Wzmacniający krem na noc z ekstraktem z kwiatu pomarańczy, kasztanowca i Pronalenem AntiFatigue

Krem przeznaczony do pielęgnacji skóry reaktywnej, nadwrażliwej, z płytko położonym, kruchymi naczyniami krwionośnymi, skłonnej do gwałtownych zaczerwienień i rumieńców wskutek wahań temperatury i stresu.
Dzięki maksymalnej dawce innowacyjnych składników czynnych, wspomaga odporność skóry na stres, wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne oraz łagodzi reakcje rumieniowe. Krem zapobiega utrwaleniu zmian naczyniowych i powstaniu trwałych zaczerwienień, zmniejsza predyspozycje do powstania trądziku różowatego. Uodparnia układ naczyniowy na wpływy czynników zewnętrznych, przyspiesza cyrkulację krwi i redukuje zaczerwienienia. Zapobiega efektom starzenia, odżywia i regeneruje. Skóra jest wyraźnie zrelaksowana, jędrna, pełna energii i promiennego blasku.

Bomba !!!

Nareszcie, kremik I klasa!! Konsystencja kremu nawilżającego, dobrze sie wchłania , nie uczula, nie podrażnia, naczynka mi w części poznikały, pochowały się , cera nie jest zaogniona !!! Jestem w pełni zadowolona i to produktem polskim. Widocznie skł;ad ma bardzo dobry. Kremik działa jak Eris z wit. K 1%. Bardzo dobry produkt za tak niewiele. Godny polecenia osobom z teleagientezjami!!!

Używam tego produktu od:między 2006-2007
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

porażka

Krem do niczego się nie nadaje. Rozdrażnia skórę przy dłuższym stosowaniu, kiepsko nawilża, brzydko pachnie. Paskudny po prostu. Szkoda cery i pieniędzy.:P

***

Stosowałam ten krem przez dłuższy okres czasu z nadzieją, że może faktycznie poprawi kondycję mojej nadreaktywnej skóry, aczkolwiek po skończeniu słoiczka nie zauważyłam żadnego wzmocnienia i uszczelnienia naczynek krwionośnych, ani zwiększonej odporności skóry na stres.
Krem nie spełnia obietnic producenta, ale krzywdzące byłoby mu dać mniejszą ilość gwiazdek, gdyż sam w sobie jest bardzo dobry. Błyskawicznie się wchłania, pozostawia po sobie lekko tłusty film, po nocy skóra jest wyraźnie odprężona i nawilżona. Buzia jest faktycznie zrelaksowana. Pachnie delikatnie, nieagresywnie. I jest bardzo wydajny.

Używałam tego kosmetyku przez 3 miesiące/ ilość zużytych opakowań: 1

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

skuteczny i to bardzo

Podobnie jak krem na dzień z tej samej serii, tak i ten nie budzi we mnie żadnych zastrzeżeń. Razem zdziałały cuda i uspokoiły moją rozhisteryzowaną cerę, która do tej pory pod byle pretekstem się czerwieniła. Teraz zdarza mi się to o wiele rzadziej i w o wiele mniejszym stopniu. Jeśli zaś chodzi o wpływ na naczynka, to te stare nieco zbladły, a nowe w ogóle się nie pojawiły :) Krem podobnie jak jego dzienny odpowiednik ma zbitą i gęstą konsystencję, ale mimo tego dobrze się rozsmarowuje. Wchłania się dość szybko, nie zostawia tłustej, świecącej warstwy, ale jakiś bliżej nieokreślony film ochronny da się wyczuć. Krem dobrze nawilża i odżywia skórę. Rano twarz jest gładka, promienna i wypoczęta. Cena niewygórowana (ok. 14-15zł), a do tego duża wydajność (jeszcze większa niż tego na dzień)