Herbal Care, Shampoo for Dry & Colour Treated Hair with Rose Geranium and Thyme (Szampon do włosów farbowanych i po trwałej)

Przeznaczony do pielęgnacji włosów normalnych i suchych, po farbowaniu, po trwałej ondulacji. Szczególnie polecany włosom zniszczonym, słabym i przesuszonym, z rozdwojonymi końcówkami. Można stosować codziennie.
Zawiera wyciągi z:
- geranium - silnie odżywia i nawilża suche, zniszczone włosy
- tymianku - nadaje włosom niezwykły blask, przedłuża trwałość koloru po farbowaniu, ma właściwości antyseptyczne
- drzewa guar - intensywnie odżywia, wnikając dokładnie tam, gdzie jest potrzebny. Ułatwia rozczesywanie, sprawia, że włosy są jedwabiste w dotyku. Tworzy na powierzchni włosa wygładzający film.

Cena: 7,90 / 200 ml

Działa ale nie tak jak trzeba

Ciekawy szampon. :) Podobnie jak recenzje. :)
Szampon ma być do włosów zniszczonych farbowaniem i suchych, tymczasem dostaje czwóreczki od osób nie farbujących włosów albo od tych, którzy mają włosy przetłuszczające się. :)

Otóż szampon faktycznie jest dobry dla osób, które mają skłonność do przetłuszczania skóry głowy. Moja mama jest nim zachwycona. Ale na włosach suchych się nie sprawdza. Jedno opakowanie przesuszyło moje kudły jeszcze bardziej. Bez odżywki czy maski ani rusz.
Poza tym spiera farbę tak samo jak inne szampony.
Nie nawilża, nie odżywia, jest problem z rozczesaniem, włosy są twardsze i bardziej puchate, co przy włosach suchych (a do tych jest niby ten szampon) wskazane nie jest.

Średni.

Ps. Dodam, że nie jest to szampon dla zwierząt (takie kupujemy w sklepach zoo), tylko dla ludzi. ;)

Używałam tego produktu: kiedyś

łagodny

Kupiłam do po 4letniej(!) przerwie, na allegro gdyż dość miło go wspominałam. Miałam wtedy mocno rozjaśniane włosy a mimo to szapon ten dawał radę gdyż nie wysuszał.
Obecnie mam naturalne ciemnoblod pióra z tendencją do rozjaśniania w lato, przez co wyglądają i zachowują się jakbym je potraktowała amoniakiem (chociaz kolor jest godny pozazdroszczenia :) ).
Ten szampon jest połączeniem łagodności w myciu i pielęgnacji. Nie popada w skrajność jeśli chodzi o oczyszczanie (chociaż jest prawie klarowny) jak i w pielęgnacji. Po prostu delikatnie oczyszcza, nie plącze i przygotowuje włosy do dalszych zabiegów.
Nie przetłuszczają mi się po nim włosy ani nie wysychają końcówki. Nie łamią się gdyż szampon wogóle nie robi z głowy kołtuna.
Jakbym jeszcze go gdzieś złowiła to bym kupiła.
Natomiast nowa seria szamponów naturals jest o kant tyłka potłuc.

Używam tego produktu od:paru lat

Świetny

Naprawdę super szampon za niezwykle małe pieniądze. Podchodziłam do niego z rezerwą, brałam pod uwagę zużycie go do mycia kota ;) ;) ;) Niepotrzebnie. Bardzo przyjemnie się myje nim włosy, które nie są potem ani obciążone, ani przesuszone. Bardzo dobrze się rozczesują! To ewenement w moim przypadku. Farbowanych nie mam, ale suche, do tego blond z tendencją do zimowego ciemnienia, więc chwytam się każdej deski ratunku. To był strzał w dziesiątkę, na pewno go powtórzę.

ilość zużytych opakowań: 1

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

tak

mam farbowane wlosy, więc jakiś czas temu skusiłam się na ten produkt. Specjalnych właściwości nie odkryłam ale:
+ ładne opakowanie
+ dobrze się pieni
+ ładnie pachnie
+ niska cena
+ włosy są gładkie i błyszczące

fajny jest :)

obok Jaśminowego mój ulubiony z Herbal Care. Fajna konsystencja, kolor, ładny zapach, ładne opakowanie. Wydajność średnia. Włosy są po nim miękkie, puszyste, błyszczące, nie ma problemów z rozczesywaniem. Godny polecenia, nie tylko do farbowanych włosach. Ja farbuję tylko czasami, mam przetłuszczające, ale mi służy :)

Bardzo dobry

Kupiła go moja siostra wiecznie farbująca włosy, dlatego spróbowałam. Ja mam swój kolorek, trwałej nie robiłam. Mam włosy lekko przetłuszczające się, myję je codziennie. Ostatnio były trochę wysuszone i naelektryzowane.
Szampon jest bardzo fajny - włoski są po nim miękkie, nawilżone, ładnie się układają, jest ich jakby więcej, są puszyste. Przez cały dzień są śwież i pachną. Suchość zniknęła - mam teraz bardzo ładne, zdrowe włosy. Szampon godny polecenia, szczególnie w promocji za 4,90.

bardzo bardzo fajny

Skoro zglosilam, to ocenie :) Szampon naprawde godny polecenia :) ja mam wloski przetluszczajace sie i nie specjalnie zniszczone ani nie farbowane i ten szampon bardzo im sluzy. Przede wszystkim jest bardzo delikatny i pozostawia wlosy doskonale nawilzone, gladkie, takie jak po zastosowaniu odzywki. Bardzo dobrze oczyszcza. Mam wrazliwa skore glowy ale po tym szamponie nic mnie nie swedzi. Ladnie pachnie, zapach utrzymuje sie przez jakis czas. Jest niedrogi i wydajny.

Mam juz druga butelke i z pewnoscia beda nastepne.