Amarige D`Amour

Amarige D`Amour

Świeża wersja słynnych Amarige. Pachną czarną porzeczką, mandarynką, groszkiem, jaśminem, mimozą, dziką różą, drzewem sandałowym i ambrą.

Cena: 45 - 55 $ / 50 ml EDT

Sama nie wiem...

Jakiś taki nijaki jest, no... Na początku czuję cytrynkę i jakby drzewko iglaste, bardzo odświezające, a później po prostu robi się coraz słabszy i słabszy, właściwie się nie rozwija, tylko mizernieje i dzieje się to dość szybko. Z klasycznym Amarige nie ma zbyt wiele wspólnego. Niby lekki ale może drażnić, jest dość ostry. Nieudana, nieprzemyslana kompozycja.
Buteleczka ładna

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:próbka

nie za bardzo

Dziwny trochę za dużo wszystkiego, przekombinowany. Może za dużo kwiatów użytych nie wiem coś w nim mnie nie leży. Na początku wydawał się świeży.

Drugi raz nie kupiłabym tego.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:odrobina

Nie rozumiem...

No naprawdę mimo szczerych chęci nie rozumiem tego zapachu.
Chce on być i jednocześnie świeży i ciepły i słodki i mydlany i Bóg wie jeszcze jaki. Podobny zapach czuję, kiedy otwieram szafkę z flakonami i tam są różne różności wymieszane. Taki mix perfumowy. I ta okropna mydlana nuta, chociaż żeby to było jakieś ładne mydełko, a tu jak na złość mydło rodem z PRLu.

Mimo, że jestem wielbicielką Miracle i Envy me też lubię, to w żadnym stopniu to to nie może mi się podobać.
1 gwiazdka za flakon (więcej też dać nie mogę)
1 gwiazdka za trwałość.

Używam tego produktu od: ----
Ilość zużytych opakowań: próbka

Max Factor 3

Pachnie obietnicą)))

Kwiatowy mocny -pachnie obietnicą>>>Kwintesencja kobiecości bujnej i odważnej)))Przywołuje wspomnienie ciepłych letnich wieczorów tego szukałam ...Kiedyś oczarowały mnie ANAIS ANAIS dziś mam nowy typ ...

Używam tego produktu od:Paru dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Kwiatki i cukierki

Oto dwa w jednym dla absztyfikanta, który pragnie dać swej lubej kwiaty i bombonierkę: "Amarige d'Amour" pachnie jak to wszystko razem wzięte (bez absztyfikanta ;) ).

Niestety nie czuję tu żadnych cytrusów, w ogóle mało owoców, ta porzeczka gdzieś się gubi, zostaje tylko zapach syntetycznej maliny. Na mnie jest obezwładniająco kwiatowy, bardzo, wręcz ulepkowato słodki, nie wyobrażam sobie nosić tego w upalny dzień, chyba bym mnie te wszystkie jaśminy zadusiły.
W składzie widzę przyjemny groszek i mandarynkę, a na mnie zostaje z tego cukrowana frezja, a może lilia, miodowo słodka mimoza, i sandałowiec w wydaniu mdłym.
Już pierwowzór wydawał mi się zawsze nieprzytomnie słodki, a tutaj obebrano go z tajemniczej aury i rafinady, zostały zaś kwiatki z landrynek, cukierki ciągutki, misie-żelki i oranżada.

Ładne to pewnie miało być i dziewczęce, jestem przekonana, że zapach znalazłby wiele fanek (wszystkich tych, które kochają się w Miracle i Gucci Envy Me), gdyby był szerzej reklamowany.
Całkiem przyzwoicie trwały.

Ja wolę wtrawniejsze popitki i wytrawniejsze zapachy. :)

Butelka mocno nieciekawa, bez polotu, ale i za mało klasyczna.

przyszywana siostra

Co tu duzo pisać: w porównaniu do klasycznego Amarige ten zapach jest tak mało charakterny, tak uładzony i stępiony, że chyba nie powinien nawet nosić nazwy swojej starszej siostry. Testowałam go wielokrotnie w nadziei odnaleziena tej cudnej, świdrującej w nosie nuty z A, niestety, gdzieś się ona zgubiła. Jedyne wrażenie, jakie mi pozostało, to to, że zapach jest świeży, z nutą kwiatowo-cytrusową, optymistyczny, dobry na ciepłe miesiące roku i ulotny.

kwiatowy banał

W przeciwieństwie do mnożacych się na rynku perfum, które nawiązują do swoich pierwowzorów i poprzedników tylko nazwą, ten zapach ma coś z ducha Amarige, ale jest bardziej kwiatowy, bez tego męskiego akordu znanego z klasycznego A. Zapach łagodniejszy, bardziej kobiecy,kwaskowaty, ale mało trwały. Lubię kwiatowe , romantyczne zapachy, ale na ten jednak nie skusiłabym się . Zbyt banalny.