Luksja, Care Pro, Restore Shower Milk (Mleczko pod prysznic z masłem shea)

Luksja, Care Pro, Restore Shower Milk (Mleczko pod prysznic z masłem shea)

Masło shea cenione jest ze względu na swoje właściwości odżywcze, regeneracyjne i ochronne. Uzyskuje się je z nasion masłosza Parka - drzewa występującego w Afryce.
Wyjątkowa formuła mleczka pod prysznic Luksja Care Pro Restore Shower Milk pozwala ukoić skórę po długim i intensywnym dniu.

zapachowa
w butelce
w płynie
>250ml
Skóra
sucha, wrażliwa

produkt godny uwagi

Lubię markę LUKSJA i ostatnio wracam coraz częściej do ich produktów. Zakup mleczka z masłem shea to strzał w 10. Zapach delikatny, kojący to duza zaleta. Mleczko delikatnie nawilża ciało, super myje, pozostawia skóre gładszą. Polubiłam, zakup na pewno powtórzę. Mleczko jest wydajne i ładnie się pieni.

Tani i dobry

Mleczko bardzo dobrze oczyszcza skórę i na szczęście jej nie wysusza. Wystarczy dosłownie niewielka ilość by umyć całe ciało. Do tego zapach jest bardzo przyjemny a skóra po umyciu nawilżona i wygładzona. Zdecydowanie polecam wypróbować.

Zdecydowanie na TAK

Żel jest wspaniały. pieni się nieziemsko , zapach idealny. Świetnie odświeża i skóra jest delikatna. ciało pachnie bardzo długi czas. Polecam każdemu i na każda porę.

Podoba mi się

*Wybrałam ze względu na zapach - bardzo mi się spodobał już w drogerii, a pod prysznicem jeszcze bardziej. Mleczko ma gęsta kremową konsystencje, dobrze się pieni, nawilża skórę, skutecznie ją oczyszczając., nie podrażnia (nawet podczas golenia). Opakowanie jest wygodne, ładnie wygląda, na długo wystarcza. Cena jest dość niska a produkt ogólnodostępny.
*dobrze się pieni
*pięknie pachnie
*gęsta konsystencja
*wygodne opakowanie
*bardzo wydajne
*nie wysusza

Myje i pielęgnuje

Wcześniej zawzięcie używałam siostry tego żelu, jednej z tych różowych (cudowny, owocowy zapach), ale zauważyłam, że zaczął mnie uczulać i miałam po nim strasznie przesuszoną skórę na rękach. Może doszło do tego, że akurat była to zima, no ale uznałam, że trzeba sobie zrobić odmianę.

Ta wersja ma trochę cięższy zapach, ale za to mam wrażenie, że świetnie pielęgnuje mi skórę. Nie używam już po nim balsamu, bo nie mam takiej potrzeby. Masło shea robi robotę.

Mleczne nawilżenie.

Przyjemny kosmetyk do mycia i pielęgnacji ciała.
Ogólnie często kupuje płyny do kąpieli i żele pod prysznic z Luksji
ze względu na dość dobrą jakość i atrakcyjną cenę.

Opakowanie poręczne o pojemności 500 ml z za,mknięciem klik i odpowiednio
dużym otworem dozującym.
Konsystencja gęsta kremowa , koloru białego o pięknym mlecznym zapachu.

Błyskawicznie rozprowadza się po ciele wytwarzając delikatną pianę ,
najwygodniejsze do stosowania przy użyciu gąbki lub myjki.
Skóra po jego użyciu jest gładka miękka , pachnąca i aksamitna w dotyku.
W miarę dobrze nawilżona , więc nie musimy używać balsamu czy mleczka do ciała.

Mleczko pod prysznic dzięki temu że jest gęste i bardzo dobrze się
pieni, to jest naprawdę wydajne i posłuży nam do wielu kąpieli.

Tania rewelacja

Uwielbiam masło shea. I testuję wręcz każdy produkt z tym składnikiem. Jestem bardzo zadowolona z tego mleczka pod prysznic. Dobrze oczyszcza, skóra jest miekka i przede wszystkim nie wysusza. Wystarczy niewielka ilość na myjke. Dodatkowo pięknie pachnie.

Neutralny

Mleczko to może jest, ale kremowość odbieram najwyraźniej inaczej, niż producent. Fakt, że jeśli ktoś ma skórę normalną, nie przesuszoną, to można się czasami obejść bez balsamu po użyciu go.
To drugi z tej serii pod prysznic, który używam i niestety gorszy, chociaż produkty z masłem shea dobrze mi się kojarzą z porządnym nawilżeniem i delikatnością, także w zapachu.
Myje owszem, nie przesusza, zapach delikatny, prawda, chociaż dla mnie trochę mdły.
Duża pojemność, szeroka dostępność, niska cena, a często w promocji. Zaszkodzić nie powinien, całkiem ok, ale wypróbuję jeszcze inne wersje, bo najwyraźniej różnią się bardziej, niż myślałam.

TAK!!!

Dla mnie idealny :)
Zapach bardzo przyjemny, pielęgnacja bardzo na plus, nawilżona skóra ciała , delikatna i przede wszystkim pochłonięta zapachem :)

miła kremowa konsystencja

kupiłam, bo mam dość suchą skórę, więc liczyłam na nawilżenie. RZeczywiście mnie nie wysusza. Konsystencja jest miła a zapach przyjemny. Bardzo lubię żele z tej linii kosmetyków. Masełko shea dodatkowo wspomaga barierę ochronną skóry. Warto zakupić

Rewelacja

Lubię produkty Luksji mają dobre kosmetyki w dobrej cenie ,to mleczko to był mój strzał w dziesiątkę .Ma solidną butelkę jest odpowiednio gęste dzięki czemu nie spływa z dłoni przy nakładaniu .Ma kremową konsystencje i pięknie pachnie .Odnoszę wrażenie że nawilża i pielęgnuje skórę już podczas kąpieli .Skóra po osuszeniu jest gładka i miła w dotyku ,a zapach utrzymuję się dość długo.Niestety coraz rzadziej go spotykam na sklepowych półkach .

Super!

Bardzo ciekawy żel pod prysznic. Ładnie pachnie, ładnie się pieni i zostawia ciało przyjemnie nawilżone. Cena znacznie lepsza niż popularniejsze marki a efekt zdaje się być bardzo podobny.