Bio Spécific Nutrition, Démaquillant Lacté (Mleczko do demakijażu cery suchej)

Bio Spécific Nutrition, Démaquillant Lacté (Mleczko do demakijażu cery suchej)

Mleczko do demakijażu dla cery suchej na bazie mleczka z oleosomów roślinnych, które wspomagają aktywne odżywianie skóry. Mleczko zapewnia łagodny demakijaż twarzy, pozostawiając skórę delkatną w dotyku i elastyczną. stosować rano i wieczorem.

Cena: 24 zł / 150 ml

Bardzo dobre mleczko w bardzo dobrej cenie

Uzywałam wielu kosmetyków do demakijażu. Mleczka, toniki, płyny miceralne od Lancome przez Ziaję. Mleczko Yves Rocher jest na 3 miejscu pośród wszystkich uzywanych przeze mnie specyfików :-)

Delikatny, pięknie pachnie, łagodzi podrażnienia i do tego nie kosztuje fortuny. Dobrze zmywa, chociaż czasem zdarza mu się mieć problem z eyelinerem. Trzeba kilkakrotnie przemyć oko, nim poradzi sobie z tuszem. Ale za 40zł nie oczekuję cudów.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Jeden z lepszych :)

+ dobrze zmywa makijaż
+ nie podrażnia oczu a wręcz łagodzi podrażnienia
+ nie pozostawia tłustej warstwy
+ jest delikatne, milusie ;)
+ przyjemność stosowania :)
+ ładny zapach
+ opakowanie zdobi toalete

- mało wydajny
- cena

mile zaskoczenie

Bardzo fajne mleczko i do tego wydajne. Nakladam , masuje i splukuje woda. ma gestsza konsystencje niz to w serii rozowej, co dla mnie jest na plus. Do tego ma delikatniejszy zapach. Zawiera parafine, no ale coz, ja sotatnio przesuszam sie , wiec nie bede sie czepiac, bo ten skladnik tylko pomaga. Poza tym nie pozostaje dlugo na skorze. Jak na konwensjinalny kosmetyk(a jestem fanka natury) , produkt ten bardzo mnie zaskczyl i to pozytywnie. Moze lekko szyczypac, ale zdarza mi sie to zadko , kolega z rozowej serii byl gorszy pod tym wzgledem.Używam tego produktu od:od tygodnia

W grudniu 2007 roku nabylam pelnowymiarowe opakowanie w promocji. No fajne mleczko, ale brak zaslepki z mala dziurka jest tu mankamentem. Poza tym ok, chodz i pojemnosc mogla by byc wieksza.

Ilość zużytych opakowań:miniaturka 50ml i to bardzo wydajna w moim przypadku

Makijaż MaxFactor

Mleczko jak mleczko

Po prostu mleczko do demakijażu. Miły zapach, dość dobrze zmywa, trochę za gęste, poza tym wszystko ok.
Nie robiło na mnie żadnego wrażenia, po prostu było. :)

Trochę piekło w oczy.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś

czy ja wiem? :(

kupiłam to mleczko jako że nie miałam na co wykorzystać promocji -40% a że akurat micele kończyły się.
Mam mieszane uczucia jednak co do tego mleczka, jest geste, co uznaję za plus, ale niestety wchłania się w skórę, co utrudnia demakijaż, wmasowuję sporą ilość nawet, bo przy mniejszych ilościach nie ma szans, nie mogę nawet odczekać żeby rozpuścił się makijaż bo przecierając płatkiem nic nie zbieram już, wszystko wchłania się z mleczkiem w skórę.
Być może przyzwyczaiłam się do Sensibio Biodermy, ale nie mam zaufania do tego leczka, skoro nie mogę zetrzeć makijażu a wszystko sie w mgnieniu oka wchłania to nie ma mowy o dokładnym demakijażu, nakłądam sporo mleczka szybko chce zetrzeć,a tu nie ma co ścierać, nie ma poślizgu, a muszę powiedzieć że nie mam suchej cery :(
Przez nakłądanie tak dużej ilości mleczka przestaje być ono wydajne, nie radzę tez zmywac nim oczu, bo pieczenie gwarantowane

Używam tego produktu od:kilku tygodni

porzadny produkt

Używam go od około 2,5 miesiaca w połączeniu z tonikiem. Muszę przyzanć, ze mleczko doskonale oczyszcza twarz po całym dniu pobytu "na mieście". Dodatkowe zastosowanie toniku po mleczku zwieksz działanie nawilżajace mleczka i oczyszczjące. Skóra jest świerza i dość dobrze nawilżona. Wydajność bardzo dobra.

przyjemne

polubiłam to mleczko:ładnie pachnie,jest dość gęste,dzięki czemu wydajne,naprawdę dobrze usuwa makijaż,b.dobrze nawilża i natłuszcza,ale po przemyciu twarzy tonikiem znika tłusta warstewka,a skóra jest w dobrej kondycji

polecam:-)

używam tego mleczka od niedawna, ale chyba już teraz moge stwierdzić, że jest to bardzo dobry kosmetyk.
Moim zdaniem nadaje sie tylko do cery suchej i bardzo suchej, tak jak zaleca producent.
Jest bardzo gęste, ma przyjemny zapach, chyba będzie wydajne bo wystarczy odrobinka. Dobrze oczyszcza, byłam pomalowana b. trwałym podkładem, ale mleczko poradzilo sobie świetnie.
Jedynym minusem jest opakowanie. Niby ładne, ale bardzo nieporęczne:-( i za to odejmuję jedną*
jednak dla suchej cery ogólnie dobre, skóra jest miękka, b. mila w dotyku,kosmetyk nie sciaga twarzy, wręcz odwrotnie, skóra jest delikatnie natłuszczona.
w promocji kupiłam za 17zł, pojemność niewielka ale kosmetyk wart tej kwoty:-)