Bell, Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection (Trwały fluid rozświetlająco - korygujący)

Perfekcyjny makijaż nasycony blaskiem. Rozświetlenie, optyczna korekta niedoskonałości cery, supernaturalny makijaż, długotrwały efekt.
Zmniejsza widoczność niedoskonałości cery, optycznie je minimalizując. Zawiera specjalne cząsteczki odbijające światło i rozpraszające je pod różnym kątem, dzięki czemu zapewnia perfekcyjny makijaż nasycony blaskiem.
Pięknie rozświetla, pozostawiając naturalny efekt zdrowej, wypoczętej i nawilżonej cery. Cztery niezwykle naturalne odcienie idealnie adaptują się do koloru karnacji.

Zostanie ze mną na dłużej

Bardzo fajny kosmetyk. Łatwo się rozprowadza, nie pozostawia smug i doskonale kryje niedoskonałości. Delikatnie rozświetla twarz więc nawet w gorsze dni wygląda się promiennie.

Używa produktu od: próbka

Dobry

Ten kosmetyk kupiła moja mama w Biedronce,ale byłam bardzo ciekawa jak się sprawuję
Sama kiedyś myślałam o jego zakupie,więc postanowiłam podkraść go mamie i przetestować.
Fluid ma przyjemną konsystencję dzięki czemu bardzo łatwo rozprowadza się po twarzy.
Do mojej opalonej skóry przypasował kolor,który wybrała moja mama
Bardzo ładnie się wtapia,dobrze kryję i wygląda przy tym naturalnie.
Nie wysusza,nie podrażnia i nie powoduje żadnego wysypu krostek.
Fluid ma również całkiem niezłą trwałość
Po przetestowaniu stwierdzam,że jest to produkt warty zakupu.

Bell, Illumi 02 Beige

Skusiła mnie cena, jakieś 9,99 zł w biedronce. Podkład dobrze się rozprowadza, ma lekką konsystencję. Szybko się wchłania. Nie wysusza skóry. Prawie bezzapachowy co dla mnie jest dużym plusem. Kosmetyk posiada też bardzo wygodne opakowanie z wąskim aplikatorem. I na tym jego zalety się kończą.
Fluid prawie wcale nie kryje niedoskonałości cery. Tak jak bym w ogóle nie miała podkładu na twarzy. Daje to naturalny efekt ale nie taki o jaki mi chodziło ;) Bardzo słabo rozświetla. Ale jak na tak niską cenę to i tak dobrze sobie radzi. Jednak raczej więcej go nie kupię.

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Jeden z moich ulubieńców

Mam trzy swoje ulubione podkłady które stosuje na przemian. Tego używam na codzień natomiast droższy który mam w kosmetyczce używam na większe wyjścia.
Mam dwie sztuki tego podkładu w dwóch odcieniach.
Nr 1 i 2.
Nr 1 jest dla mnie trochę za jasny ale go wzięłam bo myślałam że nr 2 będzie za ciemny bowiem zawsze miałam problem z doborem odcienia.
W zimie ten odcień nawet mi pasuje gdy szaro i ponuro na dworze natomiast nr 2 zdecydowanie lepszy odcień od wiosny do jesieni.
Podkład ma super lejącą konsystencję i ładnie sie rozprowadza, jest jak woda, lekki, daje delikatne pudrowe wykończenie choć należy go przypudrować w ciągu dnia bo cera lubi sie świecić po jakimś czasie ale uważam że z każdym podkładem tam jest.
Podkład ładnie rozświetla, nadaje promiennego blasku, rozbudza zmęczoną twarz, ładnie kryje niedoskonałości i nie podkreśla suchych skorek.
Cena też ok, nie jest drogi, jest wydajny, mała ilość wystarczy na pokrycie całej twarzy.

Ten podkład zmiennym jest...

... a być nie powinien. Na początku stosowania byłam z niego nawet zadowolona. Jestem posiadaczką cery mieszane, ze skłonnością do trądziku. Może nie powinnam go wybierać, ale skusiły mnie dobre recenzje. Jest on dosyć lejący. Kolor miałam najjaśniejszy i mimo wszystko trochę się odcinał - nie do końca mi przypasował. Krycie określiłabym jako średnie, w kierunku dobrego.
Jednak jest on bez pompki, więc pod koniec tubki postanowiłam go przeciąć, zawsze tak robię. I tu zaczęły się problemy. Nagle zaczął się strasznie wyświecać. Mam od dzieciństwa dość wyraźne zmarszczki przy ustach i jak wcześniej się nie zbierał w tym miejscu, tak teraz wygląda to okropnie. Może to nie jest wina produktu, a tego, że do środka dostało się powietrze. Mimo to sytuacja jest dość dziwna.

Tani i godny polecenia

Dobry podkład w dobrej cenie do kupienia np w Biedronce. Bardzo ładnie się rozprowadza, ma średnie krycie, nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek. Ładne kolory, beż to beż a nie jakiś róż. Lekko oksyduje ale to można mu wybaczyć. Dostępny małym (wciąż 30 ml) wygodnym opakowaniu, które spokojnie zmieści się do kosmetyczki. Dla uzyskania matowego efektu trzeba go mocno przypudrować a najlepiej użyć bibułek, bo po pewnym czasie to illumi takie, że kula dyskotekowa wymięka... zwłaszcza przy cerach mieszanych, tłustych.

Moje must have!

Skusiłam się na niego po zobaczeniu całkiem pozytywnych opinii w internecie i nie żałuję. Jest to jeden z najlepszych podkładów w mojej kolekcji. Najjaśniejszy kolor jest przepięknym jasnym beżem. Konsystencję ma lekką, która bardzo łatwo się rozprowadza na twarzy. Natychmiastowo dostosowuje się do skóry i nie tworzy efektu "maski". Jak najbardziej nadaje się do dziennych makijaży, ponieważ daje skórze naturalny i promienny wygląd. Wyrównuje koloryt skóry i jak na tak tani podkład dość dobrze kryje niedoskonałości. O dziwo na mojej skórze utrzymuje się bardzo długo i w ciągu dnia nie wymaga poprawek. Opakowanie bardzo poręczne i praktyczne w podróży. Wszystkie obietnice producenta w tym przypadku jak najbardziej się sprawdziły. Ja jestem nim zachwycona.

Przyzwoity

Kupiłam w Biedronce, bo potrzebowałam czegoś na szybko a że był tani to wzięłam i nie żałuję. Na początku podkład wydaje się prawie niewidoczny jakby nic się na twarzy nie zmieniło, ale po jakimś czasie daje bardzo fajny efekt. Polecam nawet dla osób bladych

W tej cenie ok

Podkład daje naturalne wykończenie, nie tworzy maski. Krycie określiłabym jako delikatne, bardziej wyrównuje koloryt. Nie sprawdzi się u osób z cerą w kierunku tłustej. Mam cerę mieszaną i muszę go przypudrować, aby wytrzymał cały dzień .

Sredniak

Kupiłam go po pozytywnych opiniach i po części się zawiodłam. Zacznijmy od plusów: daje naturalny efekt na skórze, jest niewyczuwalny na twarzy, ma przyjemny zapach, cena No i dostępność w każdej biedronce. Trwałość jest jego największym minusem, ściera się po 3/4 godzinach niestety No i tez to ze delikatnie ciemnieje na twarzy. Choć z drugiej strony jak za 10zl to chyba nie ma co oczekiwać cudów.

Uwielbiam!

Daje bardzo naturalny efekt i bez problemu rozsmarowuje się dłońmi "na oślep" bez używania gąbki czy pędzla. Nie zostawia smug i wtapia się w skórę. Kupiłam z polecenia koleżanki i od razu pokochałam :) Kryje w miarę przyzwoicie i jest wystarczająco lekki na lato. I jest prawie w każdej biedronce!

nieperfekcyjny.

Kupiłam, bo szukałam czegoś lekkiego na okres letni.
Skusiła mnie cena - 8 złotych na promocji w Biedronce i opinia innych osób.

Czy sprostał obietnicom producenta? A więc:

1. "Rozświetlenie" - blask i promienny wygląd podkład nam daje, ale zaraz po jego nałożeniu i krótko po jego 'noszeniu'. Skóra WYMAGA przypudrowania w ciągu dnia, bo podkład mniej więcej po około dwóch godzinach zaczyna się całkiem mocno się świecić i niezbyt estetycznie wyglądać.
2. "Optyczna korekta niedoskonałości cery" - dobrze kryje, ale bez korektora się nie obejdzie. Dobry dla cer mniej wymagających.
3. "Supernaturalny makijaż" - fakt, wygląda bardzo naturalnie, ale pod warunkiem, że go kontrolujemy w ciągu dnia, bo jak zaznaczyłam w pierwszym punkcie podkład szybko zaczyna się świecić, a wtedy łatwo o jego "zwarzenie".
4. "Długotrwały efekt" - no tu producent poleciał z fantazją. Nie, nie jest to trwały podkład. Standardowy średniak, 4 godziny i znika z nosa, brody. Nie jest też odporny na otarcia.
4. "Cztery niezwykle naturalne odcienie idealnie adaptują się do koloru karnacji" - coś w tym jest. Teraz latem używam koloru 04 Carmel i jest jaśniejszy od mojej skóry, ale zaraz po nałożeniu jakoś tak fajnie potrafi się w nią wtopić i kompletnie nie widać różnicy między twarzą, a resztą ciała. To jest bardzo komfortowe, bo nie trzeba mieszać ze sobą różnych odcieni latem, kiedy koloryt naszej skóry z dnia na dzień może się zmieniać.

A więc czy Bell Illumi daje nam "perfekcyjny makijaż nasycony blaskiem"?
Do perfekcji mu daleko, ale to całkiem przyjemny i lekki podkład dla osób mało wymagających i przede wszystkim nie potrzebujących idealnego wyglądu na cały dzień.