PUPA, Flex Up Mascara (tusz wydłużający i podkręcający)

PUPA, Flex Up Mascara (tusz wydłużający i podkręcający)

Tusz modelujący i wydłużający. Rozdziela, wydłuża i podkręca rzęsy, pozostawiając je miękkie i elastyczne. Głęboko czarny kolor.

Cena: 56 zł / 10 ml

jestem na tak

lubię ten tusz:)fakt, na początku trochę kleił rzęsy ale po jakimś czasie nauczyłam się nim odpowiednio posługiwać;] ładnie wydłuża, podkręca, co jest prawie niemożliwe przy moich rzęsach, nie kruszy się i nie osypuje. generalnie daje fajny efekt, czego nie zapewniły mi tusze z wyższej półki:)

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Sypie się, sypie!

Bardzo się cieszę, że nie kupiłam tego tuszu, bo szkoda byłoby mi takiego wydatku. Dostałam jego miniaturkę w prezencie (3 ml, w perfumerii na lotnisku).

Na początku było wydłużenie i podwinięcie. Naturalnie mam długie rzęsy, ale z tym tuszem były niesamowite! Zachwyciłam się. Mój zachwyt trwał 2,5 godziny, kiedy tusz zaczął się po prostu sypać, co ani ładnie nie wyglądało, ani nie było komfortowe (tusz wchodził mi m.in. do oczu, podrażniając je bardzo mocno). Podrażnienie spowodowało łzawienie, co z kolei doprowadziło do popłynięcia reszty, która jeszcze była na rzęsach.

Początkowo miałam nadzieję, że to wina próbki, ale po wypróbowaniu go w perfumerii efekt był dokładnie taki sam...
Zawiodłam się na firmie, którą traktowałam jako luksusową.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 2 użycia - nie chcę więcej!

średniawka

Na początku całkiem fajny. Wyraźnie wydłuża rzęsy, a nawet pogrubia, mimo iż tego producent nie obiecuje. Dlatego nadaje się dla cienkich i krótkich rzęs. Niestety na tym jego plusy się kończą. Skleja, zosatwaia grudki, a po 2-3 tyg. codziennego używania zaczyna się osypywać . zaliczam.Używam tego produktu od: miesiąca

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

ładne rzęski oj ładne :)

Łaziłam koło tego tuszu od dłuższego czasu, testując go we wszystkich perfumeriach - ale jakos nie byłam przekonana... Korzystając z nagłej i miłej obniżki ceny (teraz 54 zł) w końcu zakupiłam! I co...? Ano:

Sam tusz:
-gęsta szczoteczka
-rzadka konsystencja
-nieprzyjemny zapach - ale to w koncu nie perfumy ;)

A właściwości:

Na plus:
-ładnie rozdziela
-troszke wydłuża
-lekko unosi rzęski (ale po jakimś czasie opadają :\)
-głęboki czarny kolor

Na minus:
-osypuje się oj bardzo... szybko znika :(

Reasumując - niezły tusz (działaniem przypomina Flextencilsa Lancome'a) a cena nie przeraża (już :P) ale nie kupie już go raczej... Zbyt mało trwała bestia z niego ;(

Tragedia!

Jeden z najgorszych tuszy, jakich miałam dotychczas przyjemność lub pecha używać. Do rzeczy:
Wady:
1. Źle się rozprowadza, przy czym zostawia grudki, skleja rzęsy.
2. Bardzo nietrwały - kilka łez i po tuszu, za to można przywitać się z ciemnymi plamami wokół oczu.
3. Szybko (po zaledwie kilku godzinach) się osypuje.
4. Długo schnie.
5. Ma bardzo rzadką konsystencję, za rzadką oraz źle wyprofilowaną szczoteczkę.
Jeżeli pragniecie pajęczych nóżek z grudkami zamiast rzęs, to zapraszam.
Zalety:
1. Ładny kolor - głęboka czerń.
2. Trochę wydłuża rzęsy.

Tusz - totalny niewypał Pupy. Lepiej trzymać się od niego z daleka.

To jest Super

Jako zgłaszająca ten produkt muszę przyznac, że lepszego tuszu nie miałam. Choć na początku tusz wudał mi się nieco suchy, ale potem wszystko sie unormowało. Rzęsy są baaaardzo wydłużone. Po wytuszowaniu sięgaja mi aż do samych brwi. Nie osypuje się i nie tak łatwo się rozmazuje. Bez problemu go usuwam mleczkiem do demakijażu. Takim małym minusem jest to że za dużo nabiera sie go na szczoteczce ale wycieram jego nadmiar w chusteczkę.