Regenerum, Regeneracyjne serum do pięt

Regenerum, Regeneracyjne serum do pięt

Dzięki wysokiej zawartości składników aktywnych (w tym 10% mocznika oraz witamin A, E i F) Regenerum regeneracyjne serum do pięt intensywnie pielęgnuje i regeneruje suchą, zniszczoną i zgrubiała skórę, przywracając jej miękkość gładkość i elastyczność.
Mocznik w stężeniu 10% - zwiększa przepuszczalność warstwy rogowej, ułatwia złuszczanie naskórka, zmiękcza i nawilża skórę.
Witaminy A i E - intensywnie odżywiają suchą skórę pięt, działają naprawczo, przywracając skórze gładkość i elastyczność.
Witamina F - jest mieszanina niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, dzięki czemu doskonale odżywia i zabezpiecza powierzchnię pięt przed pęknięciami.
Lanolina - ma silne właściwości nawilżające, łagodzi suchość i przynosi ulgę spękanej skórze pięt.
Olejek z drzewa herbacianego - Działa antyseptycznie, dzięki czemu chroni skórę pięt przed rozwojem bakterii oraz likwiduje nieprzyjemny zapach.
Regenerum regeneracyjne serum do pięt:
- intensywnie nawilża i odżywia skórę,
- regeneruje spękany i uszkodzony naskórek,
- ułatwia złuszczanie,
- zabezpiecza przed pękaniem,
- ma właściwości antyseptyczne.
Regenerum to pełna regeneracja suchej i zniszczonej skóry pięt.

zapachowa
<50ml
Skóra
popękana, sucha

Wygładza

Nie mam wielkich problemów z piętami, potrzebowałam jedynie kosmetyku, który je zmiękczy. Serum ma przyjemną konsystencję, trzeba trochę odczekać zanim produkt się wchłonie. Dzięki zawartości mocznika intensywnie wygładza i zmiękcza skórę stóp. Po kilku dniach uczucie szorstkości zniknęło. Efekty widoczne są gołym okiem. Stopy są przyjemnie gładkie i miękkie. Przeszkadza mi jedynie małe, niezbyt wydajne opakowanie.

Miekkie stopy

Kupiłam po promocyjnej cenie i jestem zadowolona aczkolwiek szału nie ma. Sama zresztą nie wiem na co liczyłam. :) Staram sie być obiektywna bo moje stopy są zawsze w opłakanym stanie. Serum pod jednym względem jest na pewno bardzo dobre: świetnie zmiekcza naskórek .Kokosy za kosmetyk wydać nie muszę a efekty jednak są..

Plusy:
-cena:
-zapach;
-konsystencja:
-zmiękcza i nawilża

Minusik dam za zbyt małą pojemność i fakt , że trzeba go stostować non stop bo jak sie przestanie na jeden dzień to już jest źle ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

siła reklamy, brak siły działania.

W przeciwieństwie do doskonałego produktu do paznokci - Regenerum do pięt nie spełniło moich oczekiwań w takim stopniu, żebym chciała do niego wrócić.

Mam umiarkowane problemy z piętami, spowodowane zapewne sposobem chodzenia i samym obuwiem. Od lat używam dobrych pumeksów i kremów, ale wciąż szukałam czegoś, co rozwiąże problem na dłużej. Po reklamach i dobrych doświadczeniach z serią kosmetyków Regenerum bez wahania sięgnęłam po ten specyfik do pięt.

Niestety, krem doprowadził moją skórę do stanu katastrofy. Ze stosunkowo gładkiej i nawilżonej stała się niewyobrażalnie sucha i tępa niczym papier ścierny. Dopiero zastosowanie całkiem zwyczajnego i naprawdę niewyróżniającego się własciwościami super-nawilżającymi kremu poprawiło jej stan.

Abstrahując od działania, produkt jest niesamowicie trudny w użytkowaniu. Pomijam toporną konsystencję i dość specyficzny zapach, po aplikacji kremu zarówno dłonie (również podniszczone 'dzięki' wmasowywaniu tego 'cuda' w skórę stóp), jak i same pięty są lepkie i nie jest to bynajmniej uczucie towarzyszące hiper nawilżonej skórze, której zaaplikowaliśmy gęsty i treściwy krem.

Nigdy więcej tego koszmaru.

Używam tego produktu od: roku.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego zorientowałam się co się dzieje...

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Kiepski

Kupiłam ten krem poniewaz latem czesto peka mi skora miedzy palcami. Reklama obiecywala ze krem zdziala cuda. Niestety szalu nie robi. Cala konsystencja bardzo kiepska. Krem caly czas pozostaje na skorze tak jakby w ogole sie nie wchlanial przez co pozostawia tluste plamy. A skora jak byla twarda tak jest. Cena do ilosci i jakosci nie adekwatna

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

kolejny krem ściema

Kolejny krem do stóp, który mówi do mnie:

&quot;Używaj mnie, to zrobię Ci dobrze, ale tylko spróbuj mnie przestać stosować, to wysuszę Twą skórę na wiór&quot;

Kiedy stosowałam go 5dni bez przerwy razem z pumeksowaniem stóp, widziałam nawet niezłe efekty. Ale już dwa, trzy dni bo skończonej kuracji moje stopy wyglądały, i były bardziej suche niż przed nią.
Kiedy stosuję go bez pumeksowania pięt, efekt po zaprzestaniu stosowania jest jeszcze gorszy.

Czyli trzeba stosować NON STOP, żeby był efekt...

Dodatkowo wysusza skórę dłoni - W końcu czymś muszę go wsmarować. Zaczęłam używać rękawiczek do smarowania, żeby tego uniknąć.

Zdenerwowałam się, bo jakoś wiązałam z tym kremem większe nadzieje, choćby ze względu na to, że jest to produkt farmaceutyczny (dostępny w aptece).

Liczyłam na to, że tak jak mówi nazwa REGENERUM, zregeneruje stopy, w jakimś tam czasie i będę mogła sobie zrobić przerwę, a tu ZONK.

Używam tego produktu od: 5 mieisęcy

Najlepszy

Jedyne serum do pięt ,ktore działa używałam wiele rożnych produktów do stup lecz nie było takich efektów . Juz po pierwszym zastosowaniu moje piety odczuły ulgę . Mam tendencje do takiej grubej skory przy dużym palcu oraz na piętach . Regenerum naprawde mi pomogło .

- zmiękcza skore
- mocno nawilża
- szybko sie wchłania ( trzeba stosować cienka warstwę )
- wydajny

Minus
- zbyt mała pojemność

Używam tego produktu od: Od 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

nie dla mnie

Oczekiwałam cudownych efektów jak w reklamie niestety nic z tego.

Serum jest gęste - to plus.

Minusy
- Długo się wchłania
- Nadal mam suche i popękane pięty
- Mała pojemność
- Brak skuteczności

Mi nie pomogło.

Używam tego produktu od: 3tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/30g

Skuteczna regeneracja

Jak już ktoś wyżej zauważył - to nie jest krem do stóp, tylko pielęgnacyjne serum do suchych i zniszczonych pięt. To bardzo istotne rozróżnienie, bo chyba nieco inaczej określa funkcje.

Moim zdaniem dziewczyny, które nie mają problemu z pielęgnacją pięt i utrzymaniem ich w dobrym stanie, nie będą w stanie go docenić. Nie pielęgnuje, nie sprawia, że skóra jest miła w dotyku jak u niemowlaka.

Borykałam się z problemem suchych i pękających pięt od dawna. Pełen pedicure co tydzień, z peelingiem, tłuste kremy nakładane na noc, a problem wciąż ten sam. W połowie dnia pięty wyglądem błagają o pumeks, a co jakiś czas skóra pęka i odchodzi całymi płatkami jak z pęcherza.

Różnicę zauważyłam już po pierwszym użyciu Regenerum. Nałożyłam na noc przed zrobieniem pedicure i bezpośredni po. Później codziennie rano. Na suchych piętach nie ma żadnego problemu z wchłanianiem, a ponadto ... Rewelacja! Pięta może nie różowa, lekko żółtawa, ale miękka, bez &quot;podeszwy&quot;.

Od tego czasu używam 2-3 razy w tygodniu, zawsze po kąpieli. Pumeksu używam już tylko symbolicznie, codziennie pod prysznicem jak każdy normalny człowiek, pod prysznicem. Pęknięcia i biały nalot zniknęły całkowicie. Zażółcenie też powoli ustępuje i przebija się spod niego normalny róż. Znacznie zmniejszyła się również potliwość. Bez kompleksów noszę tego lata japonki :)

Ten kosmetyk ze mną zostaje, choć ma kilka niewielkich wad, największą jest z całą pewnością mało przyjemny zapach i kolor kojarzący się z oxycortem, ale skoro zakwalifikowałam go jako lek, nie ma problemu :)

Wolałabym też większe i wygodniejsze opakowanie. Do wprowadzenia zostają więc tylko poprawki cysto wizerunkowe.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Sprawdził się.

Nie mam problematycznych pięt, jednak w lecie trochę się marszczą i wysuszają.

+ wydajny
+ po kilku aplikacjach stan pięt się poprawił
+ po poprawie nie trzeba stosować co dzień dla utrzymania efektu

- straaasznie długo się wchłania
- nieciekawy zapach
- tubka trochę wkurza, powinna mieć aplikator lub pomkę.

Ta daaaam!

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego

Nie używam z przyjemnością:(

Jest bardzo gęste,tłuste.Z tuby trudno wycisnąć.Wchłania sie tez b.długo.Nakładam skarpety i kłade sie spać ,oczekując,iż rano moje pięty ,będa przypominać stópki synka:):)Serum zmiękcza skórę,ale jakiegos spektakularnego efektu-nie zauważyłam,a mam raczej zadbane stopy..W dodatku ta aplikacja,tłusta tuba wypada mi z rąk.apach też nieciekawy....E tam.Mnie nie zachwycił....Wazelina niemiecka jest moim faworytem..

rewelacja

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami, nie mam problematycznych pięt, owszem, są lekko twarde i szorstkie, ale nie ma tragedii.

Krem mimo, że ma tylko 30ml jest bardzo gęsty i wydajny, wystarczy naprawdę niewiele na pokrycie całej pięty (to nie jest krem do stóp). Krem szybko się wchłania i nie klei. Ma bardzo dobry skład i po tygodniu stosowania codziennie pięty są nawilżone i gładkie, potem wystarczy już tylko 2-3 razy w tygodniu.

Jedyne, do czego można się przyczepić to opakowanie (nie powinno być odkręcane, tylko otwierany dziubek. Kwestią sporną jest też zapach, mi się średnio podoba, jest mocny, ziołowy, jakby waleriana, ale biorąc pod uwagę działanie, jestem w stanie przymknąć na to oko.

Plus za cenę, dostępność no i to, że to polski produkt. Porównywalna jest moim zdaniem tylko Neutrogena. Polecam.

Używam tego produktu od: miesiac

Najlepszy

Testowałam wiele kremów do pięt.
Ten jest najlepszy a w zasadzie jest po prostu świetny.Bardzo nawilża, po niecałym tygodniu stosowania mięciutkie bez pęknięć pięty -pełne regenerum:)
Co ważne zapach normalny bez szału,a przynajmniej nie śmierdzi maścią czy kamforą jak większość tego typu kremów, nie klei się wcale co jak dla mnie jest zmorą tych specyfików Ma konsystencję normalnego kremu. To w zasadzie tyle- nie jest ciężki, lepki i tłusty, ot niby zwykły krem a efekty rewelacyjne

Używam tego produktu od: miesiąca wg potrzeb
Ilość zużytych opakowań: całe