Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Fitomed, Olej z kiełków pszenicy zimnotłoczony

Fitomed, Olej z kiełków pszenicy zimnotłoczony

Kiełki zbożowe mają wysoką wartość odżywczą ze względu na obecność różnych witamin i składników mineralnych, zawierają fosfolipidy, lecytynę, fitosterole, karoteny i fitohormony.
Olej Fitomed tłoczy się na zimno z kiełków pszenicy aby nie uszkodzić cennych substancji czynnych. Obok oleju rokitnikowego olej z kiełków pszenicy ma najwyższą zawartość witaminy E.
Polecany do pielęgnacji cery z pierwszymi oznakami starzenia się i cery dojrzalej.

UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety

Polecany jest dla cery dojrzałej, przesuszonej, naczyniowej, wrażliwej oraz podrażnionej. Charakteryzuje się także dużą zawartością witaminy E, która jak z pewnością już wiecie zwana jest witaminą młodości i potężnym przeciwutleniaczem.

Można go bezpośrednio aplikować na twarz, szyję i dekolt. Nakładać na włosy lekko masując, a następnie pozostawić na około 1 h po czym dokładnie spłukać. Dzięki temu zabiegowi nasze włosy będą nawilżone, wygładzone bez ich obciążania. Ja osobiście stosowałam go do demakijażu w połączeniu z woda różaną, jako dodatek do kremów do rąk, balsamów oraz jako bezpośrednie nawilżenie suchych miejsc (łokci i kolan).

Olejek z kiełków pszenicy sprawdza się także idealnie jako olejek do skórek paznokci. W tym przypadku jest niezastąpiony. Można również stosować go na pięty. Wystarczy kropelka oleju na stopy i skarpetki na noc, a rano obudzimy się z cudownie gładkimi stopami. Olejek ten mimo, że jest nieco tłusty to szybko się wchłania. Poleciłabym go osobą z bardzo przesuszoną skórą.
Produkt o pojemności 100 ml zamknięty w butelce z ciemnego szkła, znajdziecie w sklepie producenta w cenie 17 złotych.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466772].usefull || 0 }}% pomocna.

Wielorakie zastosowanie.

Olej ma delikatny, zbożowy zapach i złotawy kolor.
Raczej rzadką konsystencją, łatwą do rozprowadzenia.
Ma wielorakie zastosowanie :
-nakładany na twarz nadaje skórze miękkość, może być używany pod makijaż
- likwiduje rumień, wzmacnia naczynka krwionośne
- świetny przy pielęgnacji paznokci i skórek,wzmacnia je i regeneruje, powoduje szybszy wzrost
- dobry przy walce z rozstępami i bliznami, zmniejsza ich widoczność
- posiada filtr przeciwsłoneczny
- regeneruje włosy i dobrze się z nich wypłukuje.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343286].usefull || 0 }}% pomocna.

Olej z kiełków pszenicy w pielęgnacji ciała

Olej z kiełków pszenicy gości w mojej pielęgnacji po raz pierwszy. Jakoś długo omijałam ten rodzaj oleju. Naczytałam się dziwnych opinii, że olej ten jest ciężki, gęsty i w ogóle słabo się wchłania. Jakim zaskoczeniem było dla mnie, gdy zobaczyłam jego lekkość i szybkie wnikanie w skórę. Poza tym brak wyraźnego zapachu (taki typowy naturalny zapach), bardzo mi odpowiada.
Wydajność Oleju jest bardzo dobra. Wystarczają niewielki ilości olejku. Produkt codzienne używam na brzuch. Mam nadzieję, że dzięki wysokiej zawartości witaminy E olej zapobiegnie rozstępom. Jak będzie naprawdę, okaże się za jakiś czas. Co kilka dni oleju używam także na inne partie ciała, gdzie skóra tak mi się nie przesusza i nie wymaga codziennego balsamowania. Olej nie obciąża nadmiernie skóry, nie wyskakują mi po nim wypryski. Ciało się nie klei po nim, nie brudzi ubrań. Można go zastosować po depilacji i również sprawdza się w tej roli, dobrze łagodzi podrażnienia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211713].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja czego nie wolno

Bardzo dobry produkt do pielęgnacji włosów

Producent poleca nam używanie oleju do maseczek, by sprawdzić polecenia producenta, oczywiście wypróbowałam ten olej także w tej kwestii. Muszę przyznać, że moja skóra za to dziękowała pięknym, zdrowym, napiętym, jędrnym naskórkiem. Jeżeli poszukujecie produktu, który bardzo dogłębnie nawilży waszą skórę, macie skórę wrażliwą, która łatwo się przesusza między innymi np. osoby, które posiadają trądzik. Bardzo polecam ten olej osobom ze skórą suchą, myślę, że będzie to idealny ratunek nie tylko od czasu do czasu, ale także w codziennej pielęgnacji.
Lecz oczywiście nie byłabym sobą, gdybym tylko nie sprawdziła oleju w innej kwestii, czyli padło na włosy. Sporo dobrego czytałam, że olej z kiełków pszenicy ma dobry wpływ na włosy. Nawilża dogłębnie, pomaga w zmaganiu się z włosami puszącymi się, nadmiernie plączącymi. Ja jak wiecie mam włosy dość gładkie, jest ich mało, są cienkie, ale są bardzo podatne na przesuszanie. Więc zawsze zależy mi na mocnym nawilżaniu.
Ten olej zawsze nakładam na noc, kładę się spać, a rano wszystko zmywam. Na włosy ląduje maseczka, która dodatkowo pielęgnuje moje włosy. Olej fajnie nawilża włosy, lecz nie jest to jakiś mocny zastrzyk nawilżenia, lecz przy regularnym stosowaniu widać konkretne efekty. Najbardziej podoba mi się to, że moje włosy po nim są bardzo sypkie, delikatne w dotyku, są lejące i pięknie, zdrowo się błyszczą. Czyli efekt, który najbardziej jest przeze mnie pożądany.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1109871].usefull || 0 }}% pomocna.

DO WŁOSÓW IDEALNY!

Zdecydowałam się przetestować go wyłącznie na włosach, ponieważ kiedy zrobiłam
próbę uczuleniową na policzku okazało się, że jestem najwyraźniej na niego uczulona,
ponieważ moja cera zareagowała bardzo alergicznie. Zrezygnowałam wiec z dalszych
testów na cerze, a skupiłam się na włosach.
Używałam go zarówno do olejowania jak i do zabezpieczania moich końcówek.
Próbowałam z wersją olejowania na noc, a także olejowania na około godzinę w dzień.
W obu przypadkach sprawdził się doskonale, jednak dłuższe olejowanie przyniosło
lepsze rezultaty.
Włosy były po nim miękkie, sypkie, wygładzone i zdecydowanie nawilżone.
Dodatkowo kiedy używałam go do zabezpieczenia samych końcówek to po za ochroną
delikatnie je dociążył (nie obciążył!) i wygładził moje końce.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022212].usefull || 0 }}% pomocna.

Wielofunkcyjny produkt.

Olej z kiełków pszenicy jest kosmetykiem wielofunkcyjnym. Stosuję go w codziennej pielęgnacji ciała na kilka sposobów. Dodaję go do maseczek, glinek przez co stają się wartościowsze. Kilka kropel dolewam do kąpieli. Na same końcówki włosów działa znakomicie. Ostatnio znalazłam jego zastosowanie w pielęgnacji stóp, gdzie dodaję go kiedy moczę stopy. Olejek w każdym calu sprawdza się, skóra nabiera nawilżenia i staje się odżywiona.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009583].usefull || 0 }}% pomocna.

Zastępuje wiele kosmetyków!

Ten olej ma szerokie zastosowanie w mojej codziennej pielęgnacji. Jestem nim zachwycona i muszę przyznać, że jedna buteleczka tego płynu jest w stanie zastąpić wiele kosmetyków.

*świetnie sprawdza się w demakijażu- śmiało może zastąpić dwufazowy płyn bo doskonale radzi sobie z wodoodpornym tuszem do rzęs

*Natłuszcza, nawilża i odżywia skórę- smaruję nim twarz, ciało i skórki wokół paznokci.
Dzięki regularnemu stosowaniu moja skóra jest bardziej elastyczna, sprężysta, miękka w dotyku. Po prostu ładnie i zdrowo wygląda.

*Sprawdza się na popękane usta

*Używam go jako oleju do włosów. Nakładam go na końcówki i zostawiam w ciepełku (czepek+ręcznik) na 30 minut.

*Olej regeneruje stopy. Wcieram go w nóżki przed snem i zakładam bawełniane skarpety. Rano stópki są mięciutkie, nawilżone i zregenerowane.

*Olej ekspresowo się wchłania, jest bardzo wydajny.
Sprawdzi się u osób z suchą i mieszaną cerą.

*Ma dużą zawartość witaminy E, która opóźnia procesy starzenia się skóry.

Używam tego produktu od: styczeń 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001967].usefull || 0 }}% pomocna.

Super olej do włosów

Uwielbiam stosować ten olejek do olejowania moich suchych włosów. Nie tylko je nawilża i wygładza, ale też dodaje im blasku, odżywia je, dodaje im miękkości, nie obciąża włosów, nie sprawia że szybciej się przetłuszczają. Dla mnie idealny .

Ilość zużytych opakowań: 3 duże opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988756].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

To jeden z lepszych olejów jakie używałam. Dobrze sprawdza się w pielęgnacji włosów, nie jest tak ciężki do zmycia jak np. oliwa z oliwek, a przy tym dobrze odżywia włosy. Do twarzy się nie wypowiadam, bo boję się kłaśc olejów na twarz (wszystkie pogarszały stan mojej cery i powodowały wypryski). Dobry także do rąk i skórek, a także do ciała po kąpieli. Myślę, że jeszcze się skuszę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978072].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden produkt, a tak wiele możliwości :)

To mój pierwszy olej, ale już wiem, że nie ostatni. Jeżeli inne oleje mają takie lub podobne działanie, to jestem absolutnie na tak :)
Włosy:
Olej nakładam rano, jak spieszy mi się do pracy na pół godziny ( 5 kropel wcieram w końcówki i kolejne 10 na całą długość włosów za ramiona). Następnie myję włosy (Bioxsine szampon przeciw wypadaniu włosów) i suszę EFEKT wlosy sypkie, delikatne, lśniące i piękne. Gdy myje włosy szamponem plus np maska lub odżywka to nakładam 3 krople na mokre włosy po myciu i suszę wówczas też są one piękne i odżywione
Twarz:
W podróży jako olej do demakijażu (chociaż trzeba się trochę namęczyć :)), można również nałożyć olej na twarz, skóra jest miękka i deilkatna (bez niespodzianek).
Na noc nakładam jako olej pod oczy i kroplę na usta - zero worków pod oczami i miękkie usta.
Raz w tygodniu nakładam na noc sporą warstwę na stopy i dłonie i zakładam skarpetki i tu również bardzo pozytywnie - generalnie zmiękcza i odżywia skórę.
Jako olejek do masażu różnych partii ciała także idealny. Można go także używać jako oliwy po myciu jeszcze na mokrą skórę ( w rozsądnej ilości)....
Uważam, że jest wydajny ! :) POLECAM

Używam tego produktu od: 4miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół buteleczki zużyte

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[977161].usefull || 0 }}% pomocna.