Bell, Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection (Trwały fluid rozświetlająco - korygujący)

Perfekcyjny makijaż nasycony blaskiem. Rozświetlenie, optyczna korekta niedoskonałości cery, supernaturalny makijaż, długotrwały efekt.
Zmniejsza widoczność niedoskonałości cery, optycznie je minimalizując. Zawiera specjalne cząsteczki odbijające światło i rozpraszające je pod różnym kątem, dzięki czemu zapewnia perfekcyjny makijaż nasycony blaskiem.
Pięknie rozświetla, pozostawiając naturalny efekt zdrowej, wypoczętej i nawilżonej cery. Cztery niezwykle naturalne odcienie idealnie adaptują się do koloru karnacji.

Super podkład

Kolorystyka dość uboga. Dla mnie odcień pierwszy w kolejności jest idealny. Podkład na buzi ciemnieje przynajmniej o jeden ton, lecz mnie to akurat nie przeszkadza. Ładnie się rozprowadza gąbeczką i palcami. Krycie ma przyzwoite. Nie osiada na skórze tylko wtapia się w nią. Nie jest to produkt długotrwały natomiast uważam że idealnie nadaje się do użytku codziennego. Dodatkowy plus za opakowanie. Jest miękkie, lekkie i ten dziubek zdecydowanie ułatwia aplikację produktu na twarz.

Super fluid za tak niską cenę !

Fluid Bell Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection. Tak dobry produkt za tak niską cenę. W biedronce w mojej okolicy zapłaciłam za niego 7,99zł. Więc po prostu grosze w porównaniu do jakości.
Jeśli chodzi o jakość, to świetnie wyrównuje koloryt skóry, pięknie się rozprowadza i super utrzymuje na mojej buzi.
Mój kolor to 2- beige. Piękny lekko żółty odcień beżu. Idealnie sie wtapia w skórę, nie daje efektu maski.
Zużyłam już chyba z 5 lub 6 opakowań. Żadnego innego fluidu nie kupiłam tyle razy.
Super produkt warty polecenia.

nie trwały

fluid rozswietlajacy, który u mnie się nie sprawdził. Nie było efektu maski, ladnie się rozprowadził, zakrył nawet niedoskonalosci, ale po 3-4h, skóra wygladala fatalnie... jakby ściekł z twarzy....zrolował się
wygladalo to mega nie estetycvznie, czułam się bardzo zle, na imprezie poszłam i umyłam twarz... :| daje mu tylko 1...

Lekki i przyjemny

Zachęcona ceną (12zł w sklepie biedronka) i jasnym kolorem (01 dla bladziochów) kupiłam podkład i prędko zabrałam się do testów.

Wygodna aplikacja, produkt nie ciemnieje, ma całkiem niezłe krycie (mam mocno czerwone policzki - cera naczynkowa), przyjemny zapach i konsystencja, lekki w noszeniu, nie zapycha, nie ściąga.

Długo trzyma się na mojej twarzy, dobrze współpracuje z pudrem i produktami do konturowania. Za tę cenę to naprawdę super produkt!

Korzystny efekt

Fluid Bell kupiłam za 12 zł w sklepie Biedronka. Przy dostępnych czterech odcieniach, ja wybrałam nr 03 - Natural. Ten odcień pasuje tylko do lekko opalonej cery.
Produkt znajduje się w wąskiej tubce i posiada krótki aplikator. Otwór w dozowniku jest odpowiedni, dzięki czemu łatwo nałożyć wystarczającą ilość kosmetyku. Jego konsystencja jest dosyć płynna, dzięki czemu nie zastyga za szybko i można go dokładnie rozprowadzić. Fluid lekko rozświetla cerę i zakrywa drobne niedoskonałości,jednak osobiście potrzebuję większego krycia. Produkt nie ciemnieje w ciągu dnia i ściera się w odpowiednim tępie. Nie tworzy plam ani nie podrażnia cery. Nie podkreśla suchych skórek.

szok. pozytywny szok

zazwyczaj kupuję podkłady, żeby nie skłamać... 20 razy droższe.

wyobraźcie sobie moje przerażenie w pewną sobotę. Jest koncert, na który długo czekałam. Następnie mam jechać na weselę. Zaglądam do torebki, chcąc zacząć się przygotowywać iiii? ups. zostawiłam kosmetyczkę u mamy. Szybka analiza- drugi tusz mam, róż, rozświetlacz, brązer oraz podkład i korektor. Zaraz. PODKŁAD I KOREKTOR? tego brak, a bez tego kiepsko. Szybka analiza, nie zdążę do centrum handlowego po swój ukochany podkład. W okolicy jest biedronka. Czy oni mają kosmetyki? Grom wie, ale sytuacja bez wyjścia. Lecę do sklepu, patrzę, są! Podkłady, za całe 10 złotych. Myślę sobie- no nic, uczulenie będę miała najpewniej dopiero jutro, jakoś przeżyję. telefonu nie miałam przy sobie, więc opinii sprawdzić nie mogłam.
W domu szybko baza, w pośpiechu nakładam podkład i- SZOK. kryje ładnie, mimo małego wyboru kolorów pasuje, nie śmierdzi, nie błyszczy, zakrywa nawet cienie pod oczami.
Kochane, on przetrwał nawet koncert Eda sheerana i wesele. Nie będzie to może mój podstawowy podkład, bo wolę ciul lżejsze, ale jestem bardzo zadowolona i polecam, zwłaszcza na takie"awarie". I P.S.- nie uczulił

Jestem na tak

Bardzo fajnie się go rozprowadza, a to dzięki świetnej konsystencji. Utrzymuje się dobrze na twarzy nawet przy upałach 30 stopniowych. Jego łatwa i szybka aplikacja sprawia, że nie musimy długo wykonywać swój makijaż.

Nie dla mnie

Używałam odcienia 01 Light Beige.
Tani podkład, który jest łatwo dostępny w pewnej sieci supermarketów na literę B. Podkład w porównaniu do moich nieopalonych części ciała, takich jak dekolt jest ciemniejszy. Kolor jest w mojej opinii bardzo ładny. Wypada raczej chłodno. Jak go jeszcze testowałam w zimę wydał mi się trochę za żółty i nieco za szary. Teraz jak jest lato nie mam takiego wrażenia.
Jak widać jestem zbyt mało opalona w tej chwili, aby go używać.
Jestem blada, ale nie ekstremalnie. Mam chłodny typ urody.

Konsystencję ma gęstą i troszkę toporną w nakładaniu, ale nie jest to dla mnie jakoś szczególnie uciążliwe.

Nakładałam go palcami.

Mam cerę trądzikową. Krycie oceniłabym raczej na lekkie(nie ekstremalnie). Wypryski trochę prześwitują.

Szkoda że nie da się postawić 3 i pół gwiazdki, bo tyle bym mu dała, ale że to polski produkt to dam 4.

Efekt końcowy po nałożeniu oczywiście mnie nie zadowala, jak można by się domyśleć, ale nie wykluczam dania mu szansy w przyszłości, jeśli będę miała mniej problematyczną i trochę bardziej opaloną skórę.

+/- nie matuje

Dobry produkt w niskiej cenie

Z ciekawością sprawdzam produkty polecane przez inne użytkowniczki na Wizażu - dzięki temu odkryłam już sporo bardzo dobrych kosmetyków, do których często z przyjemnością wracam. Jeżeli przy tym są łatwo dostępne i mają przystępne ceny, nie mam żadnych wątpliwości podczas robienia zakupów - tak też było w przypadku fluidu Bell :).

Fluid posiada bardzo wygodne opakowanie typu tuba. Można spotkać go w popularnym dyskoncie, w naprawdę korzystnej cenie. Jak wskazuje informacja dostępna na opakowaniu, powstał z myślą o optycznej korekcie niedoskonałości, nadaniu cerze blasku i promienności oraz naturalnym wykończeniu. Czy rzeczywiście spełnia obietnice producenta?

Podkład posiada dość gęstą, kremową konsystencję i bardzo dobrze rozprowadza się na skórze - czy to przy pomocy palców, pędzla czy też gąbeczki typu beauty blender. Bardzo ładnie wygląda na skórze, nie tworzy efektu maski, nie roluje się. Pomaga bardzo subtelnie ukryć niedoskonałości, nadaje cerze promiennego wyglądu. Ma raczej średnie krycie, więc idealnie sprawdzi się na co dzień, przy lekkim makijażu. Nie ciemnieje.

Jeżeli mowa o trwałości, to zaaplikowany na twarz wytrzymuje średnio od 5 do 6 godzin - szkoda, moim zdaniem mógłby dłużej. Po tym czasie zaczyna się bardzo delikatnie, ale i jednolicie ścierać - wówczas konieczne staje się naniesienie poprawek. Fluid jest dość wydajny i spokojnie wystarczy na kilka tygodni codziennego stosowania. Osoby o niewymagającej cerze powinny być nim zachwycone :).

Jest ok

Po przeczytaniu pozytywnych opinii zakupiłam fluid w Biedronka. Niska cena pomyślałam spróję.Mam cerę mieszaną bałam się ,że fluid będzie rozświetlający z drobinkami ,ale nic podobnego .Mój kolor to carmel w sam raz do opalone karnacji.Fluid sam w sobie jest bardzo przyjemny ma raczej średnie krycie ale zamaskować moje naczynka i drobne przebarwienia,bardzo naturalnie wygląda na buzi jest typem fluid u upiększającegi cera jest promienna , zdrowa , bardzo dobry fluid na lato na codzień.Jeżeli chodzi o trwałość to na mojej mieszanej cerze wymagał poprawki po 3 h zaczął się świecić ,po poprawce wyglądał tak samo jak po aplikacji , naturalnie świeżo . Fludzie nie ważył się nie wszedł w załamania jestem mile zaskoczona taka cena a doruwnuje 123 Perfection .Genialny.

Cudowny na lato

Podkład kupiłam przypadkiem w trakcie zakupów w Biedronce. Zobaczyłam nowość i wrzuciłam do koszyka. Kolor 01 nie należy do najjaśniejszych, ale nie jest to dla mnie problem, bo używam go przede wszystkim latem. Jest super lekki, kompletnie nie widoczny na skórze, a przykrywa wszystko to co ma przykryć. Jedynym jego minusem jest to, że (zawsze przypudrowany) kompletnie na dłuższą metę nie trzyma matu i po kilku godzinach znika z twarzy. Ale dla tego jak pięknie wygląda przez te pierwsze 5 godzin mogę mu to wybaczyć, bo w 30 stopniach żaden podkład nie ma szans.

Lubię bardzo

Znakomity podkład. Latem 02, zimą 01. Konsystencja treściwa, kremowa. Nawilża. Dla mnie takie trochę CC bub BB. Nie podkreśla zmarszczek, nie widać niedoskonałości, porów itp. Koryguje koloryt i fakturę. Odrobinę rozświetla. Nie widać go prawie, stapia się ze skórą. Na pewno świetny dla skóry suchej, dojrzałej, nadpobudliwej. Nie polecam dla cer trądzikowych. Wymaga przypruszenia pudrem, oraz użycia korektora. Dla mnie świetny. No i ta cena... marzenie. Polecam.