Schwarzkopf Gliss Kur, Total Repair, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów suchych i zniszczonych

Ekspresowa odżywka Gliss Kur w sprayu wygładza powierzchnię suchych i zniszczonych włosów i sprawia, że włosy wyjątkowo łatwo się rozczesują, nabierają elastyczności i połysku. Można ją stosowac na suche lub mokre włosy. Zawiera kompleks Scan Repair z 19 aktywnymi składnikami i systemem regeneracji komórek, który rozpoznaje potrzeby włosów i skutecznie regeneruje zniszczone miejsca nie obiążając zdrowych partii włosa nadmierną pielęgnacją. Bez splukiwania.

zapachowa
z pompką
lekkie
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów długich, do włosów farbowanych
nawilżające, regenerujące, wzmacniające

Nie dla moich włosów

Nie wiem czy za dużo dawałam ta odżywke na włosy.. czy się nie nadaje na włosy średnioporowe ale mi kompletnie odżywka nie pomogła.
Nie widziałam połysku czy pięknego efektu jaki daje ta odżywka innym dziewczyna .
Moje włosy po niej były matowe , pozbawione blasku I ociężałe, wyglądały na przetłuszczone .
Niestety nie kupie ponownie.
Jedyny plus to piekny zapach tyle.

Piękny pachnie ale mocno nie nawilża

Uwielbiam zapach tej odżywki. Utrzymuje się bardzo długo na moich włosach a zarazem nie skleja ich ani nie przetłuszcza. Stosuje ją na włosy mokre ale też i na suche kiedy chce je po prostu odświeżyć. Nie zawiodła mnie ani razu!
Natomiast co do nawilżenia to nie byłaby tak mocno przekonana do tych obietnic. Nie mam mocno suchych włosów ale odżywka nie jest turbo nawilżaczem a bardziej produktem, który może ułatwić rozczesywanie i pozostawić wloty odświeżone.

Przyjemna odżywka ale używałam lepszych

Lubię odżywki w sprayu bo nie trzeba ich trzymać na włosach i spłukiwać.
Przez długi czas używałam tej odżywki ale innej serii i i postanowiłam coś zmienić. Zakupiłam tę i jestem troszkę zawiedziona. Pachnie równie ładnie ale niestety działanie nie jest już takie samo.
Włosy gorzej się rozczesują, są mniej lśniące i mniej przyjemne w dotyku.
Moje włosy nie są tragicznie przesuszone i zniszczone, a i tak sobie z nimi nie radzi.

Bardzo dobra

Bardzo lubię odżywki w sprayu z Glissa - są idealne wtedy, kiedy jestem zmęczona i nie chce mi się nakładać zwykłej odżywki po umyciu włosów.

Kosmetyk świetnie odżywia i nawilża włosy - wyglądają jak po zastosowaniu olejku. Użyta w zbyt dużej ilości jednak trochę obciąża włosy, dlatego trzeba uważać z pryskaniem.

Włosy pełne blasku i łatwo się rozczesują

Odżywkę otrzymałam w jednym z pudełek BeGlosyy. Uwielbiam odżywki, które nie wymagają spłukiwania a mają również super efekt.

Opakowanie - posiadam opakowanie o pojemności 50 ml. Opakowanie z pompką. Wygodne w użyciu, nie zacina się, działa bez zastrzeżeń. Szata graficzna jest ok, bardzo ładnie się prezentuje na półce.

Zapach- zapach jest bardzo delikatny, przyjemny. Raczej mało wyczuwalny.

Działanie - włosy po aplikacji zdecydowanie lepiej się rozczesują. Produkt rozpyla się na całe włosy co nie powoduje sklejenia ani obciążenia ich. Są gładkie i błyszczące.
Przy regularnym stosowaniu produkt jest bardzo wydajny. Zdecydowanie polecam Wam wypróbować

Blask i łatwe rozczesywanie

Spraye glissa są u mnie częstymi gośćmi w domu. Zazwyczaj wybierałam jedną wersję ale ostatnimi czasy zaczęłam kupować inne warianty. Opakowanie jest typowe dla tych produktów, aplikator działa bez zarzutów- nie zacina się. Mgiełka dobrze się rozpryskuje, dzięki czemu włosy nie są oklejone w jednym miejscu. Po aplikacji włosy łatwo się rozczesują. Po wyschnięciu fryzura jest pełna blasku, ładnie odbija światło, wygląda zdrowo. Zapach jest u mnie raczej niewyczuwalny. Wydajność jest na plus - butelka wystarcza na kilka miesięcy przy regularnym stosowaniu. Zabezpiecza włosy przed szkodliwymi czynnikami, są bardziej odporne na zniszczenia. Cena w stosunku do wydajności jest super. Napewno będę nadal kupować te odżywki bo są godne polecenia.

brak efektów

Liczyłam, że bęzie to szybka i przyjemna w stosowaniu odzywka która będzie zmiękczać i ograniczać puszenie się włosów.
Niestety...
Szczerze mówić żadnych efektów nie zauważyłam po niej.
Nic nie robi.
Szkoda wydanych na nia pieniędzy.
Nie kupię ponownie.

Dobra odżywka bez spłukiwania

Kiedy nie mam ochoty testować nic nowego albo nie mam pomysłu co mogę teraz przetestować to sięgam po tę odżywkę i używam jako klasyka.
Mam włosy średnioporowate z tendencją do przesuszania się końcówek więc odżywka w sprayu to mój must have w łazience.
Odżywka pięknie pachnie, jest bardzo łatwa w użyciu bo wystarczy produkt wstrząsnąć i spsikać włosy na całej ich długości.
ja więcej produktu używam na końce ponieważ tak jak wspomniałam wcześniej są one zazwyczaj przesuszone.
Produkt spełnia moje oczekiwania, włosy po nim są miękkie, odżywione i miłe w dotyku. Dobrze pielęgnuje, pozostawia na długo zapach. Nie obciąża moich włosów.
Plus za dobre rozczesywanie po użyciu.

Świetna odżywka

Odżywka:
-Nawilża ,natłuszcza suche włosy
-super efekty zwłaszcza na kręconych włosach, są bardziej błyszczące, dociążone
- ułatwia rozczesywanie
- doskonała dla puszących się włosów
- pięknie pachnie
- jest wydajna

regeneracja dla suchych włosów

Dostałam mniejszą wersję tego produktu, która idealnie sprawdziła się jako odżywka podróżna. Słona woda oraz słońce sprawiły, że moje włosy były strasznie przesuszone. Stosując tą odżywkę zazwyczaj po umyciu włosów a przed suszeniem zauważyłam, że odzywka ta pomaga w rozczesywaniu włosów i sprawia, że włosy są bardziej delikatne.

Mała pojemność wystarczyła mi akurat na 11 dni wakacji. A musze przyznać, że wcale jej nie oszczędzałam. Polecam :)

szału nie ma

Kosmetyk ten ma świetny, bardzo przyjemny zapach, a ponadto zdecydowanie ułatwia rozczesywanie włosów. Niestety teoretycznie powinna regenerować włosy, ale ja nie zauważyłem u siebie żadnej zmiany. Po użyciu tego produktu włosy lśnią, ale poza tym nic.

O dziwo przypasowała mi.

Nie jestem fanką Gliss Kur, szampony zwykle przetłuszczały mi włosy, produkty nie mają jakiegoś super składu. Poza tym zwykle używam odżywek podczas mycia włosów. Tę sztukę dostałam, postanowiłam dać jej szansę.

No i całkiem się zaskoczyłam. Mam włosy falowane, suche ale raczej zdrowe (regularnie podcinane). Odżywkę używałam zarówno po myciu, jak i na suche włosy. Nie obciążyła ich, nie skleiła. Nie zniszczyła skrętu. Włosy były w dotyku miękkie, nawilżone. Zużyłam opakowanie do końca. Czy mnie powaliła na kolana? Ano nie, ale tak jak mówiłam, nie mam zniszczonych włosów. Natomiast nie zrobiła krzywdy i używałam jej z przyjemnością. Czy do niej wrócę? Być może, jak moje włosy będą miały gorszy czas, będą źle wyglądać być może po nią sięgnę.