Eau Moussante Physiologique (Fizjologiczna pianka oczyszczająca)

Eau Moussante Physiologique (Fizjologiczna pianka oczyszczająca)

Pianka do mycia twarzy delikatnie oczyszcza i usuwa makijaż zachowując równowagę fizjologiczną skóry. Pobudza blask i świeżość skóry. Skóra jest uwolniona od zanieczyszczeń, swobodnie oddycha.

Fizjologiczna pianka oczyszczająca

Pierwszym dość istotnym dla mnie aspektem jest zapach produktu, który wprost uwielbiam. Bardzo mi się spodobał już od pierwszego użycia. Z pewnością jest on aromatyczny, ale nie kłóci się z zapachem ulubionych perfum. Poza tym odświeża i pobudza, jednocześnie nie podrażniając swoją intensywnością. Jeśli dodamy do tego odcień produktu w butelce to produkt jest dla mnie strzałem w dziesiątkę. Niesamowicie podoba mi się ten morski kolor.

Kolejną i według mnie najważniejszą kwestią jest to, że pianka mnie nie uczuliła. Używam jej już od jakiegoś czasu i nie widzę, żeby podrażniła moją skórę – co naprawdę stanowi wielki plus dla tego produktu. Warto również zaznaczyć, że twarz po umyciu nie jest ściągnięta, więc jeśli nie lubisz tego uczucia, to pianka jest zdecydowanie dla Ciebie. Delikatnie i łagodnie myje twarz, ale przy tym jest naprawdę skuteczna.

Na dokładne umycie całej twarzy zużywam tylko jedną pompkę pianki, dzięki czemu opakowanie 150 ml starcza na długi okres czasu przy takim stosowaniu. Skóra po jej użyciu jest miękka i wydaje się być nawilżona, więc nie ma mowy o przesuszeniu. Wracając do używania pianki, jako produktu do demakijażu twarzy to naprawdę w tym temacie spisuje się ona rewelacyjna. Świetna alternatywa dla jakichkolwiek mleczek czy miceli, ponieważ formuła pianki lepiej pokrywa skórę i lepiej oczyszcza. Jednak jej główną rolą jest oczyszczanie, a nie demakijaż, dlatego najpierw używam produktu przeznaczonego stricte do zmycia makijażu, następnie stosuję piankę. Na tak przygotowaną skórę nakładam ulubiony krem.

Polecam.
Więcej na moim blogu. ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524961].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobre

Zalety:
+ ma estetyczne i higieniczne opakowanie
+ do umycia twarzy wystarcza niewielka ilość, jeden psik w zasadzie, przez co jest bardzo wydajna
+ jest bardzo lekka i puszysta
+ łagodnie myje twarz, ale jest to działanie skuteczne, domywa makijaż
+ nie podrażnia i nie wysusza

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433836].usefull || 0 }}% pomocna.

sympatyczna pianka

Może nie przykładam do demakijażu az takiej uwagi, jak Koreanki, niemniej używam różne produkty - najpierw olejek, a potem piankę lub krem. Nie, nie uważam, by musiały to byc produkty luksusowe i drogie, bez przesady, ale powinny być skuteczne i przyjemne w użyciu.
Piankę kupiłam w miniaturach po 50 ml, w sumie 250 ml, czyli więcej, niz opakowanie pełnowymiarowe. Wygodne i skuteczne rozwiązanie. Pianka jest lekka i delikatna, dość dobrze się pieni, nie podrażnia oczy, gdy jest w ich pobliżu, choć makijaż oczu i tak zmywam płynami micelarnymi. Doczyszcza twarz, choć pewnie sama z makijażem by sobie nie poradziłą. No, z moim może, bo maluję sie delikatnie...Twarz po jej użyciu nie jest wysuszona. Jest wydajna. Polecam testy, zwłaszcza, że mozna kupic miniatury w bardzo przyzwoitej cenie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1152601].usefull || 0 }}% pomocna.
La Roche Posay Skin Checker

OK!

Pianka bardzo szybko i dokładnie zmywa makijaż.

Wydajność w stosunku do ceny mocno średnia.

Nie uczula.

Nie zapycha i nie pogarsza stanu cery.
Ciężko powiedzieć czy wysusza czy nie, bo moja cera z natury jest bardzo sucha.

Pianka jest ok, wydaje mi się, że za tą cenę można dostać lepsze produkty.

Lubię ją i pewnie jeszcze kiedyś kupię, ale nie jest to pianka bez której nie mogę się obyć.

Ilość zużytych opakowań: 5x 50 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1119491].usefull || 0 }}% pomocna.

Niekoniecznie do wrażliwej skóry

Miła pianka. Dobrze oczyszcza, momentalnie zmywa makijaż i ma przyjemną konsystencję. Niestety mocno wysusza, co przy wrażliwej skórze powoduje podrażnienia. Nie ma się czemu dziwić skoro na trzecim miejscu w składzie są SLSy...
Inną sprawą jest cena. Swoją piankę dostałam w prezencie, ale z całą pewnością nie zapłaciłabym ponad 50 zł za średnio wydajny produkt z takim składem. La Roche Posay się nie popisało.

Ilość zużytych opakowań: 150 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1077661].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłość od pierwszego użycia.

Po pierwszym użyciu pianki byłam mile zaskoczona. Nigdy wcześniej nie miałam tak przyjemnego produktu do mycia twarzy. Ona po prostu koi dotykiem. Mam cerę wrażliwą i mycie wodą jest dla mnie często problematyczne. Nie w tym przypadku. Pianka jest przyjemnie kremowa. Ma się wrażenie, że głaszcze skórę. Jednocześnie ta delikatność nie przeszkadza w skutecznym oczyszczaniu. Przy czym nie pozostawia uczucia ściągnięcia, wręcz przeciwnie mam wrażenie, że wręcz nawilża. Produkt idealny do cer suchych i wrażliwych. Jeden malutki minusik, to fakt, że dość szybko się zużywa, a tania nie jest. Ale nic to przy działaniu. Bezzapachowa. Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030955].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny zapach i nie tylko

Pianka dobrze oczyszcza skórę, ma ładne opakowanie i pięknie pachnie (aptecznie, nie wszystkim może się ten zapach spodobać). Nie podrażnia wrażliwej skóry, nie wysusza jej, jest dość wydajna, ma przyjemną konsystencję.
Dostałam ją jako prezent i chętnie używałam, ale przy tej cenie nie wiem czy sama ją sobie kupię, bo jestem przyzwyczajona do mycia twarzy hipoalergicznym mydłem i nie wiem czy taki gadżet jest mi faktycznie niezbędny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001408].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłe zaskoczenie

Piankę poleciła mi kosmetyczka jako lekką, niewysuszającą alternatywę dla żelu. Wcześniej jakoś pianka wydawała mi się zbyt delikatna dla porządnego oczyszczenia twarzy ale bardzo się myliłam :D Pianka mimo, że ma lekką formułę oczyszcza bardzo porządnie. Nie daje mocnego uczucia ściągnięcia i jest bardzo wydajna. Standardowa cena wydaje mi się wysoka ale często są na nią promocję w super pharm :D

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1000098].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealne oczyszczanie twrazy

Pianka sprawdziła sie u mnie rewelacyjnie :) Nadała mojej skórze blasku .swietnie Oczyszcza z pozostałosci makijazu . usuwa obumarły naskórek i oczyszcza pory . Moja twarz jest bardzo przetłuszczająca sie , mimo to stosuję piankę dwa razy dziennie nie wysusza , nie podraznia , polecam ;)

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980005].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam :)

Zmierzając do SP mialam juz wizję zakupu jakieś pianki zamiast żelu do oczyszczania twarzy, kupiłam piankę LR i jestem bardzo zadowolona!
zapach- bardzo neutralny, bez nut zapachowych
wydajność- do jednej aplikacji wystarczają mi dwie pompki, używam jej od miesiaca i patrzac na ilosc zuzycia starczy mi na ok 5 miesięcy
efekty- używam pianki po demakijażu Biodermą w celu doczyszczenia buźki i jestem bardzo zadowolona- buzia czysta, pianka jest delikatna nie wysusza skóry nie jest napięta po użyciu pianki i zauważyłam że mam mniej niespodzianek na twarzy.

naprawde polecam, a pół gwiazdki odejmuję za cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[977312].usefull || 0 }}% pomocna.