Bell, CC Cream Smart Make - Up (Kompleksowy fluid upiększający)

CC Cream Smart Make - Up

Cena już od 15,51 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kompleksowy fluid upiększający CC Cream Smart Make - Up dodaje szarej, zmęczonej i matowej skórze energii i blasku, znacznie poprawiając jej wygląd. Redukuje zaczerwienienia, zmniejsza widoczność porów, nadaje skórze zdrowo wyglądający odcień.
Niezwykle lekka i nietłusta formuła fluidu idealnie rozprowadza się na skórze, zapewniając naturalny makijaż i świeży efekt przez wiele godzin.
Ten sprytny fluid nie tylko upiększa Twoją cerę ale jednocześnie chroni ją i dba o jej kondycję! Zawiera kompleks specjalnie wyselekcjonowanych substancji aktywnych pochodzenia roślinnego i morskiego (żeń-szeń, kasztanowiec, lipa, morski glikogen), który zabezpiecza skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 2

Dla mnie idealny

Był to mój ulubieniec jednak od dłuższego czasu nie mogę go nigdzie dostać.
Nie mam problematycznej cery, a ten fluid sprawdzał się u mnie idealnie. Kolor był dokładnie taki jak potrzebowałam, maskował delikatne zaczerwieniania i zakrywał drobne niedoskonałości. Myślę, że u osoby z bardziej problematyczną cerą mógłby się nie sprawdzić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249293].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

CC Cream Smart Make - Up

Tani i wreszcie mój kolor!
Zwykle mam problem z podkładami, ponieważ mam bardzo jasną cerę, a jednak ten całkiem nieźle się sprawdził :) Wzięłam (chyba) najjaśniejszy odcień jaki znalazłam w pobliskiej Biedrze, ale wciąż był odrobinę za ciemny(do zniesienia). Z tego co pamiętam był to pierwszy kosmetyk (Zaraz po korektorze), który wpakowałam na swoją twarz, wspominam go raczej dobrze :)

+naturalny wygląd
+lekki
+niska cena!
+wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232598].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

Bardzo dobry

Kupiłam go zaciekawiona modą na najróżniejsze kremy BB, CC itp. Nie miałam co do niego większych nadziei, a okazało się, że fluid trafił do grona nielicznych podkładów, które kupiłam ponownie i jeśli nie znajdę czegoś lepszego to zostanie ze mną jeszcze jakiś czas :)

+lekki
+trwały
+nie podrażnia i nie uczula
+tani i łatwo dostępny
+cera jest ładnie rozświetlona, ale się nie świeci
+nie zapycha
+całkiem nieźle kryje jak na produkt "typu krem CC"

-przy suchej cerze podkreśla suche skórki i może być delikatnie widoczny na twarzy
-mały wybór odcieni

Jak na tego typu krem jest to produkt godny polecenia :)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1141401].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki.pl- Natalia Klimas

Napisanych recenzji: 251

Za tę cenę rewelacja :)

Na wstępie zaznaczę, że zarówno szata graficzna, jak i formuła bardzo przypomina mi znany krem cc z dużo droższej firmy Bourjois. Jest tak samo lejący, tak samo ma produkt ma przyjemne krycie, a cena jest 2-3 razy niższa. No i jest to kosmetyk naszej rodzimej marki, a wszystko co polskie należy wspierać. ;) A tak serio to jest to bardzo przyjemny fluid, dosyć rzadki, lejący, przez co moim zdaniem dosyć wydajny. Polecam trzymać tubkę do góry nogami, bo podczas odkręcania nakrętki produkt może nam niespodziewanie wypłynąć i narobić szkód. ;) Na plus opakowanie (mięciutka tubka z dokładnym, wąskim dziubkiem), jesteśmy w stanie przeciąć i zużyć wszystko. Cena również niewygórowana, b ok. 20zł (w promocji płaciłam 15zł). Posiadam kolorem nr 20 \\\'nude\\\' i jest to ładny, jasny beżyk (bez żadnych różowych czy żółtych tonów). Nie powodował u mnie wysypu nedoskonałości, nie zapychał mi porów, nie pokreślał również suchych skórek. Ubolewam jedynie nad wycofaniem tego produktu no i z dostępnością produktów Bell również mam problem w swoim mieście. No cóż, może kiedyś skusze się na poprawioną wersję hipoalergiczną, o ile uda m isię ją gdziekolwiek dorwać. ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1085466].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 98

Napisanych recenzji: 390

Naturalny efekt

Lubię kremy bb i cc, zwłaszcza latem, lub w takie dni kiedy chcę, aby mój makijaż ograniczyć do minimum i zależy mi na lekkim i naturalnym wyglądzie. I ten krem taki efekt zapewnia, dla mnie zastępuje podkład, jednocześnie nie obciążając cery. Używałam go zeszłej wiosny i latem i też wczesną jesienią. Miałam kolor ciemniejszy.

Zalety:

-tak jak już wspomniałam zastępuje podkład, ma średnie krycie, daje półmatowy efekt, buzia wygląda naturalnie i świeżo. Dla problematycznych cer nie polecam, jeżeli potrzebujecie mocnego krycia to się nie sprawdzi. Ale na normalnych i mieszanych jak i suchych jak najbardziej, bo jak na krem CC ma całkiem zaskakujące krycie
-rozprowadza się gładko i równomiernie, nie pozostawia plam
-ma konsystencję dosyć gęstego kremu
-ładnie wtapia się w skórę i przystosowuje się do odcienia, nr ciemniejszy sprawdził się przy lekko opalonej skórze, ważne jest też to że krem nie ma pomarańczowych podtonów
-nawilża, ale nie przetłuszcza
-u mnie trzyma się około 8 godzin bez poprawek

Polecam ten krem osobom, które chcą wyrównać koloryt, przykryć zaczerwienienia i drobne niedoskonałości, a jednocześnie nie chcą czuć \\\'\\\'tynku\\\'\\\' na twarzy :)

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1082591].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Produkt dla niewymagającej cery

Świetny produkt na lato, delikatnie kryje i daje efekt matu, aczkolwiek krótkotrwały, kupiłam go kiedyś do testowania, myślę, że jeszcze do niego wrócę.

+ cena ( ok 20 zł)
+ różnorodny kolorystycznie
+ neutralne kolory ( ani pomarańczowe, ni różowe czy żółte)
+ lekki
+ delikatnie matujący, ale nie wysuszający

- nie daje większego krycia, zakrycie delikatne zaczerwienienia
- odpowiedni raczej dla cery normalnej, czy suchej, mieszana i tłusta muszą wspomóc się pudrem

Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037243].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 95

Nic specjalnego

Lekki fluid który wyrównuje koloryt cery, od taki na co dzień. Plus za gamę kolorów, bo nawet taki bladzioch jak ja znalazł swój odcień, no i za cenę - jest ok.
Dość dobrze się trzymał i nie spływał nawet przy wysokich temperaturach. Jednak przy mojej mieszanej cerze strefa T świeciła mi się po 2óch godzinach od nałożenia. W ruch szedł wtedy matujący puder.

Ilość zużytych opakowań: Jedno, prawie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035377].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 53

Średni

Bardzo lekki fluid, taki na lato. Słabo kryje, nadaje naturalny efekt i to jest fajne. Natomiast kompletnie nie nadaje się do cery przetłuszczającej - niezależnie jakiego kremu użyłam pod lub nawet bez kremu, fluid ten sprawiał, że twarz świeciła się okropnie już po niecałej godzinie. Dlatego z tego powodu nie polecam, chyba, że ktoś ma normalną cerę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026410].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

naturalny

świetny podkład/krem na cieplejsze pory roku, wtapia się w cerę jak żaden inny podkład czy krem bb/cc dotychczas wypróbowany przeze mnie, do tego ładnie rozświetla cerę, nawilża. jeżeli chodzi o krycie, to jest dla mnie wystarczające - nie zakrywa większych przebarwień czy ciemniejszych plamek, ale dziwnym trafem ostateczny rezultat daje tak piękny i naturalny efekt, że aż nie ma się ochoty robić większej machy na twarzy. natomiast poziom tego "wyrównania cery" mocno zalezy od odcienia - mam odcień 020 i 021, te drugi daje ładniejsze pokrycie i końcowy efekt, zapewne ma więcej pigmentu. trzyma się przyzwoicie, w ciągu dnia schodzi równomiernie, co mi się podoba. nakładam go na bazę w postaci kremu, ale sam też daje radę. bardzo polecam, mój niezbędnik

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 2 zaczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019411].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 164

Naturalnie

Zakupiłam produkt w promocyjnej cenie. Pomimo dłuższego czasu użytkowania dalej nie mam wyrobionego twardego zdania odnośnie podkładu. Fajna konsystencja zamknięta w wygodnej tubie. Podkład ładnie rozprowadza się na buzi. Jeśli chodzi o krycie to zdecydowanie nie jest jego mocną stroną, jednak producent tego nie gwarantuje. Więc jeśli ktoś jest nastawiony na uzyskanie efektu krycia to zdecydowanie nie polecam, ponieważ będzie głęboko rozczarowany. Produkt świetnie ujednolica koloryt. Jest lekki, idealnie nadający się na letnie dni. Dość długotrwały, z pewnością wydajny.

Używam tego produktu od: od 3 tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007694].usefull || 0 }}% pomocna.