Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Total Repair, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów suchych i zniszczonych

Total Repair, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów suchych i zniszczonych

Cena już od 10,60 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Ekspresowa odżywka Gliss Kur w sprayu wygładza powierzchnię suchych i zniszczonych włosów i sprawia, że włosy wyjątkowo łatwo się rozczesują, nabierają elastyczności i połysku. Można ją stosowac na suche lub mokre włosy. Zawiera kompleks Scan Repair z 19 aktywnymi składnikami i systemem regeneracji komórek, który rozpoznaje potrzeby włosów i skutecznie regeneruje zniszczone miejsca nie obiążając zdrowych partii włosa nadmierną pielęgnacją. Bez splukiwania.

Mój niezbędnik :)

Odżywek spray'u Gliss Kur używam już od kilku lat, naprzemiennie z ich różnymi rodzajami. Tę lubię najbardziej :) Co prawda niezbyt podobają mi się ich walory zapachowe, ale najważniejsze, że pomagają - włosy po umyciu łatwiej się rozczesują, a ja w połączeniu z serum z Regenerum byłam je w końcu w stanie zapuścić ( co jest cudem). Myślę, że jeszcze długo ze mną zostaną :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1207208].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

Włosy ładnie się rozczesują i nie są napuszone. Wydajność bardzo duża przy dość regularnym stosowaniu odżywkę używałam ponad pół roku. Daje lekki efekt nawilżenia i pięknie pachnie. Nie obciąża włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551376].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropieństwo

Miałam kiedyś i nigdy ponownie nie kupiłam.
PLUSY:
jak dla mnie żadne, oprócz poczucia, że coś robię dla włosów dobrego,
wydajność

MINUSY:
zapach - jak jakiś antybiotyk,
działanie na moich włosach zerowe - nie regenerował, nie zrobił nic,
problemy z rozczesaniem mimo odżywki,
włosy bez objętości, zawsze przyklapnięte, mimo niewielkiej ilości odżywki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1515176].usefull || 0 }}% pomocna.

ładny zapach i śliska podłoga

Dokładnie tak jak pisze poprzedniczka - takie tam psikadło. Oprócz ładnego zapachu (który czuć tylko podczas rozpylania), ułatwionego rozczesywania (za to plus), lekkiego przetłuszczania czy też obciążania włosów (niestety nie dla cienkich włosów), a przy okazji śliskiej podłogi (bo natłuszczona), nie zauważyłam żadnego specjalnego odżywienia.
Trochę kiepska wydajność - widać ubytek niemal po każdym psiknięciu. Posiadam jeszcze wersję Gliss Kur z jedwabiem, więc zobaczymy, może ona będzie lepsza... Ale jak za 9zł w promocji to może być.
Wcześniej przez długi czas stosowałam spray Goldwella, który był co prawda 3 razy droższy, ale i lepszy (filtry uv, ładnie nabłyszcza, ochrona koloru i przed temperaturą, bardziej wydajny).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451647].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak zamaskować siwe włosy

Takie tam psikadełko

Kupiłam tę odżywkę z polecenia przyjaciółki w rossmanie.

Zalety:
+po jej użyciu włosy wydają się być miękkcejsze
+łatwiej je rozczesać
+ładnie pachnie
+jest wydajna i tania

Wady:
-nie regeneruje ani nie odżywia włosów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392731].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo porządna.

Uwielbiam odżywki w sprayu przyznam szczerze, że z Gliss Kur najbardziej. Choć ta akurat nie jest moim mega hitem to i tak bardzo ją lubię.
Plusy :
- pomaga rozprawić się z najbardziej skołtunionymi włosami,
- ładnie wygładza,
- coś tam odżywia,
Minusy :
- nieco nie podoba mi się zapach,
Ogólnie bardzo fajny produkt, jak chyba każda odżywka w sprayu z Gliss Kur, przynajmniej te testowane przeze mnie były godne co najmniej czwórki. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1374546].usefull || 0 }}% pomocna.

Odżywka do włosów Gliss Kur

Zalety:
- odżywka bardzo szybko ujarzmia puszenie i dyscyplinuje włosy
- ma bardzo lekką formułę, która wygładza sprawia że włosy są miłe w dotyku
- ma ładny zapach i dobrą cenę
- wydajna
- dobrze dostępna
Wady:
- dla cienkich włosów może być trochę obciążająca - wystarczy jedno psiknięcie, bo inaczej sprawia że włosy są oklapnięte i szybciej się przetłuszczają, wyglądają jakby były kilka dni nie myte (mam cienkie i delikatne włosy)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1355861].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiedyś była lepsza

Nie wiem co się stało z ta odżywka mam wrażenie że jest gorsza,kiedyś ja używałam i była fajna a teraz robi z włosów siano i wzmaga łupież.Po zastosowaniu mam wrażenie jak bym posmarowala włosy woskiem taka dziwna warstwa powstaje na włosach.Pogaga tylko i wyłącznie w rozczesaniu włosów ale do tego zadania są tańsze zamienniki więc ta odpada.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1303696].usefull || 0 }}% pomocna.

nie jest źle

Ładnie pachnie, szybko się ją aplikuję. Włosy są miękkie i ładnie pachną, Jednak nie zauważyłam żeby były one w lepszym stanie i naprawione. Odżywka psikana na włosy oprócz zapachu, blasku i miękkości nie daje nic.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248703].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra do układania włosów

Dosyć lekka, ma przyjemny zapach, choć mógłby być trochę lepszy. Odżywia włosy, lecz jednak nie jest to jakiś bardzo pokaźny efekt. Używam jej przedewszystkim do układania włosów i w tej kwestii sprawdza się bardzo dobrze. Do tego nie jest za droga i często można trafić na jej promocje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247413].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomoc w rozczesywaniu włosa - więcej nie oczekiwałam

To już moja druga odżywka ekspresowa Gliss Kur, poprzednią była ta wersja z olejkami. Byłam z niej super zadowolona, bo spełniła może nie wszystkie obietnice producenta, ale moje już tak – od odżywek w sprayu ja żądam tylko tego, żeby tak na mokro, jak i na sucho pomógł mi uporać się z rozczesywaniem włosów. Do tego przyjemny zapach i nie psująca się pompka i nic więcej mi nie potrzeba. Zdecydowałam się więcej dalej kupować kosmetyki tej marki, ale tym razem wypróbowując inną odżywkę.

Nie czytałam składu, obietnic z tyłu opakowania, nic – wzięłam po prostu z półki kolejną z kolei. Przyznaję, po udanym starcie z poprzednim produktem miałam już zaufanie do producenta.

Od czego zacznę? Może od konsystencji. Nie wiem, czy identyczna była w mojej poprzedniej odżywce, bowiem tam większą część opakowania zajmowała nieprzezroczysta naklejka. Tutaj jej nie ma i doskonale mogłam zauważyć, jak ten produkt jest gęsty i osadza się na ściankach opakowania. Trochę mnie to pozątkowo zmartwiło, bowiem nienawidzę, kiedy nałożę na włosy produkt do pielęgnacji i on osadzi mi się na włosach. Myślę, że dobrze znacie to uczucie – nic tak nie irytuje po umyciu włosów, jak resztki maski czy odżywki, które gdzieś się nam we włosach zapodzieją i odkryjemy je dopiero w momencie wyczesywania włosów. Codzienne stosowanie tej odżywki nie obciążyło mi jednak włosów, więc ta konsystencja nie jest „groźna”.

Zapach mi się nie podobał. Był jakiś taki sztuczny, Coś jakby pudrowość perfum połączyć z chemią. Nie wiem, czy rozumiecie, o co mi chodzi. W każdym razie był to jeden z tych zapachów, które możecie zaakceptować w kosmetyku, ale tylko wówczas, jeżeli nie będzie on zostawał na Waszych włosach i ciele. I w przypadku tej odżywki zapach stosunkowo szybko się ulatnia.

Opakowanie jest okej. Pompka bez problemu wytrzymała do końca zużywania kosmetyku. Nie zacinała się, nie trzeba było jej za mocno naciskać, żeby spryskać włosy. Pomimo gęstej konsytencji odżywka osadzała się na włosach w postaci delikatnej, mokrej mgiełki.

Odżywka pomaga rozczesać tak mokre, jak i suche włosy. Wystarczy tylko lekko spryskać włosy i szczotka znacznie mniej ciągnie i łatwiej sunie po włosach. Nie wiem, czy ten produkt poradziłby sobie z mocno skołtunionymi włosami, ja mam włosy proste z tendencją do delikatnego falowania, podczas mycia każdorazowo stosuję maskę lub odżywkę i nigdy nie miałam problemów tego typu. Podkreślam to, bo być może jest to produkt, który ja bardzo chwalę, a do włosów z większymi problemami najzwyczajniej w świecie nijak się nie sprawdzi.

Producent obiecuje moc regeneracji po stosowaniu tego produktu, ale pewnie nie zaskoczę Was mówiąc, że nie zauważyłam tych efektów na moich włosach. Nie używałam go na całe włosy, raczej miejscowo, bliżej skóry głowy niż końcówek. Ciężko jest mi powiedzieć, by ten produkt zaserwował mi odporność na złamania włosa, czy ekstra blask. Używam wielu innych produktów do pielęgnacji i raczej stawiam na nie i od nich wymagam więcej. Ta odżywka pomagała mi rozczesywać włosy, gdy czesałam je na sucho, lub jechałam gdzieś i nie brałam ze sobą większych opakowań odżywek stosowanych na mokro, balsamów, czy masek.

Polecam wypróbować, jeżeli macie problemy z czesaniem włosów. Fajne w niej jest to, że sprawdzi się na włosach nieumytych, suchych, kiedy mam wrażenie najtrudniej jest nam dobrze i bezboleśnie wyczesać włosy.

Cena nie jest wysoka, produkt ogólnodostępny, często na promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1180593].usefull || 0 }}% pomocna.