Artdeco, Make-up Base (Baza pod podklad)

Artdeco, Make-up Base (Baza pod podklad)

Lekka i delikatna emulsja zawierająca innowacyjną formułę nadającą skórze perfekcyjny wygląd. Ułatwia rozprowadzenie podkładu przedłużając jego trwałość. Sprawia, iż nawet po wielu godzinach wygląda on świeżo. Zmniejsza nierówności skóry oraz optycznie wygładza drobne zmarszczki.

Super ale tylko okazyjnie

Baza bardzo dobrze się spisuję, choć używam jej wyłącznie okazyjnie. Wcześniej nigdy nie używałam bazy, to był mój błąd, bo po tej bazie makijaż wygląda idealnie. Zawsze brakowało mi wygładzenia idealnego na twarzy i dzięki niemu, mogę, to osiągnąć, jednak stosowany na co dzień może zapychać. Nie wyczuwam w niej żadnego zapachu, nawilża i wygładza cerę, dobrze współpracuje z fluidami. Polecam

Absolutnie zbędna

Nie po drodze mi ze słynną bazą pod cienie - kompletnie nie podzielam zachwytów. Z tą jest dokładnie to samo. Baza w moim mniemaniu ma jedną wadę: błyskawicznie się wchłania. Zawiera w składzie silikony ale jak na bazę przystało są one potrzebne do "poślizgu" i wygładzenia. W tej bazie silikony wyparowują i nie ma mowy o gładkim rozsmarowaniu fluidu. Skoro tak? To po co faszerować cerę porcją nic bezwartościowego i bezużytecznego mazidła.Nie polecam

Używam tego produktu od: tygognia
Ilość zużytych opakowań: test 2ml,

Dobry produkt

Bardzo dobry produkt!!!
Baza ma fajną, lekką konsystencję, nigdy się nie roluje, nawet jak nałożę podwójną warstwę w niektórych miejscach. Podkład fajnie się na niej rozprowadza.
Fakt, że kupiłam tę bazę na jednym z portali aukcyjnych po cenie niższej niż sklepowa- może gdybym dała za nią prawie 100 zł miałabym większe wymagania. Porównując do bazy sephory jest duuuużżo lepsza.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

powieka

nadal szukam ideału

Produkt na bazie wody, o konsystencji, której jednym słowem (nawet zdaniem) opisać nie można. Owa konsystencja przypomina budyń, ale nie taki ładnie stężały tylko rozmieszany jeszcze na ciepło, czyli grudy pływające w wodnistej mazi. Na dłoni sprawia wrażenie musu, a już położony na twarz szybko zastyga rozświetlając drobinkami. Nałożenie bazy niewątpliwie wymaga wprawy i odpowiedniego nawilżenia skóry – przede wszystkim nawilżenia. Nakładana zbyt wolno tworzy smugi, a nawet roluje się, natomiast nałożona na suchą i zmęczoną cerę podkreśla skórki. Nie jest to więc baza do zastosowania w pośpiechu, kiedy rano za 3 min trzeba wyjść z domu. Co prawda samą bazę najlepiej nałożyć szybko i zdecydowanie, ale przygotowanie pod nią skóry wymaga czasu (najlepiej prezentuje się po peelingu i zastosowaniu kremu nawilżającego), również po rozprowadzeniu produktu na twarzy najlepiej cierpliwie poczekać, aż zastygnie. W przeciwnym razie znów otrzymamy smugi – tym razem już nie do poprawienia. Rozprowadzanie podkładu na bazie wcale nie jest ułatwione, a nawet wymaga większego skupienia, żeby nie powstały smugi i plamy. Kiedy sztuka użytkowania tej bazy zostanie opanowana (a z powyższego łatwo wnioskować, że to dość trudne) możliwy jest do wykonania makijaż wręcz profesjonalny, nadający cerze nieskazitelny i świeży wygląd.

Rozświetlenie. Po zastosowaniu bazy skóra staje się widocznie rozświetlona, pozostaje na niej biaława rozjaśniająca powłoka lśniąca pomarańczowo-różowymi drobinkami. Rozświetlenie może przebijać przez lekki podkład dodając skórze świeżości.

Przedłużenie trwałości makijażu. Bez bazy makijaż u mnie utrzymuje się około 2-3 h, z bazą 5-6.

Zapach bazy jest syntetyczny, nieco przypominający pastę do podłogi, ale na skórze szybko przestaje być wyczuwalny zmieniając się w bardziej kremowy.
Produkt uważam za średnio wydajny, inne bazy o podobnej pojemności używałam dłużej, być może tej więcej nakładam :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (20ml)

taka sobie

Baza raczej sie nie sprawdza. Nie uzywam nigdy podkladu, jedynie puder i jesli nie poloze tej bazy pod spod to puder wytrzymuje caly dzien i zaczyna sie lekko swiecic dopiero po 12h. Jesli naloze ta baze to po 2-3h juz mi sie twarz swieci. Na dodatek jest ona bardzo niewydajna, uzywam jej od 2 miesiecy ale nie codziennie i juz sloiczek jest na wyczerpaniu, za tydzien nie bedzie nic. Poza tym jesli rozcieram palcem to pozostawia smugi (bo szybko zasycha) a jesli gabeczka to jest ok i mozna nawet nie nakladac pudru (mam baze w kolorze skory a nie bezbarwna). Powinnam jeszcze dodac ze mam cere sucha i normalnie nie mam zadnych problemow ze swieceniem sie skory ale po tej bazie jakos dziwnie sie swieci wiec to nie jest wina mojej skory a bazy. Ogolnie nie polecam. Jesli chodzi o cene to bezbarwna baza z inglota za 20zl jest ponad 10 razy lepsza i min 50 razy wydajniejsza od Artdeco.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

chyba nie dla mnie

wydawało mi się że ok ale chyba tylko na imprezy całonocne bo na codzień to chyba nie ma sensu serum nawilżający faktor i lekki podkład starczą a jeszcze baza to jakoś za dużo. Mogę wymienić na coś fajnego - pozdrawiam

Nigdy więcej!!!

Wielki zawód!!!!
Baza kosztowała niemałe pieniądze,które mogłam wydac na coś innego.Rozprowadza się koszmarnie,buzia wygląda jak wysmarowana jakimś mazidłem.Nie zauważyłam też aby w jakiś znaczący sposób przedłużała trwałośc mojego makijażu. Nie polecam!!!

Używam tego produktu od:2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno i więcej nie będzie

Nigdy wiecej

Kupiłam ją po tym, jak wyprobówałam doskonałą baze pod cienie artdeco i ...żałuję. Mogłam dołożyć i kupić coś lepszego. Źle się ją nakłada, bo automatycznie schnie i się wałkuje! doprowadza mnie to za każdym razem do szału. Nie wiem czy matuje, bo używam podkładu rozświetlającego, ale jedno co moge dobrego o niej napisać to to, że przedłuża makijaż, może nie na jakoś super długo, ale lepsze to niż nic. Chciałabym żeby się już skończyła i na pewno nie kupię jej kolejny raz.Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

Kiepski jak na ArtDeco

Spodziewalam sie czegos lepszego...i sie niemile rozczarowalam.
Baza nie przedluza makijazu, nie matuje buzi, ani nie rozwietla, wlasciwie po jej nalozeniu czuje sie, jakbym wcale jej nie miala i tak to tez wyglada.
Dobrze sie rozprowadza, za to plus. Podklad dobrze sie z nia komponuje, nie wazy sie.
Ogolnie nie polecam.

Używam tego produktu od: tydzien i poszedl w odstawke
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

nie widze efektu

hm, wlasciwie nie widze roznicy. nie przedluza trwalosci podkladu, nie matuje (a na tym glownie mi zalezalo), nie rozswietla, nie wygladza, nie ulatwia rozprowadzania podkladu- wlasciwie wg mnie nic nie robi, no moze poza tym, ze jesli nalozy sie jej za duzo potrafi przyczynic sie do walkowania podkladu. cale szczescie ze nie powoduje powstawania pryszczy
nie warto

Używam tego produktu od:

kiepski produkt:(

Baza niestety nie jest rewelacyjna. Nie rozświetla skóry (w tym celu muszę stosować podkłady z drobinkami), często w połączeniu z podkładem roluje podkład! To nie powinno mieć miejsca w przypadku bazy, która jest przecież podstawą make-upu! Poza tym momentalnie schnie- nakładanie wymaga niezwykłej precyzji. Szybko nałożona zostawia białe, nierówne plamy na twarzy! Ostatnio stosuję ją jedynie mieszając z podkładem w płynie i nakładam warstwę (baza+podkłąd) jednocześnie- rozjaśniam w ten sposób podkład, ale, niestety efekt nie jest tak trwały jak np. w przypadku podkładów w kremie czy kompaktów, bez użycia ww bazy.
Będę testować inne bazy, niestety. Szkoda, że jest kiepska, a nie taka jak np. baza pod cienie Art Deco, która jest rewelacyjna!

mat zamiast rozswietlania

No wiec po kolei: ta baza bardzo dobrze "lapie", "chwyta" podklad. Rozprowadza sie w porzadku, tylko bardzo szybko zasycha! trzeba wiec nabrac troche wprawy, wykonywac energiczne ruchy i przede wszytskim nalozyc ja niemal natychmiast po kremie nawilzajacym, inaczej jest cholernie toporna. Ma ladny zapach i delikatne drobinki, ktorych absolutnie nie widac na twarzy. Nie zgadzam sie, ze sie rozmazuje i nierowno pokrywa twarz smugami, ale tak jak juz powiedzialam, trzeba klasc na krem i natychmiast ja rozprowadzic, co nie jest dosc przyjemna czynnoscia.
Nastepnie, czytajac recenzje, zastanawialam sie czy ja na pewno mam ta sama baze?! JAKIE ROZSWIETLANIE?? Jezeli nie kupie wiecej tej bazy i nei przypadla mi do gustu, to dlatego, ze okropnie matuje moja twarz, zamiast ja rozswietlac, nadawac jej blasku (taka byla dla mnie domniemana rola tych drobinek). Wizazanki piasly, ze ich twarz sie bardzo po niej swiecila, ja natomiast narzekam na okropny, dlugoutrzymujacy sie MAT. (Mam cere sucha i zawsze jakimis rozswietlaczami staram sie dodac jej blasku).
Wiem, ze dla kogos moze to byc zaleta i jezeli wymagaja od bazy pod podklad matowienia, to uwazam, ze tu sprawdza sie naprawde super, ale ja zawsze chce by moja twarz byla rozswietlona, dlatego uzywam rozswietlajacego kanebo i nie znosze pudrow, ale po uprzednim nalozeniu tej bazy, moja buzia jeste po prostu caaaly wieczor matowa. I bardzo mi sie ten efekt nie podoba.
Co do trwalosci, to rzeczywiscie, przedluza, ale nie sa to jakies spektakularne efekty. Zmywajac wieczorem twarz mleczkiem, jestem naprawde zdziwiona, jak wiele tego mi schodzi i ile wacikow musze zuzyc (jak nidgy wczesniej), a wiec na pewno podklad sie trzyma. Natomiast nie ma napewno efektu nienaruszonego makijazu, i twarz po jakims czasie mimo wszystko trzeba poprawic.
Ogolnie ok, ale za brak obiecanego rozswietlenia bardzo nie przypadla mi do gustu. Do tego cena - 86zl, to duzy wydatek, jestem wsciekla za ten zakup :(