Yves Rocher, Nutritive Vegetal, Velvety Cleansing Lotion (Odżywcze mleczko do demakijażu)

Delikatnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Pozostawia skórę miękką i delikatną.
Koncentrat z jesionu: pobudza produkcję lipidów, aby skóra była intensywnie i trwale odżywiona.
Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z soku z jesionu, woda z hamamelisu bio, olejek migdałowy.
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Bez parabenów. Bez olejów mineralnych. Bez sztucznych barwników.

Kiepsko

Mleczko odżywcze może i tak....ale do demakijażu?? Na pewno nie... Jak dla mnie z demakijażem to nie ma nic wspólnego. Bardzo kiepsko radzi sobie ze zmyciem podkładu i pudru a jeśli chodzi o tusz do rzęs (i to zwykły a nie wodoodporny) to jest tragedia. Za to jest mistrzem w rozmazywaniu :) Podsumowując, to jeden z najgorszych kosmetyków do demakijażu jakich używałam!

Niezły

Co prawda, bardzo dobrze zmywa makijaż, ale mam wrażenie że pozostawia tłustą i świecącą skórę. Po demakijażu tym kosmetykiem wręcz nie da się nałożyć cieni do powiek. W dodatku trochę szczypią mnie od tego oczy. Warty uwagi, ale gdy go zużyję, kupię coś innego.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Nie polecam

W kontraście do poprzedniej opinii po każdym zastosowaniu produktu moja skóra jest podrażniona i miejscmi staje sie zaczerwieniona.
Mleczko jest dla mojej cery zbyt tłuste. Mam wrażenie, że niedokładnie zmywa makijaż. Aby to sprawdzić po jego zastosowaniu użyłam innego, bardziej płynnego kosmetyku do demakijażu. Mimo, że maluje się bardzo delikatnie, na waciku zaobserwowałam pozostałości make-up\'u. Z tego powodu zdecydowanie odradzam ten kosmetyk.

Zalety - przyjemny zapach i wygodne opadkowanie.

Mimo, że mleczko mam już od ponad roku, zużyłam jedynie około 1/4 opakowania. Powód - schowałam je głęboko w szafie tylko, gdy niespodziewanie skończy mi się mój ulubiony produkt do demakijażu firmy Ziaja.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Dobry, odżywczy kosmetyk

Niedawno trafiłam na serię kosmetyków z Yves Rocher, Nutritive Vegetal, i tak jak nie każdy kosmetyk z tej firmy sprawdza się u mnie, tak ten jest naprawdę w porządku. Co prawda mam cerę wrażliwą ze skłonnością do podrażnień i trochę wahałam się czy będzie to dobry wybór, gdyż mleczko nie jest przeznaczone dla cery wrażliwej, a dla suchej. Okazało się jednak, że mleczko jest bardzo delikatne, nie powoduje podrażnień, dobrze usuwa makijaż, a przede wszystkim używanie go jest po prostu bardzo przyjemne :) Mleczko ma ładne opakowanie i przyjemny zapach. Konsystencja jest mniej więcej taka jak krem-żel, nie jest bardzo gęsta, ale też treściwa, dobrze się rozprowadza. Po wykonaniu demakijażu, mamy wrażenie, że twarz jest nie tylko oczyszczona, ale też odżywiona, mięciutka w dotyku. Mleczko pozostawia delikatną, odżywczą warstwę na skórze - właściwie nie trzeba już używać kremu. Podoba mi się też bardzo przyjazny cerze skład - koncentrat z jesionu i olejek ze słodkich migdałów pielęgnują skórę, zostawiają odżywczą warstwę. Prawdziwa uczta dla skóry :) Minusem może być cena regularna, jest dość wygórowana jak na kosmetyk do demakijażu. Dlatego najlepiej kupować mleczko z rabatem dla stałych klientek 40 lub 50% - cena jest wtedy w sam raz.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie