Bioxsine, Anti - Hair Loss Herbal Shampoo (Ziołowy szampon przeciw wypadaniu włosów)

Bioxsine, Anti - Hair Loss Herbal Shampoo

Bioxsine to specjalistyczny ziołowy szampon stworzony z myślą o osobach zmagających się z problemem utraty włosów oraz dla osób pragnących pobudzić wzrost mocniejszych i bardziej sprężystych włosów.
Widoczne rezultaty, potwierdzone badaniami klinicznymi, uzyskane dzięki zawartej w szamponie formule Biocomplex B11- unikalnej ziołowej mieszance modyfikowanej w laboratoriach Biota. Zawiera ona tak cenne dla naszej skóry substancje jak: cynk, magnez, potas, wapń, żelazo, flawonoidy, kwas linolowy, kwas oleinowy oraz beta-sytosterol. Regularne stosowanie szamponu Bioxsine zwiększa gęstość włosów, a dodatkowo wzmacnia aktywne mieszki włosów.
Szampon dostępny w trzech wersjach: do włosów suchych i normalnych, przetłuszczających się oraz z przeciwłupieżowy. Do nabycia w aptekach.

oczyszczające, wzmacniające

• PEG/PPG- 120/10,
  • Trimethylpropane Trioleate& Laureth- 2,
  • Propylene Glycol,
  • Honey,
  • Trimethylsilyamondimethicone& C11- 15 Pareth- 7&C12- 16 Pareth- 9&Glycerin&Trideceth- 12,
  • Parfum,
  • Sodium Chloride,
  • C12-13 Alkyl Lactate,
  • Hydroxypropyl Guar& Hydroxypropyltrimonium Chloride Benzyl Alcohol& Methylchloroisothiazolinone& Methylisothiazolinone,
  • Citric Acid

Napisanych recenzji: 34

Dno

Ten szampon to totalna pomyłka. Zupełnie nie rozumiem tych ochów i achów na jego temat. Kupiłam go zachęcona opiniami na wizażu, myślałam, że to cudowny produkt. Męczę się już od dłuższego czasu z problemem wypadających włosów, stosowałam suplementy diety, wcierki i różne szampony - Radical, Babuszkę Agafię. Byłam zmęczona używaniem wcierek i wiecznie tłustych, niedomytych włosów, bo żaden szampon nie radził sobie ze zmyciem tych specyfików. Przypomniało mi się, że mam próbkę tego osławionego szamponu Bioxsine. Jakie było moje zdziwienie po pierwszym użyciu. Włosy były grube, było ich więcej i prawie w ogóle nie wypadały, więc kupiłam sobie pełnowymiarową wersję, sądząc, że będę mogła zrezygnować z wcierek i będę miała magiczny szampon, który raz na zawsze sprawi, że włosy przestaną nagminnie wypadać. Było super przez pierwsze dwa mycia. Potem od nowa Polska ludowa, włosy zaczęły masakrycznie wypadać, teraz mam pogrom i moje wielomiesięczne starania, kasa, czas i wysiłek, które włożyłam, by uratować włosy poszły w niwecz. Szampon do tanich nie należy, a skuteczność żadna. Jedyny plus to przepiękny zapach. Pieni się całkiem spoko, ale dopiero przy powtórnym nałożeniu.
Jak widać u innych się sprawdza, u mnie niestety nie, dlatego radzę wziąć to pod rozwagę i kupić może coś tańszego i lepszego, np. Radical Med.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206698].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Zapobiega wypadaniu włosów, ale sieje zniszczenie innego typu (kołtuny, suche włosy)

Używałam wersji: przeciwłupieżowej (2), do włosów tłustych (1).

PLUSY
- obietnica na opakowaniu jak najbardziej spełniona - ogranicza wypadanie włosów,
- dzielnie walczy z łupieżem,
- ma ładny, ziołowy zapach,
- dosyć wydajne opakowanie, które starczyło mi na 2 miesiące,
- cena również nie spędza snu z powiek,
- mało inwazyjny, sklad jest w porządku, aczkolwiek na początku stosowania miałam problemy ze swędzeniem głowy.

MINUSY
- słabo się pieni,
- przetłuszcza włosy (również wersja dla włosów tłustych, musiałam myć dwoma szamponami),
- plącze włosy, rozczesywanie na mokro czy na sucho jest kompletnie bezcelowe, gdyż zaraz po rozplątaniu kołtunów, tworzą się one na nowo,
- wysusza włosy.

Mam mieszane uczucia co do tego szamponu.
Z jednej strony ograniczył moje łysienie, chociaż przyznam szczerze, że nie jestem pewna czy to faktycznie jest jego zasługa. Zmieniłam dietę, łykałam Revalid, używałam Jantara i robiłam naturalne wcierki, tak więc być może poprawa kondycji moich włosów wcale nie wzięła się ze stosowania Bioxsine\'u. Na pewno mi on jednak nie zaszkodził, a to już coś.
Po koszmarze z przeciwłupieżowym szamponem Nivei, który sprawił, że na moje włosy spadł biały śnieg, Bioxsine wydawał się być idealny, jeśli chodzi o walkę z łupieżem. Trzy mycia i voila - łupież nie jest mój moim problemem, nawet jeśli odstawię produkt (przez dwa miesiące stosowałam wersję dla włosów tłustych, ale łupież nie wrócił).
Szampon dobrze się sprawdza w walce z łupieżem i w ochronie łamliwych, wypadających włosów, jednak nie jako sam w sobie SZAMPON. Nie myje włosów rewelacyjnie, a wręcz je bardziej przetłuszcza, plącze je niemiłosiernie, słabo się pieni.
Chociaż moje włosy z natury są przyklepane i jakieś takie bez wigoru, to po Bioxsinie opadły możliwie jeszcze bardziej.
Kolejną wadą, która mocno osłabiła mój początkowy entuzjazm, co do szampony był fakt, że bardzo wysuszył moje włosy, które kiedyś bardzo miękkie, teraz są sztywne, nieprzyjemne w dotyku (ale są! nie wypadły!).

Wersję przeciwłupieżową oceniam na 4,5
Wersję dla włosów przetłuszczających się na 3.
Ogólnie szamponik... słaba czwóra, mocna trója.

Ilość zużytych opakowań: 3 (2 przeciwłupieżowe, 1 do włosów przetłuszczających się)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1075791].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Pomaga włosom

Zdecydowanie pomaga w przypadku problemów z wypadającymi włosami. Trzeba jednak regularnie go stosować, aby zauważyć efekty, czyli nowe włosy. Na początku po jego zastosowaniu , wypadały najsłabsze włosy, ale już po 3 myciach było dobrze, na szczotce było kilka włosów.Używam go od 1 roku, robiąc kilkutygodniowe przerwy. Na początku używałam go częściej , teraz raz w tygodniu, chyba ,ze mam od niego ,,przerwę".
Bardzo wydajny szampon , ma ładny zapach.
W przeciwieństwie do innych szamponów ziołowych, nie plącze włosów.
Warto mieć go na półce, jedno opakowanie wystarcza na 3 miesiące, przy stosowaniu 1-2 razy w tygodniu.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023014].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Napisanych recenzji: 1

średni

Szampon otrzymałam do testów i stosowałam go przez miesiąc. Odwieczny mój problem to taki, że ciągle wypadają mi włosy w bardzo dużej ilości. Miałam nadzieję, że szampon choć trochę ograniczy to moje wypadanie. Efekty jakie zauważyłam po jego użyciu, można było dostrzec gołym okiem. Szampon świetnie oczyszcza skórę głowy z wszelkich zabrudzeń. Ma miętowo-ziołowy zapach, który mi osobiście bardzo odpowiada. Jego konsystencja jest gęsta i posiada ciemny kolor. Na całą głowę wystarcza mi odrobinka szamponu, tak więc uważam że jest bardzo wydajny. Po miesięcznym stosowaniu pozostało mi go jeszcze pół buteleczki, która ma pojemność 300 ml. Efekty jakie odnotowałam używając tego szamponu to z pewnością brak swędzącej skóry głowy i brak łupieżu. Jeśli chodzi o wypadanie włosów niestety w tym kierunku nie zrobił nic. Może osoby, które nie mają większego problemu będą bardziej zadowolone z niego. Zastanawiałam się jeszcze nad połączeniem tego szamponu z tymi kapsułkami tej samej firmy - ale nie wiem czy warto, bo to jednak spory koszt. Po umyciu szamponem włosów miały bardzo ładny blask, ale niestety z racji tego, że jest to ziołowy produkt należy używać odżywki lub maski. Bez tego włosy strasznie się plączą i są suche. Zauważyłam też, że włosy mniej się przetłuszczają u nasady głowy i spokojnie dwa dni bez mycia wyglądają ok. Szkoda, że szampon nie wpłynął w żaden sposób na wypadanie włosów. Może powinnam mu dać troszkę więcej czasu. Porównywałam ilość wypadających włosów przed użyciem i po i widzę, że nic się nie zmieniło. Może gdybym używała również ampułek efekt byłby zupełnie inny

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 300 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013716].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 98

Hmmm nie bardzo...

Miałam dwie butelki tego szamponu, pierwszą do włosów suchych, a drugą do włosów tłustych, a że nie widziałam między nimi specjalnej różnicy, to zrecenzuję je razem :)

Przez pozytywne opinie na wizażu oczekiwałam naprawdę wiele po szamponach z tej firmy, niestety trochę się rozczarowałam...

Plusy:

+ wydajność,
+ dobra dostępność,
+ lekko zmniejsza wypadanie włosów,
+ całkiem przyjemny zapach,
+ gęsta konsystencja, dobrze się pieni.

Minusy:

- przyspiesza przetłuszczanie,
- po obu wersjach swędziała mnie skóra głowy,
- włosy są oklapnięte,
- przesusza włosy na długości, są jakieś takie "bez życia".

Więcej nie skuszę się na ten szampon głównie z powodu swędzenia skóry głowy...

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: kończę drugie opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012146].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 111

Mniej włosów na grzebieniu, więcej na głowie :)

Zamówiłam w drogerii internetowej szampon w wersji dla suchych włosów, a dostałam wersję przeciwłupieżową. Łupieżu nie mam, ale cóż zaczęłam używać. Mam jasne blond włosy i bałam się, że ten ciemny szampon będzie je barwił, ale nic takiego nie miało miejsca.
Plusy:
-bardzo bardzo wydajny (stosuję go prawie codziennie a teraz kończy mi się butelka (pół roku stosowania))
-zauważyłam, że faktycznie włosy po około 3 tyg stosowania zaczęły mniej wypadać, na dzień dzisiejszy mam mnóstwo baby hair
-bardzo dobrze myje włosy
Zazwyczaj po umyciu nakładam odżywkę lub maskę i później zmywam. Moje włosy się błyszczą i dobrze rozczesują.
Jeżeli użyję tylko szamponu bez odżywki, rozczesują się trochę gorzej :) Sam w sobie mógłby bardziej nawilżać włosy.

Ilość zużytych opakowań: 1 standart

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003179].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Bardzo dobry

To moja 3 butelka . 2 mies temu skończyłam 2gą butelke i zmieniłam szampon. Powróciłam do Bioxsine i zauważyłam ,że zapach szamponu się zmienił bo przedtem przypominał mi perfum Kenzo a w tej chwili jest typowo ziołowy. Wszystkie szampony kupowałam u mnie w stacjonarnej aptece. Szczerze to te pierwsze 2 dawały lepsze efekty gdyż sam szampon bardzo nawilzał włosy a ta 3 butelka już tego nie robi. Używam szamponów do włosów suchych. Na plus wydajność bo jest strasznie gęsty i daje efekty. Po szamponie ZALECAM uzyc odżywkę bo moze być kłopot w czesaniu włosów.

Używam tego produktu od: kilku mies
Ilość zużytych opakowań: 2,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990675].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 52

Jestem w szoku...

Rzadko kiedy producent spełnie obietnice, które umieszcza w/na ulotce towaru.

Jeszcze rzadziej konsument otrzymuje więcej, niż obiecuje producent.

W przypadku tego oto produktu mamy sytuację niecodzienną...

Otóż wydając w Aptece Gemini 25 pln(ups, to reklama :))
otrzymałam buteleczkę plastikową, o pojemności 300ml.

Zawiera ona gęstą, niczym syrop klonowy, maź o kolorze ciemnobrązowym. Bardzo gęstą maź.

Zapach jest ziołowy, nie narzucający się.

Szampon bardzo dobrze się pieni.

Jest bardzo wydajny, ze względu na gęstość.

Ja mam włosy krótkie, ale córcia długie i z całą pewnością mogę stwierdzić, że po tym szamponie bardzo ładnie się rozczesują.

Specyfik nie spowodował swędzenia skóry głowy.

A teraz clou sprawy:

JUŻ PO TRZECH UŻYCIACH TEGO SPECYFIKU ZAUWAŻYŁAM, ŻE WŁOSY PRZESTAŁY MI WYPADAĆ W TAK ZASTRASZAJĄCYM TEMPIE!!!

Ponadto, w ulotce dołączonej do kartonikowego opakowania w którym znajduje się ów szampon, producent daje nam kilka cennych rad odnośnie używania szamponu i pielęgnacji włosów.
Zgodnie z nią masowałam włosy około dwóch minut, co jest bardzo przyjemne, gdyż szampon jak wspomniałam doskonale się pieni.

Reasumując:
jest to bardzo dobry szampon do włosów, który ewidentnie spełnia obietnice producenta.
Używanie go jest przyjemne,cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości.
Na stałe zagości w mojej łazience.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983062].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 262

Napisanych recenzji: 442

Bardzo dobry

Szampon nie należy do tanich, ale przynajmniej jest wydajny. Pachnie delikatnie ziołami. Podczas mycia dobrze się pieni. Po jego zastosowaniu włosy są dobrze oczyszczone i wyglądają na bardziej puszyste. Poza tym sprawia, że zdecydowanie mniej ich wypada. Ja stosowałam szampon do włosów tłustych.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968841].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 7

Najlepszy ziołowy jaki używałam

To nie jest mój pierwszy ziołowy szampon przeciw wypadaniu włosów, ale zdecydowanie najlepszy, spośród tych, które zdążyłam używać. Naprawdę bardzo, bardzo go lubię, sprawdził sie u mnie znakomicie.
Zacznę od tego, że w ogóle (!) nie przypomina ziołowych szamponów, które dotychczasowo używałam:
* ma wspaniałą konsystencję, co w moim doświadczeniu jest rzadkością wśród szamponów ziołowych. Nie przelewa nam się przez palce, z powodzeniem można kontrolować jego ilość, nie spływa z włosów
*bardzo ładny kolor (przypomina mi taki domowy karmel, brązowy, krystaliczny)
*słodki, ciepły zapach (który niektórym może przeszkadzać, ale dla mnie jest bardzo przyjemny)
*świetnie się pieni i bardzo dobrze myje włosy
*w moim przypadku, po jego użyciu nie ma mowy o splątaniu, czy wysuszeniu (moje włosy są w takiej kondycji, że nie musiałabym nawet używać odżywki)
*bardzo dużo baby hair (głównie widzę je przy karku, czy na skroniach)
*działa na wypadanie! Uzywam go zgodnie z zaleceniami producenta (robię ten kilkuminutowy masaż skóry głowy przy każdym myciu- a myję do 2,3 dzień) i zauważyłam, że w odpływie jest naprawdę mniej włosów. Oczywiście, to nie jest tak, że nie wypada mi ani jeden, ale to przecież zupełnie normalne. Jestem naprawdę bardzo zadowolona:)
Używam go regularnie i szczerze mówiąc boję się momentu odstawienia, bo producent szczerze ostrzega (?), że należy używać go cały czas dla optymalnych rezultatów...
Jak narazie polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[961000].usefull || 0 }}% pomocna.