L`Oreal Professionnel, Tecni.art, Gloss Control Spray nabłyszczający do włosów

L`Oreal Professionnel, Tecni.art, Gloss Control Spray nabłyszczający do włosów

Nietłusty, lekki nabłyszczacz w spraju. Nie obciąża fryzury, nie usztywnia jej ani nie zlepia włosów. Znakomity do farbowanych, zwłaszcza rozjaśnianych włosów, które mają tendencję do przesuszania się i matowienia - 4-6 nacisnięć spryskiwacza daje włosom połysk, dzięki któremu wydają się bardziej miękkie i sprężyste.

Cena: ? zł / ? ml

Raczej odradzam...

Pomimo iz bardzo lubie produkty do włosów LOreala, ten nie przypadł mi do gustu...Ten preparat nie robi absolutnie nic z moimi włosami. Nie nabłyszcza, ani nie utrwala...O wiele bardziej polecam nabłyszczacz Matrixa fioletowy...(tansza seria Loreala) aczkolwiek z niego tez do konca nie jestem zadowlona...:P

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

nie nabłyszcza:(

Jeżeli o mnie chodzi, to jestem bardzo niezadowolona z tego niby-nabłyszczacza. Nie zauważyłam aby moje włosy po nim pięknie błyszczały - w ogóle nie zauważyłam różnicy, za to ją poczułam. Włosy były suche jak pieprz - domyślam się że to ten efekt utrwalania, który jest w nazwie ("spray utwalająco-nabłyszczający"). Według mnie nic nie utrwalił, jedynie niepotrzebnie zesuszył włosy- były nieprzyjemne w dotyku. Nie polecam. Aż żal tych pieniędzy wydanych w błoto!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 i nie mogę dokończyć. Szkoda włosów męczyć

Natłuszczacz!

Spełnia obietnicę połysku, ale przyklapuje włosy, mimo oszczędnego stosowania i psikania z daleka. Myję głowę co 2 dni, ale po jego użyciu muszę codziennie.
Będę stosowac go tylko na same końcówki.

depilacja opóźnianie porostu włosów

ekstra!

To polimerowe cudo sprawdzi sią znakomicie, jeśli narzekacie na matowe włoski (np., jeśli przesuszą się w wyniku rozjaśniania).
Wystarczy "psiknąć", a włoski zaczną wyglądać miękko, wydobędzie się ich kolor... Spray jest lekki jak mgiełka, stosuje się go na gotową już fryzurę - nie zrobi jej krzywdy.
Moich włosów nie obciąża absolutnie - ale zaznaczam że używam go w ilości 1, maksimum dwa naciśnięcia rozpylacza, na włosy suche i wymodelowane.
Niesamowicie wydajny! Dopiero kończę 1-szy flakon (mam jeszcze w poprzedniej, żółtej buteleczce) - mam nadzieję, że w nowym opakowaniu się nie popsuł.