Luksja, Care Pro, Restore Shower Milk (Mleczko pod prysznic z masłem shea)

Luksja, Care Pro, Restore Shower Milk (Mleczko pod prysznic z masłem shea)

Masło shea cenione jest ze względu na swoje właściwości odżywcze, regeneracyjne i ochronne. Uzyskuje się je z nasion masłosza Parka - drzewa występującego w Afryce.
Wyjątkowa formuła mleczka pod prysznic Luksja Care Pro Restore Shower Milk pozwala ukoić skórę po długim i intensywnym dniu.

zapachowa
w butelce
w płynie
>250ml
Skóra
sucha, wrażliwa

TAK!!!

Dla mnie idealny :)
Zapach bardzo przyjemny, pielęgnacja bardzo na plus, nawilżona skóra ciała , delikatna i przede wszystkim pochłonięta zapachem :)

miła kremowa konsystencja

kupiłam, bo mam dość suchą skórę, więc liczyłam na nawilżenie. RZeczywiście mnie nie wysusza. Konsystencja jest miła a zapach przyjemny. Bardzo lubię żele z tej linii kosmetyków. Masełko shea dodatkowo wspomaga barierę ochronną skóry. Warto zakupić

Rewelacja

Lubię produkty Luksji mają dobre kosmetyki w dobrej cenie ,to mleczko to był mój strzał w dziesiątkę .Ma solidną butelkę jest odpowiednio gęste dzięki czemu nie spływa z dłoni przy nakładaniu .Ma kremową konsystencje i pięknie pachnie .Odnoszę wrażenie że nawilża i pielęgnuje skórę już podczas kąpieli .Skóra po osuszeniu jest gładka i miła w dotyku ,a zapach utrzymuję się dość długo.Niestety coraz rzadziej go spotykam na sklepowych półkach .

Super!

Bardzo ciekawy żel pod prysznic. Ładnie pachnie, ładnie się pieni i zostawia ciało przyjemnie nawilżone. Cena znacznie lepsza niż popularniejsze marki a efekt zdaje się być bardzo podobny.

Polubiłam to mleczko

Przyjemnie mleczko które super rozprowadza się na skórze, dobrze oczyszcza przy tym nawilżając skórę, nie podrażnia jest w wygodnym opakowaniu i do tego prześliczne pachnie polecam;)

Uwielbiam!

Żel jest doskonały! Świetnie oczyszcza skórę, ma przyjemny zapach. Dodatek masła shea sprawia, że skóra staje się miękka i nawilżona.
Jest bardzo kremowy, przez co okazuje się bardzo wydajny.

Świetny

Uwielbiam żele z tej serii. Ten z masłem shea również spisał się u mnie świetnie. Zamknięty jest w plastikowej butelce z solidnym zatrzaskiem. Jest gęsty, ma piękny, intensywny zapach, przypominający mi męskie perfumy, który długo utrzymuje się na skórze. Świetnie się pieni, dobrze oczyszcza skórę i co najważniejsze nie wysusza jej. Delikatnie ją nawilża a więc po użyciu tego żelu nie muszę już stosować balsamu do ciała. Jest wydajny i niedrogi. Serdecznie polecam.

Ulubiony

Ma kremową, dosyć gęstą konsystencję przez co jest naprawdę wydajny. Świetnie się pieni i nieziemsko pachnie ! Do tego nie wysusza skóry tak jak inne żele które do tej pory stosowałam.

Idealny

Idealne mleczko pod prysznic.pielegnuje i nawilża skórę.. masło Shea dodatkowo je pielęgnuje. Skóra jest gładka i miękka w dotyku.. pięknie pachnie.opakownie wygodne.. mleczko starcza na długo.

Pielęgnacja i nawilżenie.

Byłam sceptycznie nastawiona do produktu myjącego, który obiecuje nawilżenie nawet dove powodował u mnie ściągnięcie i przesuszenie skóry. Ten żel jest genialny, co prawda myje skórę jak każdy inny żel ale to jak on nawilża i jakie efekty pozostawia na skórze to kosmos. Skóra po umyciu pozostaje jedwabiście gładka i nawilżona, jakbym już nałożyła jakiś delikatny balsam.

Rewelacja

Uwielbiam tego typu produkty pod prysznic. Bardzo dobrze się pieni i nawilża skórę. Nie powoduje żadnych podrażnień. Pięknie pachnie . Duże i poręczne opakowanie które starczy na chwilę .

Świetny pod każdym względem

Jeśli chodzi o tego typu produkty to najważniejsze jest to, żeby dobrze się pienił, dobrze mył i nie powodował suchości skóry. Ten żel jest świetny, jak wszystkie inne z tej serii. Ma piękny zapach i spełnia wszystkie obietnice producenta. Po umyciu się nim czuć, że skóra jest świeża.
Jednym słowem polecam- są to moje ulubione żele, a dodatkowo bardzo często dostępne na promocji. Najwyższa jakość za najniższą cenę.