Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Glimmerstick Cosmic Eyeliner (Świetlista konturówka do oczu)

Glimmerstick Cosmic Eyeliner (Świetlista konturówka do oczu)

Pojemność 0,28 ml

Odkryj olśniewający makijaż na lato z nową kolekcją `Blask nocy letniej`. Świetlista konturówka do oczu o kremowej formule zapewnia łatwą aplikację. Unikalne, wielowymiarowe kolory ze świetliście perłowym wykończeniem.

Cena: 22zł / 0,28g

Bardzo dobra

Posiadam kredkę o kolorze Brown Sugar. Kredką łatwo się maluje, posiada złote, delikatne drobinki, kreska nie odbija się, utrzymuje się przez cały dzień.
Nie miałam z nią problemów :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018336].usefull || 0 }}% pomocna.

jedna z lepszych z Avonu

Moim zdaniem, jest to jedna z lepszych wersji konturówek automaycznych Avon.
Mam wersję fioletową i jest dobra.

Piękny kolor, idealnie się nakłada bez rolowania, ścierania, kombinowania. Ładnie współpracuje z bazami pod cienie.

Dość trwała i wydajna.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958120].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubiona

posiadam odcień midnight sky - granat z drobinkami. Kupiłam do przetestowania, bo znudziły mi się już odcienie czerni i szarości. No i jest to moja ulubiona kredka.
Kolor jest piękny, na oku wygląda bardzo ładnie i elegancko - jako cieniutka kreseczka, ale też jak oczy są mocniej podkreślone.
Utrzymuje się cały dzień, nie rozmazuje.
Ważne jest też to, że jest miękka i nie powoduje podrażnienia oczu. No i nie trzeba jej temperować, bo jest wysuwana.
I nie jest droga - w promocji można ją za 10 zł kupić.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901939].usefull || 0 }}% pomocna.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

O TAK!! :)

Mam odcień brązowy. Kredka tak bardzo rozświetla oko, jest bardzo napigmentowana. Utrzymuje się cały dzień, nie zbiera w załamaniach.Jest mięciutka, wystarczy lekko docisnąć. Kupiłam ją za 15 zł. Mam zamiar kupić również inne kolory. Jak dla mnie jakość jest najwyższa. Polecam, bo jak na avon to jest świetny produkt!!

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[850298].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaba

Kredka daje słabą czerń, rozmazuje się i blaknie. Po kilku godzinach noszenia znika z dolnej linii rzęs i zbiera się w kąciku. Brrrrr
Drobinki owszem są, ale słabo widoczne. Imprezowy look tym się nie wyczaruje.

Używam tego produktu od: od ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 i to nie całe, nadal się z nim męczę i mam jej ok połowy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[827363].usefull || 0 }}% pomocna.

Kosmicznie dobra!

Z tej serii mam tylko jedną kredkę: blackened night.

Raczej unikam czarnych kredek, ale ta jest jak najbardziej w moim typie. Ładny odcień, kredka długo utrzymuje się na powiece. Ogromny plus za to, że jest wysuwana. Piszę o tym w każdej recenzji kredek glimmerstick na KWC, ale bardzo nie lubię temperować kredek, więc to jest dla mnie idealne rozwiązanie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[812467].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobra kredka do oczu

Kredka jest bardzo miękka i delikatna. Drobinki ładnie się błyszczą, dzięki czemu można zrobić dzięki niej fajny imprezowy makijaż.
Nie podobało mi się to, że szybko się zciera i trzeba ją niekiedy mocniej nacisnąć, żeby uzyskać pożądany kolor.
Wielkim plusem jest to, że jest wysuwana i nie potrzeba żadnych temperówek, więc można ją mieć cały czas w torebce.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[800550].usefull || 0 }}% pomocna.