Schwarzkopf Gliss Kur, Połysk Koloru, Odżywka regeneracyjna bez spłukiwania do włosów farbowanych i po trwałej (stara wersja)

Odżywka przeznaczona do pielęgnacji włosów farbowanych i po trwałej ondulacji, nie wymagająca spłukiwania, do stosowania na włosy mokre i suche. Błyskawicznie dodaje włosom sprężystości, łatwo się rozprowadza na włosach, ma przyjemny i neutralny zapach.

Cena: ok. 14 zł / 150 ml

buuu

To jak na razie jedyny produkt z tej firmy, który się nie sprawdził. Moja siostra go kupiła, a ja spróbowałam, mimo że nie lubię produktów bez spłukiwania, ale tak z ciekawości-zapach i konsystencja na plus, ale efekt był opłakany-szorstkie, matowe siano na głowie :( Dlatego nie kupuję już nic bez spłukiwania, bo wtedy obciąża i matowi włosy.Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

dobra za tą cenę

Nie lubię tej firmy, bo jej kosmetykom nigdy nie udało się "zeskanować i zreperować" moich włosów ;-). Tym niemniej ta odżywka jest dobra - suche włosy dają sie dość łatwo rozczesać, trochę wygładza włosy.
Nic specjalnego, ale w tym przedziale cenowym jest całe mnóstwo gorszych.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/2

taka sobie

Na początku byłam w miarę zadowolona z działania tej odżywki. Potem włosy straciły cały swój blask, zaczęły szybciej się przetłuszczać, były oklapnięte i posklejane nawet wtedy, gdy nałożyłam tej odżywki naprawdę niewiele. Więcej jej nie kupię. Plus za sympatyczny zapach.

Well 01

nigdy więcej

Struktury mojego włosa ta odrzywka nie rozpoznała.Mam włosy rozjaśniane/balejage/,zniszczone po lecie,półdługie.Po użyciu-problem z rozczesaniem,po wysuszeniu-bez połysku,matowe,jakby nie umyte,skóra głowy swędzi.Totalna pomyłka.Próbowałam na różne sposoby;małą ilość,większą,tylko na końcówki-efekt gorszy lub jeszcze gorszy.Po dwóch tyg zrezygnowałam...

bdb

Bardzo skuteczna odzywka. Wlosy staja sie blyszczace, pachnace i bez problemu daja sie rozczesac. Wprawdzie po wyschnieciu sprawiaja wrazenie troche "sklejonych" ale wystarczy jeszcze raz przeczesac i jest super. Na razie zuzylam jedna tube, ale na pewno kupie znowu.

świetna

Ma bardzo delikatny zapach, nie obciąża włosów, nadaje im śliczny połysk.Odżywia osłabione farbowaniem włosy, nadaje im puszystości i miękkości.

przeciętny efekt

Czekam, a efekt nadejść nie chce ;-) Od pewnego czasu używam serii Gliss Kur do włosów farbowanych - szamponu, balsamu plus tejże odżywki. Po zastosowaniu widać pewną poprawę, włosy są nieco gładsze i milsze w dotyku, spodziewałam się jednak czegoś więcej. Może należy tę odżywkę dłużej stosować, zobaczymy.

Rozczarowanie

Spodziewałam się dobrych efektów, a nastąpiło roczarowanie. Włosy po odzywce są ciężkie i jakby zbyt wilgotne, co powoduje ich szybkie przetłuszczanie. Ładnie pachnie, ale niestety to jedyny plus.

świetna

Bardzo dobra odżywka. Trwałej nigdy nie robiłam, ale włosy farbuje od lat i mam je dosyć suche i sztywne. Po zastosowaniu odżywki włosy stają się sprężyste, nawilżone, głddkie, miękkie i lśniące. Nie są tłuste ani ciężkie. Bardzo wydajna (mam włosy poniżej ramoion i dosyć gęste, a wystarczy troszke tej odżywki). Zapach bardzo deilkatny, prawie niewyczuwalny - co też mi odpowiada.

u mnie działa świetnie

Moje suche włosy po prostu piją tę odżywkę. Po nałożeniu preparat znika, a włosy sa bardzie sprężyste, nie obciążone, bez śladów natłuszczenia, nie sklejają się ani nie nabierają tendencji do skręcania w niepożądanym kierunku. <BR>Ważne, że odżywka ma bardzo delikatny, ledwo zauważalny zapach - mnie bardzo drażnią takie preparaty intensywnie "perfumowane" aromatami owoców czy nawet ziół.