Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Professional, Oil Repair, Spulung (Odżywka do włosów)

Professional, Oil Repair, Spulung (Odżywka do włosów)

Profesjonalna odżywka do suchych i zniszczonych włosów, zawierająca pielęgnujący olejek arganowy. Nawilżający kompleks z białka pszenicy, pantenol oraz gliceryna stymulują i pobudzają cebulkę włosa oraz wzmacniają całą jego strukturę.

w tubie
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna
Odcienie
ciemne, jasne, rude, siwe

Nieźle, ale bez szału

Odżywki Balea cieszą się dużym włosomaniaczym uznaniem, ale szczerze powiedziawszy, nie do końca rozumiem ich fenomen.

Działanie: Emolientowa, ale nie do końca bogata odżywka. Z jednej strony bardzo dobrze ułatwia rozczesywanie i nadaje włosom połysk, ale z drugiej nie dodaje miękkości i dociąża ich za żadne skarby . Włosy mają dużą objętość, czasem aż za dużą, są lekkie, fruwające, przy wilgoci lub upale puszą się. Nieźle się natomiast pieni i można jej użyć do mycia włosów. Czyżby olejków de facto było w niej niewiele?

Na plus:
-nadaje połysk
-ułatwia rozczesywanie włosów
-można jej użyć do mycia, odświeża
-dobra wydajność (pewnie dzięki gęstej, ale łatwo rozprowadzajacej sie konsystencji)

Na minus:
-nie zmiękcza i nie dociąża
-nie regeneruje
-ma słodki, sztuczny, męczący zapach

Podsumowując: Przy mniej wymagających włosach pewnie się sprawdzi, bo nie jest zła, a na pewno nie szkodzi. Czy da się jednak nazwać ją dobrą odżywką? Nie wiem, moje wysokoporowate włosy na pewno nie wyglądają po niej wyjściowo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495421].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyjemna odżywka

Zawsze, gdy odwiedzam niemiecki DM ta odżywka ląduje w moim koszyku. Nie wiem nawet ile już opakowań zużyłam. Ale konkretnie... :)

Zalety:
+ piękny zapach (czuć nawet po spłukaniu i wysuszeniu, oczywiście woń nie jest nachalna),
+ przyjemna konsystencja,
+ dobrze nawilża i wygładza włosy,
+ cena!

Wady:
- wydajność (mam co prawda długie i gęste włosy, ale taka odżywka wystarcza mi na max 10 razy, zwykle nawet mniej),
- dostępność (niestety w Polsce nie ma sieci drogerii, w których dostępny jest ten produkt - można jednak polować w Internecie bądź w halach targowych, gdzie sprzedawana jest chemia z Niemiec :)).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163851].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra i tania :)

Odżywkę kupuję podczas co rocznych zakupów w Berlinie w drogerii DM. Jest to moja stała pozycja na liście. Zawsze biorę kilka opakowań. Daje nawilżenie włosom - może nie jakieś ogromne, ale dla mnie wystarczające. Nie obciąża włosów.
Plusy:
- cena
- wydajność
- zapach
- nie obciąża włosów
- ułatwia rozczesywanie
- nawilża

Minusy:
- jak na razie nie zauważyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149796].usefull || 0 }}% pomocna.

Well 01

Dobra odżywka

Odżywkę otrzymujemy w miękkiej tubie. Odżywka ma bardzo żadną konsystencję i jest mało wydajna, pachnie drogeryjnym kokosem. Oil Repair używam od tegorocznych wakacji, zawsze nakładałam ją na min. 30 min. na włosy. Najlepiej sprawdzała się u mnie w lato. Dobrze nawilżała, pomagała w rozczesywaniu, nie powodowała puchu, ale niestety nie dociążała ich. Gdy przyszła jesień, a z nią deszcze, moje włosy zaczęły się przez nią puszyć - wina gliceryny na drugim miejscu. Jednak znalazłam sposób na ten puszek - odżywkę nakładałam na wcześniej naolejowane i umyte włosy. Po takim odżywieniu moje włosy były dobrze dociążone, ale nieobciążone, włosy ładnie się kręciły. Włosy po użyciu odżywki na wcześniej nienaolejowane wcześniej włosy, następnego dnia były już suche.

Używam tego produktu od: lipiec 2015
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1054656].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny zapach, przeciętne działanie

Podczas tegorocznych wakacji miałam okazję po raz pierwszy odwiedzić Drogerię DM. Na sporządzonej wcześniej liście zakupów znalazła się również ta odżywka, często polecana w sieci.
+ To co, urzekło mnie w niej najbardziej to cudowny, kokosowy zapach. Intensywny, długo utrzymuje się na włosach.
+ Po zastosowaniu produktu włosy są miękkie, pachnące, łatwiej się rozczesują i stylizują.
+ Wygodne opakowanie w formie tubki, dzięki czemu można wykorzystać produkt do końca, z łatwością dozuje się odpowiednią ilość.
+ Niska cena.
+ Dobry skład.

- Zbyt rzadka konsystencja odżywki, która przecieka między palcami i znika z włosów, najlepszym sposobem jest wmasowanie jej.
- Kiepska wydajność.
- Słaba dostępność - w moim przypadku tylko Internet.
- Znacznie wyższa cena w Polsce.

Używam tego produktu od: sierpień/wrzesień 2015

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1051811].usefull || 0 }}% pomocna.

Spodziewałam się więcej

Zachęcona wieloma pozytywnymi ocenami jestem trochę rozczarowana tą odżywką. Nic nie robiła z moimi włosami, prócz tego, że trochę łatwiej było je po myciu rozczesać. Przyjemnie pachnie, ma fajną konsystencję, jest tania i wydajna w dodatku w opakowaniu, które nie pozwala zmarnować produktu.
\\nMa fajny krótki skład, jednak moje włosy nie stały się po niej, ani bardziej nawilżone, ani wygładzone.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031791].usefull || 0 }}% pomocna.

Poniżej moich oczekiwań

Używałam jej zarówno w duecie z szamponem z tej serii jak i z innymi szamponami i niestety...ani razu nie sprawdziła się na moich włosach.Po pierwsze: ciężko było je rozczesać, po drugie: odżywka nie nawilżała włosów, po trzecie: włosy nie były wygładzone, po czwarte:nie wyglądały wizualnie lepiej, po piąte: puszyły się dalej.
Niestety nie spisała się u mnie :(

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031181].usefull || 0 }}% pomocna.

fajna odżywka

Bardzo dobra odżywka!
+fajny zapach, który utrzymuje się na włosach jednak nie na długo
+włosy po niej są wygładzone,lśniące,odżywione
+ułatwia rozczesanie włosów
+cena

-efekt nie jest długotrwały
-dostępność

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026798].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry duet

W zestawieniu z szamponem z tej serii działa bardzo dobrze, wygładza, ułatwia rozczesywanie, włosy są ujarzmione ale lekkie, ładnie się układają.

Odżywka ma fajną, gęstą konsystencje, nie obciąża włosów, ładnie pachnie.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022456].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajna, szkoda że niewydajna

+fajny zapach, który bardzo długo utrzymywał się na włosach, praktyczn ie do kolejn ego mycia
+ekonomiczne opakowanie, możn a było wydobyć produkt do końca
+włosy dzięki tej odżywce były lśniące, lejące i bardzo łatwo dało się rozczesać
+nie przeciążąła włosów
+jak na takie działanie była taniutka, w promocji dałam za nią euraka
- niestety nie była wydajna. Starczyła mi na jakieś 1,5 miesiąca.

Używam tego produktu od: używałam jej max 2 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005782].usefull || 0 }}% pomocna.