Olejek do twarzy `Drzewo sandałowe i kurkuma`

Olejek do twarzy `Drzewo sandałowe i kurkuma`

Cena już od 19,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Ajuwerdyjskie połączenie naturalnych olejków służy do pielęgnacji każdej cery, a szczególnie problematycznej, zanieczyszczonej i zmęczonej. Bogaty w fosfolipidy, witaminę E, kwas linolowy Omega 6 charakteryzuje się wysokim działaniem przeciwrodnikowym i przeciwzapalnym, a więc działa zarówno odmładzająco jak i uspokajająco na skórę.
Olejek doskonale zastępuje kremy do twarzy, działa odżywczo i odmładzająco. Może być również stosowany jako naturalny kosmetyk do demakijażu i oczyszczania skóry.
Olejek z kurkumy spowalnia procesy starzenia, chroni skórę przed wpływem szkodliwych czynników atmosferycznych (w tym promieni UV), jest jednym z najsilniejszych antyutleniaczy, działa przeciwzapalnie, bakteriobójczo i odżywczo.
Olejek sandałowy odżywia i wzmacnia skórę, zwiększa jej naturalną elastyczność, utrzymuje optymalne nawilżenie dzięki ochronie przed utratą wody. Działa ochronnie i przeciwzapalnie.

Nie dla cery mieszanej

Mam cerę mieszaną ze skłonnością do drobnych niedoskonałości. Niestety moja cera ma jednocześnie skłonność do przesuszenia w niektórych miejscach (przy nosie, na brodzie, wokół ust). Olejek ten zakupiłam wiosną i stosowałam regularnie codziennie wieczorem na oczyszczoną skórę. Zachęcił mnie dobry skład. Olejek początkowo dawał świetne rezultaty. Kiedy rano budziłam się cera była jednolita, wygładzona, a drobne niedoskonałości "przysuszone". Niestety po około miesiącu stosowania zauważyłam, że na czole i brodzie pojawia się więcej drobnych krostek, których olejek nie likwiduje, a wręcz wysusza całą cerę, powodując dyskomfort. Był to moment, kiedy odstawiłam olejek. Zastąpiłam go na noc innym kremem. Problem zniknął. Wiem, ze krem na dzień nie przyczynił się do pogorszenia stanu mojej cery. W moim przypadku warto używać tego olejku raz na jakiś czas. Tylko na noc. Na dzień nie nadaje się. Warto wspomnieć, że olejek przyjemnie pachnie, łatwo się go rozprowadza, na początku lekko podszczypuje. Moim zdaniem byłoby lepiej, gdyby mieścił się w szklanej buteleczce. Kosmetyk jest bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1230326].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubiony olejek do twarzy

Olejku używam najczęściej po peelingu mechanicznym, gdy skóra bywa zaczerwieniona. Doskonale koi i nawilża. Bardzo lubię masować nim twarz. Delikatnie pachnie i jest niesamowicie wydajny. Nie wiem czy nadaje się pod makijaż. Ja jednak wolę używać go w porze wieczorne, niż na dzień. Nie jest bardzo tłusty. W moją suchą skórę bardzo szybko się wchłania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226943].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Idealny dla mojej tłustej i trądzikowej cery... nie zatyka porów, poprawia koloryt skóry i leczy blizny po "wyciśniętych krostach". stosuję codziennie na noc na oczyszczoną skórę, zapach- kurkuma + sandał świetny ale to rzecz gustu oczywiście, podobnie jak opakowanie ale najważniejsze, że widzę efekty ;-) POLECAM !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209853].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja brwi

Dla mnie idealny!

Kupiłam go naprawdę bardzo dawno, a korzystam z niego do tej pory. Jest niesamowicie wydajny, nie zużyłam nawet połowy, a stosuję codziennie. Mam po nim wypoczętą i nawilżoną skórę. Zapach również mi się podoba. Cenię go również za to, że nie powoduje u mnie żadnych wyprysków, co jest częste przy moim typie cery. O wiele bardziej przemawiają do mnie olejki niż kremy, dlatego to był strzał w 10. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195488].usefull || 0 }}% pomocna.

Śmierdziel,którego używam tylko do stóp

Nie, nie kupiłabym ponownie. Nawet za darmo bym nie wzięła, bo by tylko mi miejsce zajmował.

Dałam się skusić, bo komentarze były takie entuzjastyczne. Skład jest ok i kosmetyk mnie nie podrażnił. Za to dostaje 1,5 gwiazdki. Niższe oceny mam dla kompletnie beznadziejnych kosmetyków.

Plusy już wymieniłam, jakie ma zatem wady?
Otóż:
-nie działa, a nawet lekko przesuszył moją wrażliwą i suchą skórę,
-śmierdzi (lubię orientalne zapachy, ale to nie jest żaden zapach tylko odór),
-ma tandetne plastikowe opakowanie, które już po pierwszych użyciach się lepi i wygląda nieestetycznie.

Nie polecam!

Nie lubię marnować, dlatego używam go do stóp (jak nikogo nie ma w pobliżu, żeby nie narzekali, że śmierdzi) i tam nienajgorzej się sprawdza, może firma powinna pójść w tę stronę? ;)

Używam tego produktu od: Używałam go regularnie przez 2 tyg. codziennie
Ilość zużytych opakowań: 1/5 opakowania - twarz, 2/5 - na stopy (w trakcie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011154].usefull || 0 }}% pomocna.

Efekty zadowalające, choć bez szału.

Zdecydowałam się na zakup tego olejku ze względu na moją wiecznie kapryśną cerę. Zapomniałam już dawno jak to jest mieć bezproblemową skórę. Przed zakupem tego olejku osiągnęła ona apogeum i musiałam jak najszybciej działać.
Olejek kupiłam za mniej niż 20 zł - niebagatelny plus. Było go w opakowaniu aż 50 ml, więc wiedziałam, że będzie wydajny i albo będę cieszyła się nim długo, albo będę musiała go wymęczyć. Niestety, ale padło na opcję no.2.
Na początku było rewelacyjnie; skóra bardziej miękka, nieźle nawilżona, promienna. Zauważyłam również, że istniejące niedoskonałości powoli zaczynały ustępować (jednak nie przestały się pojawiać nowe).
Później natomiast efekty były coraz mniej widoczne, a wręcz znikome, pojawiły się wcześniejsze problemy skórne.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966835].usefull || 0 }}% pomocna.

efektywny! potwierdza moja kosmetyczka :)

To mój drugi olejek do twarzy - pierwszy był arganowy, ale bez szału (mam delikatną, problematyczną cerę, z tendencją do zapychania porów, która dodatkowo przez pory "wyrzuca" składniki pokarmowe, na które mam nietolerancję :( ). W pielęgnacji cery wyróżniam odtąd dwie ery - starożytną przed-olejową i nowożytną :) z olejami.

Olejek kupiłam w maju, zachęcona opiniami na wizażu. Używałam ok.miesiąca na wieczór, zazwyczaj sam czyli zamiast kremu, sporadycznie z kwasem hialuronowym. Moją kosmetyczkę odwiedziłam na początku czerwca, a ona zapytała, co zrobiłam ze skórą, bo świetnie wygląda - oczyszczone pory, rozświetlona, itd. :) Odpowiedziałam - olejem się smaruję na noc :).
W czasie podroży wakacyjnych nie brałam olejku ze sobą, ale muszę przyznać, że efekt oczyszczonych porów utrzymywał się pomimo niezwykłych upałów. W ubiegłoroczne, upalne lato nie znałam jeszcze olejów i moja skóra okrutnie się "zapchała" od nadmiaru łoju. W tym roku upał nie spowodował pratycznie żadnych tego rodzaju skutków! Jestem wdzięczna tym, którzy wyprodukowali ten olejek. Jak dla mnie posiada on same zalety:
- skuteczność (opisana powyżej)
- niezwykła wydajność (wystarczą 3-4 krople na twarz i szyję, dekolt :))
- poręczne opakowanie, z którego wydostaje się tyle olejku, ile sobie życzę :) i z plastiku dobrej jakości
- cudny zapach drzewa sandałowego ....:)
- relacja cena-wydajność-jakość jest rewelacyjna :)
- efekty widoczne naocznie po krótkim czasie i utrzymujące się pomimo zaprzestania codziennej aplikacji

Nie widzę minusów i uważam, że warto znaleźć olejek odpowiedni do swojego typu cery - dla mnie ten jest genialny.

Używam tego produktu od: ponad 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[951267].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Olejek jest tani i wydajny a do tego ładnie pachnie. Po aplikacji trzeba trochę odczekać zanim się wchłonie w skórę dlatego najlepiej stosować go na noc. Dzięki niemu skóra jest nawilżona, odżywiona i ma ładniejszy koloryt. Poza tym pomaga w likwidacji ewentualnych niedoskonałości skóry.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946264].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry kosmetyk

Odjęłam jedną gwiazdkę dlatego, że w pierwszym zachwycie nad jego działaniem, trochę go chyba przedawkowałam :/\\\\nDoprowadził moją mieszaną cerę do stanu prawie idealnego, dlatego odstawiłam wszystkie inne kosmetyki i używałam go ciągle i na dzień i na noc, nic więcej. \\\\nWiadomo jednak, że co za dużo to nie zdrowo i po dłuższym czasie znowu zaczęły pojawiać się niedoskonałości. Teraz już jest ok., więc znowu do niego wrócę tylko może nie tak intensywnie (po prostu nie codziennie i na przemian z innymi kosmetykami).\\\\n\\\\nPlusy:\\\\n- świetny skład (dobry dla cer mieszanych i zanieczyszczonych dzięki zawartości kurkumy)\\\\n\\\\n- uspokaja cerę i u mnie bardzo widocznie zmniejsza pory\\\\n- pięknie pachnie drzewem sandałowym\\\\n- nadaje się pod makijaż, mimo że to olejek to makijaż utrzymuje się u mnie lepiej niż normalnie (mam na myśli strefe T)\\\\n- Jest dość niedrogi jak na ceny Orientany\\\\n- mega wydajny\\\\n\\\\nMinusy:\\\\n- wiem, że z tym raczej nic się nie da zrobić, ale zawsze będzie mnie denerwować buteleczka tłusta od zewnątrz (to samo z olejkami do ciała). Dodam jeszcze, że buteleczka jest szczelna, także to nie wina producenta, tylko faktu, że jak za pierwszym razem nałożysz na rękę za mało kosmetyku, to przy dokładce zawsze upierniczysz cała buteleczke :/ Choć ja może faktycznie nakładałam za dużo ;)\\\\nMoże ktoś wymyśli kiedyś na to patent.\\\\n- Przy nadmiernie intensywnym używaniu może obciążyć cerę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924240].usefull || 0 }}% pomocna.

perełka <3

Mimo że skóra mojej twarzy jest z natury sucha, ostatnio dość często nawiedzają ją brzydkie wypryski. Ten olejek stosowany codziennie na noc sprawił, ze wypryski błyskawicznie się goiły i nie powstawały nowe!!!

Plusy:
+ działanie nawilżające,
+ działanie przeciw-wypryskowe!!!
+ odmładzające/ przeciwzmarszczkowe właściwości kurkumy,
+ skład!!!
+ stosunek ceny do wydajności (olejek jest baaaaardzo wydajny!),
+ przyjemny zapach,
+ fajne, poręczne opakowanie z którego nie ma prawa nic się wylać.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[922025].usefull || 0 }}% pomocna.