Dove, Firming Beauty Body Lotion (Ujędrniający balsam do ciała)

Dove, Firming Beauty Body Lotion (Ujędrniający balsam do ciała)

Ujędrniający balsam do ciała łączy w sobie dobroczynne działanie ekstraktu z alg, ceramidów i mleczka nawilżającego Dove. Codzienne stosowanie na skórę całego ciała już po dwóch tygodniach daje efekt niezwykłego ujędrnienia i elastyczności. Kosmetyk nie tylko regeneruje skórę, ale dostarcza uczucia pełnego relaksu i odprężenia.

Ulubiony

Nie spodziewam się cudów po żadnych balsamach z dopiskiem \"ujędrniający\". Po tym również.

Używam go, bo odpowiada mi bardzo jego konsystencja i zapach.

Rozsmarować go jest bardzo łatwo, dobrze się wchłania, nie lepi.

Dobrze nawilża, skóra jest gładka, miła w dotyku.

Zapach dyskretny, delikatny.

Wygodna butelka.

Dobra cena.

To chyba jedyny balsam do którego wracam regularnie od wielu lat.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: nie wiem

jest ok, ale bez rewelacji

Balsam ma przyjemny zapach i konsystencje. Owszem, Plusy:
+lekka konsystencja
+przyjemny zapach
+ujedrnia, ale bez rewelacji
Minusy:
- koszmarnie sie wchlania! Jest to jedno glowna ale bardzo istotna wada. Przez cały dzień na skórze pozostaje tłusta, lepiąca się warstwa.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

fajny

Balsam dobrze się wchłania, napina delikatnie skórę, pozostawia cieniutki film, który czasem jest wyczuwalny, pomimo lekkiej konsystencji co czasem mi przeszkadza. Ładnie pachnie, nie podrażnia, nawilża skórę. Jest wydajny, nie jest zbyt gęsty, dobrze się rozprowadza. Kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

dziwak

Kupiłam pod wpływem impulsu, ponieważ pachniał podobnie jak perfumy pewnego N., którym byłam (póki co jestem) zauroczona. Musiał mieć jakąś nutkę jego zapachu.

Niestety dla mnie, poza zapachem nic nie miał fajnego.
W przeciwieństwie do innych ujędrniaczy, Dove po prostu usztywnił mi skórę!
Nigdy wcześniej nie czułam czegoś takiego i miłe to nie było... Ciało było napięte i to wcale nie do końca ładnie. Nie mogłam wręcz "przejechać" dłonią, bo hamowana była tą dziwną sztywnością!

Jeśli kupię, to dla zapachu, nie dla właściwości.

Uprzedzę jednak, że ów zapach jest mocny i duszący.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

dobry

Bardzo przyjemny balsam, który dobrze nawilża i rozprowadza się na skórze. Ma ładny zapach, szybko się wchłania i pozostawia skórę miękką i dobrze nawilżoną. Co do ujędrnienia, to widzę lekką poprawę.

Wydajny.

Średnio

Nawilża,odżywia i dzięki temu skóra wyglada lepiej ale typowego ujędrnienia nie ma.Działa podobnie do nivea ujedr.Wydajne ,szybko się wchłania....Nie za bardzo zapach przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od:jakiś czas

Fajny

Bardzo przyjemny kosmetyk. Używałam go dawno temu i pamiętam, że były efekty. Teraz sobie o nim przypomniałam i znów jestem zadowolona. Dobrze nawilża, nie jest tłusty, szybko się wchłania, ma super zapach, jest wydajny i napina skórę.
Polecam.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

UJĘDRNIA!!!!!!!!!!

Hmmm po zużyciu chyba 6 opakowań mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że ten kosmetyk zdziałał cuda. Po kilku nałożeniach skóra jest:
-wyraźnie bardziej napięta,
-gładsza,
-ma ładny jednolity kolor,
- zapach balsamu jest cudny
w polączeniu z peelingiem(jakimkolwiek) daje jeszcze lepsze efekty.

GORĄCO POLECAM!!

Używam tego produktu od: 4 MSC

Porządny kosmetyk

Bardzo lubię całą serię Dove Firming. Balsam ma bardzo przyjemną konsystencję, fajnie się go nakłada chociaż troszeczkę się klei. Po nałożeniu muszę chwilę poczekać zanim założę ubranie. Balsam bardzo ładnie nawilża skórę i pozostawia przyjemny, charakterystyczny zapach. Co do ujędrniania to nie mogę się wypowiadać, bo nie stosuję go regularnie a na zmianę z kilkoma innymi kosmetykami. Podsumowując, to porządny kosmetyk za dobrą cenę. Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: paru lat ale nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: 5 może więcej

Super:)

Balsam doskonale relaksuje. Nie mam zbyt dużych problemów z brakiem jędrności i dlatego nie wiem jak bardzo jest skuteczny. Szybko się wchłania, łatwo się rozprowadza. Po użyciu czuję że skóra jest napięta i małe mrowienie jakby masażyk. Bardzo go lubię. Polecam...

Używam tego produktu od:roku

fajny

Nie miałam nigdy ogromnych problemów z brakiem jędrności skóry,ale w tym roku przed wakacjami postanowiłam ją troche poprawic. Uzywalam przez ok.miesiac przed wyjazdem i przyznam,że faktycznie skóra była dobrze nawilżona i ujędrniona. Nie mam co do niego zastrzeżeń :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Po prostu bardzo dobry.

Balsam ten umieszczony jest w niewlasciwej kategorii, o czym juz pisaly wizazanki ponizej. Absolutnie nie ujedrnia, a takie jest jego zadanie, co oznacza, ze obietnica producenta nie zostala dotrzymana - za to gwiazdka w dol. Ale balsam swietnie nawilza i ma przyjemny, nie za slodki zapach. Swietnie sie wchlania i ma przyjemna konsystencje. Robi to, co powinien zrobic kazdy balsam z polki sklepowej w tym przedziale cenowym, a jednak wiele z nich odpada z Dove w przedbiegach, glownie z uwagi na nawilzenie i konsystencje. Czesto do niego wracam i jest chyba moim ulubionym balsamem z dove, tuz obok zielonego - z ogorkiem. Polecam!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 5