Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

The Body Shop, Vitamin C, Skin Reviver (Serum z witaminą C)

The Body Shop, Vitamin C, Skin Reviver (Serum z witaminą C)

Skin Reviver to intensywnie nawilżające serum, które doskonale wygładza, regeneruje i pozostawia skórę pełną blasku. Zawiera drobne cząsteczki odbijające światło, które sprawiają, że skóra błyskawicznie nabiera zdrowego i lśniącego wyglądu oraz staje się jedwabiście gładka. Należy go stosować do codziennej pielęgnacji po użyciu kremu nawilżającego na dzień. Zawiera ekstrakt z jagód camu camu oraz olejek z orzecha brazylijskiego, wybrany ze względu na swoje właściwości nawilżające.

Mieszane uczucia

Być może moje oczekiwania były zbyt duże, ale sama nie wiem jak ocenić działanie serum. Mam cerę problematyczną, skłonną do przetłuszczania w strefie T, chciałam czegoś, co lekko rozświetli mi cerę, ale zdrowo, wyrówna koloryt, spodziewałam się efektu WOW... natomiast nie widzę do końca wyników. Jedno co muszę przyznać to, że skóra po nim jest gładka, miła w dotyku, bardziej jedwabista jak po silikonach (które akurat mi służą), jest więc dobrą bazą pod krem i podkład, nie zatyka. Do tego ładnie pachnie, myślę, że jest dość wydajne. Spodziewałam się też, że będzie w wersji oleistej, wodnistej, a jest jakby musem, galaretką. Ogółem, może lepiej sprawdzi się przy cerze suchej i mieszanej.

Everybody pomarańcze

Liczyłam, że będzie to serum; byłam ciekawa co TBS ma do zaoferowania pośród innych firm posiadających linię z witaminą C. Nie wiedziałam, że kupuję bazę, którą włączę do swojej codziennej pielęgnacji; ot, ile przypadek może zmienić w życiu. Na początku używania i tak czułam lekki niesmaczek, związany z tym, że TBS wcisnął mi produkt inny niż oczekiwałam, ale wybaczam im to drobne oszustwo, bo wyszło mi na dobre.

Tak więc jest to baza. I to porządna! Bo efekt wizualny jaki daje, można porównać do działania serum (brzmi pokrętnie, ale tak jest, więc może stąd ta nazwa?). Kupiłam za dużo niższą cenę niż podana jest tutaj ;) Najpierw jedno opakowanie, a po krótkim czasie zamówiłam następne dwa.

Konsystencja jest jedwabista, bardzo lekka, ja wyciskam dosłownie kropelkę, rozcieram na dłoniach i wklepuję w twarz na krem wodny.

Do plusów mogę zaliczyć:
* wspomniany i wychwalany tu już efekt wygładzenia, rozjaśnienia, ożywienia cery,
* dobra baza pod podkład, krem bb, jak i pod puder,
* ładnie osiada na skórze, komfortowo się \'nosi\'...
* ...co się wiąże z tym, że po demakijażu skóra jest w dobrym stanie, nie wysuszona (miałam takie wrażenie po niektórych bazach, nawet niektóre porobiły suche skórki, co się u mnie nie zdarza). Jest to pewnie w większym stopniu zasługa pozostałych kosmetyków pielęgnacyjnych, ale jak widać Skin Reviver dobrze z nimi współgra.
* pojemność 30 ml jest ok, zwłaszcza, że jak wspomniałam - kropla wystarczy by ładnie pokryć twarz. I przede wszystkim szybko, czas rano jest podwójnie cenny!
* orzeźwiający, przyjemny zapach, jak dla mnie świeżo wyciśniętej pomarańczy ^^
* nie zauważyłam zapychania. Duży plus.

Polecam, ale tylko w niższej cenie, bo nie jest to kosmetyk typowo pielęgnacyjny, przynajmniej mi ciężko w to uwierzyć.

Na zachętę dodam, że wcześniej niechętnie używałam bazy wlaśnie przez zapychanie, włażenie w pory, uczucie oblepienia, wysuszenia. Teraz używam właściwie codziennie i to z przyjemnością.

Perełka

Zgadzam się z poprzednimi opisami - kupowałam serum na noc, produkt okazał się jedną z najlepszych baz pod makijaż jaką dane mi było używać. Formuła jest genialnia - jedwabista, wygładza skórę i daje jej niesamowity "poślizg". Nakładać potem makijaż to sama przyjemność. Konsystencja bardzo lekkiego, śliskiego żelopobnego "czegoś" o zapachu który mnie totalnie urzekł - musujące pomarańcze, wyraźne i intensywne. Niech zrobią coś do rąk o tym zapachu, będę pierwszą która zrobi zapas. Działanie - nawilża, lekko rozjaśnia i rozświetla cerę, robi to w widoczny sposób. Wygodne opakowanie z pompką, bardzo wydajny. Cena z tych wyższych, ale polecam jak najbardziej.

Używam tego produktu od: rok

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

skuteczne i miłe w użytkowaniu

Nie wiem, ile tej witaminy C tam jest, i jak z jej stabilnością, ale serum działa i to działa dobrze.
Konsystencja jest miękka i mocno silikonowa, czyli satynowa, rozprowadza się wręcz bajkowo i zostawia wyczuwalny filtr na twarzy. Bardzo ładnie, słodko i cytrusowo pachnie. Stosuję je zawsze na noc i rano skóra jest rozświetlona, wygładzona, zdrowsza, nie szara. Nawilżona i zmiękczona też jest.
Dużo plusów, minusem jest w sumie jedynie wysoka cena, ale serum jest wydajne (starcza mi na 5 miesięcy stosowania co 3-4 dzień).
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Doskonałe jako baza

Kupiłam to serum, z myślą, że kupuję serum! A tu okazało sie, ze to w zasadzie z serum pielegnacyjnym do twarzy nie ma nic wspólnego. Jednak produkt jest doskonały w roli bazy pod makijaż, i powinien stać w sklepie na półce z kosmetykami do makijażu, anie pielęgnacji, gdyż wprowadza konsumenta w błąd!!!

Stosowany jako baza, kosmetyk ma sporo zalet, przede wszystkim wygładza twarz i ułatwia rozprowadzenie podkładu i reszty kosmetyków, przedłuża również trwałość makijażu. Posiada też zapewne pewne właściwości pielęgnacyjne, więc to dodatkowy atut. No i nie uczula, a ja mam cerę skłonną do podrażnień.

Jednak jako serum z prawdziwego zdarzenia nie spełnia swojej roli,ma bowiem właśnie konsystencję typowej bazy-jest tłuste, maziste, naładowane silikonami. Nawet nakłada się to rzekome serum na krem, a nie pod krem, jak w przypadku prawdziwego serum pielęgnacyjnego (przynajmniej ja innych nie stosowałam).

Dlatego daję 4 gwiazdki, gdyż bazą kosmetyk ów jest dobrą, i w tej kategorii moim zdaniem powinno się go sprzedawać. Na serum to się nie nadaje.
Czy kupię ponownie, nie wiem, bo jest wydajne, również przeszkadza mi trochę sztuczny cytrusowy zapach-jak odświeżacz powietrza lub proszek do prania.

Używam tego produktu od: ok mieś.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Sama przyjemność

Kupiłam ten produkt w promocji za 13 GBP w zestawie z mikrodermabrazją z tej samej serii. W zasadzie polowałam na mikro, a serum wpadło przypadkiem. I jestem oczarowana! Pieknie wygładza, nie zapycha, i wspaniale pachnie! Nawet "tępy" podkład łatwo się rozprowadza. Używanie go to przyjemność.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

bardzo przyjemene

Serum jest bardzo przykemne poniewaz:
-pięknie pacgnie cytrusami
-Swietnie się wchłania
-dzięki duzej zawrtosci silikonów wygladza i stanowi dobrą bazę pod makijaż
-poręczna buteleczka z aplikatorem
-estetycze opakowanie
nie daje 5 gwiazdek bo niejest tak dobre jak Redermic od L.P.ktorego uzywam od lat
Polecam wszystkim szcególnie na lato:)

Używam tego produktu od: 2 mscy
Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Jako baza pod makijaż-rewelacyjne

Za sam zapach kocham to serum:)Perłowa konsystencja,pachnąca pomaranczami..cudne!!!Jako serum czy ja wiem?Moze rozjasnia,może... Dla mnie to silikonowa baza,która swietnie sprawdza się,do-stosowana pod makijaz..Twarz jest gładka,zrelaksowana,promienna,mniej zmęczona:)..Makijaz trzyma się lepiej,a podkład korzystniej rozprowadza..Czy zapycha?Mnie krzywdy nie zrobił,zuzyłam z przyjemnośćią..I tu duże buzi dla Kamilsy,od której to serum w prezencie urodzinowym -otrzymałam:)

Używam tego produktu od: w pazdzierniku 2012

przyjemna sero-baza

Kosmetyk ma ładne, kolorowe opakowanie z higieniczną pompką, która go odpowiednio dawkuje. Energetyczny kolor, energetyczny, mocno cytrusowy zapach. Nie jestem purystką naturalności i biochemii, lubię kosmetyki, które przyjemnie pachną ;) Dla mnie pielęgnacja to takie małe, domowe SPA. Jeśli witamina C kojarzy mi się z cytrusami - to podoba mi się serum, które nimi pachnie - i już.
Konsystencja niezbyt typowa - dość gęsta i chyba mocno nasilikonowana, co nie każdemu będzie pasowało. Na twarzy rozprowadza się dobrze, daje poślizg i wrażenie gładkości. Od razu ułatwia późniejsze nakładanie makijażu, więc to takie połączenie serum i bazy pod makijaż. Nie natłuszcza, nie nabłyszcza, nie jest lepkie. Czy ma jeszcze dodatkowe działanie na skórę...? Mam nadzieję, natomiast raczej tego nie zobaczę - mam cerę dojrzała, wypielęgnowaną, bezproblemowa, więc ładuję w nią wszystko z myślą, że to, co potrzebne - sama sobie weźmie...
Kosmetyk wydajny, miły w użyciu ( jak komuś nie przeszkadzają silikony!), można go kupić w promocji...

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę 1