Bell, Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection (Trwały fluid rozświetlająco - korygujący)

Perfekcyjny makijaż nasycony blaskiem. Rozświetlenie, optyczna korekta niedoskonałości cery, supernaturalny makijaż, długotrwały efekt.
Zmniejsza widoczność niedoskonałości cery, optycznie je minimalizując. Zawiera specjalne cząsteczki odbijające światło i rozpraszające je pod różnym kątem, dzięki czemu zapewnia perfekcyjny makijaż nasycony blaskiem.
Pięknie rozświetla, pozostawiając naturalny efekt zdrowej, wypoczętej i nawilżonej cery. Cztery niezwykle naturalne odcienie idealnie adaptują się do koloru karnacji.

Dla niewymagających

Mam niewymagającą cerę, moim głównym problemem są widoczne pory. Nie lubię mocno kryjących podkładów, a ten sprawdza się idealnie - ma słabe krycie, wyrównuje koloryt cery i sprawia że pory są niewidoczne, jednocześnie cera wygląda bardzo naturalnie i świeżo. Efekt rozświetlenia jest delikatny.

Na codzień

Fajny podkład, nadaje się na codzień . Szybko się rozprowadza. Jest bardzo tani i wydajny. Do każdej cery.
Średnio kryje, jest widoczny .
Chyba nie zdecyduje się kupić go jeszcze.

Fajny na co dzień

Produkt jest fajny, jeśli nie potrzebujemy dużego krycia a chcemy jedynie wyrównać koloryt skóry. Efekt jaki daje ten podkład jest bardzo naturalny. Nie tworzy maski, nie podkreśla suchych skórek oraz wytrzymuje całkiem długi czas. Można powiedzieć, że to taki tani hit.

Ideał na co dzień!

Mam cerę suchą, naczynkową, z drobnymi niedoskonałościami i lekko rozszerzonymi porami w okolicach skrzydełek nosa.
Krycie ma bardzo delikatne, ale wystarczające dla naturalnego efektu. Rozświetlenie nie podkreśla rozszerzonych porów. Zwykle "noszę" go bez przypudrowania, jednak nawet po utrwaleniu pudrem bambusowym/ryżowym wygląda ładnie i promiennie.

Moj Tani HIT

Kupując go miałam mieszane uczucia, ponieważ jest on raczej z półki tanich kosmetyków, jednak bardzo byłam zaskoczona, zaraz po użyciu. Delikatna formuła, jest nie jest jest gęsty i nie waży się w połączeniu z bazą ewentualnie z innym podkładem czy też korektorem. Łatwo się go rozprowadza, jest jego duża ilość w stosunku co do ceny. Moją cerę pokrył naprawdę pięknie. Beż żadnych reakcji, zaczerwienień. Utrzymał się ok 9-10 godzin! wielkie WOW ponieważ większość podkładów które używałam ważyło się podczas spaceru ..

Dobry do codziennego używania. Używam go na co dzień i jestem z niego zadowolona. Bardzo ładnie wygląda na twarzy.
Zalety:
-opakowanie
-cena
-pojemność
-dostępność w sklepach
-odcień
-ładny efekt
Wady:
-trwałość

Lekki

Na co dzień, nie wieczorne wyjścia.
Bardzo ładnie wygląda na skórze. Jest lekki, średnio kryjący, bardziej jak BB niż podkład.
Po paru godzinach się ściera, więc średnio z jego trwałością, ale efekt na skórze jest naprawdę ładny, więc mimo wszystko go polecam. Niech niska cena pozwoli Wam przetestować i wyrobić własne zdanie, bo warto zaryzykować.

Bardzo dobry i komfortowy

Komfortowy - to chyba najlepsze określenie tego podkładu. Bardzo przyjemnie się go nosi, idealnie stapia sie ze skórą i jest bardzo kremowy, jakby nawilżający. Nie daje silnego krycia, raczej jest to podkład o średnim kryciu ale przez to ze tak ładnie stapia się z cerą to daje efekt naprawdę wygładzonej i wyrównanej kolorystycznie skóry. nie jest zastygający wiec trzeba go dobrze utrwalić pudrem ale jak na podkład za tak niską cenę to jest rewelacyjny. O dziwo te 4 dostępne kolory są tak dobrane że spokojnie można coś wybrać dla siebie albo wziąć dwa i wmieszać sobie idealny kolor. W sam raz na lato.

Dobry

Fajny, delikatny fluid. Jest dosyć rzadki i słabo kryje, stosuję go jako, taką bazę do wyrównania kolorytu skóry. Gdy chce ukryć większe niedoskonałości używam innego podkładu. Ale gdy chcemy użyć fluidu, który będzie prawie niezauważalny-ten jest odpowiedni. Cena jest bardzo przystępna, opakowanie poręczne i wystarcza na długo.

Jest OK.

Używam go od dawna, daje mi taki efekt jakiego potrzebuje. Jest dość rzadki, dla mnie to zaleta, ponieważ gęstsze podkłady są cięższe na twarzy. Daje lekkie rozświetlenie, ale nie wyglądam jak kula dyskotekowa, tylko jakbym miała ładną i zdrową skórę. Ma słabe krycie. Jest bardziej dla osób z mało problematyczną skórą, która potrzebuje skorygować koloryt. Zapach jest przyjemny.

słabo

Kupiłam go kiedyś, bo szukałam jakiegoś rozświetlacza i akurat była chyba promocja w biedrze na niego, więc się skusiłam. Niestety okazał się porażką. Nie zbyt kryje, słabo rozświetla, jest zbyt rzadki, krótko utrzymuje się na twarzy. W dodatku ma żółty odcień, co mi się nie podoba.

Jak za tą cenę to całkiem ok

Fajny produkt. Naturalnie wygląda na skórze. Uratował mi życie, gdy skończył się mój podkład, a drogerie były zamknięte. Mały wybór kolorów. Sama jestem jasna i rzadko kiedy znajdę w hipermarkecie dobry kolor, ale tu kolor nr 1 - Light Beige jest dosyć jasny, może troszkę ciemniejszy niż mój na co dzień, ale nie dużo.