Unicolor, Paloma Color, Nawilżający błyszczyk do ust

Unicolor, Paloma Color, Nawilżający błyszczyk do ust

Zgłaszająca osoba: Vikci_

Moje odkrycie. Dużo radości za naprawdę małe pieniądze. Nawilża, nabłyszcza (ale usta nie sa "oślinione"), pielęgnuje, nawet nieźle się trzyma. Jest transparentny i można go nakładać bez lusterka. 15 kolorów.

Cena: ok. 9 zł / 8 ml

przydatna recenzja

Świetny błyszczyk miałam ten po lewej...stare dobre czasy pewnie gdybym wiedziała gdzie można go jeszcze dostać to kupiła bym bo warto, wiecie może czy gdzieś jest jeszcze dostępny?... ehh sentymenty :)

Używam tego produktu od: dawno

Ach ten zapach

Kupiłabym z chęcią gdybym go znalazła, ale już chyba nie produkują :( a szkoda. Miała taki fajny zapach i smak. To prawda, że kleił się niemiłosiernie, a zakrętka szybko popękała (dziś takie wady często dyskwalifikują)...ale mam z nim jakieś miłe wspomnienia. Miałam taki lekko różowy odcień, który był bezbarwny na ustach.

Używam tego produktu od:dawno już nie używam

lubiłam

Miałam kiedyś nr 22 - taki ładny transparentny wiśniowy kolor.Lekko barwił usta i dość dobrze je nawilżał.Trwałość także była poprawna,chociaż nie powalająca na kolana.Wydajność nieszczególna niestety,szybciutko go zużyłam,chyba szybciej niż inne błyszczyki.Nie wiem jak spisywały się pozostałe kolory z tej linii na ustach,ale z mojej transparentnej wiśni ja byłam bardzo zadowolona.W dodatku kosztował niewiele.Jeśli gdzieś zobacze może kupię.Mówię może,bo lubię próbować nowości.

Używam tego produktu od:kiedyś

Bordowe usta H&M

WARTO!

Blyszczyk naprawde dobry, troche sie klei, ale to raczej nieuniknione, zeby do jakiejkolwiek mazi na ustach nic sie nie kleilo. Slicznie wyglada na ustach, ladnie pachnie, trzyma sie nawet niezle! Poza tym jest baaardzo tani i musze przyznac, ze nie oczekiwalam, ze polubie go az tak bardzo! Minus za opakowanie - po kilku miesiacach wyglada po prostu zle. Starte napisy, zloty kolor na zakretce poprzecierany,zostaly tylko brudne nalepki (trzymam go w kosmetyczce z innymi mazidlami). Za to na ustach wciaz pieknie!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań:3-4

bardzo dobry błyszczyk

Warto go miec! tylko jeden minus - wloski sie do niego kleja, ale to chyba do kazdego. DObrze ze trzyma na ustach i dlatego wszystko sie czepia tego blyszczyka.

zapach ma przyjemny, jakis taki kokosowy, kolory ladne, rzeczywiscie nawilza, brak brokatu za co brawo!!! w zamian delikatne drobinki dzieki ktorym usta pieknie polyskuja

polecam

Używam tego produktu od:pol roku

sprawdzil sie

Kupilam do torebki na zime zeby miec cos, co w razie pieszchniecia ust ochroni je i tak tam zostal. Mam taki przejrzysty pomaranczowy kolorek. Zapach ok, nawilzenie tez niczego sobie, latwo sie nim pomalowac w kazdym miejscu,bo jest na ustach przezroczysty(odrobine je zabarwia swoim odcieniem). Ma chyba jakis drobinki ale ich nie wyczuwam. W opakowaniu zostala mi jeszcze doslownie odrobinka, ale poki co nie kupie wiecej go, gdyz mam w zapasie mnostwo blyszczykow.
Polecic jednak moge.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: koncze 1

mmmhhhh........

Ten błyszczyk bardzo często gościł na moich ustach, teraz jakoś już go nie kupuję, choć sama nie wiem dlaczego. Miałam ten błyszczyk, który jest na zdięciu po lewej stronie, a także kilkanaście w wersji bezbarwnej. Kiedyś go uwielbiałam, bo jest na prawdę dobry, tani, wydajny, usta są kuszące, nawilżone, ach..., chyba go znów poszukam w sklepie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

polecam !!

bardzo polecam poniewaz :

* jest niedrogi
* pieknie nabłyszcza daje efekt winylowych ust slicznie nalakierowanych.!!!
* ładnie pachnie
* super nawilza ,

ale jest trudno dostepny w moim miescie albo mam jakiegos pecha :) ma kleista konsyst.

miałam dwa kolorki ze zdjecia i jeden przezroczysto pomarańczowy . generalnie mocno sklejały usta , przez co były bardzo trwałe .natomiast ku mojemu zdziwieniu ten jasnieszy ze zdjecia sklejał minimalnie. wiec nie wiem .
kolorki na ustach bardzo transparentne.

Używam tego produktu od:dawna

KWC

Miałam dwa błyszczyki-testery Palomy. Ten ze zdjęcia po lewej, dobry. Miałam też waniliowy - C U D O. Leży w szufladzie, została mi resztka. Chciałabym go jeszcze kupić, bo...
- fajny kolor, w opakowaniu jest prawie biały, a na ustach daje fajną jasną poświatę
- nie ma brokatu, przez to efekt nie jest zbyt wyzywający
- cudowny waniliowy zapach
- nie klei się
Wytrzymuje 3 godziny

Porażka...

To zdecydowanie najgorszy błyszczyk jaki udało mi się kupic.

Wysuszał usta, strasznie pachniał i jeszcze gorzej smakował. Jak dla mnie porażka i nie uratuje go nawet cena. W dodatku szczypiał i wywołał u mnie alergię.

Skutecznie zniechęcił mnie do Palomy. Raczej nie kupię już żadnego z jej produktów.

Używam tego produktu od: rok temu użyłam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: kilka maźnięc i poleciał do kosza

kiepskie opakowanie

Miałam kiedyś zapach/smak truskawkowy. Zapach był łądny. Kolor lekko czerwonanwy, nie nachalny. Trwałość - średnia.
Co do opakowania - szybko mi się rozwaliła ankrętka i niestety nie mogłam do dalej uzytkować.

Używam tego produktu od: miałam jakieś dwa laat temu
Ilość zużytych opakowań: nie pełne jedno

Faworyt

Mam numerek 46,w pojemniczku wygląda na ciemny,ale w rzeczywistości nadaje subtelny kolorek,usta są soczyste,rozświetlone,miękkie.Błyszczyk pachnie wiśniowo,w smaku słodki i drobinki są na swoim miejscu,nie rozchodzą sie po całej twarzy.Dla mnie ma same plusy,wydajność i cena też są w porządku(ok 8 złotych),nie miałam lepszego,napewno pozostane mu wierna...