Bioliq, Bioliq Dermo, Krem na trądzik regenerujący na noc

Bioliq, Bioliq Dermo, Krem na trądzik regenerujący na noc

Cena już od 9,08 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Regeneruje skórę nocą, wspomagając redukcję zmian trądzikowych. Ekstrakt z białej herbaty (Camellia sinensis) ogranicza nadmierne złuszczanie naskórka, który blokuje pory i przyczynia się do powstawania zaskórników.
Zawarte w kremie połączenie kwasu oleanowego oraz żelu osmotycznego normalizuje pracę gruczołów łojowych oraz działa antybakteryjnie. Dodatkowo krem wspomaga nocną regenerację skóry, przyśpieszając redukcję zmian trądzikowych, a także chroni przed powstawaniem nowych niedoskonałości, takich jak krostki i zaskórniki. Cera o poranku jest odpowiednio odżywiona i wypoczęta.

na noc
krem
50 – 100ml

Znasz skład tego produktu?

Dobry krem za niską cenę dla niewymagających cer

Krem Bioliq kupujemy w kartoniku, w środku którego znajduje się matowa tubka zamykana za pomocą nakrętki z niewielkim otworem dozującym odpowiednią ilość produktu (oczywiście po naciśnięciu tubki :D). Na tubce znajdziemy informacje o tym, co krem ma robić, dla kogo jest przeznaczony oraz w jaki sposób go stosować. Informacje są zarówno w języku polskim jak i angielskim. :)
Producent obiecuje niewiele, w sumie "tylko" dwie rzeczy - ograniczenie powstawania zmian trądzikowych oraz redukcję widocznych zmian. Oprócz tego krem zawiera ekstrakt z białej herbaty, który ma zapobiegać powstawaniu zaskórników oraz działać kojąco i łagodząco. Cera rano powinna być świeża, wypoczęta i gotowa do działania. A jak to ma się w rzeczywistości?
Od razu zaznaczę, że nie mam nie wiadomo jakich problemów z trądzikiem. Ot, na czole coś jest, a reszta to zależy od dnia w miesiącu. :P Aczkolwiek krem skusił mnie swoją lekką, żelową konsystencją oraz obietnicą ograniczenia powstawania zmian i zaskórników. Po miesiącu używania go stwierdzam, że był to bardzo dobry wybór. Krem dobrze nawilża skórę, rano po przebudzeniu cera jest gładka i przyjemna w dotyku. W żaden sposób mi nie zaszkodził - nie zapchał mnie, nie uczulił ani nic z tych rzeczy. Aczkolwiek muszę zaznaczyć, że niewiele zmieniło się jeśli chodzi o ogólną kondycję skóry - może z lekka się uspokoiło, ale nic szczególnego, więc jeśli ktoś liczy na redukcję widocznych zmian to się przeliczy. :D Bioliq to bardzo fajny krem na noc, który dobrze nawilży cerę mieszaną nie robiąc z twarzy wielkiej, świecącej się gwiazdy. :D Wchłania się stosunkowo szybko, ale nie używam go na dzień, więc nie mam pojęcia jakby się sprawdził pod makijaż (choć w sumie w końcu to krem NA NOC! :D).
Zapachu jako takiego nie ma, świeży, ale nie rzuca się "w nos". :D
Jak za cenę 11 zł (za tyle udało mi się kupić go na promocji w Super-Pharm) to jest to naprawdę dobry krem, który mogę polecić mało wymagającym osobom. :) Oprócz Super-Pharmu myślę, że dostaniecie ten krem również w aptekach i zapłacicie za niego raczej nie więcej niż 20 zł. ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245236].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry!

Od pierwszego użycia skóra na mojej twarzy się zmieniła, stała się bardziej gładka i rzeczywiście krostek jest mniej. Wieczorem po zmyciu makijażu moja skóra wygląda bardzo ładnie, na następny dzień wydaje się troszkę tłusta ale zawsze tak mam w lecie. Kupiłam ten krem na przecenie w Hebe, gdyż zaciekawiły mnie reklamy i skusiła promocja, nie żałuję zakupu. Nie zapycha, zapach bardzo delikatny i przyjemny jak na krem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237706].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

nie polecam !!!

Witam. Produkt ten zakupiłam w aptece po przeczytaniu większości pozytywnych opinii. Niestety nie spełnił moich oczekiwań i okazał się totalną porażką dla mojej skóry! Posmarowałam nim twarz kładąc się spać z nadzieją, że choć trochę wspomoże moją cerę trądzikową. Gdy obudziłam się rano i spojrzałam w lustro z nadzieją minimalnej poprawy zauważyłam... kilka nowych zmian ... W składzie krem ten ma "Cetearyl Ethylhexanoate" i to na drugim miejscu. Emolient ten może powodować powstawanie zaskórników. Reszty składu nie miałam ochoty analizować.....

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231636].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 2

ZDECYDOWANIE POLECAM! :)

Delikatny, lekki, szybko się wchłania, do tego ma przyjemny zapach. Jest skuteczny, gdy miałam większy wysyp to przez noc łagodził podrażnienia i rano moje wypryski były mniej bolesne. Do tego dostępny jest w większości aptek, nie jest drogi i wydajny :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040939].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

przede wszystkim wyrównuje koloryt skóry, redukuje znacznie przebarwienia powstałe po wypryskach, których jest o wiele mniej; skóra po posmarowaniu odrobinę czerwienieje i świeci się, ale w końcu jest na noc, więc nie ma z tym większego problemu, wystarczy rano przemyć skórę tonikiem . Przy mojej tłustej cerze się sprawdził, polecam ;)

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027235].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny

Od dłuższego czasu borykam się z wyskakującymi krostkami na twarzy, leczyłam się u dermatologa ale efektów nie było. Nawet nie wiem czy się nie pogorszyło bo zaczęły mi wyskakiwać takie "gule" na policzkach. Skoro leczenie zawiodło postanowiłam poszukać czegoś innego i trafiłam na ten krem - najpierw w formie próbek z apteki. I to był strzał w 10!

Krem świetnie regeneruje naskórek przez noc, łagodzi zaczerwienienia, nawet krostek mi tyle nie wyskakuje i na pewno nie takie wielkie :D Tak zadowolona to jeszcze nie byłam ze stanu swojej cery od momentu pierwszych problemów! :)

Używam tego produktu od: 1-1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989662].usefull || 0 }}% pomocna.

masło

Pokładałam w tym kremie duże nadzieje zresztą jak we wszystkich na trądzik z którym zmagam się dość długo... Kupiłam go w aptece za niewiele szczerze to nie pamietam ale było to jakieś 15 zł. Za te pieniądze można spróbować ale w moim przypadku to nawet te pieniądze zostały raczej wyrzucone w błoto
Skąd taki tytuł? Juz tłumaczę. Smarowałam się nim tak jak trzeba na oczyszczoną buźke na noc. Pozostawia lekko lepką warstewkę ale na noc to mi nie przeszkadza. A rano? za każdym razem niestety to samo, nawet ostatnio mój luby zwrócił na to uwagę... Masło na twarzy jakbym się nim posmarowała tragedia no czegoś takiego nie widzialam. Wyglądałam strasznie jak przeterminowana szynka. Skoro mój mąż to zauważył i pytał dlaczego mam taka tłustą buzie to musiało być fatalnie. Szczerze Wam powiem że jakby działał na trądzik i niedoskonałości to może byłabym w stanie jakoś to przeboleć ale z działaniem też jest niezbyt... na mnie nie zadziałał nic, żadnej poprawy nie zauważyłam (miesiąć to chyba wystarczający czas). Nie polecam niestety u mnie ma czerwone światło

Ilość zużytych opakowań: troche pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[932217].usefull || 0 }}% pomocna.

Pół na pół

Kupiłam krem na allegro za nie całe 30 zł, przeczytałam tyle dobrych recenzji o nim więc stwierdziłam czemu by nie spróbować. Na poczatku nie powiem,bo skóra była gładsza,jakby rozswietlona,wypoczeta,ale juz po 3 dniach zauwazyłam suche miejsca, głównie w okolicach skroni czy brwi. Zrobiłam tygodniowa przerwę i znów to samo, więc u mnie działa na bardzo krótką metę. Plus oczywiście za cenę i ładny zapach oraz to że nie jest ciężki i nie zapycha,ale jednak nie kupiłabym go ponownie,za bardzo wysusza.

Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[896713].usefull || 0 }}% pomocna.

Często do niego wracam :)

Kupiłam go zaraz po pojawieniu się firmy BioliQ na rynku :) Zaopatrzyłam się w tą, jak i w wersję na dzień.
Zachwyciłam się nim od razu, po kilku użyciach ! ;)
Moja skóra go uwielbiała przez długi czas ( aż do zużycia pierwszych opakowań ) :) Pięknie łagodził podrażnienia, buzia stawała się jaśniejsza, niespodzianek było mniej :) Nawet wersja na noc matuje skórę i po przebudzeniu buzia wygląda idealnie ! :)
Krem idealny ! ;) Jednak od czasu do czasu trzeba przerwać jego stosowanie i przed 2-3 dni robić kurację nawilżającą, ponieważ krem delikatnie wysusza skórę przy dłuższym stosowaniu ( w połączeniu z kremem na dzień, nie wiem jak działają pojedynczo ). Ubolewam niesamowicie, ponieważ po skończeniu pierwszego opakowania od razu poleciałam po następne, jednak moja buzia przyzwyczaiła się już do tych kremów i muszę zrobić im jakiś czas przerwy...:(

+ cena
+ dostępność
+ Polska firma
+ działanie
+ opakowanie
+ wydajność

Polecam ! :)

Ilość zużytych opakowań: jeden na noc, jeden na dzień :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[873631].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Bardzo mi pod pasował ten krem, mam średnio wymagającą skórę mieszaną z lekkim trądzikiem.
Krem dobrze się spisywał przy regularnym używaniu ograniczył występowanie wyprysków, a skóra była gładka. Nie pozostawia tłustej warstwy, optymalnie nawilża. Bardzo wydajny używam go już 4 miesiące.

Ilość zużytych opakowań: 1 jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[868363].usefull || 0 }}% pomocna.