Body Firm, Intensywnie ujędrniający żel-krem

Body Firm, Intensywnie ujędrniający żel-krem

Intensywnie ujędrniający żel-krem przeznaczony jest do intensywnej pielęgnacji brzucha, bioder, pośladków, czyli dokładnie tych miejsc ciała, które są szczególnie narażone na pojawienie się celulitu. Kosmetyk delikatnie nawilża skórę, a zawarte w nim peptydy elastyny dodają skórze energii i witalności. Delikatna konsystencja jest rezultatem doskonałej kombinacji, która powstała w wyniku wykorzystania najlepszych właściwości zarówno żelu, jak i kremu. Preparat już po dwóch tygodniach wyraźnie redukuje oznaki cellulitu., co potwierdziło aż 75% spośród 68 badanych kobiet.

całkiem całkiem

Fajny żel. Bardzo miły w stosowaniu. Ładny zapach, dobrze się wchłania. Skóra po nim jest ujędrniona i gładka.Może kiedyś go jeszcze kupię, ale gdy będzie w promocji, bo za tę cenę są równie dobre , ale tańsze.

Używam tego produktu od: kiedyś tam używałam
Ilość zużytych opakowań: 2 tradycyjne

Przyjemny

Używam go po kąpieli do całego ciała. Największy plus: idealnie nadaje się do masażu a skóra po nim jest naprawdę miękka i gładka. Gęsta konsystencja, maślana - nie każdemu może to odpowiadać. Używanie go daje poczucie zadbanego, odżywionego ciała i to mi się w nim bardzo podoba. Minusy: drogi i mało wydajny. Zapach trochę zbyt intensywny. Efektów "znikania" cellulitu nie zauważyłam.

mój ulubiony

Tak samo jak jego brat sprawdził się u mnie.Należy do moich ulubionych ujędrniaczy,świetny do masażu ,zapach ,konsystencja .Bardzo dobrze i widocznie ujędrnia i nawilża skórę. Minimalnie zmniejsza cellulit

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:ok.4

Manicure - pastelowe paski

Rozczarowanie

Myślałam, że będzie taki jak jego brat balsam z tej samej linii, jeśli nie lepszy. A tu rozczarowanie. Kosmetyk to zwykłe mazidło, które nie robi kompletnie nic. Długo się wchłania, lekko chłodzi, i niestety wysusza skórę.Nie mogłam go skończyć. Ujędrnienia też specjalnie nie zauważyłam.

Nie kupię go więcej.

pieczeeee

Zacznę od wad:
- tłusty, lepki
- długo się wchłania
- piecze w skórę a tego nielubię wśród tych wszystkich antycellulitowych czy ujędrniających kosmetyków, wolę chłodzenie (czasem budziłam się przez niego w nocy, bo tak mi palił w brzuch, tyłek i uda ;) )
- zapach mało przyjemny (jak zresztą cała ujędrniająca linia z Dove)
- działał póki go używałam, później skóra zaczęła wracać do stanu sprzed użycia

zalety:
- wygładza
- ujędrnia
- przez to, że natłuszcza skóra na nogach ładnie sie błyszczy po nim
- po jakiś 10 dniach używania skóra wyraźnie lepiej wygląda

nie kupię go już, bo mimo wszystko męczyłam się z jego używaniem

Używam tego produktu: ponad dwa miesiące

raczje nie

jest to raczje super pielegnacyjny balasamik na problemayczne czesci ciała - sparwia, że sa one miekkie i gładke, troche bardziej napiete, aczkolwiek super ujędrnienia nie zauwazyłam
tym bardziej redukcji cellulitu czy wyszczuplenia równiez nie widziałam
moim zdaniem to ma za wysoka cene jak na swoje działanie
plusem jest dość ładne opakowanie, łatwośc aplikacji
ale ja go wiecej już nie kupie

Używam tego produktu od:4 lata temu

ot taki kremik

Kończę drugie opakowanie z tym, że pierwsze było ze 2 lata temu :)
Rezczywiście jest to lekki kremik, szybko się wchłania, dość przyjemnie pachnie i nie chłodzi skóry - co sprawiło, że używam go właśnie jesieną.
Wygodne opakowanie z klapką, miękka tuba.
Efekt ujedrnienia niemal niezauważalny - trochę jestem rozczarowana. Raczej nie kupię ponownie, bo sa na rynku bardziej skuteczne preparaty.

Używam tego produktu od:2 lata

minimalny efekt ujędrniania

Ładnie pachnie
Wydajny
Znakomicie i szybko się wchłania.
Nie pozostawia tłustej warstewki

Efekt ujędrnienia nie jest spektakularny i krótkotrwały

Używam tego produktu od:1,5 z przerwami

niespełnione obietnice

Balsam delikatnie ujędrnia, a i to jeżeli używa się go dwa razy dziennie. Cellulitu na pewno nie zwalcza, w kazdym razie nie u mnie. Można go ewentualnie stosować zapobiegawczo. Ładnie pachnie, jest srednio wydajny. Raczej nie kupie ponownie.

Używam tego produktu od: nie pamietam

Super!!!!

Super kosmetyk. Pomarańczowa skórka znika jak ręką odiął i to w krótkim czasie. Fajnie pachnie, ma wygodne opakowanie. Jak dla mnie absolutna rewelacja :D

Używam tego produktu od 2 lat

rozczarowanie

no nikomu bym nie poleciła....sama mam cellulit w stopniu niezaawansowanym wiec stwierdzilam ze byle zel sie go pozbedzie a przynajmniej znacznie zmniejszy...a wlaśnie że nie!!stosuje ponad miesiąc, wmasowuje przez ok 4 minuty i wielkie nic!jedynie co mogę zauważyć to gładsza skóra i nic więcej. ////jestem bardzo niezadowlona a pokładałam wielkie nadzieje

Używam tego produktu od:1miesiac
Ilość zużytych opakowań:pół

skuteczny

Bardzo dobry żel-krem. :) Intensywnie ujędrnia tak jak gwarantuje producent. Skóra jest miekka, napięta i gładka. :D

Jeśli chodzi o cellulit - no coż nie widziałam tam wzmianki, a szkoda bo może było by to cudeńko gdyby i ten problem rozwiązywało?... niestety nie ma co gdybać, tak więc pomijam ten temat.

Ujędrnia - czyli spełnia swoje zadanie - i uważam, że jest w tym bardzo dobry! Polecam w 10000% :)

Używam tego produktu: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 2-3