Schwarzkopf Gliss Kur, Total Repair, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów suchych i zniszczonych

Ekspresowa odżywka Gliss Kur w sprayu wygładza powierzchnię suchych i zniszczonych włosów i sprawia, że włosy wyjątkowo łatwo się rozczesują, nabierają elastyczności i połysku. Można ją stosowac na suche lub mokre włosy. Zawiera kompleks Scan Repair z 19 aktywnymi składnikami i systemem regeneracji komórek, który rozpoznaje potrzeby włosów i skutecznie regeneruje zniszczone miejsca nie obiążając zdrowych partii włosa nadmierną pielęgnacją. Bez splukiwania.

Zbyt duże obietnice producenta

Zawsze po myciu stosuje odżywki, których nie trzeba spłukiwać i to jeden z ulubieńców - włosy się nie elektryzują, łatwo się rozczesują, nie są suche, łatwiej się układają. W zasadzie spełnia wszystkie moje oczekiwania, jednak nie może dostać 5 gwiazdek, bo producent obiecuje znacznie więcej - nie widzę poprawy kondycji czy regeneracji. Jedynie może się mniej kruszą, łamią. Dlatego mocne 4. :)

pomaga w rozczesywaniu

Używam tych odżywek od kilku lat i nie widzę większej różnicy w działaniu między poszczególnymi wersjami, ale wszystkie działają rewelacyjnie :)
Teraz mam tę wersję i również jestem z niej zadowolona. Odzywki są bardzo, bardzo wydajne, mi jedno opakowanie starcza średnio na rok,a kupuję je na promocji za ok. 10 zł :)
Wyraźnie ułatwiają rozczesywanie. Choć z natury mam dość gładkie, proste i lejące włosy, to widzę wyraźną różnicę kiedy rozczesuję je po myciu bez a kiedy z odżywką.
Na plus świetny atomizer i piękne zapachy :)

Średnia

Można powiedzieć, że działa na chwilę. Nie odnoszę wrażenia, żeby moje włosy były zregenerowane, a zużyłam już 2 opakowania. Używam przed rozczesywaniem, bo muszę przyznać, że ułatwia rozczesywanie i nie puszy włosów.

Batiste

odzywka

odżywka do włosów suchych, bardzo ładnie pachnie, włosy się łatwo rozczesuja po użyciu. nie przetluszcza włosów i daje uczucie lekkosci, jednak jakościowo nie zaskakuje i nie reparuje włosów w sposób w jaki zapewnia producent. moja ocena 7/10

dobra odżywka

Jak dla mnie odżywka bez której moje włosy nie funkcjonują. Mam dużo włosów ale są bardzo cienkie, a do tego lubią się plątać. Wyjątkowo dzięki tej odżywce włosy bardzo łatwo się rozczesują, są gładkie i błyszczące. Co ważne, odżywka nie obciąża włosów i ma bardzo ładny zapach.

Nie za bardzo...

Porównując dwie inne odżywki tej firmy, które miałam, ta jest najbardziej wodnista i zdecydowanie nie odżywia. Używałam ją po myciu i przed suszeniem, jako takie dodatkowe nawilżenie, żeby po prostu zużyć opakowanie. Mimo iż z natury mam bardzo gładkie i lśniące włosy to żeby poczuć, że faktycznie ją nałożyłam, musiałam wypsikać ogromną ilość na jeden raz. Wcześniej odżywki tej formy używałam na suche włosy. I tak skończyłam z nimi romans, dzięki temu produktowi... przerzuciłam się na olejki, dają lepsze efekty.

Chyba już mnie nie kocha...

Pierwszy raz kupiłam go kilka lat temu... Miałam bardzo szorstkie, nieprzyjemne w dotyku włosy. Były suche, wypadały i bez ustanku się łamały. Próbowałam kilka Total Repair, ale ten spisywał się najlepiej. Bardzo dużo mi obiecywał... Włosy po nim stały się jedwabiście gładkie, nie było problemów z rozczesywaniem, ładnie się układały... Końcówki przestały żyć własnym życiem i zaczęły w końcu współpracować z resztą włosów ;)
Stosowałam go co jakiś czas, gdyż moje włosy lubią zmieniać produkty.

Od jakiegoś roku... To nie to. Albo to bunt moich włosów, albo odżywki.
Włosy po rozpyleniu preparatu może i są delikatne i miękkie jak jedwab... ale przetłuszczają się w ekspresowym tempie, co kiedyś nigdy nie miało miejsca. Nie radzi teraz sobie dobrze z wygładzeniem, nie widzę tego blasku na
kosmykach co kiedyś... Włosy są oklapnięte...

Z bólem serca, muszę skończyć z nim romans :(
Nie ma co dalej tego ciągnąć...

Jest OK

Odżywka jest bardzo dobra, nie obciąża włosów. Włosy nie plączą się po jej zastosowaniu, są gładkie i przyjemne w dotyku. Przede wszystkim są nawilżone.

Bardzo fajny produkt.

Używam jej cały czas od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Mam duże problemy z rozczesywaniem wlosow. Dzięki tej odzywce włosy lepiej się rozczesuja i przyjemnie pachną . Posiada wygodne opakowanie. Łatwo się jej używać. Używam jej zawsze po umyciu włosów.
Większych efektów nie zauważyłam.

w porządku

Całkiem dobra odżywka bez spłukiwania, nie odciąża włosów, pomaga w rozczesywaniu, ale nie działa cudów, bardzo wydajna, dobra dla osób które nie mają czasu trzymać długo odżywki na włosach, a żeby coś trochę je zabezpieczyć.

Pomaga w rozczesaniu

Nie nawilża i nie regeneruje włosów. Pozwala za to rozczesać włosy po myciu, dzięki temu nie tracę kłębów włosów. Ogólnie ok, jednak jako jedyna odżywka nie spełnia swojej funkcji. Używam jej po normalnej odżywce. Mimo tego... to stałe wyposażenie mojej łazienki.

ok

Mam włosy kręcone, dość długie. Ładnie pachnie, i faktycznie sprawia, że momentalnie włosy wyglądają lepiej, skręt jest podkreślony a włosy miękkie, gładkie, lśniące i nieobciążone. Do tego niska cena zachęca do kupna. Poleciałam po nią dlatego, że był bardzo zachwalana w Internecie, mimo że ja nie używam tego typu produktów (po myciu wgniatam w nie raczej coś co podkreśla skręt) jednak gdy chcę aby na drugi dzień moje włosy po rozczesaniu znów się pokręciły spryskuję je tą odżywką i znów wyglądają lepiej.