam włosy rudawe wpadające wręcz w blond). Włosy nie są przesuszone, nie wypadają.
Wady: zapach farby i lekkie szczypanie w skórę głowy, ale u mnie nie przekłada się to na żadne efekty uboczne.

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1134056].usefull || 0 }}% pomocna.

Beznadziejne krycie

Nie wiem co mnie pokusiło wybrać te farbę Syossa, wybrałam lśniący rudy i tyle co błyszczał się na obrazku go widziałam. Niby wszystko było ok zaraz po farbowaniu, ale już po jakiś 5 myciach włosów wyszło, że odrostów farba nie pokryła wcale. Trzymałam ją na włosach nawet dłużej niż było napisane na ulotce a to badziewie dało efekt jak po szamponie koloryzującym!
Jesli chodzi o jakieś inne minusy, to nie niszczy włosów nie czyni z nich siana jak jest to po niektórych farbach, a przepraszam po tym jak to coś kryje farbą tego nie można nazwać.
Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1105231].usefull || 0 }}% pomocna.