Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Optymalna Tolerancja, Łagodzący tonik do twarzy

Optymalna Tolerancja, Łagodzący tonik do twarzy

Cena już od 13,54 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Tonik idealnie odpowiada potrzebom skóry wrażliwej i suchej. Czystość i świeżość od rana: tonik na bazie wody "dejonizowanej" należy stosować rano, aby odświeżyć i ożywić skórę. Oczyszcza i pobudza skórę. Ochrona przed przesuszaniem: tonik zawiera nawilżającą glicerynę, dającą natychmiastowe ukojenie i ochronę przed przesuszaniem skóry. Odczuwalne rezultaty: Skóra jest idealnie oczyszczona i odświeżona. Nawilżona staje się jędrna i czuje się komfortowo.

nawilżające, odświeżające
z pompką, w butelce
płyn
>100ml

Całkiem przyjemny tonik

Tonik zakupiłam przypadkiem. Akurat szukałam czegoś nowego i trafiłam na niego, kiedy był na promocji w Naturze.
Bardzo korzystnie wpływa na moją cerę, odświeża i łagodzi podrażnienia. Nie ma po nim uczucia ściągnięcia. Ma także cudowny, delikatny różany zapach, ale nie nachalny jak niektóre tego typu produkty. Może butelka nie zachwyca, ale przelałam go do innego opakowania z atomizerem i w tej formie sprawdza się bez zarzutu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440846].usefull || 0 }}% pomocna.

średniak

onik otrzymujemy w 200 ml opakowaniu z plastiku. Szata graficzna wydaje mi się przyjazna dla oka. Niestety pompka w tym przypadku jest złym pomysłem. Tonik zamiast na waciku ląduje wszędzie dookoła, przez co można zmarnować sporo kosmetyku. Lepiej odkręcić butelkę i ją przechylić lub ewentualnie przelać do innego opakowania. Inaczej tonik jest bardzo niewydajny.
Tonik ma konsystencję wody. Pachnie nieco chemicznie, ani specjalnie ładnie ani brzydko. Dobrze uzupełnia demakijaż, łagodnie oczyszcza buzię. Zdecydowanie jej nie podrażnia, można powiedzieć, że delikatnie łagodzi podrażnienia. Fajnie odświeża cerę, ale to chyba wszystkie jego zalety.
Ogólnie tonik oceniam na plus, ale nie zrobił na mnie specjalnego wrażenia. Ot, zwykły tonik, przydatny do odświeżenia i oczyszczenia.Wątpię, bym zdecydowała się na niego ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261728].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny!

Łagodzi, uspokaja moją cerę, delikatnie nawilża, ma przyjemny zapach. Jedynym minusem jest pompka, która aplikuje dość dużo produktu, przez co nie jest on zbyt wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243438].usefull || 0 }}% pomocna.

Serum na zmarszczki

Świetny

Plusy:
+ bardzo delikatny, nie podrażnia
+ koi i oczyszcza skórę
+ pachnie bardzo ładnie, choć delikatnie
+ daje uczucie odświeżenia
+ szybko wysycha (można prawie od razu po aplikacji nakładać krem)

Minusy:
- niewygodna pompka - trzeba wielu użyć żeby nauczyć się tak jej używać by tonik nie ochlapał wszystkiego wkoło (a i tak nie zawsze wychodzi :P)
- mało wydajny (dużą winę ponosi ta pompka)
- cena - może nie aż taki drogi, ale do tanich też nie należy

Nie wiem czy kupię ponownie ze względu na cenę (znalazłam inny tonik, który mi odpowiada, a jest dużo tańszy).

Używam tego produktu od: półtora roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1147166].usefull || 0 }}% pomocna.

Pompkę bym zmieniła.

Po zużyciu 8 buteleczek mleczka z tej samej serii sięgnęłam w końcu po tonik i jestem w tym produkcie zakochana tak jak w mleczku :)

Duża pojemność w dobrej cenie to pierwszy plus, opakowanie przyjemne dla oka, wygodne w podróży. Nie wiem tylko kto wpadł na pomysł dołączenia opornej pompki do produktu o konsystencji wody. Mleczko posiada tą samą pompkę ale ze względu na gęstą konsystencje pompka nie pryska dookoła produktem. W przypadku toniku potrzeba precyzji chirurga żeby produkt trafił tam gdzie powinien. Znacznie bardzie ucieszyłoby mnie opakowanie z "klapką" ;)

Tonik faktycznie jest łagodzący, pomimo iż moja skóra jest sucha i wrażliwa to wymaga stosowania retinoidów które dodatkowo ją uwrażliwiają. Tego toniku mogę używać bez obaw o pieczenie. Mało tego - on naprawdę koi skórę i przygotowuje na nałożenie kremu. Pozostawia po sobie lekko nawilżający film (w przyjemnym i dobrym kontekście) który wzmacnia nawilżające działanie kosmetyków nałożonych później. Mam też wrażenie że w ciągu dnia dłużej odczuwam komfortowe nawilżenie niż w przypadku zastosowania wyłącznie kremu.

Osobiście znalazłam dla niego jeszcze jedno zastosowanie poza klasycznym przemywaniem twarzy po umyciu. Niewielką ilość przelewam sobie do butelki z atomizerem i spryskuję twarz w ciągu dnia kiedy poczuję że zaczyna się robić sucha i ściągnięta. Użyty rozsądnie nie dewastuje makijażu ;)

Duży plus to przyjemny, delikatny, kremowo-kwiatowy zapach. Daje uczucie odświeżenia. Zdecydowanie wpasował się w moje upodobania.

Naprawdę godny uwagi produkt. Ujął mnie w swojej prostocie. Na pewno będę do niego wracać :)

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129596].usefull || 0 }}% pomocna.

neutralny dla skóry czyli taki jaki powinien być tonik

Próżno w marketach szukać toników bez zapychaczy, ale jak widać można co$ znaleźć. Tak trafiła do mnie Mixa. Choć nie byłam przekonana do produktów tej marki, mają nieszczególne składniki dla cery mieszanej, przeanalizowałam skład toniku i mnie nie on nie zabił

Jest delikatny dla skóry, nie szczypie w oczy, nie powoduje zaczerwienień i podrażnień. Odświeża, tonizuje i zmywa resztki makijażu. Czyli wszystko to co tonik powinien.

Pompka jest bezsensownym pomysłem do wodnistej konsystencji...lecz cóż, można sobie z tym poradzić.

Ogólnie polecam jako dobry produkt do codziennej pielęgnacji. Zamierzam zakupić kolejne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: butelka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1114746].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo bardzo dobry

Świetny tonik, do któego na pewno jeszczę wrócę.
Dobrze oczyszcza skórę, jest przy tym bardzo delikatny, nie powoduje podrażnień, co dla mojej wrażliwej cery jest największym plusem produktu.

Przyjemnie pachnie, jest wydajny (przy codziennym używaniu rano t wieczorem starczył na 2 miesiące), od razu po aplikacji można nakładać krem. Cena jest bardzo przystępna, a spokojnie może konkurować z aptecznymi produktai w tej kategorii.

Co do pomki też nie mam zastrzeżeń, to moje ulubione rozwiązanie wśród dozowników.

Polecam :))

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1079581].usefull || 0 }}% pomocna.

MEGA! MEGA ! MEGA !

Tonik kupiłam przez przypadek na promocji , uznałam że skoro bardzo spodobał mi się krem z Mixy to czemu nie spróbować innych kosmetyków. Od razu powiem że mam koszmarny problem z brzydko mówiąc pryszczami , przebarwieniami używam kremów epiduo i inne takie tam , jednak i tak moi " przyjaciele " wychodzili , po zastosowaniu tego toniku po ok 1tygodniu pryszcze znikły naprawdę byłam w totalnym szoku że jakiś tam tonik za marne pieniądze w stosunku do kremów leczniczych które na co dzień używam zdziałał takie MEGA MEGA !! cuda!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042067].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie do końca mi odpowiada.

Tonik kupiłam z polecenia koleżanki, która uważa, że nawilża. Ja mam trochę inne zdanie. Po aplikacji mam uczucie, jakby delikatnego filmu na twarzy, takiego lekko lepkiego. Nie za bardzo mi to odpowiada.

+ dobrze oczyszcza;
+ ładny zapach.

- uczucie lepkiego filmu na twarzy;
- pompka sprawia, że nie można go dokładnie dozować, zawsze nalewałam na wacik za dużo lub za mało.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030834].usefull || 0 }}% pomocna.

Super kosmetyk

Nie wiem czy to jego zasługa, ale pozbyłam się krostek i innych niespodzianek, gdy włączyłam do pielęgnacji ten tonik. Dobrze radzi sobie z demakijażem, bardzo odświeża skórę, ma piękny delikatny zapach. Nic nie szczypie i nie swędzi. Nie ma także uczucia ściągniętej skóry. Dozownik również się sprawdza. Produkt ma aż 400ml, więc za tę cenę super. Na pewno kupię go jeszcze nie raz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026220].usefull || 0 }}% pomocna.