Schwarzkopf Got2b, Volumania, Volume Refreshing Styling Powder (Puder dodający włosom objętości)

Bądź ekscytująco seksowna z pierwszym pudrem do stylizacji Got2b odświeżającym objętość. Natychmiast odświeża i podnosi płaskie włosy, nadając im seksowną objętość i wyjątkową teksturę.
Wstrząśnij bardzo starannie przed użyciem. Krótkimi seriami rozpylaj puder na suche włosy, bezpośrednio u ich nasady. W trakcie aplikacji potrząsaj pojemnikiem przed każdorazowym naciśnięciem dyszy. Następnie palcami wmasuj puder u nasady włosów, aby dodać im uwodzicielskiej objętości i seksownego stylu.

efekt: SWĘDZĄCA GŁOWA I ŁUPIEŻ

UWAGA: produkt masakryczny, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM -> u mnie CZARNA LISTA!

....... :/ ......... O_o
Ten produkt to jakaś masakra, totalny niewypał! :]
Jestem w szoku jak można wypuścić coś takiego bez odpowiednich testów na różnej skórze głowy..
Ten spray powoduje u mnie swędzenie skóry głowy i to do tego stopnia, że nie moge się powstrzymać, muszę iść i porządnie umyć włosy. (pół bidy jak jestem w domu, ale jak już wyjdę / wyszłam/ to była to dla mnie katorga i koszmar.
Efekt jest taki że miejscami od drapania powstawały mi małe ranki od drapania, a dodatkiem do tego jest pojawiający się w ekspresowym tempie łupieżżżż !!!!
Dzieje sie tak za każdym razem, po każdym użyciu.

Dodatkowo spray uczulił też osobę, której pożyczyłam tego specyfiku /wstyd/

Efekt odbicia i uniesienia włosów od skóry głowy, powiększonej objętości jest lichusieńki. O niebo lepszy jest rossmanowski, suchy szampon z isany w promocji za 5,90..

Do tego dochodzi słodkawy, duszący zapaszek...

Jednym słowem OKROPIEŃSTWO.

Używam tego produktu od: jestem w posiadaniu sprayu 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: cały czas 1

Zdecydowanie NIE!!!

Produkt mimo wysokiej ceny nie spełnia moich oczekiwań nie podnosi włosów, skleja je i wyglądają jakby były tłuste....Tragediaaa!!!Zdecydowanie NIE

Plusy :

*zapach

Minusy:

klei się
przetłuszcza
nie daje obiecanej obiętości

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

??

Hmmm... Zachęcona do kupna przez jedną z Vblogerek, kupiłam to coś... Mówię to coś bo tak naprawdę nie wiem do czego służy ten produkt , uważam, ze chyba tylko do tego by w łazience pozostał ładny zapach. Zapach to jedyny jego plus.

Poza tym - nie robi nic na moich włosach i chyba nie tylko moich...

Szkoda kasy.

CO TO JEST?!

Nie wiem czy ten szitowy produkt zasługuje nawet na pół gwiazdki. Jakbym chciałą zapachowy spray, to bym sobie kupiłą mgiełkę, a od tego produktu oczekiwałam uniesienia i odświeżenia. Nie dostałam NIC.

Ten produkt NAPRAWDĘ nic nie robi. Jak to w ogóle mogli wypuścić na rynek?! 20 zł w kosz.
Poza tym jest niewydajny.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Taki sobie

Zapach taki słodki, lekko wiśniowy, bardzo mi się podoba :) W użyciu jest bardzo łatwy, u nasady naszych włosów spryskujemy produkt - pojawi się biały puder na naszych włosach, po wtarciu i uniesieniu włosów w stylu \'push up\' proszek nagle znika. Puder w spray-u to coś podobnego do suchego szamponu, ale puder w spray-u jest o tyle lepszy, że białego proszku na ciemnych włosach nie widać i nikt nie zwróci nam uwagi, że mamy tz. "łupież"... Włosy stają się "piórkowate", odświeżone i rzeczywiście lekko uniesione do góry. Nie są to jakieś spektakularne efekty, ale widzicie jak to wygląda na zdjęciu pod tekstem. Produkt świetny do odświeżenia fryzury na szybko, ale jeżeli oczekujemy mega objętości jak w reklamach to raczej nie to, a przecież produkt bardzo drogi jest :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

słaby produkt.

Produkt należy rozpylić na włosy u nasady, a następnie wmasować. Wykonałam te dwa kroki, według zaleceń producenta i mina mi zrzedła. Nie zauważyłam żadnego efektu. Chociaż jestem zodiakalnym rakiem, a one szybko się zniechęcają i wycofują, postanowiłam dać mu kolejną i kolejną szansę. Później wcale nie było lepiej. Na moich gęstych i ciężkich włosach ten produkt nie robi nic. Nie daje objętości, nie odświeża fryzury. Generalnie mogłoby go dla mnie w ogóle nie być. Muszę jednak wymienić kilka obiektywnych plusów tego produktu, a mianowicie: nie bieli włosów, jest wydajny, a także ma ładny zapach, ale to cecha całej serii. Oceniam go negatywnie tylko ze swojej perspektywy, ponieważ moje włosy potrzebują czegoś mocniejszego.

Używam tego produktu od: kwiecień 2013

Fajny...

W moim przypadku ten puder (raczej o konsystencji i sposobie aplikacji przypominajacy suchy szampon) sprawdził sie bardzo dobrze.

Zaznaczam, że nakładam go na suche włosy po umyciu, tak więc nie traktuję go jak produkt który ma mi odświeżyć włosy, tylko taki który ma nadać im objętości - i dokładnie to robi.
Druga ważna kwestia - nie stylizuję włosów, więc nie wiem jakby się zachował gdybym chciałam włosy "ułożyć" (suszarka, szczotka, lokówka, prostownica itp).
Kolejna ważna sprawa: przed użyciem trzeba mocno wstrząsnąć oraz aplikować w odpowiedniej odległości (min 20-30 cm) i dzielić włosy na partie - nakładać tylko u nasady. Piszę o tym bo na początku machałam reką jak przy aplikacji lakieru i efekt był beznadziejny :)

Plusy:
- unosi włosy u nasady i dodaje im objętości
- przedłuża świeżość włosów - tak jak wspomniałam nie traktuję go jak suchy szampon i nie nakładam na przetłuszczone włosy.
- nie bieli włosów, ani ich nie skleja
- nie matowi włosów - tego się obawiałam najbardziej
- ładnie się wyczesuje
- ma miły, nie drażniący zapach
- nie podrażnia skóry głowy
- jest wydajny

Minusy:
- cena
- średnia dostępność

Robi co ma robić :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Nie..

Lakier i pianka z tej serii są świetne, natomiast to.. coś? niestety nie. Według producenta jest to puder dodający objętości, ma skład suchego szamponu, ale ani nie zwiększa objętości ani nie odświeża włosów.

Używałam go zarówno tak jak zaleca producent jak i na inne sposoby, ale nie zrobił z moimi włosami niczego pozytywnego, jedynie skleił, obciążył i "skołtunił" gdyż po wmasowaniu produktu u nasady powstaje kołtun.

Plus za zapach.