Fluid Perfect Complexion

Fluid Perfect Complexion

Fluid z witaminami E i B5 & naturalnym filtrem UV kryjący i matujący:
- zalicza się do grupy ekologicznych:
nie zatyka porów i zabiezpiecza przed szkodliwym działaniem środowiska
- specjalnie dla osób, które chcą ukryć różnego rodzaju niedoskonałości cery
- nadaje świeży wygładzony wygląd, przywraca cerze witalność
- zmikronizowane pigmenty nadają skórze ładny kolor i naturalny wygląd
- dzięki przyjaznemu składowi, umożliwia nakładanie optymalnej warstwy kosmetyku na twarz.
Dostępny w 4 odcieniach: naturalny, umiarkowany, brzoskiwniowy, karmelowy.

Do trzech razy sztuka ;)

Podkład mało wydajny, konsystencja kremu - dobrze się rozsmarowuje, rzeczywiście dobrze nawilża, ale po kilku godzinach na twarzy tworzą się przebarwienia i smugi, podkładu tak jakby ubywa... (nawet jeśli rano starasz się idealnie go rozsmarować), mimo tego, że po nałożeniu wygląda całkiem ładnie :) Zapach nawet...nawet... (kwestia przyzwyczajenia?);), jednak to zdecydowanie nie jest KWC! To tak jakby koloryzujący krem nawilżający, a na pewno nie dobry, matujący podkład (zresztą jak sama nazwa wskazuje...) Plusem jest naprawdę niska cena, zapłaciłam za niego 8,9 zł (Wszystko warte swojej ceny :P) Mam troszkę kłopotów z trądzikiem i przyznam, że gdy kilka dni nie używałam tego podkładu, trochę poprawił się stan mojej cery :) A jeśli już go nakładacie, to radzę użyć dodatkowo sypkiego pudru, wtedy buźka prezentuje się całkiem ok ;) A tak na marginesie - mam odcień karmelowy (poprzednio złocisty), jednak jest moim zdaniem trochę za ciemny i następny podkład, który zamierzam kupić (Vipera? nie, nie... :P) będzie w odcieniu naturalnym ;)

to napewno nie to

Właśnie robie porządek w kosmetyczce i chciałam sprawdzić czy to co mam jeszcze sprzed jakiegoś roku nadaje się do użytkowania. No więc nałożyłam sobie ten oto podkład. Kompletnie mnie rozczarował. Posmarowałam sobie tylko jeden policzek i szczerze mówiąc ten drugi(bez zadnego podkładu) wyglądał o niebo lepiej !! Zaczne od tego, że w ogóle nie kryje, nawet marnej, malutkiej krosteczki. Natomiast zamiast tego uzyskałam efkt "ślicznie" błyszczącej cery :/ Pozatym zapach jest nieprzyjemny, a na twarzy mniałam dziwne uczucie, jakby ściągnięcia. Jedyny fakt z jakiego się ciesze, to to że był tani i nie zmarnowałam przez niego jakiejś większej sumy. Już wiem, że napewno zwolni sie miejsce w mojej kosmetyczce i on tam więcej nie zagości !!

niedobry

Rozczarował mnie, bo niestety nie kryje tak jak się spodziewałam, zapach bardzo nieprzyjemny. Konsystencja jak dla mnie nie do zniesienia. Poza tym jest mało wydajny. Plusem jest niska cena.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Jednak nie dla mnie...

Kupiłam go jakieś 2 miesiące temu bo mnie "naszło", jakiś taki dziwny kaprys miałam(zresztą nie używam takich specyfików,przeważnie to krem+puder w kamieniu,a chciałam zmiany), a żeby nie wydawać majątku to wybrałam coś z tańszych oczywiście pod wpływem KWC :D.Znalazłam ten podkład,użyłam ze 4 razy i nie podoba mi się zbyt.Jest prawie jak krem Nivea tyle ,że kolor ma pudrowy.Nie widać go na twarzy jednak ja go czuję i źle mi z tym(jest chyba za ciężki dla mnie).Nie kryje nic a nic, trochę się błyszczy, dobrze nawilża, ładnie pachnie, nie zapycha porów.Jednak nie dla mnie ja potrzebuję czegoś leciutkiego, mgiełki koloryzującej ? :D

nie dla kazdej cery

Gdybym pisala recenzje po pierwszym uzyciu, dalabym 1 z wykrzykniem. Dla mnie beznadziejny: nic nie kryje, dlatego mozna nakladac kilka warstw i efekt bedzie wciaz naturalny, straszliwie sie maze na twarzy - zamiast po maznieciu zostawic kryjaca powloczke, on zachowuje sie tak, jak krem i jakby chcial, zeby go dokladnie rozsmarowac i wmasowac do wchlonieca. Na kremie matujacym sie wazy. Tlusty! Twarz sie swieci jak diabli. Zapach nieprzyjemny. Gwiazda za pielegnujace (natluszczajace) dzialanie i ladny efekt koloryzujacy. No wlasnie - ot taki marny krem koloryzujacy dla suchej cery.

Marny

Ma jedną niewybaczalną wadę - czuję, że mam go na twarzy, a tego nie znoszę! Sam podkład jest raczej lekki, kryje średnio, maski nie robi, więc pewnie to "czucie go" na twarzy jest winą jakiegoś składnika. Użyłam parę razy i miałam ochotę natychmiast go zetrzeć. Matuje też niezbyt dobrze. I tak się (póki co) zakończyły moje poszukiwania czegoś fajnego z niskiej półki.

jeśli dobrze się go nałoży [np gąbeczką] wogóle nie widać, że ma się fluid na twarzy,
pierwszy raz kupiłam kolor "brzoskwiniowy". Zwykle był dla mnie za ciemny, ale ten wygląda naturalnie, jakbym była LEKKO opalona, co prawda nie zawsze "uda się mu" zakryć większe czerwone krosteczki itp, ale lekkie naczynka zakrył,

dodatkowo: jeden z niewielu który nie powoduje uczulenia u mnie

DODANE: a jednak - uczulił mnie :| dlatego skazany na kosz

KWC

Nigdy nie miałam przekonania do polskich firm typu Eris Soraya Vipera zawsze wolałam Loreala Maybeline czy Rimmel ale ten fluid pokonał wszystkih na twarzy go poprostu nie ma choćbym nie wiem jak grubą warstwe nałozyła i nie ma tez niedoskonałosci mojej cery-popękanych naczynek porów :) naprawde najlepszy a do tego cena *zł. szok poprostu szok i KWC

ilość zużytych opakowań: ...na zawsze zostaje ze mną

Idealny na wiosnę

Kupiłam go szukając delikatnie kryjącego (a właściwie ujednolicającego koloryt), nieco rozświetlającego podkładu. I tu sprawuje sie na medal - skóra jest gładka, ma naturalny, zdrowy kolryt z lekko satynowym połyskiem. Nie wysusza, skóra jest dobrze nawilżona - co przy moich problemach z AZS jest bardzo istotne.
Minusem jest konsystencja a właściwie szybkie wchłanianie - przez co może byc problem z ekonomicznością opakowania, bo nawet przy kilku warstwach nie robi wrażenia maski - z drugiej strony, można sobie pozwolić na kupowanie podkładu za niecałe 10 zł co 2-3 miesiące. Mam nowy odcień "kremowy" - i mimo mojej bardzo jasnej karnacji ładnie stapia się ze skórą.
Nie polecam osobom, które potrzebuj matu albo mocnego krycia - tym które chcą ożywić i roświetlić cerę, ukrywając przy okazji lekkie przebarwienia - rekomenduję z całego serca.
Aha - odcień kremowy moim zdaniem jest idealny dla bladych piegowatych ciepłych typków - mimo mocno złotożółtawego pigmentu nie daje absolutnie efektu pomarańczki - skóra wygląda na lekko ozłocona słońcem.
No i zapaszek jest całkiem przyjemny - taki nietypowy dla podkładu.

Taki sobie

Niestety troszkę zawiodłam się na tym produkcie. Po pierwsze podkład nie nadaje się do każdej cery , co obiecuje producent. Moja "mieszana" twarz błyszczy się już po nałożeniu. Na pewno więc nie nadaje się do cery tłustej. Trudno jest mi ocenić jak będzię się sprawował na skórze suchej czy normalnej. Z tym kryciem to też nie jest tak wspaniale, nie maskuje wyprysków i przebarwień, ale wyrównuje koloryt skóry. Jedyną prawdziwa informacją jest to, że jest rzeczywiście bardzo lekki i praktycznie nie widoczny przy dobrze dobranym oddcieniu(ja mam nr.13 umiarkowany)i rzeczywiście można nakładać grubszą warstwę nie uzyskując przy tym efektu "maski".
Jednak wrócę do Matt&Moisture, który sprawdził sie o wiele lepiej :-)

Łagodny, lekko kryjący

Podoba mi się. Nie kryje idealnie, ale jest taki delikatny.. lekki i łagodny. W zestawie z korektorem sprawuje się na 5. Dobrze roztarty wygląda na cerze naturalnie.