Dove, Firming Beauty Body Lotion (Ujędrniający balsam do ciała)

Dove, Firming Beauty Body Lotion (Ujędrniający balsam do ciała)

Ujędrniający balsam do ciała łączy w sobie dobroczynne działanie ekstraktu z alg, ceramidów i mleczka nawilżającego Dove. Codzienne stosowanie na skórę całego ciała już po dwóch tygodniach daje efekt niezwykłego ujędrnienia i elastyczności. Kosmetyk nie tylko regeneruje skórę, ale dostarcza uczucia pełnego relaksu i odprężenia.

Uwielbiam

Uwielbiam ten balsam! Za zapach, za wygładzanie, za ujędrnienie. Jedyny minus to cena. Jak dla mnie za drogi. Fajnie napina skórę i sprawia, że jest mięciutka :)

lubię za zapach :)

Mam skórę normalną, przesuszającą się jedynie zimą. Latem i wiosną szukam balsamów o świeżym zapachu i lekkiej konsystencji, które się szybko wchłoną i nie będą kolidowały z perfumami. I taki był własnie balsam Dove - utrzymał poziom nawilżenia mojej skóry, delikatnie ją napinał i uelastyczniał. Nieźle się wchłaniał i zostawiał przyjemny, ogórkowy zapach - bardzo orzeźwiający. Niczego więcej nie wymagam - no mógłby trochę mniej kosztować, bo za dużo nie robi względem zapewnień producenta...

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

nie wart swojej ceny

Niewątpliwą zaletą jest zapach (kremowo-balsamiasty) i ... zapach. No nie, ale jednak takie mam pierwsze skojarzenie. Konsystencja w sam raz, dobrze się rozprowadza, dobrze nawilża. Dużo gorzej z wchłanianiem - póki było w miarę ciepło kleił się tak niemiłosiernie, że nawet po kilku godzinach czułam się jak dopiero co po aplikacji. Dopiero jak skóra zaczęła się przesuszać w okresie jesiennym, wchłanianie osiągnęło poziom akceptowalny.
Ujędrnienia nie zauważyłam żadnego, a wcale nie spodziewam się buk wie czego.
Kształt butelki umożliwiający postawienie na zamknięciu całkiem fajny, ale jak jest już mniej balsamu to trudno go wydobyć, a po rozcięciu butelki okazuje się, że całkiem sporo jeszcze zostało.

Używałam tego produktu od: ostatniego lata
Ilość zużytych opakowań: 1x 250ml

Manicure - marynarskie paski

Firma, która doprowadza do furii :/

Używałam kiedyś, bo ktoś przyniósł to to do domu. Raczej nie zachwycał. Na ujędrnienie nie liczyłam i też go nie zauważyłam. Ogólnie Dove to bardzo przeciętne balsamy wypromowane drogą agresywnej reklamy i nie mam już ochoty po nie sięgać. A z resztą, pozostałe wynalazki Dove nie są wcale lepsze, na domiar złego firma testuje na zwierzętach. Angażowanie zwierząt i jeszcze do tego kiepska jakość to jak dla mnie za wiele złego na raz i wręcz nie cierpię tej firmy.

A balsam ma multum minusów:
- nie nawilża dobrze, jedynie tak dziwnie oblepia
- trochę piecze na ogolonej skórze
- toporna konsystencja
- nie ujędrnia, wiadomo!
- średnio się wchłania, ogólnie niski komfort
- maże się, kiepsko rozprowadza
- zapach bywa męczący
- kiepski skład
- butelka nie pozwala wydobyć gęstych resztek bez jej rozcięcia
- cena jak za taką jakość to wielkie nieporozumienie.

Męczyłam ten balsam razem z Mamą przez kilka miesięcy, ale zupełnie bez entuzjazmu. Odetchnęłam z ulgą gdy się skończył, a Mama później nawet o nim już nie wspomniała.

Ciągle się głowię, co kobiety widzą w tych balsamach. Chyba jednak ten stan rzeczy jest dziełem wieloletnich kampanii reklamowych Dove serwujących nam wizerunek pseudoluskusu nierozerwalnie związanego z ich wyrobami. Wciskanie kitu o pięknie, delikatności, zadbaniu, wyjątkowości nieźle im idzie, to fakt!

bardzo dobry :)

Balsam Dove traktuję na równi z Neutrogeną - oba są rewelacyjne, i świetnie nawilżają skórę :)

PLUSY
- fajnie nawilża, nie zostawiając przy tym tłustego filmu,
- łatwo i szybko wchłania się w skórę,
- ma ładny, subtelny zapach,
- wydajny,
- bardzo często na promocjach (i w zasadzie tylko wtedy go kupuję, gdy jest przeceniony - 14,90 zł za 400 ml),
- jeśli chodzi o ujędrnianie, to jakiś tam efekt jest - ale jak na balsam UJĘDRNIAJĄCY to szału nie ma - nie mniej jednak mu to wybaczam, gdyż lekko napina skórę,
- bardzo przyjemny w stosowaniu :)

Używam tego produktu od: 4 - 5 lat
Ilość zużytych opakowań: duuuuużo po 400 ml

ładnie pachnie i ma nietłustą konsystencję!

Używałam balsamów Dave kilkakrotnie i bardzo je lubię
Są nietłuste, dobrze się rozprowadzają i szybko wchłaniają

Ładnie pachnie

polecam wszystkim którym zależy na czasie i szybkim efekcie ;0

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4

No coz

Nie porywa...
Nie ujedrnia a jezeli tak to chyba treba czekac pol roku ;p ja uzywalam 3 miesiace i nic ;p

jedyny plus jest taki ze skora po nim wyglada zdrowiej i ma ladny koloryt....dosc ladnie pachnie - ale to chyba wszystko :-)

Jak dla mnie za rzadki i za bardzo klejacy.
Wiecej go nie kupie bo nie mam do niego sily :-)

Za to serum Perfect curves ma dzialanie piorunujace +:D Polecam serum a tego balsamu nie

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Niezawodny.

Bardzo lubię balsamy Dove, za niezwykły zapach, konsystencje ułatwiającą aplikację i niezawodne działanie nawilżające.
Moja skóra wymaga bardzo intensywnego nawilżenia, ponieważ jest nadzwyczaj sucha a ten balsam Dove sprawdza się idealnie
w mojej codziennej pielęgnacji. Ma świeży, przyjemny i nienachalny zapach, który utrzymuje się na skórze jeszcze przez
pewien czas po aplikacji. Jest dosyć wydajny, a cena jest adekwatna do jakości owego produktu.

Ilość zużytych opakowań: 4.

Ulubiony

Balsam ma bogatą konsystencję wspaniale nawilża i odżywia skórę,która po zastosowaniu jest niesamowicie miękka i gładziutka.
Jeśli chodzi o ujędrnianie też się nie zawiodłam kosmetyk napina i lekko "podnosi"skórę.
Zapach wspaniały ale może to tylko moje "zboczenie"uwielbiam:)
Pięknie się wchłania od razu można załóżyć ubranie.
Odejmuje pół gwiazdki za nieco twarde opakowanie,ciężko wydobyć resztki.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Ulubiony

Przygode z tym balsamem zaczelam prawie 10 lat temu, wtedy to byl moj pierwszy kosmetyk tego rodzaju. Od tamtej pory zrobilam pare skokow w bok, ale zawsze do niego wracam. Jest zdecydowanie moim ulubionym balsamem:

+bardzo dobrze sie rozprowadza
+bardzo dobrze sie wchlania
+uwielbiam jego zapach, utrzymuje sie dlugo na skorze
+dobrze nawilza, ujedrnia satysfakcjonujaco

+/- cena nienajgorsza, ale czasami jestem zmuszona siegac po troche tansze

Podsumowujac: POLECAM:)

Używam tego produktu od: bardzo dlugiegi czasu:)
Ilość zużytych opakowań: duzo:)

uwielbiam

Gdyby nie cena dałabym 5 gwiazdek,najczęściej kupuję go na przecenie .

Szybko się wchłania

Nie pozostawia tłustej "powłoki"na ciele,która się klei przez pól dnia

Ma miły zapach,który długo się utrzymuje

Jest wydajny to większe opakowanie starcza mi na 2 miesiące a w ciągu dnia zdarza mi się użyć go nawet 3 razy

Moja skóra go uwielbia jest jedwabista i delikatna w dotyku.

Ostatnio go zdradziłam i bardzo tego żałuję tak wiec przy najbliższej okazji go kupię bo doszłam do wniosku,iż czasem lepiej wydać więcej niż używać czegoś "do bani"

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: kilka tych większych

Najlepszy

Najlepszy balsam jakiego używałam! Lekki i świeży, szybciutko się wchłania. Fantastycznie wygładza skórę. W połączeniu z masażem ujędrnia. Można go użyć po prysznicu i zaraz się ubierać. Nie zostawia plam na ubraniu. Zapach może nie odpowiadać wszystkim, natomiast dla mnie jest ok. Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: chyba ponad 4 lata!
Ilość zużytych opakowań: dużo!