Avon Clearskin, Purifying Gel Cleanser (Oczyszczający żel do mycia twarzy)

Avon Clearskin, Purifying Gel Cleanser (Oczyszczający żel do mycia twarzy)

Antybakteryjny preparat w postaci żelu do codziennego mycia twarzy, przezanczony do cery tłustej, trądzikowej. Głęboko oczyszcza pory, kontrolując wydzielania sebum. Zawiera specjalny czynnik Triclosan zwalczający drobnoustroje, które są przyczyna powstawania wyprysków. Nie powoduje podrażnienia lub wysuszenia skóry.
Główne składniki: czynnik Triclosan, kwas salicylowy, alkohol, bisabolol, mika, mentol.

Cena: 20,90zł / 125ml

nie, odpada

Mój pierwszy żel antytrądzikowy jakiego używałam. W tamtym czasach nie było w moim mieście żadnej większej drogerii, jedynie małe sklepiki i w większość kosmetyków zaopatrywałam się właśnie w Avonie.
Jaką miałam cerę też nie specjalnie wiedziałam, a że pryszcz to pryszcz to kupiłam to cudo.
Bardzo wysuszył mi skórę. Pryszczy po nim był więcej niż kiedy nie używałam nic. Może to być powodem tego, że cerę miałam suchą, a żel przeznaczony był do tłustej.
Pamiętam jednak, ze opakowanie wymęczyłam, bo i zapach i konsystencja mi odpowiadały. Jedynie to wysuszenie było na nie

Używam tego produktu od: używałam dawno, dawno temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

ok.

Plusy:

+ wydajny
+ niedrogi (zazwyczaj był na promocji)
+ fajnie się pienił
+ oczyszczał cerę

Minusy:

- raczej nie pomagał w zwalczaniu trądziku

Używam tego produktu od: używałam kiedyś

Po prostu myje

Szukałam czegoś, co lekko złuszczy moją twarz... Efekt peelingu jest niewielki, podczas mycia czułam niewielkie ściągnięcie skóry. Jeśli zastosowałam krem po umyciu twarzy, to było nawet ok, ale jeśli nie, to od razu stan cery się pogarszał. Mogę powiedzieć, że ten żel po prostu myje i tyle. Niezbyt delikatnie, nie do końca radzi sobie z problemami...
Cóż, nie zawsze opisy producenta pokrywają się z rzeczywistością.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Avon Mark - relacja

zdecydowanie nie polecam

Wczoraj użyłam tego produktu na wieczór, dzisiaj rano obudziłam się z całą czerwoną twarzą i gdzieniegdzie z wielkimi jeszcze bardziej czerwonymi plamami. Co prawda wypryski zniknęły, ale skutki uboczne są straszne . . .
Nigdy nie miałam takich problemów z żadnym produktem do twarzy, więc podejrzewam, że to wina żelu.

Używam tego produktu od: 1 dnia
Ilość zużytych opakowań: zero

polecam!!!

Do kupna tego żelu namówiła mnie koleżanka.Ale nie żałuję.
*żel bardzo dobrze i dokładnie oczyszcza twarz
*ma świeży i przyjemny zapach
*po umyciu buzi tym żelem skóra jest troszkę ściągnięta
*żel fajnie się pieni
*Jest bardzo wydajny
*cena też nie jest wygórowana(kupiłam w promocji za 9.90)
Skończyłam już jedno opakowanie ale jak tylko dostane katalog to kupie ten żel ponownie;)Używam tego produktu od:kilku miesięcy

oczyszczający taaa dobre zarty

Avon to marka ktora nigdy mnie nie zadowoliła :(
A ten produkt to dopiero cuuudo :P
Zapach chemiczny sztuczny , skóra po umyciu tłusta brudna, uzywalam go miesiac a znikla mi po nim tylko jedna krostka i to bardzo bardzo mala ( chociaz podejrzewam ze zeszla dobrowolnie)

ogólnie to tak jak napisala pewna z recenzantek ,, Nie polubilismy się do tego stopnia, że połowę wylałam do zlewu żeby nie musieć więcej używać tego paskudztwa.- zrobilam to samo :P syf syf jeszcze raz syf!!!!
serdecznie nie polecam:P drogo i bezuzytecznie
Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Nie ujął mnie, ale ujdzie

Żel o bardzo przyjemnym zapachu, za co daję duży plus. Wygodna tubka, łatwo dozować kosmetyk. Jednak jeśli chodzi o jakość to nie powala. Nie zauważyłam zmniejszenia wyprysków, a skóra nadal była brudna , po użyciu toniku na wacik był brudny. Dopiero po 3-krotnym użyciu pod rząd byłam ,,czysta". Ogólnie nie polecam, lecz zależy co kto lubi. Daję 2 gwiazdki za ładny zapach, dobrą konsystencję i wygodną tubkę

paskudztwo

To-to jest najgorszym czymś co w życiu kupiłam. Nie dość, ze sie z tubki leje, to jeszcze nic nie oczyszcza, po użyciu czułam sie nadal brudna. Nie chciał się spłukać. Miałam potem jeszcze wiecej krost. Absolutnie nie polecam. Nie polubilismy się do tego stopnia, że połowę wylałam do zlewu ;) żeby nie musieć więcej używać tego paskudztwa.

Używam tego produktu: przez 2 miesiące i nigdy więcej

Mój pierwszy;)

M ój pierwszy żel do mycia twarzy;) Ma strasznie chemiczny zapach i troszkę wysusza skórę, więc dobry dla osob z odporną na podrażnienia skórą. Bardzo podoba mi się galaretkowa konsystencja i opakowanie. Poza tym jest niedrogi i wydajny. Mma do niego jakiś sentyment :D

Używam tego produktu od:5 lat temu

klej nie żel ;-)

Zamówilam kiedyś 1 opakowanie razem z innymi produktami z serii clearskin.No i ten żel akurat rozczarował mnie bardzo.Wogóle miał jakąś klejącą konsystencję,coś jak maseczki peel off avonowskie.Oczyszczał skórę średnio raczej i powodował okropne uczucie silnego ściągnięcia na twarzy - czyli robił coś czego nie znoszę w żelach.Zapach też niezbyt przyjemny.Nie polecam,bo uważam że można znaleźć o wiele lepszy kosmetyk za przystępną cenę w kategorii żelu do mycia twarzy.

Używam tego produktu od:kilka lat temu

nie nie nie!

Jak większość kosmetyków z serii Clearskin, żel oczyszczający musiałam odstawić do kąta, ponieważ moja skóra źle na niego reagowała. Była podrażniona, piekła, pojawiły się czerwone plamy. Żel strasznie wysuszał skórę. Tuż po użyciu stawała się gładka, napięta, wręcz ściągnięta jak po stosowaniu mydła. Zapach nie przypadł mi za bardzo do gustu.

Używam tego produktu od:już nie używam

Nie! Nie! Nie!

Nigdy więcej styczności z tym badziwnym kosmetykiem!
Okropnie przesusza skórę, podrażnia ją i powoduje nieprzyjemne zaczerwienienia. Nie jest zbyt wydajny i ma zbyt wodnistą konsystencję. Niewygodnie się go rozprowadza, niedokładnie oczyszcza skórę i pozostawia na niej nieprzyjemną, śliską warstwę, mimo naprawdę dokładnego spłukiwania.
Nie polecam.

Używałam tego produktu ok. rok temu.
Ilość zużytych opakowań: 0,5