Body Firm, Firming Shower Gel (Ujędrniający żel pod prysznic)

Body Firm, Firming Shower Gel (Ujędrniający żel pod prysznic)

Ujędrniający żel pod prysznic zawiera ekstrakt z alg morskich, od lat znany ze swoich właściwości ujędrniających oraz ceramidy z ziaren słonecznika, czyli jedne z najważniejszych lipidów występujących w skórze. Ceramidy uzupełniają i wzmacniają naturalną barierę hydrolipidową, chroniąc skórę przed nadmierną utratą wilgoci i działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Codzienne stosowanie żelu pod prysznic już w dwa tygodnie znacząco poprawia elastyczność skóry.

świetny

jest super, zostawia niesamowicie przyjemną skórę, trochę ujędrnioną, podoba mi się jego konsystencja i to, jak pachnie, zecydowanie polecam wszystkim

czego chcieć więcej?

Produkt z samymi plusami:
+ świetnie nawilża
+ ładnie pachnie
+ dobrze się pieni, ma kremową konsystencje
+ pozostawia skórę jedwabistą i jakby ciut jędrniejszą
+ tani i dostępny
+ estetyczne opakowanie (dokładnie w kolorystyce mojej łazienki :) )
Czasem szukam odmiany i sięgam po inne żele, ale potem skruszona wrcam do Dove, nie ma lepszego!

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 7 albo 8

***

Czego można się spodziewać po żelu do mycia? By pachniał ładnie, nawilżał i mył. Jeśli chodzi o nawilżanie i mycie: nie mam zarzutów. Jeśli chodzi o zapach: niby ładny (przecież nawet wąchałam przed zakupem), ale... W czasie mycia jakby trochę duszący. Za to odejmuję gwiazdkę i wykluczam z listy możliwych przyszłych zakupów.
Jeśli chodzi o ujędrnianie: nie dostrzegam rezultatów.
Co do wydajności i opakowania nie mam zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: 2 mcy

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

KWC!

Żel jest bardzo delikatny dla skóry (jak wszystkie inne żele Dove) sprawia że jest nawilżona, delikatna, ujędrniona. Zapach ma cudny. Jest wydajny i ma bardzo fajna konsystencje. Polecam!!!

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Mój ulubiony

Żel jest żelem, wiele się po nim nie spodziewam, bo cóż może dać żel oprócz ewentualnego nawilżenia, mycia i ładnego zapachu? I właśnie to daje mi ten żel, genialny zapach, właściwie to mnie urzekło w nim no i jakaś skuteczność, na która nawet specjalnie nie zwracam uwagi, bo jestem jędrna :) Jako, że staram się oszczędzać na pewnych kosmetykach, uważam, że jak na cenę ten kosmetyk jest jak dla mnie w sam raz, regularnie wracam, mimo, że czasem szukam czegoś nowego innego, dziś odświeżyłam zapas :)

Używam tego produktu od:3 lata
Ilość zużytych opakowań:duzo

Mój ulubiony żel :)

Mój ulubiony żel i zawsze do niego wracam. Nie jest drogi, zwłaszcza jak trafi się na zestaw żel + balsam. Ma kremową konsystencję, ładnie się pieni, i pachnie. Tak, tak - uwielbiam ten gloniasty zapach alg, choć wierzę, że niektóym nie przypadł do gustu ;)

I co najważniejsze działa - efekt napięcia skóry jest widoczny - czego kompletnie nie spodziewałam się po żelu pod prysznic. Dodam, że stosuję go zawsze z krótkim masażem ostrą gąbką.

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

U mnie również się sprawdził

Efekt ujędrnienia zauważyłam po 3 tygodniach stosowania i to bez kremowania się dodatkowo. Stosowałam w połączeniu z lekko chropowatą rękawicą do masażu. W ogóle po tym żelu nie czułam potrzeby balsamowania się. Jedyne co, to po jakimś czasie zapach zaczął mnie wkurzać.Używam tego produktu od:używałam ponad miesiąc

jak to zel

żel jak żel - nie wyróznia sie niczym spercjalnym
pare lat temu kupiłam go dodatkowo z kremem ujedrniającym, do ciała dove ("piekne kształty - kobiece kształty") - jak to mówiła reklama
w moich oczach jest to zwykły żel pod prysznic,bez fajerwerków jednyk słowem
dobrze myje, konsystencje ma ok
generalnie o ujędrnieniu jakimkowliek raczej nie ma mowy, ale własciwie uzywałam do tylko jako dopełnienie kremu do ciała z tej samej linii, ujedrnienia po żelu sie nie spodziewałam i dobrze, bo cała seria nie wypadła zbyt dobrze w moich oczach
raczej juz po nią nie siegne
ogólna ocena - srednia

Używam tego produktu od:pare lat temu

Zwykły

Żel dostałam gratis do balsamu brązującego Dove bo samego bym go pewnie nie kupiła.

Nie lubię zapachu kosmetyków Dove, wszystkie (poza wspomnianym balsamem brązującym) pachną tak samo - niezbyt ciekawie i chemicznie.

Jedynie co mi się podobało w tym żelu to jego gęsta konsystencja i biały kolor ale nie jest zbyt wydajny.

Opakowanie takie sobie.

Nie wspominam już o jego rzekomym efekcie, czyli ujędrnieniu bo takowego nie zauważyłam.

Najzwyklejszy żel pod prysznic. Na półkach w drogeriach można znaleźć sto innych i lepszych - pięknie pachnących z egzotycznymi składnikami i cieszącymi oko opakowaniami.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca

bez spektakularnych efektów

Brak spektakularnych efektów ujędrniających

Stosuję jednak nadal bo bardzo lubię zapach i konsystencję.

Używam razem z żelem-kremem ujędrniającym z tej samej linii

wydajny

Używam tego produktu od:1,5 roku z przerwami

A u mnie sie sprawdzil !

Stosowalam go jakis czas temu i dobrze go wspominam. Konsystencja mi sie podobala i zapach.
Napinal mi skore, bardzo wygladzil i czulam ze jest bardziej jedrna.
Pamietam jednak, ze troche mu pomagalam - masowalam sie intensywnie gabka i stosowalam naprzemienny prysznic zimna i ciepla woda. Bo nie wierze w to, by jakikolwiek zel sam dzialal cuda.
U mnie sie sprawdzil i z tego co pamietam, nawet lepiej niz inne !

Używam tego produktu od: paru miesiecy

lubię :D

Co do etykietki, to nie jestem jej pewna, bo nie zauważyłam, żeby z moje ciało było bardziej jędrne. Jednak lubię ten żel ze względu na zapach (każdy lubi co innego) i efekt nawilżenia oraz świeżości po użyciu. Lubię :)

Używam tego produktu od: jakiś miesiąc temu pierwszy raz