Avangarde Contrast

Avangarde Contrast

Avangarde Contrast to nowatorski system koloryzacji włosów przeznaczony szczególnie dla szatynek i brunetek.

Bez wcześniejszego rozjaśniania pozwala uzyskać wyjątkowo intensywne kolory nawet na ciemnych włosach.

Polecany jest do koloryzacji pojedynczych pasemek oraz do balejażu.

Umożliwia uzyskanie pięknych, kontrastowych refleksów.

Może być stosowany również na włosach farbowanych.

Do każdego opakowania dołączony jest specjalnie opracowany rewitalizer koloru, którego zastosowanie w kilka tygodni po zabiegu koloryzacji przywraca intensywność i przedłuża trwałość koloru.

Dostępny w trzech modnych kolorach:

- 01 intensywna czerwień

- 02 ognisty pomarańcz

- 03 świetlisty blond

Cena: 9,50zł

Polecam!!!

Postanowiłam ocenić ten produkt bo uważam ze jest to jeden z najlepszych rozjaśniaczy, a używałam ich już naprawdę sporo. Nie niszczy włosów, robiłam nim pasemka dzień po dekoloryzacji z czarnego (użyłam świetlistego blondu) i nie zniszczył mi włosów, potem używałam go kilkakrotnie. Raz tylko się wystraszyłam bo po spłukaniu pasemka były błękitne, ale po dokładnym myciu szamponem, zeszło. Taka poświata zostaje chyba dlatego ze działa on podobnie do płukanki, czyli wybija poprzedni kolor. Jestem bardzo zadowolona , robię nim też odrosty mojej mamie,która ma słabe rzadkie i cienkie włosy i delikatną skórę głowy i zawsze narzekała że ją piecze i że włosy się kruszyły a po tym jest bardzo zadowolona :))) naprawdę szczerze polecam!

farby faktycznie jest dość malo ale to dlatego ze jest ona przeznaczona głównie do refleksów i pasemek.

Ilość zużytych opakowań: ja 4, mama ok 10.

świetna rzecz

Świetlisty blond.
Jestem szatynką i kiedyś chciałam zrobić sobie kolorowe pasemka - białe, czerwonobrązowe i miedziane - w domu (wersja oszczędnościowa ;) - bo w salonie ok. 150 zł) i szukałam dobrego rozjaśniacza, bo wszystkie farbują na żółto, mam złe doświadczenia, już z wielu korzystałam. Jak użyłam tej to byłam zachwycona - po raz pierwszy pasemka były słomkowe, może nie aż tak jasne jak na pudełku, ale niezłe. Jak robiłam na odrosty, to na początku się trochę przestraszyłam, bo te co już wcześniej były ufarbowane zrobiły się zielonkawe... ale jak umyłam szamponem włosy i wysuszyłam, to się zrobiły platynowe - śliczny kolor. A pasemka farbowane innym kolorem - miedzianoczerwonym - zrobiły się pomarańczowe. Też ładne. Jakoś mnie się nie zmywa - przynajmniej ten blond, który stosowałam - innych kolorów nie używałam. Robię odrosty średnio co 4-6 miesięcy. Pasemka są cały czas jaśniutkie, a włosy nie są zbyt zniszczone - myję co 2 dzień i używam odżywek. Z moich doświadczeń - polecam :) Jedna wada - mało wydajne opakowanie, mam długie włosy, farbuję tylko odrosty, więc jedno starcza, ale gdybym chciała zrobić pasemka na nowo, to chyba potrzebne byłyby dwa.Używam tego produktu od: 1,5 roku

radykalnie

01 Intensywna czerwień.

I
Pasemka na ciemnych, czekoladowo-czarnych włosach. Efekt był nieziemski! Długo szukałam farby o tak intensywnym kolorze.
Trwałość koloru to ok. 2 miesiące, później przechodzi on w intensywny róż, co też ciekawie wygląda, ale do czasu.

II
3/4 włosów na blondzie złamanym jakąś świetlistą miedzią. Efekt kolorystyczny był zabawny, moje włosy stały się różowe, ale takie pussy-różowe.
Ale przynajmniej mojemu facetowi się podobały, powiedział, że wyglądam jak dziewczynka z anime ;)

Po kilku dniach nałożyłam na ten kolor śliwkową oberżynę, a jeszcze później użyłam rewitalizera koloru z tej farby i efekt był zachwycający: ciemno-fioletowe włosy o różowych refleksach.

Radzę więc poeksperymentować :)

Używam tego produktu od: 2x

Well 01

Nie na dlugo,ale intensywnie

Farbe kupilam, zeby troche zmienic(rozswietlic)kolor mojej mamie. Bylam zaskoczona intensywnym, czerwonym efektem na wlosach ktore byly przez wiele lat pokrywane ciemna farba. Niestety kolor wyplowial po ok 3tyg(mama myje wlosy codziennie) Za to polecam czerwien blondynkom o jasnych wlosach,bo moja przyjaciolka dzieki tej farbie uzyskala ROZOWE pasemka, naprawde swietne.

Używam tego produktu od:nie wiem

inny kolor ale to dobrze :)

chciałem szybkiej zmiany ...nie wielkiej ale takiego kontrastu właśnie. kupiłem ognisty pomarańcz, bo nie było czerwieni którą chciałem... ale może to i dobrze bo pomarańcz wyszedł jak czerwień na opakowaniu (włosy farbowane palette granatowa czerń kilkakrotnie) za jednym razem sie rozjasniło po ok 40 min nie wiem czasu nie licze nigdy tylko patrze jak to wygląda.
przez czepek powyciągałem pasemka szydełkiem i nałożyłem preparat który zakryłem reklamówką i co jakiś czas suszyłem.
nie są spalone jakoś bardzo....tylko po prostu suche i zniszczone ale ja i tak miałem zniszczone końce to tylko je troszke wysuszyło

ogólnie jak ktoś chce czerwień na farbowanych czarnych polecam pomarańcz, na naturalnych (u koleżanki) wyszedł jak na opakowaniu, jeśli ktoś chce pomarańcz to niech kupi blond a z czerwieni pewnie bordo by wyszło

edit: świetlisty blond wyszedł rudy z białymi spalonymi końcówkami....jest ok jak sie da coś mocno nawilżającego np olej kokosowy

Używam tego produktu od:jeden dzień

Tani i skuteczny

Skusiłam się na zakup koloru świetlisty blond. Moim celem było pozbycie się nielicznych ciemno-brązowych pasemek, które były pozostałością po kilkuletnim farbowaniu włosów na brąz. Trochę się obawiałam efektów, ale rezultaty mile mnie zaskoczyły. Po brązie nie zostało ani śladu, a w to miejsce wyszły bardzo ładne blond pasemka, gdzieniegdzie w lekko miedzianym kolorze. Jest to bardzo silny rozjaśniacz, ale miałam zdrowe włosy i po jego użyciu nie zauważyłam pogorszenia ich stanu:) Minął tydzień od jego zastosowania i mimo codziennego mycia i suszenia włosów, kolor nadal jest ładny a stan włosów bardzo dobry. Do plusów mogę zaliczyć również jego cenę- jest bardzo przystępna:)

Oczywiście ma on i wady:
-dziwna, sucha konsystencja, która utrudnia nakładanie rozjaśniacza
-nieprzyjemny zapach (amoniaku).

Używam tego produktu od: tygodnia

..............

miałam raz ten blond
w opakowaniu jest bardzo mało farby, wystarcza na kilka pasemek, szczególnie przy długich włosach
miałam włosy już lekko rozjaśniane, ale chciałam naprawdę platynowy blond
efekt uzyskałam, z tym, że lekko niebieskawy, na szczęście sie to zmyło
dodam że zaraz po zmyciu włosy wadaja się ciemne, potem dopiero widać jak je "wzięło"
rewitalizera nie użyłam, bałam się co mógłby zrobić
wolę zwykły rozjaśniacz

Używam tego produktu od: 3 lata temu

niegy więcej.

może i rozjaśnia włosy a potem od razu je koloryzuje, tyle że kolor zmył się po 2-3 tygodniach, i zostały mi pomarańczowo-bązowo-niewiadomojakie włosy. Więc jeśli ktoś planuje, by kolor został na dłużej, polecam kupić inną farbę

Używam tego produktu od: tylko raz.

Świetny!

Kupiłam wersje do blond pasemek, mam brązowe włosy(farbowane) więc na początku wyszło małe jajko. Ale farbe zostawiłam na potem, pofarbowałam jeszcze dwa razy i juz sa super! takie jak chcialam-czyli niemal białe:) Kontrast jest super, dodatkowo rewitalizer koloru ktorego jeszcze nie uzylam na pewno pomoze w utrzumaniu koloru.
kiedys uzylam tez do czerwonych pasemek, trzymaly sie dosyc krotko, zbladły wrecz do koloru pomaranczowego, ale coz mozna sie spodziewac:)
ogolnie jestem bardzo zadowolona!

Używam tego produktu od:miesiac

Świetna farba

Kupiłam kolor intensywna czerwień, nie bardzo wierząc, że moze wyjśc coś na włosach farbowanych od 2 lat na czarno. Na szczęście bardzo miło się zaskoczyłam! Mimo, że przy ściaganiu folii nie było widać żadnych rezultatów, to już po zmyciu i wysuszeniu pasemka miały bardzo intensywny, czerwony, piękny kolor. Jedynym minusem dla mnie jest bardzo mała wydajność farby, nie przypuszczałam, że bedzie jej aż tak mało. By osiągnąc tyle pasemek ile chciałam, potzrebaby ok. 3 opakowa :( Ale przy takich rezultatach (żadną inna farbą tego nie osiągnełam) z pewnościa wrócę do tej farby :)

Używam tego produktu od:narazie tylko wypróbowałam :)

Szybkie działania

Miałam odcień czerwony oraz świetlisty blond.
Nakładałam na włosy farbowane na czerń.Po czerwieni-trzymałam dosyc krotko wyszedł ciemny bordo-bardzo ładnie to wyglądało.Po blondzie juz po 10 minutach sliczny zimny odcień blondu,z pewnoscią nie żółć,ciekawa jestem co byłoby gdybym trzymała o wiele dłuzej-jaki blond wyszedł by wtedy.
Ogolnie jestem zadowolona.Jedyny minus to wydajność oraz tępa zbyt sucha gęsta konsystencja.
To tyle.

Używam tego produktu od:kilka pudełek w przeciągu kilku lat
Ilość zużytych opakowań:

Dobry rozjasniacz,lecz uwaga!!

Od 4 lat rozjasniam wlosy na blond i zawsze mialam problem z odrostami.Sa z natury dosc ciemne i trzeba bylo je zawsze na dwa razy rozjasniac by byl bardzo,bardzo jasny blond.Po uzyciu pierwszy raz tego produktu bylam rewelacyjnie zaskoczona choc na poczatku myslalam,ze wogle nic nie wezmie.Po 15 min wlosy nadal byly ciemne,ale juz jak zmylam to dostalam olsnienia i bylam bardzo mile zaskoczona.Odrosty byly jasniutkei jak po wczesniejszych dwoch razach rozjasniania innymi produktami:)Postanowilam,ze to bedzie moja farba na odrosty,choc fakt straszliwie jej malo i musialm uzywac dwoch opakowan,a i to ledwo,ledwo starczalo.Na szczascie jest dosc tania,wiec OK.
Przy drugim jednak razie bylam zalamana.
Owszem odrosty slicznie sie rozjasnily,jednak reszta przy spukiwaniu zafarbowala na niebiesko.Choc farba byla kladziona jedynie na odrost,tak jak zawsze.Nie wiem czemu tak sie stalo,bo wczesniej nic takiego nie mialo miejsca.Mimo,ze wczesniej tez mialam platynowe wlosy.Nic nie pomagalo...niebieski nawet po wielu myciach pod rzad nadal pozostawal niebieski.Po rozmowie z fryzjerka przez telefon,bo jak tu wyjsc na ulice w bialo-niebieskich wlosach:),i jej radach udalo sie troche z tej niebieskosci zejsc.Miedzy innymi zasugerowano mi wyprac wlosy kilka razy proszkiem do prania.Tak,tak...zwyklym proszkiem do prania:)Choc mimo to nie uniknione bylo polozenie kolejnych farb na drugi dzien rozjasniajacych.

PLUSY:

1.swietnie rozjasnia ciemne wloski
2.niska cena
3.Wlosy sa dosc fajne po niej.
Mimo,ze tak mocno rozjasnia

WADY:

1.Bardzo,bardzo jej malo...nawet na pasemka trzeba chyba by bylo uzyc 2 opakowan:(
2.Trzeba na nia UWAZAC !!!...bo tak jak w moim przypadku moze zafarbowac na niebiesko inne wlosy,szczegolnie juz rozjasnione
Używam tego produktu od: 2 miesiecy