Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Oleo Intense

Cena już od 16,43 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Syoss Oleo Intense - pierwsza trwała i intensywna koloryzacja od Syoss z olejkami roślinnymi - bez amoniaku. Unikalna formuła Oil-in-Cream nasycona jest 100% czystymi olejkami, aby zmaksymalizować efekt koloryzacji. Opracowana i testowana przez fryzjerów i stylistów.
- wyjątkowa intensywność i doskonała trwałość koloru,
- włosy lśniące i zdrowiem przez 6 tygodni,
- do 90%* więcej blasku i do 40%** bardziej miękkie włosy,
- profesjonalne pokrycie siwych włosów - bez amoniaku.
* W porównaniu do włosów niefarbowanych.
** W porównaniu do linii podstawowej Syoss.

Skład: /Krem koloryzujący/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Ethanolamine, Coconut Alkohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Glycine, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Acrylamidopropyltrimonium Chloride?Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside, Ceteareth-12, Parfum, Glyceryl Oleate, Potassium Hydroxide, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Sodium Sulfite, Sodium Silicate, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, Etidronic Acid, Citric Acid, Ascorbic Acid, 4-Amino-3-Nitrophenol, 2,7-Naphthaleneidol, 2-Methylresorcinol, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Sodium Chloride, Cironellol, Benzyl Alkohol, Phenoxyethanol
/Emulsja rozwijająca/ Aqua, Paraffinum Liquidum, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alkohol, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Etidronic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Pyrophosphate, 2,6-Dicarboxypyridine, Sodium Benzoate
/Odżywka Color - Seal/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Quaternium-87, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Niacinamide, Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Citric Acid, Phenoxyetanol, Parfum, Glyceryl Stearate, Sodium Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene

Napisanych recenzji: 38

Orzechowy blond 6-80

Myślałam, że większego szajsu nie produkuje nic, prócz firmy Eveline. Szybko swoją słodką niewiedzę zabiłam, decydując się na zmianę koloru z Syoss'em.
Wybrałam kolor Orzechowy Blond. Pierwsze dni koloryzacji - kolor w porządku, nie złapał na końcach ale dla mnie nie problem bo naturalnie mam ciemne końcówki, a resztę włosów pokrywa niezliczona ilość różnych odcieni blondów.
Szkoda tylko, że mój kolor widać było w sztucznym świetle. Żeby tego mało było kolor zaczął żyć i w pewnych chwilach wydawało się, że jestem ciemnoruda xD
Kolor sprał się szybko - jest już drugi tydzień po koloryzacji i praktycznie zniknął.
NIE POLECAM, TYLKO NISZCZY WŁOSY.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254938].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Szybko sie zmył!

Z jasno brązowych włosów postanowiłam pofarbowac je na brązowa czerń. Mimo prawidłowego rozprowadzenia farby kolor który potem uzyskałam nie był równomierny. Przy każdym myciu sporo farby po prostu spływało mi z włosów przez co kolor bardzo szybko zwyczajnie sie wyplukal. Miałam wrażenie jakbym pofarbowala włosy jakimś szamponem koloryzującym, dosłownie;) plus jest taki, ze włosy nie zniszczyły mi sie prawie w ogole plus ładnie błyszczały.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228701].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Beżowy blond 8-05, Ciemny blond 6-10

Swoją przygodę z tą farbą rozpoczęłam parę miesięcy temu. Trochę się wahałam nad zakupem, ponieważ naczytałam się opinii, że bardzo niszczy i wysusza włosy. Mam gęste włosy do ramion i na całkowite pokrycie włosów musiałam zużyć całe 2 opakowania. Według mnie zapach jest przyjemny. Cena ujdzie. Jeśli chcecie wypróbować te farbę, to raczej polecam polować na nią podczas promocji.

Na początku miałam jaśniutki, złocisty blond i chciałam aby był on trochę mniej złocisty, dlatego wybrałam odcień beżowy blond. Po farbowaniu moje włosy nie ucierpiały, wręcz przeciwnie; były miękkie, lśniące. Tuż po farbowaniu odrost był całkowicie pokryty. Moje włosy naturalnie mają odcień bardzo ciemnego blondu. Farba zmyła się po tygodniu, a odrost stał się wręcz rudy. Nie wyglądało to za dobrze i byłam odrobinę zawiedziona.

Mimo wszystko za jakiś czas postanowiłam dać tej farbie kolejną szansę. Wybrałam tym razem odcień ciemny blond, który jest najbardziej zbliżony do mojego naturalnego odcienia włosów z całej gamy. Minęły dokładnie 2 tygodnie od farbowania. Od razu po farbowaniu odcień wyszedł znacznie ciemniejszy niż na opakowaniu. ale to nie był dla mnie problem, bo spodziewałam się, że farba szybko się wypłuka. Tak jak przy poprzednim farbowaniu, moje włosy stały się jeszcze miększe, lśniące i zauważyłam, że wypada mi znacznie mniej włosów! Odrostów do tej pory nie widać. Co mogę powiedzieć o odcieniu? No cóż, faktycznie farba trwałością nie powala. Nie wiem jak określić ten odcień, ale jest za jasny na ciemny blond i jednocześnie za ciemny na naturalny blond. Osobiście podobają mi się takie mniej intensywne odcienie, więc trwałość w przypadku tego koloru mi nie przeszkadza.

Czy do niej wrócę? Jeśli nie będę już chciała eksperymentować z kolorem, to na pewno sięgnę jeszcze raz po ciemny blond z tej serii. Przede wszystkim nie niszczy mi włosów, odcień też ładnie wygląda. Nie polecam zaś farby dziewczynom, które naturalnie mają ciemny odcień, a chcą swoje włosy pofarbować na blond.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1194803].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Napisanych recenzji: 4

Żenada

Kolor 4-86 czekoladowy brąz.Farba kompletnie nie pokryła siwych włosów!-nie zdarzyło mi sie to jeszcze nigdy stosując nawet tanśze farby,ponadto wysuszyła niemiłosiernie moje włosy,przed farbowaniem miałam zawsze zdrowe lśniace a teraz istne siano,nie wiem czy wogóle jestem w stanie odbudowac je w jakikolwiek sposób,podczas farbowania strasznie pląta włosy,na domiar złego farba spowodowała u mnie długotwały łupież,który miałam może dwa razy bedąc dzieckiem-jakaś masakra! specjalnie postanowiłam napisac ta recenzje zeby omijac ten badziew szerokim łukiem-juz teraz rozumiem czeste promocje na ta firme.Nigdy wiecej!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178368].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Dla mnie bardzo dobra

Kolor taki, jak w próbniku (mokka), choć może mniej intensywny, ale mnie to odpowiada ponieważ nie lubię hełmu na głowie. Farba wypłukuje się stopniowo, nie dając rażących odrostów i - co ważne - nie płowieje jak np Garnier Olia (po wypłukaniu jasnego brązu miałam włosy rudawe wpadające wręcz w blond). Włosy nie są przesuszone, nie wypadają.
Wady: zapach farby i lekkie szczypanie w skórę głowy, ale u mnie nie przekłada się to na żadne efekty uboczne.

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1134056].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 56

Beznadziejne krycie

Nie wiem co mnie pokusiło wybrać te farbę Syossa, wybrałam lśniący rudy i tyle co błyszczał się na obrazku go widziałam. Niby wszystko było ok zaraz po farbowaniu, ale już po jakiś 5 myciach włosów wyszło, że odrostów farba nie pokryła wcale. Trzymałam ją na włosach nawet dłużej niż było napisane na ulotce a to badziewie dało efekt jak po szamponie koloryzującym!
Jesli chodzi o jakieś inne minusy, to nie niszczy włosów nie czyni z nich siana jak jest to po niektórych farbach, a przepraszam po tym jak to coś kryje farbą tego nie można nazwać.
Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1105231].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 13

Przesusza włosy

Do kupna tej farby skłoniło mnie zapewnienie producenta o dużej zawartości olejków mających pielęgnować włosy. Wybranego koloru dokładnie nie pamiętam, ale był to brąz średni lub ciemny. Jakież było moje zdziwienie kiedy zamiast lśniących włosów otrzymałam siano. Dawno nie miałam tak suchych i matowych włosów. Z trudem je rozczesywałam i układałam. Z podkulonym ogonem wróciłam do poprzedniej farby i już nigdy nie miałam takich problemów z włosami.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: raz użyta
Ilość zużytych opakowań: na szczęście tylko jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1076651].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 158

jest okej

*odcień: jasna czerwień - ładna, dość trwała czerwień, po trzech tygodniach i moim codziennym myciu nie wyblakła zbyt mocno
*nie śmierdzi w trakcie farbowania
*początkowo inny kolor, zmienia się po kilku minutach od nałożenia na włosy
*nie wywołała alergii na mojej delikatnej skórze głowy
*dosyć tania
*nie pogorszyła staniu moich włosów

Używam tego produktu od: trzy tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044899].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 34

Platynowy blond super:)

Przetestowałam 2 kolory tej farby platynowy blond i jasny blond. Farba bardzo dobrze rozjaśnia i nie niszczy włosów. Nie piecze. Myję włosy co drugi dzień, kolor nadal ładnie wygląda, choć minął już miesiąc od farbowania. Bardzo lubię tę farbę. Kolor jasny blond bardzo intensywnie rozjaśnia i włosy wpadają delikatnie w żółty kolor co mi nie odpowiada, ale platynowy jest super, bardzo ładny kolor:) Napewno będę do niego wracać:) 1 opakowanie starcza mi na moje długie włosy. Najpierw nakładam na odrostu, a później na kilka minut na całość.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037282].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Najlepsza ze wszytkich!

Mam długie włosy, siegają za tyłek więc nie mogę pozwolić sobie na farby z najwyższej półki, skoro zużywam trzy opakowania.
Z włosów jasny blond postanowiłam przejść na trochę ciemniejsze, tj. orzechowy blond. Miałam nadzieję że wyjdą lekko brązowe. I dokładnie takie wyszły!

+ Farba nie śmierdzi, można powiedzieć że ma nawet przyjemny zapach.
+ Włosy nie są zniszczone
+ Kolor wygląda bardzo naturalnie, ciężko rozpoznać że nie ma nic wspólnego z naturą.
+ Nic mnie nie szczypało, farba zmyła się bardzo szybko a wszelkie plamki które udało mi się załatwić sobie na skórze (szyja) zeszły przy pomocy wody i mydła.

Jedyne co złego mogę powiedzieć o tej farbie to to, że na początku trochę się przeraziłam ponieważ po zmieszaniu składników farba była BIAŁA. Mimo to nałożyłam ją na włosy i dopiero po jakiś 5 minutach mocno ściemniała. Dlatego nie przejmujcie się dziwnym kolorem farby na waszych włosach :)

Używam tego produktu od: Niedawna
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032972].usefull || 0 }}% pomocna.