Total Repair, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów suchych i zniszczonych

Total Repair, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów suchych i zniszczonych

Ekspresowa odżywka Gliss Kur w sprayu wygładza powierzchnię suchych i zniszczonych włosów i sprawia, że włosy wyjątkowo łatwo się rozczesują, nabierają elastyczności i połysku. Można ją stosowac na suche lub mokre włosy. Zawiera kompleks Scan Repair z 19 aktywnymi składnikami i systemem regeneracji komórek, który rozpoznaje potrzeby włosów i skutecznie regeneruje zniszczone miejsca nie obiążając zdrowych partii włosa nadmierną pielęgnacją. Bez splukiwania.

Odżywka bez zarzutów

Lubie tą odżywkę za piękny zapach i ułatwianie w rozczesywaniu. Włosy po użyciu są mięciutkie,pachnące i błyszczące.

+ bardzo wydajna
+ tania
+piękny zapach
+ułatwia rozszesywanie
+po użyciu włosy pięknie wyglądają

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039950].usefull || 0 }}% pomocna.

nie, nie, nie

3x nie dla tej odżywki, tłuści włosy, nie daje nic innego. Mam włosy cienkie, ale zniszczone różnymi zabiegami mechanicznymi. Ta odzywka nie dała mi żadnej regeneracji. Tylko potłuściła włosy. Musiałam po użyciu znów je umyć.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1620176].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

Włosy ładnie się rozczesują i nie są napuszone. Wydajność bardzo duża przy dość regularnym stosowaniu odżywkę używałam ponad pół roku. Daje lekki efekt nawilżenia i pięknie pachnie. Nie obciąża włosów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551376].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropieństwo

Miałam kiedyś i nigdy ponownie nie kupiłam.
PLUSY:
jak dla mnie żadne, oprócz poczucia, że coś robię dla włosów dobrego,
wydajność

MINUSY:
zapach - jak jakiś antybiotyk,
działanie na moich włosach zerowe - nie regenerował, nie zrobił nic,
problemy z rozczesaniem mimo odżywki,
włosy bez objętości, zawsze przyklapnięte, mimo niewielkiej ilości odżywki

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1515176].usefull || 0 }}% pomocna.
Konferencja babyliss

ładny zapach i śliska podłoga

Dokładnie tak jak pisze poprzedniczka - takie tam psikadło. Oprócz ładnego zapachu (który czuć tylko podczas rozpylania), ułatwionego rozczesywania (za to plus), lekkiego przetłuszczania czy też obciążania włosów (niestety nie dla cienkich włosów), a przy okazji śliskiej podłogi (bo natłuszczona), nie zauważyłam żadnego specjalnego odżywienia.
Trochę kiepska wydajność - widać ubytek niemal po każdym psiknięciu. Posiadam jeszcze wersję Gliss Kur z jedwabiem, więc zobaczymy, może ona będzie lepsza... Ale jak za 9zł w promocji to może być.
Wcześniej przez długi czas stosowałam spray Goldwella, który był co prawda 3 razy droższy, ale i lepszy (filtry uv, ładnie nabłyszcza, ochrona koloru i przed temperaturą, bardziej wydajny).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451647].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie tam psikadełko

Kupiłam tę odżywkę z polecenia przyjaciółki w rossmanie.

Zalety:
+po jej użyciu włosy wydają się być miękkcejsze
+łatwiej je rozczesać
+ładnie pachnie
+jest wydajna i tania

Wady:
-nie regeneruje ani nie odżywia włosów

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392731].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo porządna.

Uwielbiam odżywki w sprayu przyznam szczerze, że z Gliss Kur najbardziej. Choć ta akurat nie jest moim mega hitem to i tak bardzo ją lubię.
Plusy :
- pomaga rozprawić się z najbardziej skołtunionymi włosami,
- ładnie wygładza,
- coś tam odżywia,
Minusy :
- nieco nie podoba mi się zapach,
Ogólnie bardzo fajny produkt, jak chyba każda odżywka w sprayu z Gliss Kur, przynajmniej te testowane przeze mnie były godne co najmniej czwórki. Polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1374546].usefull || 0 }}% pomocna.

Odżywka do włosów Gliss Kur

Zalety:
- odżywka bardzo szybko ujarzmia puszenie i dyscyplinuje włosy
- ma bardzo lekką formułę, która wygładza sprawia że włosy są miłe w dotyku
- ma ładny zapach i dobrą cenę
- wydajna
- dobrze dostępna
Wady:
- dla cienkich włosów może być trochę obciążająca - wystarczy jedno psiknięcie, bo inaczej sprawia że włosy są oklapnięte i szybciej się przetłuszczają, wyglądają jakby były kilka dni nie myte (mam cienkie i delikatne włosy)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1355861].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiedyś była lepsza

Nie wiem co się stało z ta odżywka mam wrażenie że jest gorsza,kiedyś ja używałam i była fajna a teraz robi z włosów siano i wzmaga łupież.Po zastosowaniu mam wrażenie jak bym posmarowala włosy woskiem taka dziwna warstwa powstaje na włosach.Pogaga tylko i wyłącznie w rozczesaniu włosów ale do tego zadania są tańsze zamienniki więc ta odpada.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1303696].usefull || 0 }}% pomocna.

nie jest źle

Ładnie pachnie, szybko się ją aplikuję. Włosy są miękkie i ładnie pachną, Jednak nie zauważyłam żeby były one w lepszym stanie i naprawione. Odżywka psikana na włosy oprócz zapachu, blasku i miękkości nie daje nic.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248703].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra do układania włosów

Dosyć lekka, ma przyjemny zapach, choć mógłby być trochę lepszy. Odżywia włosy, lecz jednak nie jest to jakiś bardzo pokaźny efekt. Używam jej przedewszystkim do układania włosów i w tej kwestii sprawdza się bardzo dobrze. Do tego nie jest za droga i często można trafić na jej promocje.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247413].usefull || 0 }}% pomocna.