Alverde, Sensitiv, Tagescreme Hamamelis Kamille (Krem na dzień do cery wrażliwej z rumiankiem i oczarem)

Szybko wchłaniająca się formuła z oczaru wirginijskiego i wyciągu z kwiatu rumianku łagodzi skórę i pomaga wspierać naturalną regenerację. Skóra odzyskuje swoją naturalną równowagę i harmonię.

Mój KWC

Krem idealny, po latach poszukiwań wreszcie znalazłam.

Uprzedzam, że nie mam cery wrażliwej, nie jestem uczulona na żaden składnik.

+Nawilżenie: bardzo dobre. Tworzy taką delikatną powłoczkę wokół twarzy, suche skórki zdarzają mi się już tylko sporadycznie.
+Kojenie niespodzianek: Stan skóry znacząco pogarszał mi się przed każdym okresem. Teraz niespodzianek jest mniej, a te, które powstają szybciej się goją.
+Absolutnie nie zapycha, a do tej pory wszystkie kremy to robiły.
+Konsystencja: lekka, bardzo szybko się wchłania, idealna pod makijaż. Bardzo dobrze współgra z podkładem.
+Wydajność: mała ilość wystarcza na posmarowanie całej twarzy, dlatego łatwo przesadzić z ilością na początku stosowania.
+ Cena: 2 euro z kawałkiem.
+Zapach. Lekki, delikatny, ale wciąż wyczuwalny. Trochę jak ciasto cytrynowe ;)

Stan cery poprawił się, jest niemal doskonały, a problemów trochę miałam przez ostatnie lata. Podkładu używam jedynie na wielkie wyjścia i jest to dla mnie najlepsza rekomendacja tego kremu. Efekty widać już po tygodniu stosowania.

-Jedynym minusem może być utrudniona dostępność dla Wizażanek z Polski, ale nie odejmuję za to gwiazdki bo jakość tego produktu jest warta zachodu zdobycia go.

Dostępny w drogeriach DM.