Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Avon, Anew Vitale, BB Beauty Balm Cream SPF 20 (Krem upiekszający BB)

Avon, Anew Vitale, BB Beauty Balm Cream SPF 20 (Krem upiekszający BB)

Avon Anew Vitale BB Beauty Balm Cream SPF 20 natychmiast:
- ukrywa niedoskonałości cery i zaczerwienienia,
- wyrównuje koloryt skóry,
- sprawia, że skóra promienieje energią i zdrowym blaskiem,
- redukuje widoczność porów,
- daje uczucie nawilżenia i gładkości.
Przy regularnym stosowaniu: drobne zmarszczki, powiększone pory, poszarzały koloryt i zmęczenie są mniej widoczne.

kremy BB i CC
Cera
normalna
Krycie
lekkie
w tubce

Godny polecenia

Zawsze jakoś unikałam kremów BB, ale przeglądając katalog Avon, wpadł mi w oko Udoskonalający krem BB "Perfekcyjna cera" no i rzecz jasna musiałam go kupić.
Krem ma lekką konsystencję, jasnego koloru, który bez problemu dopasowuje się do cery.
Uważam że krem idealnie nadaje się na dzienny makijaż, pod warunkiem że nie mamy większych niedoskonałości. Z drobnymi sobie radzi idealnie, ale z większymi to już jest mały problem, wolę wtedy skorzystać z podkładu.
Po nałożeniu redukuje widoczność porów oraz drobnych zmarszczek, wyrównuje koloryt skóry.
Twarz wygląda świeżo, naturalnie, bez efektu "maski". Nie zatyka porów, nie uczula, nie zostawia śladów na telefonie.
Krem zawiera antyoksydanty, oraz witaminę.E,C i A.
Opakowanie bardzo eleganckie: perłowo - różowy kolor, pojemność 30 ml.

Najlepszy krem BB

Ten krem BB jest po prostu I D E A L N Y ! Ma kolor który wpasowuje się w odcień skóry. Matowi, wygładza skórę, wyglądamy dzięki niemu promiennie. Jest lekki i zdecydowanie jest moim ulubieńcem. Niestety jego cena bez promocji nie jest mała, ale i trak uważam, że za taki dobry produkt warto zapłacić trochę więcej.

Super

Dla mnie ideał.
Super się rozprowadza,
nie robi efekt maski, a dostosowuję się do mojej karnacji.
Nie wysusza ani nie natluszcza.
Zużywam go do ostatniej "kropli "
Perfekcyjny
Tyle już szukałam pudrów, podkładów itp
A problemy mialam ze skórą, w końcu znalazłam, a moja cera jest juz bez skazy

Hity z katologu Avon 02/2018 walentynki

Naprawdę ciekawy

Kupiłam go już dawno temu, ale leżał sobie w szufladzie. Raz użyłam go w lecie i od razu go starłam, bo wyglądałam ŹLE- myślałam, że się jakoś dopasuje, ale jednak był za jasny i przez różową tonację wyglądałam jak świnka Piggy :D Niedawno dałam mu kolejną szansę i miło się zaskoczyłam. Cóż, tonacja jest dalej różowawa :/ jednak nie wygląda to jakoś tragicznie, a po przypudrowaniu żółtym pudrem jest całkiem ok! Odcień mi przypadł do gustu, bo w jesienno-zimowym sezonie jestem wyjątkowo blada i ten kremik wcale nie jest za ciemny (szok!). Bardzo podoba mi się lekko silikonowa konsystencja, ma piękne wykończenie, ładnie wygląda na suchej skórze i nawet całkiem nieźle nawilża. Trwałość średnia, ale to w końcu BB... Kryje raczej lekko, ale nie mam żadnych niedoskonałości, więc dla mnie w sam raz. Poużywam jeszcze trochę i zobaczę, może kupię kolejne opakowanie :D

Lekki krem o delikatnym zapachu. Dla mnie idealny na co dzień - kryje niedoskonałości ale nie zostawia "maski" na twarzy. Bardzo łatwa aplikacja z tubki, a także bardzo fajna konsystencja.

polubiłam

Chociaz już wykończyłam jego tubkę, nie wykluczam ponownego zakupu.
Krem na początku lekko wystraszył mnie nieco ziemstym kolorem, to bardzo ładnie wpasował się w koloryt twarzy.
Przyjemna, delikatna konsystencja ułatwiała jego nałożenie, bez smug i zacieków.
Krył delikatnie jak to BB, ale dobrze wyrównywał koloryt cery i sprawiała ona wrażenie jakby zdrowszej, bardziej promiennej. Takze trwałość mogła by być lepsza, trochę matu by się przydało, ale przecież oceniam krem BB, a nie matująco-kryjący podkład.
Natomiast wpływu na zwężenie porów czy zmniejszenie zmarszczek;) - nie zauważyłam.
Dodatkowy plusik za filtr, nienachalny zapach. Opakowanie też zgrabne i urocze, choć trudno mnie uznać za fankę rózowego koloru.

Nie wykluczam ponownego zakupu, ale tylko na promocji, cena regularna za wysoka jak na jego właściwości.

naprawdę świetny

Nie kupuje kremów BB bo ciężko mi dobrać idealny jasny odcień do mojej bladej twarzy. Gdy zobaczyłam ten kremik byłam pewna,że kolor będzie za ciemny a tu po nałożeniu na twarz mega niespodzianka odcień jest jaśniutki. Krem na początku jest ciemny ale po chwili ładnie się wchłania idealnie dopasowując do kolorytu mojej cery. Duży plus za zapach jest bardzo przyjemny absolutnie nie czuć alkoholu. Konsystencja jest idealna krem jest nie za gęsty ani nie za rzadki. Krycie jest bardzo małe ale dla cery bezproblemowej nie jest to potrzebne. Ten produkt będzie wręcz idealny na lato bo jest lekki i nie zapycha. Jestem mega zadowolona i zaskoczona tym produktem na pewno kupię jak się skończy.

Zapychający kleik

Spodziewałam się dobrej jakości jak po wszystkich kosmetykach z Anev , ale krem BB to straszne rozczarowanie. Pozdrawiał na skórze lepką zapychającą warstwę. Wywołuje krostki, zapycha pory. Pokrywa twarz grubą warstwą koloru, jak dla mnie za jasnego i nie dopasowuje się do cery.

Sam nie daje rady

Nie mam dużych problemów na twarzy, oczekiwałam tylko średniego wyrównania kolorytu skóry. Oczekiwany efekt uzyskuje tylko w przypadku użycia bazy na zaczerwienienie i nałożenia grubej warstwy pudru, a to nie o to chodzi :/przy samym kremie bb twarz bardzo szybko się przetłuszcza, odbija się na powiekach, wchodzi w pory i zmarszczki. Moja twarz dodatkowo nabiera rozowych tonow, chociaz mam żółte. Krótko mówiąc- równie dobrze można kupić zwykły krem nawilżający, ktory dla lepszy efekt

Dla skóry suchej-niedopowiedni

Posiadam skórę suchą, naczynkową, bez zmian trądzikowych i raczej nieproblematyczną, aczkolwiek zdarzają się wypryski (zwłaszcza na kilka dni przed koszmarem każdej dziewczyny). Nie stosuję podkładów, bo poszukiwanie tego jedynego mnie zmęczyło, więc postanowiłam poszukać jakiegoś dobrego kremu BB lub CC. Miałam już kilka prób za sobą, z lepszymi i gorszymi skutkami, ten jednak się nie sprawdził w ogóle.
PLUSY:
+ cena (w promocji za 19,90 zł)
+ wydajność (mało produktu pokrywa cała twarz)

MINUSY:
-ma bardzo leistą konsystencję, co mi się nie podoba-bo przypomina tanie podkłady, wolę gęściejsze
-jakbym nie rozprowadzała/wklepywała od razu uwidacznia sucha skórę i to cała, bo nawet na policzkach pokazały się suche skórki, mimo że generalnie na nich mi się nie uwidaczniają
-kolor-trupi jak dla mnie
-nie spełnił żadnych z obietnic producenta.

Jak dla mnie nie sprawdził się zupełnie i teraz całe opakowanie do śmieci niestety.

Najlepszy krem BB :)

Stare opakowanie- okropne, nowe nawet okej. Kryjący średnio. Bardzo wydajny. Na promocjach wcale nie drogi. Nie zapycha. Lekki. Przyjemny w rozprowadzaniu. Niestety wymagający popraw w trakcie dnia.

Najlepszy krem BB jaki miałam

Pięknie wyrównuje koloryt skóry, naprawdę redukuje widoczność porów, daje efekt nawilżenia i wygładzenia. Kolor perfekcyjnie się dopasowuje. Dla mojej poszarzałej cery mieszanej jest to produkt idealny, ożywia koloryt, pozostawia skórę aksamitną. Zimą używam jako bazę pod podkład, latem używam solo.