Bell, Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection (Trwały fluid rozświetlająco - korygujący)

Sprawdź ceny produktu

Perfekcyjny makijaż nasycony blaskiem. Rozświetlenie, optyczna korekta niedoskonałości cery, supernaturalny makijaż, długotrwały efekt.
Zmniejsza widoczność niedoskonałości cery, optycznie je minimalizując. Zawiera specjalne cząsteczki odbijające światło i rozpraszające je pod różnym kątem, dzięki czemu zapewnia perfekcyjny makijaż nasycony blaskiem.
Pięknie rozświetla, pozostawiając naturalny efekt zdrowej, wypoczętej i nawilżonej cery. Cztery niezwykle naturalne odcienie idealnie adaptują się do koloru karnacji.

jestem na tak, ale....

kusił, kusił i wykusił. kupiłam go i jestem zadowolona, ale...właśnie jest jedno ale, bo mam cerę mieszaną (zawsze najgorzej jest z czołem i nosem) i to połączenie po 2h robi mi latarnię na czole, ale przypudrowane daje radę.
podsumowując fajny na co dzień, wymagający poprawek, ale za to lekki i kolorystycznie też całkiem fajny.

Absolutny hit!!!

To w moim przypadku to najlepszy podklad jaki mialam okazje uzywac. W moim odczuciu nie ma zadnych wad a same zalety. Moja skora po prostu go uwielbia. Polecam go szczegolnie osobom ze sucha skora bo wyglada na niej cudownie. Pieknie nawilza i rozswietla. POLECAM!!!

Uwielbiam ten podkład

Tani i zaskakująco dobry! Ma bardzo fajne krycie - średnie w górę, u mnie nie oksyduje i pięknie wygląda z pudrem RCMA. Szkoda jedynie że jest dostępny tylko chyba w 4 kolorach, ale jest na tyle tani że można wymieszac ze sobą dwa. PIęknie i równomiernie rozprowadza się palcami co jest bardzo przydatne przy robieniu szybkiego makijażu. Super!

Zaskoczenie

Fluid kupiłam z ciekawości już jakiś czas emu podczas zakupów w Biedronce. Pomimo, że darzę markę Bell wielką sympatią to jednak do tego fluidu podchodziłam bardzo sceptycznie, bo w końcu cena jest bardzo niska. Fluid jednak okazał się strzałem w 10 latem! Jest leciutki, ma średnie krycie i utrzymuje się przyzwoicie. Bardzo ładnie wtapia się w skórę, wygląda naturalnie i świeżo, a dodatkowo jest rozświetlający. Opakowanie zaskończone jest "dziubkiem" co jest bardzo przyjemne w użytkowaniu. Na pewno do niego wrócę w przyszłym roku.

Tani, lekki, łatwo dostępny

Podkład kupiłam podczas zakupów spożywczych w Biedronce. Potrzebowałam akurat jakiegoś ciemniejszego podkładu. Gama kolorystyczna jest uboga, ale udało mi się dopasować kolor idealny dla mnie. Podkład ma bardzo lekką, przyjemną konsystencję. Skóra wygląda bardzo naturalnie. Nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek. Spodobało mi się opakowanie, ponieważ tubka jest wąska i lekka. Idealnie sprawdza się w podróży. Na pewno będę do niego wracała.

Wyjątkowy podkład!

Skusiłam się kiedyś z ciekawości na zakup tego podkładu będąc w biedronce i go pokochałam. Pięknie wygląda na skórze, bardzo naturalnie, ma naprawdę niezłe krycie, idealnie się rozprowadza palcami i gąbeczką. Nie zastyga, ale nawet nie przypudrowany nieźle wygląda. Trzyma się też dobrych kilka godzin a kosztuje grosze. Szkoda ze tylko 4 kolory są dostępne ale za ta cenę można wymieszać dwa odcienie! Super!

Super podkład

Kolorystyka dość uboga. Dla mnie odcień pierwszy w kolejności jest idealny. Podkład na buzi ciemnieje przynajmniej o jeden ton, lecz mnie to akurat nie przeszkadza. Ładnie się rozprowadza gąbeczką i palcami. Krycie ma przyzwoite. Nie osiada na skórze tylko wtapia się w nią. Nie jest to produkt długotrwały natomiast uważam że idealnie nadaje się do użytku codziennego. Dodatkowy plus za opakowanie. Jest miękkie, lekkie i ten dziubek zdecydowanie ułatwia aplikację produktu na twarz.

Super fluid za tak niską cenę !

Fluid Bell Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection. Tak dobry produkt za tak niską cenę. W biedronce w mojej okolicy zapłaciłam za niego 7,99zł. Więc po prostu grosze w porównaniu do jakości.
Jeśli chodzi o jakość, to świetnie wyrównuje koloryt skóry, pięknie się rozprowadza i super utrzymuje na mojej buzi.
Mój kolor to 2- beige. Piękny lekko żółty odcień beżu. Idealnie sie wtapia w skórę, nie daje efektu maski.
Zużyłam już chyba z 5 lub 6 opakowań. Żadnego innego fluidu nie kupiłam tyle razy.
Super produkt warty polecenia.

nie trwały

fluid rozswietlajacy, który u mnie się nie sprawdził. Nie było efektu maski, ladnie się rozprowadził, zakrył nawet niedoskonalosci, ale po 3-4h, skóra wygladala fatalnie... jakby ściekł z twarzy....zrolował się
wygladalo to mega nie estetycvznie, czułam się bardzo zle, na imprezie poszłam i umyłam twarz... :| daje mu tylko 1...

Lekki i przyjemny

Zachęcona ceną (12zł w sklepie biedronka) i jasnym kolorem (01 dla bladziochów) kupiłam podkład i prędko zabrałam się do testów.

Wygodna aplikacja, produkt nie ciemnieje, ma całkiem niezłe krycie (mam mocno czerwone policzki - cera naczynkowa), przyjemny zapach i konsystencja, lekki w noszeniu, nie zapycha, nie ściąga.

Długo trzyma się na mojej twarzy, dobrze współpracuje z pudrem i produktami do konturowania. Za tę cenę to naprawdę super produkt!

Korzystny efekt

Fluid Bell kupiłam za 12 zł w sklepie Biedronka. Przy dostępnych czterech odcieniach, ja wybrałam nr 03 - Natural. Ten odcień pasuje tylko do lekko opalonej cery.
Produkt znajduje się w wąskiej tubce i posiada krótki aplikator. Otwór w dozowniku jest odpowiedni, dzięki czemu łatwo nałożyć wystarczającą ilość kosmetyku. Jego konsystencja jest dosyć płynna, dzięki czemu nie zastyga za szybko i można go dokładnie rozprowadzić. Fluid lekko rozświetla cerę i zakrywa drobne niedoskonałości,jednak osobiście potrzebuję większego krycia. Produkt nie ciemnieje w ciągu dnia i ściera się w odpowiednim tempie. Nie tworzy plam ani nie podrażnia cery. Nie podkreśla suchych skórek.

szok. pozytywny szok

zazwyczaj kupuję podkłady, żeby nie skłamać... 20 razy droższe.

wyobraźcie sobie moje przerażenie w pewną sobotę. Jest koncert, na który długo czekałam. Następnie mam jechać na weselę. Zaglądam do torebki, chcąc zacząć się przygotowywać iiii? ups. zostawiłam kosmetyczkę u mamy. Szybka analiza- drugi tusz mam, róż, rozświetlacz, brązer oraz podkład i korektor. Zaraz. PODKŁAD I KOREKTOR? tego brak, a bez tego kiepsko. Szybka analiza, nie zdążę do centrum handlowego po swój ukochany podkład. W okolicy jest biedronka. Czy oni mają kosmetyki? Grom wie, ale sytuacja bez wyjścia. Lecę do sklepu, patrzę, są! Podkłady, za całe 10 złotych. Myślę sobie- no nic, uczulenie będę miała najpewniej dopiero jutro, jakoś przeżyję. telefonu nie miałam przy sobie, więc opinii sprawdzić nie mogłam.
W domu szybko baza, w pośpiechu nakładam podkład i- SZOK. kryje ładnie, mimo małego wyboru kolorów pasuje, nie śmierdzi, nie błyszczy, zakrywa nawet cienie pod oczami.
Kochane, on przetrwał nawet koncert Eda sheerana i wesele. Nie będzie to może mój podstawowy podkład, bo wolę ciul lżejsze, ale jestem bardzo zadowolona i polecam, zwłaszcza na takie"awarie". I P.S.- nie uczulił