Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Olejek do twarzy `Drzewo sandałowe i kurkuma`

Olejek do twarzy `Drzewo sandałowe i kurkuma`

Cena już od 18,48 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Ajuwerdyjskie połączenie naturalnych olejków służy do pielęgnacji każdej cery, a szczególnie problematycznej, zanieczyszczonej i zmęczonej. Bogaty w fosfolipidy, witaminę E, kwas linolowy Omega 6 charakteryzuje się wysokim działaniem przeciwrodnikowym i przeciwzapalnym, a więc działa zarówno odmładzająco jak i uspokajająco na skórę.
Olejek doskonale zastępuje kremy do twarzy, działa odżywczo i odmładzająco. Może być również stosowany jako naturalny kosmetyk do demakijażu i oczyszczania skóry.
Olejek z kurkumy spowalnia procesy starzenia, chroni skórę przed wpływem szkodliwych czynników atmosferycznych (w tym promieni UV), jest jednym z najsilniejszych antyutleniaczy, działa przeciwzapalnie, bakteriobójczo i odżywczo.
Olejek sandałowy odżywia i wzmacnia skórę, zwiększa jej naturalną elastyczność, utrzymuje optymalne nawilżenie dzięki ochronie przed utratą wody. Działa ochronnie i przeciwzapalnie.

dobry kosmetyk

Zalety:
+ poręczne, plastikowe(niestety) opakowanie
+ bardzo ładny, oryginalny i orientalny zapach
+ idealny na noc
+ bardzo dobry skład
+ nawilża, koi i uspokaja skórę
+ pomaga w walce z drobnymi niedoskonałościami

Wady:
- dosyć długo się wchłania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459807].usefull || 0 }}% pomocna.

BARDZO DOBRY PRODUKT

Dla mojej mieszanej cery w strefie T w stronę suchej - na tłuste partie działa nawilżająco i oczyszczająco. Nie powstają zaskórniki, niweluje podrażnienia. Nie wiem jak z partią suchą,bo używałam go chwilę temu. Kupiłam w drogerii pigment za ok 13zł za malutką buteleczkę - trochę drogo, ale co tam - dla mnie to jeden z najlepszych produktów tego typu jaki używałam. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1449257].usefull || 0 }}% pomocna.

Ukochany!

Nie zliczę, która to moja buteleczka... chyba 5...:)
UWIELBIAM ten olejek! Jest boski.
Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do wyprysków i zapychania. Kilka kropel olejku nakładam na noc, mieszam z moim ulubionym serum.
Efekt jest powalający. Rano cera jest miękka, rozświetlona, wygładzona, napięta.
Wypryski są rzadziej i szybciej się goją.
Delikatny, nienachalny zapach. Super wydajny. Jedna buteleczka wystarcza mi na pół roku.
No, jestem po prostu uzależniona!

Małym minusem jest dla mnie dostępność, bo w Super-Pharm został wycofany, a do Natury mam bardzo daleko. Zazwyczaj zamawiam przez internet.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407061].usefull || 0 }}% pomocna.

Starzenie się skóry - dieta

Nie dla cery mieszanej

Mam cerę mieszaną ze skłonnością do drobnych niedoskonałości. Niestety moja cera ma jednocześnie skłonność do przesuszenia w niektórych miejscach (przy nosie, na brodzie, wokół ust). Olejek ten zakupiłam wiosną i stosowałam regularnie codziennie wieczorem na oczyszczoną skórę. Zachęcił mnie dobry skład. Olejek początkowo dawał świetne rezultaty. Kiedy rano budziłam się cera była jednolita, wygładzona, a drobne niedoskonałości "przysuszone". Niestety po około miesiącu stosowania zauważyłam, że na czole i brodzie pojawia się więcej drobnych krostek, których olejek nie likwiduje, a wręcz wysusza całą cerę, powodując dyskomfort. Był to moment, kiedy odstawiłam olejek. Zastąpiłam go na noc innym kremem. Problem zniknął. Wiem, ze krem na dzień nie przyczynił się do pogorszenia stanu mojej cery. W moim przypadku warto używać tego olejku raz na jakiś czas. Tylko na noc. Na dzień nie nadaje się. Warto wspomnieć, że olejek przyjemnie pachnie, łatwo się go rozprowadza, na początku lekko podszczypuje. Moim zdaniem byłoby lepiej, gdyby mieścił się w szklanej buteleczce. Kosmetyk jest bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1230326].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubiony olejek do twarzy

Olejku używam najczęściej po peelingu mechanicznym, gdy skóra bywa zaczerwieniona. Doskonale koi i nawilża. Bardzo lubię masować nim twarz. Delikatnie pachnie i jest niesamowicie wydajny. Nie wiem czy nadaje się pod makijaż. Ja jednak wolę używać go w porze wieczorne, niż na dzień. Nie jest bardzo tłusty. W moją suchą skórę bardzo szybko się wchłania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226943].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Idealny dla mojej tłustej i trądzikowej cery... nie zatyka porów, poprawia koloryt skóry i leczy blizny po "wyciśniętych krostach". stosuję codziennie na noc na oczyszczoną skórę, zapach- kurkuma + sandał świetny ale to rzecz gustu oczywiście, podobnie jak opakowanie ale najważniejsze, że widzę efekty ;-) POLECAM !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209853].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie idealny!

Kupiłam go naprawdę bardzo dawno, a korzystam z niego do tej pory. Jest niesamowicie wydajny, nie zużyłam nawet połowy, a stosuję codziennie. Mam po nim wypoczętą i nawilżoną skórę. Zapach również mi się podoba. Cenię go również za to, że nie powoduje u mnie żadnych wyprysków, co jest częste przy moim typie cery. O wiele bardziej przemawiają do mnie olejki niż kremy, dlatego to był strzał w 10. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195488].usefull || 0 }}% pomocna.

Śmierdziel,którego używam tylko do stóp

Nie, nie kupiłabym ponownie. Nawet za darmo bym nie wzięła, bo by tylko mi miejsce zajmował.

Dałam się skusić, bo komentarze były takie entuzjastyczne. Skład jest ok i kosmetyk mnie nie podrażnił. Za to dostaje 1,5 gwiazdki. Niższe oceny mam dla kompletnie beznadziejnych kosmetyków.

Plusy już wymieniłam, jakie ma zatem wady?
Otóż:
-nie działa, a nawet lekko przesuszył moją wrażliwą i suchą skórę,
-śmierdzi (lubię orientalne zapachy, ale to nie jest żaden zapach tylko odór),
-ma tandetne plastikowe opakowanie, które już po pierwszych użyciach się lepi i wygląda nieestetycznie.

Nie polecam!

Nie lubię marnować, dlatego używam go do stóp (jak nikogo nie ma w pobliżu, żeby nie narzekali, że śmierdzi) i tam nienajgorzej się sprawdza, może firma powinna pójść w tę stronę? ;)

Używam tego produktu od: Używałam go regularnie przez 2 tyg. codziennie
Ilość zużytych opakowań: 1/5 opakowania - twarz, 2/5 - na stopy (w trakcie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011154].usefull || 0 }}% pomocna.

Efekty zadowalające, choć bez szału.

Zdecydowałam się na zakup tego olejku ze względu na moją wiecznie kapryśną cerę. Zapomniałam już dawno jak to jest mieć bezproblemową skórę. Przed zakupem tego olejku osiągnęła ona apogeum i musiałam jak najszybciej działać.
Olejek kupiłam za mniej niż 20 zł - niebagatelny plus. Było go w opakowaniu aż 50 ml, więc wiedziałam, że będzie wydajny i albo będę cieszyła się nim długo, albo będę musiała go wymęczyć. Niestety, ale padło na opcję no.2.
Na początku było rewelacyjnie; skóra bardziej miękka, nieźle nawilżona, promienna. Zauważyłam również, że istniejące niedoskonałości powoli zaczynały ustępować (jednak nie przestały się pojawiać nowe).
Później natomiast efekty były coraz mniej widoczne, a wręcz znikome, pojawiły się wcześniejsze problemy skórne.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966835].usefull || 0 }}% pomocna.

efektywny! potwierdza moja kosmetyczka :)

To mój drugi olejek do twarzy - pierwszy był arganowy, ale bez szału (mam delikatną, problematyczną cerę, z tendencją do zapychania porów, która dodatkowo przez pory "wyrzuca" składniki pokarmowe, na które mam nietolerancję :( ). W pielęgnacji cery wyróżniam odtąd dwie ery - starożytną przed-olejową i nowożytną :) z olejami.

Olejek kupiłam w maju, zachęcona opiniami na wizażu. Używałam ok.miesiąca na wieczór, zazwyczaj sam czyli zamiast kremu, sporadycznie z kwasem hialuronowym. Moją kosmetyczkę odwiedziłam na początku czerwca, a ona zapytała, co zrobiłam ze skórą, bo świetnie wygląda - oczyszczone pory, rozświetlona, itd. :) Odpowiedziałam - olejem się smaruję na noc :).
W czasie podroży wakacyjnych nie brałam olejku ze sobą, ale muszę przyznać, że efekt oczyszczonych porów utrzymywał się pomimo niezwykłych upałów. W ubiegłoroczne, upalne lato nie znałam jeszcze olejów i moja skóra okrutnie się "zapchała" od nadmiaru łoju. W tym roku upał nie spowodował pratycznie żadnych tego rodzaju skutków! Jestem wdzięczna tym, którzy wyprodukowali ten olejek. Jak dla mnie posiada on same zalety:
- skuteczność (opisana powyżej)
- niezwykła wydajność (wystarczą 3-4 krople na twarz i szyję, dekolt :))
- poręczne opakowanie, z którego wydostaje się tyle olejku, ile sobie życzę :) i z plastiku dobrej jakości
- cudny zapach drzewa sandałowego ....:)
- relacja cena-wydajność-jakość jest rewelacyjna :)
- efekty widoczne naocznie po krótkim czasie i utrzymujące się pomimo zaprzestania codziennej aplikacji

Nie widzę minusów i uważam, że warto znaleźć olejek odpowiedni do swojego typu cery - dla mnie ten jest genialny.

Używam tego produktu od: ponad 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[951267].usefull || 0 }}% pomocna.