Avon, Anew Vitale, BB Beauty Balm Cream SPF 20 (Krem upiekszający BB)

Avon, Anew Vitale, BB Beauty Balm Cream SPF 20 (Krem upiekszający BB)

Avon Anew Vitale BB Beauty Balm Cream SPF 20 natychmiast:
- ukrywa niedoskonałości cery i zaczerwienienia,
- wyrównuje koloryt skóry,
- sprawia, że skóra promienieje energią i zdrowym blaskiem,
- redukuje widoczność porów,
- daje uczucie nawilżenia i gładkości.
Przy regularnym stosowaniu: drobne zmarszczki, powiększone pory, poszarzały koloryt i zmęczenie są mniej widoczne.

kremy BB i CC
Cera
normalna
Krycie
lekkie
w tubce

Dla mnie hit !

Nie sądziłam, że produkt, za który zapłacę 20 zł zrobi ma mnie takie wrażenie !

Co prawda nie mam aktualnie wyprysków ani krostek, ale mam sporo przebarwień , rozszerzone pory i zmarszczki.

Obecnie nakładam go na Neutrogena, Hydro Boost, City Shield SPF 25 i dobrze si ę dogadują.

Nakładam go palcami, wystarczy naprawdę niewielka ilość. W miejsca , w które potrzebuję mocniejszego zakrycia trochę dokładam.
Na policzkach mam pory, więc w te miejsca delikatnie go wklepuję i pory wygladają jakby były wypełnione.

Nie zrobimy sobie nim krzywdy, ponieważ kolor jest neutralny i nawet, jeśli zbytnio nie przyłożymy się , to nie zrobi nam na twarzy tapety.

Krycie jest raczej słabe 4/10 , więc jeśli ktoś szuka podkładu , to nie jest to produkt dla niego.

Na mojej skórze mieszanej , w kierunku tłustej muszę go przypudrować pudrem ryżowym, aby nie wyświecał sie zbyt szybko.

Po około 4-5 godzinach odbijam sebum na chusteczkę i tyle. Przez dobre 8-10 godzin wygląda ok. Wiadomo, że z biegiem godzin efekt słabnie, ale mnie to nie przeszkadza.

Oceniam, że opakowanie spokojnie wystarczy mi na 3 mc.

Czy zakupię ponownie ? Oczywiście, że tak. Mam nadzieję, że zimą równie dobrze spisze się na mojej twarzy.

Zdjęcie przedstawia : wyżej L`Oreal Paris, Infallible 24h - Matte Foundation 11 Vanilla, niżej Avon, Anew Vitale, BB Beauty Balm Cream SPF 20

Hit, lecz w wersji poprzedniej

Dla mnie ten produkt jest dużym pozytywnym zaskoczeniem. Z racji tego, że mam suchą skórę znalezienie odpowiedniego kosmetyku do twarzy było ciężkie. Jednak w końcu natrafiłam na ten krem BB. Używam go od bardzo dawna i wersje produktu zmieniły się chyba już 4 razy, jednak cały czas utrzymywał się ten sam poziom. Kosmetyk ten, idealnie dostosowywał się do twarzy, nie powodował podrażnień, świetnie nawilżał, nie tworzył efektu maski. Produkt idealny, cena też zachęcająca. Jednak po ostatniej zmianie produktu, jest on pomarańczowy, źle dostosowywuje się do twarzy, nie nawilża, bardziej wysusza. Kremu w obecnej formie już nie kupię, kiedyś był to kometyk numer 1... Dla poprzedniej wersji daje ocenę 5, jednak teraz jest to 1.

Moje cudeńko

Produkt, którego używam przez cały czas, ale w różnych konfiguracjach. W zimę potrzebuję większej trwałości, więc krem BB leci tylko na policzki, które potrzebują delikatnego nawilżenia, na strefę T coś matującego, tak samo na wyjścia. W lecie używam już tylko tego kremu, ponieważ doskonale daje naturalny efekt, jest praktycznie niewidoczny na skórze. Bez pudru wygląda lepiej, ale gdy jednak trochę tego matu jest potrzebne, puder też może współgrać z kremem BB.

Najlepszy krem BB

Używam na co dzień zamiast podkładu. Wyrównuje on koloryt skóry i delikatnie ukrywa niedoskonałości. Krem ten występuje w jednym kolorze, jednak dopasowuje się on do każdej karnacji. Redukuje widoczność porów, drobnych zmarszczek, cieni, drobnych przebarwień. Krem dobrze się rozprowadza i dobrze wiąże się z moimi kremami na dzień, nie roluje się i nie zbiera w zagłębieniach. Lubię go za to, że idealnie wyrównuje kolor mojej skóry, a jeśli chcę jeszcze dodatkowo coś "ukryć", to używam na nim korektora w sztyfcie. Latem cenię go za to, że utrzymuje się na skórze nawet pomimo moich szaleństw na rowerze. Zimą doceniam, że utrzymuje w ryzach mój makijaż na tłustym kremie do twarzy.

Miło i czysto

Szybko i w temaciw
Krem kupiłam za 20zl i nie wyrywam sobie z tego powodu włosów z głowy.
Uzywam już jakiś czas i nic złego się nie dzieję.
Kolor jest dziwny... Jasno szary i faktycznie pasuje każdemu. Sprawdzałam na bladym mężu, na rumianej mamie i na sobie-oliwkowej cygance. O dziwo najlepiej wyglądał mój mąż... Ale to tajemnica
Krem ma puszysta konsystencję i taka delikatną...blizej musu niż śmietany.
Opakowanie typowe jak w katalogu. Różowa Tubka, mi odpowiada, bo lubię takie produkty i opakowania.
Rozprowadza się go bardzo szybko i sprawnie. Nie zrobi nam krzywdy, i nie robi smug.
Rozprowadzanie każdym sposobem jest dobrem. Przyznaję, że najczęściej tego typu kosmetyki mazalam palcami... Wiecie... To krem bb a nie kryjący podkład.
Sprawdzałam też gąbka i efekt jest o wiele ciekawszy.
Nie ukrywam, że krycie jest na przyzwoitym poziomie. Jeśli ktoś myśli o kryciu w stylu huda beauty... To krzycze wprost - nie, on nie ma krycia.
Sama szukam produktów raczej bardzo kryjacych, ale ten jest bardzo dobry. Ujednolicić cerę potrafi, wyrównać koloryt też, zakryć rumieńce też...
No w sumie to bb więc w ten sposób go traktujemy. Cera wygląda ładnie i zdrowo. Mat jest delikatny i nie suchy, tępy. Ma w sobie coś przyjemnego, co sprawia wrażenie, że leży idealnie na twarzy. Podejrzewam, że nawet suche skóry będą pozytywnie zaskoczpne.
Kilka razy nalozylam go pod podkład... I pięknie przyjął następne kosmetyki. Nie zrobił mi tapety, chociaż wiem, że po tym opisie kilka osób i tak wyrobi sobie zdanie.
Kupiłam, zapłaciłam i używam jak chcę.
Co ważne, po nałożeniu znika "suchość" skóry... To dodatkowe plusy. Używam go najczęściej w domu i na zakupach, na mniej zobowiązujące zajęcia... Wszędzie tam, gdzie mogę naturalność postawić na pierwszy plan :)
Czy są minusy?
Oczywiście! Jak w każdym produkcie.
Nie odpowiada mi jego zapach... Nie umiem tego wytłumaczyć, ale jest w nim coś denerwujacego.... Plastik itp
Niestety nie jest to podkład, więc nie musi być długotrwały... Faktycznie ściera się z czasem...

Best BB

rewelacyjny krem, ale uwaga o różowych tonach - zdecydowanie nie dla osób o żółtej karnacji. Ma raczej delikatne krycie, ale odkąd stosuję z kremami vitale (tymi na dzień i na noc) to mi to nie przeszkadza.

Godny polecenia

Zawsze jakoś unikałam kremów BB, ale przeglądając katalog Avon, wpadł mi w oko Udoskonalający krem BB "Perfekcyjna cera" no i rzecz jasna musiałam go kupić.
Krem ma lekką konsystencję, jasnego koloru, który bez problemu dopasowuje się do cery.
Uważam że krem idealnie nadaje się na dzienny makijaż, pod warunkiem że nie mamy większych niedoskonałości. Z drobnymi sobie radzi idealnie, ale z większymi to już jest mały problem, wolę wtedy skorzystać z podkładu.
Po nałożeniu redukuje widoczność porów oraz drobnych zmarszczek, wyrównuje koloryt skóry.
Twarz wygląda świeżo, naturalnie, bez efektu "maski". Nie zatyka porów, nie uczula, nie zostawia śladów na telefonie.
Krem zawiera antyoksydanty, oraz witaminę.E,C i A.
Opakowanie bardzo eleganckie: perłowo - różowy kolor, pojemność 30 ml.

Najlepszy krem BB

Ten krem BB jest po prostu I D E A L N Y ! Ma kolor który wpasowuje się w odcień skóry. Matowi, wygładza skórę, wyglądamy dzięki niemu promiennie. Jest lekki i zdecydowanie jest moim ulubieńcem. Niestety jego cena bez promocji nie jest mała, ale i trak uważam, że za taki dobry produkt warto zapłacić trochę więcej.

Super

Dla mnie ideał.
Super się rozprowadza,
nie robi efekt maski, a dostosowuję się do mojej karnacji.
Nie wysusza ani nie natluszcza.
Zużywam go do ostatniej "kropli "
Perfekcyjny
Tyle już szukałam pudrów, podkładów itp
A problemy mialam ze skórą, w końcu znalazłam, a moja cera jest juz bez skazy

Naprawdę ciekawy

Kupiłam go już dawno temu, ale leżał sobie w szufladzie. Raz użyłam go w lecie i od razu go starłam, bo wyglądałam ŹLE- myślałam, że się jakoś dopasuje, ale jednak był za jasny i przez różową tonację wyglądałam jak świnka Piggy :D Niedawno dałam mu kolejną szansę i miło się zaskoczyłam. Cóż, tonacja jest dalej różowawa :/ jednak nie wygląda to jakoś tragicznie, a po przypudrowaniu żółtym pudrem jest całkiem ok! Odcień mi przypadł do gustu, bo w jesienno-zimowym sezonie jestem wyjątkowo blada i ten kremik wcale nie jest za ciemny (szok!). Bardzo podoba mi się lekko silikonowa konsystencja, ma piękne wykończenie, ładnie wygląda na suchej skórze i nawet całkiem nieźle nawilża. Trwałość średnia, ale to w końcu BB... Kryje raczej lekko, ale nie mam żadnych niedoskonałości, więc dla mnie w sam raz. Poużywam jeszcze trochę i zobaczę, może kupię kolejne opakowanie :D

Lekki krem o delikatnym zapachu. Dla mnie idealny na co dzień - kryje niedoskonałości ale nie zostawia "maski" na twarzy. Bardzo łatwa aplikacja z tubki, a także bardzo fajna konsystencja.

polubiłam

Chociaz już wykończyłam jego tubkę, nie wykluczam ponownego zakupu.
Krem na początku lekko wystraszył mnie nieco ziemstym kolorem, to bardzo ładnie wpasował się w koloryt twarzy.
Przyjemna, delikatna konsystencja ułatwiała jego nałożenie, bez smug i zacieków.
Krył delikatnie jak to BB, ale dobrze wyrównywał koloryt cery i sprawiała ona wrażenie jakby zdrowszej, bardziej promiennej. Takze trwałość mogła by być lepsza, trochę matu by się przydało, ale przecież oceniam krem BB, a nie matująco-kryjący podkład.
Natomiast wpływu na zwężenie porów czy zmniejszenie zmarszczek;) - nie zauważyłam.
Dodatkowy plusik za filtr, nienachalny zapach. Opakowanie też zgrabne i urocze, choć trudno mnie uznać za fankę rózowego koloru.

Nie wykluczam ponownego zakupu, ale tylko na promocji, cena regularna za wysoka jak na jego właściwości.