Kolagen + Elastyna, Krem do rąk

Kolagen + Elastyna, Krem do rąk

Krem do rąk Kolagen+Elastyna intensywnie nawilża i odżywia skórę dłoni, dzięki czemu wyraźnie ją wygładza. Zawiera najwyższej jakości sprawdzone składniki odżywcze - kolagen i elastynę pochdzenia morskiego, czystą witaminę E i aktywną aitaminę A, które zapewniają optymalną pielęgnację skóry dojrzałej. Dzięki temu skutecznie zapobiega pierzchnięciu rąk i chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak detergenty i chlorowana woda. Krem doskonale się wchłania.

jak najbardziej za

Delikatny, dobrze wchłaniający się krem do rąk o bardzo ładnym zapachu. Po zastosowaniu dłonie są odżywione i gładkie. W sam raz do torebki :)

PLUSY:
piękny zapach
nawilża i wygładza dłonie
dobrze się wchłania
ładne opakowanie
cena

MINUSY:
po zastosowaniu mam wrażenie nieco tłustej skóry

Warto wypróbować!

tragiczny

masakryczny krem,
nie wiem do czego miał służyć, ale na pewno nie do nawilżania, a juz tym bardziej pielęgnacji

krem pozostawianajpierw tłustą wartwę, a następnie mam wrażenie że wysusza mi ręce bardziej niż przed posmarowaniem.

jeszcze nie miałam do czynienia z takim beznadziejnym produktem do rąk

a do tego cena nie jest najniższa

zdecydowanie odradzam!

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Okropny

Jest tłusty, nie nawilża i się nie wchłania. Gdy trochę już nam zejdzie z rąk, mamy jeszcze gorsze uczucie suchości. W ogóle to skóra pod warstwą tego kremu jest nadal sucha co strasznie wkurza i sprawia, że dokładamy więcej kremu.

Wydajne to dziadostwo, więc dostanie pół gwiazdki. Najczęściej go zużywam do stóp, łokci i kolan na noc, bo nie lubię, gdy kosmetyki się marnują.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: cały czas męczę jedno opakowanie

Manicure - velvet nails

tlusta ciapa

Nie pielegnuje, nie chroni, nie pielegnuje. Anie przez chwile ani przez cala dobe. Jakbym smarowala sie proszkiem ktory tluscieje.
Tlusty
Nie wchlania sie
Smierdzi
Nie nawilza
Nawet do stop niespecjalnie sie nadaje...

Nie. Nie. Nie.

Używam tego produktu od: rok (trudno go zuzyc)
Ilość zużytych opakowań: 1 i juz lezy w koszu

Nie polecam

Krem kupiłam w ramach poszukiwania idealnego kremu do rąk, a że nigdy nie używałam kremów firmy Soraya to postanowiłam dać temu szansę.

Mam taki nawych wąchania kosmetyków przed ich kupnem, ale tutaj jakos tego nie zrobiłam. A szkoda. Krem ma chemiczny, mocno sztuczny zapach, który nie umila jego używania. Mnie osobiscie bardzo drażnił. Konsystencja raczej rzadsza, ale nie leista. Krem, pomimo zapewnień producenta, nie wchłania się szybko i pozostawia taki efekt tłustych rączek. O dobrym nawilżeniu też nie ma mowy, jest raczej doraźne niż długotrwałe. Już nie wspomnę o odżywieniu dłoni, bo poprostu takiego efektu nie ma.

Zdecydowanie kremu już nie kupię, bardzo drażnił mnie zapach, aby go zużyć stosowałam go tylko na noc. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad rok temu

Nie dla mnie

Chyba jeden z najgorszych na jakie trafiłam.
Na początku wydawał mi się niezły (w sumie nie wiem dlaczego), jednakże po jakimś czasie wywołał u mnie reakcję alergiczną - skóra dłoni szczypała mnie po nim niemiłosiernie :(
Miałam wrażenie, że zamiast koić podrażnienia na dłoniach, to je wzmagał.
Nawilża bardzo słabo, efekt utrzymuje się może kilka minut.
Kiepsko się wchłania i ma nieciekawy, chemiczny zapach - mi osobiście kojarzy się z jakimś szpitalem :/
Plusem mogłaby być cena, ale w przypadku tego kremu - szkoda złamanego grosza. Za taką cenę można kupić inne, duże lepsze kremy :)
Polecam - ale omijać szerokim łukiem.

Przeciętny

Taki zwykły krem do rąk. Ładnie pachnie (a nawet bardzo ładnie), ale nie działa wyśmienicie. Jest efekt gładszych dłoni po kilku dniach stosowania, ale bez rewelacji. Nie kosztuje dużo, ale poszukam czegoś lepszego za tę cenę.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Z życia atopika...

Podrażnił mi ręce dotknięte lekką atopową wysypką :( Szczypie w miejscach podrażnień. Nie nawilża za bardzo wolę użyć do tego celu mojego balsamu do ciała. Dziwnie pachnie. Plusem jest niska cena, ja jednak więcej nie kupię.

Znam tańsze i lepsze

Krem dała mi mama do wypróbowania. Niestety nie jest on moim numerem jeden.

Zalety:
- pięknie pachnie
- dobra cena
- poręczne opakowanie z dozownikiem

Wady:
- długo wchłania się
- nawilża dłonie tylko na kilka godzin

Piękny zapach!

Uwielbiam ten zapach. Krem ma poręczne opakowanie, akurat do torebki, żeby smarować wysuszone łapki zimą. Dobrze się sprawdza, miła konsystencja. Dobrze się wchłania.

Używam tego produktu od: ok miesiąca

świetny

+ ładny zapach
+ opakowanie jest b. poręczne
+ za nawilżenie i odżywienie skóry moich dłoni
+ dłonie są przyjemne w dotyku, jedwabiste :)
+ cena :)

Nic dodać nic ująć ;)

Używam tego produktu od:jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

pomyłka...

krem może i ma miłą konsystencje, ładnie pachnie ale totalnie wysusza mi skórę dłoni! Nie polecam go osobom, które na co dzień pracują z dokumentami. Mam wrażenie ze wysuszył mi ręce na wiór, dlatego podobnie jak kaktus używam go tylko do stóp, chociaż nie jestem przekonana czy dobrze robie, generalnie nie polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 całe