Green Pharmacy, Żel do higieny intymnej `Rumianek lekarski i alantoina`

Green Pharmacy, Żel do higieny intymnej `Rumianek lekarski i alantoina`

Żel do higieny intymnej dla skóry wrażliwej. Do codziennej higieny intymnej. Nie zawiera mydła. Myje i nawilża. Delikatnie pielęgnuje. Daje uczucie komfortu i świeżości. Wygodny w użyciu. Naturalny odczyn zgodny z pH okolic intymnych chroni przed podrażnieniami. Ekstrakt rumianku lekarskiego łagodzi podrażnienia, działa antybakteryjne i przeciwzapalne, alantoina przyspiesza gojenie drobnych ubytków śluzówki.

równowaga flory bakteryjnej, łagodzące, antybakteryjne, odświeżające
z pompką
żel
wrażliwa, podrażniona
żele

Żel do higieny intymnej od Green Pharmacy, który ostatnio zużyłam, zaskoczył mnie swoją skutecznością i delikatnością. Jego łagodna formuła sprawia, że jest doskonały dla osób o wrażliwej skórze, nie powodując podrażnień ani uczuleń.

Przyjemny, subtelny zapach sprawia, że używanie tego żelu staje się przyjemnością, a jednocześnie nie jest zbyt intensywny ani drażniący. Co ważne, produkt ten utrzymuje uczucie świeżości przez długi czas, co daje mi pewność i komfort przez cały dzień.

Opakowanie jest praktyczne i estetyczne, łatwo się aplikuje, a niewielka ilość produktu wystarcza do uzyskania odpowiedniego efektu. Polecam go każdej osobie poszukującej skutecznego i delikatnego rozwiązania w dziedzinie higieny intymnej. Zwłaszcza w tak przystępnej cenie.

Bardzo miły i delikatny żel!

Bardzo lubię produkty tej firmy i ten znalazł się jako kolejny w moim koszyku :)
Do higieny intymnej używam zazwyczaj produktów z naturalnym składem w obawie przed uczuleniami. Ten jest idealny!

Plusy:
*ma prosty, naturalny skład
*jest delikatny
*nie podrażnia i nie uczula
*świetnie myje i daje uczucie świeżości
*cena jak za tę pojemność bardzo przyzwoita
*opakowanie z pompką pomaga w użytkowaniu, a sama pompka się nie zacina i nie psuje.
*bardzo wydajny, starcza na kilka miesięcy użytkowania

Zapach kwestią gustu, ja nie mam z nim problemu :)

Minusów brak!

Polecam zdecydowanie!

Niesamowicie wydajny

Zaopatrzyłam się w ten produkt właściwie mechanicznie. Zamawiałam kosmetyki w drogerii internetowej i zachęcił mnie ten produkt do zakupu z uwagi na bardzo niską, promocyjną cenę. Muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym żelem. Opakowanie jest niezwykle wygodne i higieniczne, zaopatrzone jest w bardzo wygodną pompkę, która umożliwia precyzyjną aplikację żelu. Zapach jest specyficzny.. nie jestem zwolenniczką takiej nuty zapachowej, ale za tym produktem przemawiają inne jego właściwości. Jest on stosunkowo rzadki, ale niezwykle wydajny. Moim zdaniem ten żel swoją konsystencją oraz działaniem olejek niż żel. Przy kontakcie z wodą nie ma co liczyć na spektakularną ilość piany, bo ten produkt nie zalicza się do tych pieniących. Niektórym może to jednak przeszkadzać...
Podsumowując uważam, że jest to produkt na dobrym poziomie, a cena wręcz zachwyca. Jest on niesamowicie wydajny i jedno opakowanie nawet przy codziennym jego stosowaniu wystarczy spokojnie na miesiąc do dwóch.. Tym bardziej jestem nim zachwycona, bo nie powoduje żadnego rodzaju podrażnień okolic intymnych, nie powoduje pieczenia czy swędzenia. Uważam, ze naprawdę warto przetestować ten produkt, bo jest on godny uwagi :)

Przyjemny i delikatny w codziennej pielęgnacji

Bardzo fajny żel do pielęgnacji delikatnych okolic. Prawdopodobnie sprawdzi się nie tylko do okolic intymnych ale i do innych zadań gdzie chciałybyśmy działać bardzo delikatnie.

Zacznijmy może od krótkiego opisu produktu. Posiada konsystencję dość rzadkiego żelu, który bardzo dobrze się pieni. W kontakcie z wodą tworzy się lekka pianka, która niezwykle delikatnie oczyszcza, pachnie rumiankiem i przywraca neutralne pH wrazliwych okolic.

Jest bardzo wydajny. Mimo tego, że naprawdę wydaje się rzadki, to do jednorazowego użycia wystarcza już niewielka ilość, mniej więcej pół pompki.

Kosmetyk nie uczula, nie podrażnia a wręcz łagodzi, przywraca komfort skórze np podrażnionej po depilacji, gdzie nie wywołuje uczucia pieczenia i pomaga niwelować drobne zaczerwienienia.

Opakowanie niczym szczególnym się nie wyróżnia, posiada pompkę o odpowiednim, nie opornym nacisku. Pojemność to 370ml - trochę nietypowa, ale niektórzy Producenci już tak mają ;) zaplaciłam za niego w Naturze jak się nie mylę 5.99zl bo akurat trafiłam na promocję, więc cena jak najbardziej na tak.

Produkt jako, że jest delikatny w swoim działaniu może sprawdzić się także do mycia pędzli, gąbek i puszków do makijażu. Nie powinien zniszczyć akcesoriów, już niejeden płyn stosowałam i radzą sobie dobrze.

W okresie dużego podrażnienia dłoni stosuję go też do ich mycia. Nie wysusza rąk i nie wywołuje pieczenia czy uczucia ściągnięcia. Osoby z częstą atopią na dłoniach - to coś dla Was ;) a właściwie dla nas..

Podsumowując: dobry płyn do codziennej pielęgnacji okolic intymnych i nie tylko;) sprawdza się u mnie bardzo fajnie i doprawdy nie mam się do czego przyczepić. Żałuję tylko, że nie w każdej drogerii/markecie jest dostępny.. W Naturze jest, ale już w Rossmannie go nie widziałam.. A jest warty wypróbowania ;)

Siła ziół

plusy:
+ dobrze oczyszcza
+ dobrze odświeża
+ delikatny
+ dobrze się rozprowadza

minusy:
- brzydko pachnie

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- nieporęczne opakowanie
- słaba dostępność
+ dozownik

Od czasu do czasu mogę go kupić

Żel do higieny intymnej jakich wiele. Niczym szczególnym się nie wyróżnia. Nie mówię, że jest zły, ale po prostu zwyczajny.
Plusy:
- starcza na bardzo długo
- niska cena
- nie podrażnia
- ładnie pachnie
Minusy:
- zbyt rzadka konsystencja
- odświeża, ale nie tak, jakbym tego oczekiwała

Używam tego produktu od: ponad 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Przyjemny

Bardzo lubię preparaty do higieny intymnej tej firmy. Są bardzo wydajne, niedrogie i skuteczne. Żel znajduje się w plastikowej, ciemnobrązowej, przezroczystej butelce. Możemy obserwować zużycie produktu . Aplikację ułatwia niezacinająca się pompka. Jest gęsty, bezbarwny, bardzo dobrze się pieni i myje okolice intymne. Jest łagodny dla skóry, nie wysusza i nie podrażnia. Zapobiega infekcjom, zapewnia uczucie świeżości na długo, nawet podczas trudnych dni. Zapach typowo rumiankowy, ale nie jest intensywny. Warto się na niego skusić, choć może być problem z jego dostępnością.

Rewelacyjny żel!

Nie będę ukrywać, że od jakiegoś czasu kupuję do higieny intymnej tylko kosmetyki z Green Pharmacy. Tym razem wybór padł na żel z rumiankiem i alantoiną - używałam niedawno mydła rumiankowego i również było rewelacyje więc bez strachu zainwestowałam w ten żel. Po raz kolejny to strzał w 10! A mianowicie:
- bardzo przystępna cena
- charakterystyczne opakowanie dla kosmetyków tej marki
- opakowanie z niezawodną pompką
- pachnie prawdziwym naparem z rumianku
- idealna konsystencja
- nie podrażnia
- nie wysusza skóry
- świetnie myje i odświeża
- bardzo wydajny - jedna pompeczka wystarczy do umycia
- rewelacyjnie się pieni
- działa wspomagająco w leczeniu drobnych dolegliwości

Minusy:
- nie ma, choć nie jest jeszcze powszechnie dostępny

Używam tego produktu od: Półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego