Herbal Care, Szampon do włosów cienkich i przetłuszczających się Jasmin/Żen-szeń

Szampon z kojącym wyciągiem z jaśminu i wzmacniającym ekstraktem z korzenia żeń-szeń. Dokładnie usuwa z powierzchni włosów nadmiar sebum, przywraca włosom blask i zdrowy wygląd. Zawiera ekstrakt z drzewa guar, który odżywia włosy i ułatwia ich rozczesywanie.

Cena: 7,90 zł / 200 ml

szok

Jak ja mogłam wczesniej go nie kupować i odkryć dopier teraz kiedy już nie sprzedają?
Szampon ten kupiłam jak na złość na allegro po dokładnym przeczytaniu poniższych recenzji.
Oto zalety i na nich skończę:
*Dokładnie myje ale bez wysuszania
*Moje włosy są tak świeże i puszyste jak u dziecka i jeszcze długo takie pozostają
*nie plącze
*wydajny
*pięknie pachnie-jako jedyny z całej serii nie ma przesłodzonego zapachu
*tani jak barszcz

aaa jest wada: Już nie sprzedają....ale za to nie odejmę gwiazdki. Avon sam sobie ujął na honorze i wypuścił nowe landrynkowe szampony "naturalne"

dobry...

szamponik ładnie pachnie...ładnie się pieni...ładnie wygląda...jest gęsty, ale niezbyt wydajny (marketingowcy wiedzą swoje:) ), jedna butelka starcza na krótko...najbardziej podoba mi się jego zapach...działanie jego jest przeciętne...ot taki sobie szamponik co to ładnie pachnie

bez odżywki ani rusz

Jedynym plusem tego szamponu jest cena. Szczegolnie kiedy jest w promocji za 4.90 :)
Szampon jest bardzo przeciętny. NIe wywyższa się własciwosciami, ale tez nie jest taki najgorszy. Dostałby ode mnie *** gdyby nie plątał tak potwornie włosów :(
Muszę użyć chyba tony odżywki, żeby włosy wyglądały jako tako. Inaczej są postrzępione, zamieniają sie w siano, są twarde i nieprzyjemne w dotyku. Bardzo trudno je rozczesać :(

Avon Mark - relacja

mniej niż więcej

za bardzo rozcieńczony przez co na szczęście szybko mi się skończył. jedynym efektem widocznym na moich włosach po jego uzyciu było straszne siano. wlasciwei n ie chodzi o wysyczenie tylko takie plątanie włosów. brzydal ale ładna buteleczka

Traaagediaaa

Osobiscie uwazam wszystkie szampony avonowskie za paskudztwa, a wszystko dzieki temu specyfikowi. Wyraznie poglebil on stam wzmozonej produkcji loju, wiec po raz kolejny musialam sie ratowac Head&Shoulders'em. Nigdy wiecej nikt mnie nie namówi na szampony tej marki, przenigdy...

Odpada

Szampon ten śmierdzi w porównianiu do innych z Herbal Care. Ma konsystencj żelu do twarzy, przez co zużywa się ekspresowo. Obiecanego działania nie zauważyłam. Daję * za to, że nie wususzył głowy ani jej nie podrażnił.

NIE!!!

teoretycznie szmapon dla mnie - mam włosy tłuste, ale i dość cienkie :(
ale tylko teoretycznie!
włosy po nim były okropne! natychmiast się przetłuszczały, były matowe i przyklapnięte :(
bardzo niewydajny - trzeba było wylewać hektolitry, żeby się łaskawie zaczął pienić
jedyny plus to, że ładnie pachniał...
ilość zużytych opakowań: 1 ale nie wiem co się z nim w końcu stało, bo myć włosów to nim się nie dało :(

zawsze do niego wracam

zdecydowanie mój ulubiony szampon! Ślicznie pachnie, ma taką fajną konsystencję, jak kisielek, włosy są po nim takie śliskie, łatwo się rozczesują, są miękkie, puszyste i błyszczące. Bardzo go lubię!

Na prawdę wart zakupu

Najlepszy szampon jaki do tej pory miałam. Włosy są po nim puszyste, bardzo ładnie błyszczą, zdecydowanie wolniej się przetłuszczają. Na dodatek przyjemnie pachnie, jest bardzo wydajny i niedrogi. Cały czas eksperymentuję z szamponami, ale i tak w końcu wracam do tego.

ilość zużytych opakowań: ok.6 (jeśli nie więcej)

paskuda

zdecydowanie nie polecam tego śmierdziela, brzydko pachnie, przetłuszca włosy, wyglądają po nim jak umyte w oleju. Naprawdę załamka.

Dżast szampon

Słabo się pieni, jest mało wydajny i bardzo plącze włosy. Ma ładny zapach i to chyba jedyna zaleta, bo nie zauważyłam, żeby włosy mniej się po nim przetłuszczały.

Ilość zużytych opakowań: jedno.

nie, aż taki znowu super!

Wypróbowałam wiele różnych szamponów z AVONU niestety żaden z nich nie okazał się wart ponownego kupna. Ten szampon również nie należy do najlepszych, od taki zwykły szampon. Ładne opakowanie i dosyć przyjemny zapach. To wszystko. Na pewno super to on, aż taki nie jest jak uważała moja poprzedniczka.
Ciężko się pieni, nie miłosiernie piecze w oczy, no i zero rezultatów jeżeli chodzi o przetłuszczające się włosy. W dodatku mało wydajny.
Co z tego, że jest tani skoro nie spełnia obietnic producenta?
W tym wypadku szkoda nawet tych kilku groszy. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: połowa, więcej nie kupię.