HerbikaPlant, Krem pod oczy z bławatkiem

HerbikaPlant, Krem pod oczy z bławatkiem

Lekki, nieperfumowany krem do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu z bogatym kompleksem substancji aktywnych.

Rozjaśnia cienie pod oczami oraz wyraźnie zmniejsza ich widoczność.

Nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek.

Aktywnie odżywia i doskonale uelastycznia skórę.

Skutecznie wygładza drobne zmarszczki.

Substancje aktywne:

wyciąg z bławatka, witaminy A i E, prowitamina B5 (D-panthenol).

Całkiem dobry

Od lat poszukuję kremu, który skutecznie rozjaśni cienie pod oczami, ale moje poszukiwania nadal trwają. Właśnie przeszłam z czerwonego kremu Ziai pod oczy na ten, testuję. Podoba mi się jego zapach, niby jest nieperfumowany, a jednak czuć ładny aromat. Krem jest bardzo mocno wydajny, dobrze się go wciera, szybko się wchłania. Opakowanie staje się problematyczne kiedy krem się kończy - trzeba go super mocno naciskać, żeby jeszcze coś wydobyć. Fajnie nawilża, bardzo niewiele kosztuje, minimalnie usuwa cienie. Polecam.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027144].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok, ale bez rewelacji

Krem jest ok., ale dopiero po 3 tyg zauważyłam, aby cokolwiek rozjaśnił na buzi. Wchłania się dosyć długo na mojej cerze, a makijaż utrzymuje się przez niego krócej, bo skóra szybko się przetłuszcza. Teraz używam go już tylko na noc i mogę powiedzieć, że efekt jest widoczny, ale w bardzo niewielkim stopniu, dlatego daję 3-ójkę
\\n
\\nNa plus oceniam wydajność, cenę i wygodne opakowanie.
\\n

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992490].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Delikatnie rozjaśnia cienie, ale naprawdę bardzo delikatnie. Ładnie nawilża skórę pod oczami i ma ciekawy skład, który myślę że na dłuższą metę da skórze to czego potrzebuje.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[969252].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja rąk

Fajny

pojemność 15ml, cena około 7zł. Wielkim plusem jest to, że krem nie powoduje łzawienia, szczypania, pieczenia oczu, czyli jednym słowem krem nie podrażnia w żaden sposób oczu. Dobrze nawilża, natomiast ja nie mam jakiś wielkich problemów z brakiem nawilżenia w tej części twarzy. Nie mam też problemów z zasinieniami, więc pod tym względem nie mogę się wypowiedzieć. Bardzo wydajny, w miarę szybko się wchłania. Ogólni za tą cenę bardzo fajny krem i polecam wypróbowania :)

Używam tego produktu od: już nie używam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[912620].usefull || 0 }}% pomocna.

dobrze nawilża i nic więcej

Zakupiłam ten krem zachęcona obietnicami producenta, że rozjaśnia cienie pod oczami. W tej kwestii niestety zawiodłam się. Co prawda nie mam z tym dużego problemu, ale przy pracy na 3 zmiany zdarza mi się spać mniej niż 7 godzin na dobę i wtedy cienie i opuchnięcia są normą. Trzymany w lodówce trochę zmniejsza opuchnięcia, ale to raczej kwestia zimna niż działania kremu. Dobrze nawilża, nie podrażnia oczu ani skóry wokół nich. Zanim się całkowicie wchłonie trzeba chwilę odczekać. Jest bardzo wydajny i tani jak barszcz.
Mimo tych zalet oceniam go według tego, co obiecuje producent, więc tylko dostaje dwie i pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901159].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma

Z działań wymienionych przez producenta zauważyłam tylko lekkie rozjaśnienie i to po nałożeniu grubszej warstwy.

+cena
+nawilżenie
+opakowanie
+zapach

-słabe rozjaśnianie

Używam tego produktu od: 2008

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[872811].usefull || 0 }}% pomocna.

nie

nie robi nic z tego co obiecuje producent, jedynie podrażnił mi skórę wokół oczu. nie kupię nigdy więcej. to już któryś z kolei krem pod oczy z firmy ziaja, któryś z kolei i ostatni, nie próbuję juz z nimi, definitywny koniec!

Ilość zużytych opakowań: połowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[862002].usefull || 0 }}% pomocna.

nie szkodzi

Uważam, że jedynym kosmetykiem, który może pomóc w pozbyciu się cieni pod oczami jest długi sen. Niestety na taki długi sen rzadko mnie stać ;) Bez nastawienia na fantastyczne efekty, postanowiłam wypróbować ten krem.

Jest on bardzo przyjemny w użyciu. Bezzapachowy. Łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy. Nie likwiduje cieni, ale przyjemnie nawilża skórę wokół oczu. Nie podrażnia. Jest wydajny i tani. Polecam osobom, które pod adresem tego typu produktów, nie kierują wygórowanych oczekiwań.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[825156].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie zmniejsza cieni

Kupiłam go tylko ze względu na rozjaśnienie cieni pod oczami. Niestety tego zadania nie spełnił a nie mam wcale dużych cieni. Czasem po nieprzespanej nocy oczy są opuchnięte i widać ciemne obwódki.

PLUSY
-na pewno dostępność i cena
-działa nawilżająco na skórę ,nie ściąga i nie wysusza
-małe poręczne opakowanie
-nie podrażnia oczu

MINUSY
-nie spełnia obietnic producenta(patrz wyżej)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[818379].usefull || 0 }}% pomocna.

bubel

Działanie zerowe.
Strata pieniędzy i nic więcej.
Brak jakiegokolwiek działania o jakim tak gorliwie zapewnia producent.
Sińce, cienie jak były tak były.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[818342].usefull || 0 }}% pomocna.